• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ajooo, Váša..tak to jí musím písnout aspoň sms, aby za mě dala hudlana :wink:
25. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Evi, až tak :frowning2: :rolling_eyes: chjo, neví o co přichází :frowning2: tak nám to někdy řekneš, jo :wink:
25. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Luci- no,bříška už ne tak dramatická, ale mají zase dámy takové své náladičky atd...pomalu se smiřuju s tím, že stařecká chluchota mě dostihne nejspíš ve čtyřiceti :grinning:

Někdy je to fakt na Bohnice, ale už jsou komunikativnější, chechtají se a tak, takže ty krušné chvilky jsou vykompenzované těmi krásnými :dizzy_face: ..Jen toho času se prostě pořád moc nedostává... :unamused:
25. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Evi, :grinning: tak aspon, že už je líp :wink: snad to bude jen lepší a lepší :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj Evi... holky krásný, Kubík borec, Bohnice chápu... :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Sarii, ty vždycky uděláš takovej výstižnej výcuc v jedný větě :grinning:
25. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Evi-dík.Holčičky jsou krásný :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Luuc... já než bych se vykecala, tak vy už jste jinde :wink:
25. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jo a holky, mám dotaz- pokud jste některá používala lahvičky Avent- stalo se vám, že protékaly? Já jsem musela kompletně obměnit "repertoár" za Canpol Babies-Lovi, pže u každého krmení jsem každou lahvičku musela x krát zavřít-otevřít a než to přestalo pod tím závitem kapat, bylo třeba 20ml mléka pryč..Jsem z toho docela zklamaná, protože jsem myslela, že Avent i vzhledem k ceně, by měl být kvalita, ale bohužel..
25. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahojky Holčičky omluvám že vám sem lezu ale musím říct majerovím že mají moooooooooooooooooooooooc krásné holčičky
25. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Evi, o Aventkách jsem to už slyšela :unamused: ... taky je mám :angry: :angry: :angry:
25. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
sarii, mě se to fakt líbí :wink:

Evi, nám Avent nevyhovoval :unamused: Anetka ho nechtěla..jedem TT
25. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
holky co to jsou ty aventky
25. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
..Tak to jsem ráda, že nejsem sama..Já už jsem říkala, co dělám blbě...

Holky mají u těchnových trošku "kroutivou", než si zvyknou na trošku jinou savičku, ale už to pomalu začíná jít a hlavně- neprotékají..Bylo to fakt o nervy chystat jídlo za "double" řevu a ještě se potýkat s tímhle, čímž se celý předkrmící cirkus značně protáhl.. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
a há už jsem zase chtřejší ,
Holky mohlaby jsem se vás na něco optat jde oradu
25. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Sari, fakt dobře vystižena základní fakta. Evi, Bohnice plně chápu a stařeckou hluchotu taky.

Holky, taky to máte někdo tak, že potkáte souseda (zpravidla důchodce) a ten Vám sdělí, že toho a toho dne slyšel malou plakat (třeba když šel s košem a ona byla na balkoně apod.). Tahle informace - stalo se mi to dvakrát - mě vždycky dostane. "kurňa" jako bych to nevěděla, že včera na balkoně nepříčetně řvala, ale co s tím mám pro Boha někdy dělat... :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Holky, jdu spát. Postupně jsem uložila dcérku, manžu a já už taky šilhám po peřině... Ještě něco nadrbejte, ať mám co číst :wink: . Hezký večer a dobrou noc... Pro mamky i klidnou :wink: :wink: :wink: ...
25. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Dani- tak to mi povídej :grinning: ..A nejlepší je, když ty naše hérečky spustěj pokřík ala "týrají mě"...To se mi pak ani nechce jít ven vybrat poštovní schránku :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Evčo, já mám lahvičku MAM a protéká taky. Ale spodem. Je tam dírkované dno a na něm silikonové těsnění a prý by to mělo jako působit proti kolice, protože tam spodem jde vzduch. To, že to spodem utíká, tam nepsali... Anežka dostává mlíko (moje) lžičkou, takže s tou kolikou to nemám vyzkoušené. Ale zkrátka kape...

Blážo, ptej se, od toho tu jsme. Si taky sanuska??
25. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
Dani, to se mi teda nestalo..mě naopak sousedi do Anetčinýho roku, říkali, že ani nevědí, že tady bydlí miminko, že nebrečí :sweat_smile: ale chápu, že tě to štve :wink:

Sarii, dobrou klidnou :grinning: :wink:
25. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
pokřik a la týrají mě :grinning: :grinning:

Tak to vždycky koukám na hodiny a počítám, zda kolem náhodou nejde tchyňka z práce... anebo manželova babička do masny. Protože to se pak dozvím, jak Anežka hrozně plakala... :grinning: :grinning: ne, není to k smíchu, já vím. Ale co nadělám...
25. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Sari- dobrou tobě i celé rodince :slight_smile:
Dani jo a kolikrát a hlavně jak píšeš Ti důchodci Luca když byla malá tak byla dost uječená a co s tím vid.Hele vyslechnout klidně a jedním uchem tam a druhým ven já už si s tímhle hlavu nelámu. :wink:
Luci, soused si taky nestěžuje (on pořád někde chodí). Ale spíš je to tak, že když už řve, že ví, kdy má spustit :wink: :grinning: :grinning:

Sari, dobrou :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
... dneska mi hodně zvedlo náladu, že je tu s námi Evča a je v dobré náladě. Nebo to aspoň tak vypadá :wink:
To je dobře, často si říkám, že mám jen "půlmazec". Dvojčatovky obdivuju!
25. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
nene Rychnov jezdm do Alety ,ale chtěla jsem se jenom optat máte ňekdo zkušenosti s cystou kterou jsem předtím neměla a při stimulce se udělala budu moc jít na transfér potom
25. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Dani-jj, tak nějak..A naše Esterka je taková "umělkyně", že si dokáže vyřvat i petechie (malé červené tečky- v podstatě podkožní mikrokrvácení z tlaku) kolem očí a na krku..Až jsem se to bála říci MUDrovi,aby mě nepodezíral z týrání svěřené osoby, ale vůbec se nad tím nepozastavil- prý bych se divila, že dětičky vydrží 10x tolik, co rodiče :grinning: - no, musím souhlasit x2 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
tedy, ten, kdo ví, kdy má spustit, není soused, nýbrž Anežka :grinning:
25. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
To zas u nás ve vchodě nebyly asi zvyklí na malý děti páč tam žádný nebyli za celých deset let co tam bydlím až ted se to od min.roku rozjíždí už jsou 3mimina tak si ostatní už zvykaj.V každém patře jedno no a ještě my to přízemí :wink:
25. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.