• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani- tak to mě moc těší, že mám na tebe takhle blahodárný vliv :dizzy_face: ..Jj, je to fakt, mám doboru náladu- i když s jazykem na vestě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
25. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Evčo, to tedy koukám, o vyřvané kýle jsem slyšela (pupík pravidelně kontroluju), ale petechie slyším prvně.

Blážo, z okresu Jičín do Arelety? Inu, jak kdo chce, každý svého štěstí strůjcem.
Cystu před transferem tady někdo měl celkem nedávno. Ale nevzpomenu si kdo... kruciš. Tuším, že Beryk?? nevím. Ale odsáli to a transfer byl. U Bery bohužel neúspěšně.
25. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Evi, týjo, Esterka je borec...petechie :astonished:
25. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
jo do Arlety nechce se mi motat v praze a v Kostelci jsem to měla přez kamarádku .Tak to mě to si čeká taky jako tu Beru od vás asi jo že :frowning2:
25. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Evčo, možná si nečetla, na začátku, když se narodily Muchliny holky, tak jedna vyváděla a druhá ne. Tak Muchla rozhodla, že o tu zlobivější se bude starat manža, zkrátka přidělila jedno dítě sobě a druhé manželovi. No a asi za dva dny manžel psal, že už vyvádějí obě... Jinak Muchli manžel byl nejlepší zpravodaj, co se tu vyskyt. Ale teď už se dlouho neozval.
O Muchle je na str. 359 nahoře :wink:
25. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Dani- to bys koukala...a odehraje se to třeba i během pár minut- opře se do toho tak, že nabere takovou tu brunátnou, až nafialovělou barvu, slintá a pak je takhle vyzdobená.. :unamused: :unamused: ..Andrejka zase dokáže tak spustit, že pak chraptí...a to podotýkám, že nepraktikuju metodu "nechat vyřvat"..Ale zkrátka dvěma se nemůžeš tak věnovat, utišit, pochovat atd. jako jedné a z toho to všechno pramení- že se té pozornosti (kterou mají, když jsme s Petrem oba doma) dožadují..
25. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
Evi, podle fotek je jedna z holčiček podobná na tebe a jedna na manžela :wink: ale nevím, která na koho :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
blazenkaa,cysta se prostě někdy udělá z těch hormonů a Et může být jak uspěšný tak i ne.však Ti dr.určitě řekne.Neboj. :wink:
25. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Evčo, tak to bychom my jeli na pohotovost, protože by to manžílek neunes (a já asi taky ne). Chrapot jo, to známe, ale tohle... no zkrátka obdivuju!

Blážo, CARy jsou i mimo Prahu a nejen v Kostelci :wink:
Hele, uvidíš, co Ti řekne doktor, možná jsou i jiná řešení.
25. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Luci- jak to myslíš?? :grinning: :grinning: ..Jako, že nevíš, která je která??..Esterka je ta, co jí Kubík chová.. :wink:
25. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Prepacte ze rusim diskusiu.. Mozem sa spytat len tak zo zvedavosti, co su sanusky?
25. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Evi, no jak je ta fotka tandem :wink: tam nepoznám, která je která :confused: :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Dani- no- ono- jednou byste možná vyjeli, pak už byste jen "ostříleně" hlídali,aby neztratila dech :confounded: :zipper_mouth:
25. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
já se ptám na víc diskuzím moc se té cysty bojím doufám že vám to nevadí že se vás ptám jste tu jak tak koukám už jen samamá maminka
Safiro, nerušíš, v poho... Sanus je centrum asistované reprodukce se sídlem v Hradci Králové a s pobočkami v Pardubicích a v Jihlavě. A protože jsme tam tudy všechny prošly a některé odsud mají děti, tak se jmenujeme sanusky :wink:
Luci- na téhle fotce je Andrejka za Esterkou :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Luci- to jsem zvědavá, která se ti zdá komu-jak už to tak bývá- u nás v rodině to pochopitelně každý vidí jinak :grinning: :sunglasses:
25. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Evi, aha, ted už je stopro poznám :grinning: Esterka mi přijde víc na tvýho manžela :wink:
25. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Luci- tak to jsem ráda, že to vidíš stejně, jako já :wink: ..Anrejka je celá já a i Kubík, když byl mimi- jen trochu mate, že je světloučká..
25. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
Evi, to jo, je světlá, ale to si myslím, že se ještě zbarví :wink: Ale jinak je to úplně jasný :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Hmmm, tak mě přijde Andrejka na taťku a Esterka na mamku. Přesně naopak než Vám...

(a naše Anežka není podobná nikomu, aspoň v ní nikoho nevidím :wink: já na to nemám oko, asi...)
25. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Rychnov3 dakujem za vysvetlenie. Vidim ze je tu celkom mila diskusia a mile maminky. Tak zelam vsetkym vela stastia a detickam zdravia.
25. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Dani, já myslím, že to nevidí žádný rodič tu podobu :wink: Já v Anetce taky nikoho nevidím :wink:
25. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Safi, ještě jsem nenapsala, že v Sanusu jsou nejlepší doktoři, úplný zlatíčka :dizzy_face: :dizzy_face:

Holčiny, já se odpojuju, flákala jsem se, teď chvíli vlítnu na úklid, ať něco zvládnu, než přijde manžílek z odpoledky.

Přeju krásnou dobrou noc a kdyby ne dřív, tak příští týden ve stejnou dobu :wink:
25. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Dani, dobrou a klidnou...jak psala Sarii :wink:
25. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
Kočky-já už také mizím..Bylo mi tu s váma dnes fajn a doufám, že se mi podaří takhle urvat častěji :slight_smile: :wink:

Tak hezkou dobrou s kobrou :wink: :wink: :wink: :wink:
25. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jéé, všechny jdete..tak dobrou a zas někdy :wink:
25. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
Dobré ráno. Tak dvanáct hodin pauza. Přesně :grinning: :grinning:

Přeju příjemnou sobotu a krásný víkend. My jedem po návštěvách a za partou na chalupu, taťku tam necháme, s Anežkou se vrátíme, a od zítřka rodinný program. Manžílek má dva dny volna, tak snad bude počasí přát a někde se podíváme :dizzy_face:
26. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
kuk zdravím, než vyrazíme....včera koukám, jte stu měli bájo pokec, a dokonce tu byl i Evík...

jinak Vašík se včera fotil s dědou na koni, tak dodám foto...děda už z něj chce mít koňáka, ale já jsem proti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak užívejte víkendu...

jinak já jsem s Aventkama spokojená :wink:
26. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Hezkou sobotu,konečně jsem se od čtvrtka zastavila.Aspoň na chvílu.Petr jel s Adél plavat a nannákup takže můžu odpočívat.A navečír jedem do Pardubek kámošoj zkolaudovat barák.takže to vidím na další odpočívání.
Koukala jsem na holky majerovi a Esterka mi přijde víc podobná mamince.Ale jsou obě moc kouzelný.
26. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.