• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Krásný sobotní den...

Vrátím se k podobě Majerovek... u mě je Andrejka tátova :wink:

Tátu máme zase v luftě, tak doufám, že se i my dostaneme společně někam na výlet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. Má být krásně...

Žofi... máte koně :astonished: :confused: :dizzy_face: ???
26. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Jo a hlásím, že noc byla JAKO VŽDY klidná :wink: :wink: :wink:
26. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahojda, tak jsem dočetla,

Maju už vypadá klidnějc, teda podle psaní..... no snad se holky budou klidnit :slight_smile: A na koho je která, to ještě nějak nemůžu zařadit :sweat_smile: (asi jako jediná teda)

Danča tady dělala tiskovou mluvčí za sanusky, ještě že tě tady máme :grinning:

Já večer vytuhla jak sádra a spala až do rána. Super, jak jsou ty noci už studený.... :dizzy_face:

Špuntovka se tam dneska pěkně mele, asi jsem ji nějak rozhořčila při mytí nádobí bo co....

Jdu dát trhačům a natáhnout bok.

Sar dneska bude vejletovat, taky bych vejletovala někam na zámek a pak si hrcnout v parku..... bohužel nejsou lidi :rolling_eyes:
26. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Hlásím, že mě dneska Dejmek pustil, a to jsem ještě ráno v Sanusu výstavně vrhla :zipper_mouth: tak teď budeme bojovat doma :slight_smile:
26. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky,

my máme za sebou spací rekord :slight_smile: do 8:45 :dizzy_face: jsem z toho nějaká hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi přespalá :grinning:

Byli jsme nakoupit a v Afi potkali rodinku krále Miroslava :dizzy_face:

Jo, zapomněla jsem včera pogratulovat Madli ke Ketu..držím pěsti :dizzy_face:
26. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Holky jste zlatíčka.Doufám že mi vaše palečky pomůžou :wink:
26. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
woblu, tak super..doma to bude určitě lepší :wink:
26. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Woblu... tak hurá, zalili tě a teď se uvidí :wink: ...

Sanu... joo vejletit, doma jsem. Manža si od rána koníčkuje :angry: :angry: :angry: ...
26. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahojky při sluníčkové sobotě :slight_smile:
včera to tu konečně ožilo, četla jsem ale psát jsem byla líná :sweat_smile:, čekala jsem až v noci pojedu pro manžu

všechno nejlepší Andrejkám :dizzy_face:

Podoba Evíkovic holčiček, vidím to stejně jako Šári :wink: jestli dobře chápu popis tandemu, tak první je Esterka po mamce a druhá je Andejka a ta je po taťkovi, máte to krásně půl na půl :dizzy_face:

já jsem si vypsala pár věcí z netu, protože když jsem včera viděla ceny v obchodech pro miminka tak na rovinu zlatý internetový obchody :pensive: , protože ty jejich ceny mě dorazily :confounded:

Woblu, gratulka k propuštění, odpočívej hodně,hodně a snad bude dobře :wink: :slight_smile:
26. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj, nakukuju od našich.

Woblud, doma je doma. A 8. tt vypadá dobře :wink: Jen tak dál a ať Ti není blbě!!

Very, ale chce to hlídat, nejsou všechny internetové obchody stejné... občas i černá ovce se najde.

Jo, u nás byla taky noc klidná, ale trvala jen do sedmi... no, co se dá dělat. Kdybych včera do půlnoci neuklízela, vyspala bych se bývala líp :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak razím na tu chatu, chvíli za sluníčkem :wink:
26. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
holky objednávala jste některá v obchůdku????:

http://www.pro-deticky.cz/katalog.php?typ=7844
26. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
Zravím při večeru,

my byli odpoledne na pouti..no je to trochu silný slovo :grinning: ale byli jsme na houpajdách :wink: a pak jsme se ještě projeli na kolech :dizzy_face: Bylo náádherně :dizzy_face:

Taky jsem přidala pár fotek..musím něco udělat s těma albama, mám je totál nacpaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Very, já neobjednávala :wink:
26. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Hoj zdravím před strašným bojem zvaným holení....

Very tam jsem neobjednávala. Ale nějak mi došlo, že nemám pro cácorku ty punčochy ani šálku.....

Luci a kde jste byli?????
26. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahojda,Very to jsou supr věci teda :wink: Luci ta zimní garderoba supr :slight_smile: sanu tak to ještě stihneš objednat :wink:
26. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
sanu, jen v Polabinách :wink: pěkný punčocháčky měli v Reserved, ale teda dlouho jsem tam nebyla :wink:
26. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
Luci aha, jak byli pokaždé naproti Hypce? Náhodou to vypadá dobře :slight_smile: Lepší než drátem do očka.... :wink: A teda Anetce to neskutečně sekne a ty suprácký kraťásky...!!! :astonished: :dizzy_face: To je komplet z nextu?

Punčocháčky snad koupím v Afi nebo někde myslím, že maj i vedle mekáče....... ale ještě tejden musím vydržet, než mě manža vypustí někam courat.....
Jak se bavil s dr, tak jě nějakej strašně přísnej :angry: Ale Globus jsem si na zítra "vydupala", tak jsem happy :grinning:

Andiku, jsem zvědavá na HCG.... :sunglasses:

Dneska se loučím, mějte se zatím paaaaaaaaaaaaaaaa
26. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Tak jsme doma... tedy, už dlouho. Pěkně jsme kočku utahali, takže už zařezává, snad nebude vstávat v sedm jako dnes :confused:

Very, tenhle obchod neznám.

Luci, moc hezký fotky a to zimní oblečení je prďácký! :dizzy_face:

Přeju krásnou dobrou, zítra kouknu :wink:
26. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
holky díky za odpovědi, tak já ho asi risknu, mají tam skoro vše co chci, tak to vemu při jednom :wink:

já zas zažívala adrenalinový sport na aukci :grinning: , něco máme zase ulovené :sweat_smile: , ale už budu brzdit - opravdu:pensive:

Luci, ohoz je krásný, Anetka je frajerka :dizzy_face: , to je právě ono, ty holčičky můžou i v zimě nosit sukýnky, kraťásky atd., ale já i toho chlapáka nějak oháknu :slight_smile: :wink:

něco jsem ještě chtěla, ale nevím co, takže všem přeji krásnou dobrou noc :dizzy_face:
26. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Tak jsme mrkli s manžou na film..neskutečná bejkárna to byla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sanu, jj, z Nextu :wink: ale kraťasy má Anetka už z lonska..nosí je přesně rok :astonished: hubeňour jeden :unamused: Nedávno jsme jí vážili a měla 11800g, jen o 800g víc než před rokem :frowning2: Vedle toho Mekáče maj krásný punčošky, to máš pravdu :dizzy_face:

Dneska z ní mám radost, pže mi přijde, že konečně pochopila nočník :dizzy_face: 2x se tam vědomě vyčůrala a byla děsně důležitá :dizzy_face: :grinning: :grinning:

very, to máš recht, na ty holčičky se dá vybírat to oblečení líp :wink: ale i na kluky to jde, jen se musí asi víc hledat :wink: že by vznikala závislost na aukci?? :grinning: jooo, to znám, ted tam radši ani nekoukám..bych si to nejradši ala do blokovaných stránek :grinning:

Tak dobrou noc :slight_smile:
26. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
Dobré ráno!

Tak jsem si včera ještě užila propustku, skvělé grilování.

V noci před půlnocí mi odtekla voda a chceme Vám s manželem říct, že se nám dnes ve 4.00 hodin narodil Kubíček, váží 2740 gramů a měří 50 cm. Je v pořádku a zvládli jsme to normální cestou. Fotečky se doma přetahují z foťáku, tak pak budou.
27. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
Hezké ráno všem,bude hezký den... a on opravdu je Neli a manžo super velká gratulace,skvělě jste to vzládli od začátku až do konce,tak hodně zdravíčka a teď už jen samé radostné chvilky.
27. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
jéééé, Kubíček je na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Neli, si velká šikula, jak si to pěkně zvládla!! ... o tom jsem něco slyšela, že po akci nebo po náročném dni se chtějí děti podívat, o co přišly, a vyderou se na svět :wink: Přeju Kubíkovi i celé rodině hodně zdravíčka a ať se Vám vše daří. A když vidím tu váhu, věřím, že vše bude v nejlepším pořádku :wink: Jsem nějaká dojatá :dizzy_face: :dizzy_face:

Very, i na kluky jsou hezký hadříky, fakt :wink:

Luci, Anetka je šikulka, s tím nočníkem :wink:
27. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ránko,

jééééé, to jsou po ránu krásné zprávy :dizzy_face: Neli, moc gratuluju..zvládli jste to s Kubíkem skvěle :dizzy_face: Přeju hlavně zdravíčko :dizzy_face:
27. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj kočandy,

nakukuju od našich- jsme tu na víkend a co to nevidím, Kubíček už je na světě :dizzy_face:

Tak mu přejeme hodně zdraví a štěstí do života a rodičům jen samou radost, kerou jim bude Kubíček přinášet :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
... když jsem večer jela z té chaty, koukala jsem na měsíc, jak dorůstá, a myslela jsem na Neli, že musím napsat, že můj tip pokořila o měsíc. Přeci jsem říkala, že porodí o úplňku 5/9. Tak jsem chtěla napsat něco v tom smyslu, že si počkala do dalšího úplňku. No skoro :wink: Je to bomba! Když vzpomenu na tu nesouměrnou bublinku a jeden den dobré zprávy a druhý den ne... no je to bomba, jak si to, Neli, krásně vydržela!!

A my jedem. Bábovka pro kluky dopečená, my jedem k našim na oběd a pak zas na chvíli na chatu pro taťku :wink: Odpol. budu.
27. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Krásné ráno,
to jsou milé zprávy :slight_smile:

Nelušáčku, veliká GRATULACE vám všem, vydrželi jste to krásně a Kubíček má super míry :wink:
Hodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a konečně si můžete začít užívat, těším se na foto :slight_smile: :dizzy_face:
27. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Luci, prosím tě, v nextu opravdu odpovídá velikost 62 jen do 4,5kg nebo vydrží déle, rozhoduju se mezi mikinou 62 a 68, komplet máme 62 - jen ta mikča nám k tomu chybí a teď nevím, jestli mám objednávat pořád v 62 nebo i radši tu 68?????Děkuji :sweat_smile: :wink:
27. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Neli gratuluju. Úplně mi naskočila zimnice brrrr. Moc vám to přeju a užívejte si, že jste konečně všichni spolu.
27. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Very, myslím, že ne :wink: Anetka se narodila se 4kg a velikost 62 nosila tak do 3 měsíců, když už měla 6,6kg :sweat_smile: Zápeží na ky tu mikču chceš :wink:
27. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Luci, moc ti děkuju, ty jsi moje spása :grinning: , takže vezmu tu 62 ať to má k tomu kompletu a to ostatní až uvidím jak vypadá a jak poroste. bych si to nejraději naobjednala, jenže kdo to pak unosí ??? :sweat_smile:
27. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.