• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
8 je tady :wink: ...
25. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jo, jo, osmá je tady a já taky. Jenbudu odbíhat, Anežka nespí, plive dudlík, tak chodím zastrkovat...
25. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Bry večer, já se jdu jen omluviti z dnešního srazování (ale koukám, že nikde nikdo :confused: ) Jsme dali polní procházku s trhačema, tak mi lehce ztvrdlo břicho....., tak jdu hodit bok.
Zítra vše dočtu - jestli bude co :sweat_smile:

Dančo ta vaše slečna je okatice :dizzy_face:
A teda já mám chuť na vychlazené dobré Mojito nebo na vaječný likér, Bailies nebo červený burčák..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
A děkujem za infošku o Hopi, taky už by se holka mohla dočkat........

Sar jsi byla s holčičkou, tak to jo, jsem si říkala, kam jdeš skákat dopoledne a kdo bude hlídat.......

Tak já jdu hodit bok, zatím se mějte. paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jo a počasí je naprosto úúúúžasný!!!! Takhle klidně až do vánoc.... :wink:
25. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holky,
po delší době nakukuju, nějak nebyla nálada

Gratuluju všem...andi k //, Gabi, k srdíčku, Marince o Sarii, že už to mají za sebou a snad bude vše OK :dizzy_face: Nelča rží, to je taky fajn :dizzy_face: a Anežka je teda kočka :dizzy_face: A už jsem zapomněla na co jsem chtěla reagovat :sweat_smile:

Já si dneska zapomněla koupit víno, tak jsem na sebe naštvaná :angry:
25. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Sanusko, nepřeháněj to s pohybem :wink: A lehce (malinko) alkoholu bys asi mohla, ne?
S počasím souhlas, je nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: ale prý to pondělkem končí :unamused: :unamused:

Luci, to bych byla taky naštvaná. Mám tu asi šest lahví, posílám něco myšlenkou směr Pardubice, třeba Rulandské šedé, PS, ročník 2006, Vinařství u kapličky.... hned bych si dala, chjo...
25. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Já mám zbytek rulandy, tak jsem si jí naředila aspon vodou a ledem :sweat_smile: to kdyby viěl pán ve vinotéce, tak už mi víno neprodá :grinning:

Já v těhu trochu alkoholu pila...malý pivko, naředěnej střik :slight_smile: bych to nepřežila :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jinak Anežka má návyk na dudlík... když nespí tvrdě a zjistí,že ho nemá, hned řve. Takže v noci jsem po dvaceti minutách až půl hodině chodila zastrkovat... no děs. Takže jsem to ráno v půl sedmé vzdala a vzala ji k nám do postele a zastrkovala v polospánku... legrační bylo, když to zjistil Lukáš, že mezi námi někdo leží, nevěděl o ní... a to jsem se dušovala, že do velké postele nikdy nepůjde... a už je to tady. Jo, lenost je lenost. Ale zkusím to neopakovat....

a já získávám návyk na televizi. Ještě taky odbíhám vedle a sleduju Hádej, kdo lže. :wink:
25. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
taky bych to nepřežila. A teď přežívám těžko... ale... tipuju, že vyrážka mohla být po burčáku, takže jsem si dala total stop, no
25. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Taky mám puštěný Háej ko lže..ale sleduju jedním okem...ještě hlídám aukci :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahojda-teda Dani Anežka má krásný kukadla a jak Ti mimča všichni rostou. :wink: Tak dneska jsem netestla páč jsme všichni zaspali tak nebyl čas a mám jeden testík ten nechám na zítra jako dárek k svátku páč nevím jestli manža kouká do kalendáře :wink: Majerovi-zítra má Vaše Andrejka taky svátek tak vše nej a hodně pohody :wink: zofi-a Vašíkovi taky vše nej ten má zase v pondělí. :wink: Tak jsem projela kalendář :slight_smile:
25. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Luuc, jak že nebyla nálada sem pisať :astonished:

Mari velkou postel ještě nezná :confused: ...
25. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Anetka dneska spala taky s náma v posteli :rolling_eyes: ve 2 se zjevila mezi dveřma..sem se jí docela lekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a o 4 byla vzhůru a pak usla o 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
sorry, blbne mi písmenko D :grinning:
25. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Sari, není o co stát, v té velké posteli... :wink:

D by mi chybělo :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Andi, vše nej k svátku :wink: Jo a pro Majerovic Andrejku taky :wink:
25. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Dani, taky mi chybí :sweat_smile: ale když se hodně snažím, tak mi jde :grinning:

Vše nej Andrejkám :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Hoj kočky, tak nakukuju mezi podáváním dudanů a přihodila jsem fotečky, tak jukněte :wink: :slight_smile:
25. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Luci. Já to Andrejce vyřídím :grinning: :sunglasses: ..Kubík jí dneska v Chlumci koupil k svátku chřestítko, obětoval 180 Kč z kasičky :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj Evi..tandem in action je super :dizzy_face: :grinning: A jak to vůbec holky zvládly v Praze u babičky??
25. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Dani- díky :wink:
Evčo, čááááu.
Fotky jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face:
Evi, teda Kubík je super brácha :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Luci- spíš jak to zvládl taťka :grinning: :grinning: ...Ale musím říci, že na výbornou a já, byť jsem až do třech odpoledne od rána gruntovala, jsem si úžasně vyčistila makovici a dvě hoďky předem, než přijeli, už se mi solidně stýskalo :pensive: :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Evi a co babička?? ty seš jak já...než aby sis opočinula, tak uklízíš :grinning:
25. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jo,jo, Kubíka chválím, kudy chodím- jako brácha absolutně překvapil na celé čářře a jen v tom dobrém :dizzy_face: :dizzy_face:
Díka za pochvalu foteček :slight_smile:
25. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Díky.Tak doufám,že zítra nezaspím už se těším na pondělí nebudu muset vstávat. :grinning: Jo Dančo tak přesně tohle jsem dělala u Luci usla s dudákem a pak když zjistila,že není tak taky řev a naštěstí si na postel nezvykla. :wink:
25. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Luci- taky jsem při tom úklidu na tebe vzpomínala- mé pocity, když to tu začalo trochu vypadat hraničily se slastí :grinning: :grinning:

A depak máme Žofíka??
25. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Evi a jak holky?? aspoň trošku lepší? nebo pořád bříško zlobí?
25. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Andi- tobě také vše nej k zítřejšímu svátku..

Jinak téma- pražská babička s dědečkem je fakt na ústní pokec, to se sem nedá... :angry: :unamused:
25. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Evi, viď :grinning: taky mám ten pocit ráda..bohužel rychle skončí :rolling_eyes: :sweat_smile:

žofi jela na chatu..budou slavit Vašíkův svátek :wink:
25. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.