• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
hezké dopoledne všem,
jo jo,tipy na výlety se hoděj.Nám přijede za chvílu kámoška a jdeme na ty Svatováclavský slanosti.My velký holky vemem útokem jarmark a naše malý holky už se těšej na koníčky.chudák tatínek to odnesl ,musí být v práci. :frowning2: .
28. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobré ránko,

tak mršule dorazila na minutu přesně..to se do nedávna nestávalo :confused: tak je dobře, že tělo funguje jak má a bohužel mi teda IUI vychází na víkend :frowning2: snad mi jí udělaj..zítra musím zavolat a objednat se na příští čtvrtek na UZ

Vašíkovi přejeme všechno nejlepší k svátku :dizzy_face:

A my se jdem balit k našim..odjeli pryč, tak budem týden hlídat barák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Dobré sluníčkové ráno :slight_smile: Jsme vzhůru od půl sedmé a už to tak asi zůstane, už třetí den spala max. do sedmi. Ale to neva :wink:

... Anežka by výlety zvládala, ale s manželem je to horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No nic, jestli někam pojedem, podám pak zprávu, jaké to tam bylo.
Užijte si den :wink:
28. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Krásné ráno i když já noc probděla,představte si,že jsem celou noc honila...........,ale s plácačkou v ruce komára v ložnici. :grinning:
Vašíkovi vše nej.. k svátku a ať ty zoubky nezlobí.
Já též čekám na mršuli a pak začínáme to měsíční kolečko vyšetření. :confused:
Woblu,tak ať tě to neprovází celé těhu :wink:
Všem kdo výletuje přeji hezké počasíčko po celý den a spoustu zážitků.
Míšo,tobě ať to zítra dobře dopadne a náladička se zlepší :wink: :wink: :wink:
Neli,jak je?Kubík je hodnej?
28. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Hezké dopoledne,
my razíme na ten pokojíček :slight_smile: , užijte si svátek

ŽOfi, Vašíčkovi všechno nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a buďte na něj hodní :grinning:
28. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Bré dopoledne, jdu dočíst :slight_smile:
28. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Václavům vše nej :dizzy_face: Zofi upekla jsi pidi dorta?

Luci fíha tak ty budeš tejden Hradecká, aspoň se Anetka vyblbne na klouzajdě........

Very a jakou budete dávat barvu???? My máme pokojík bleděmodrej a jeden zelinkavej. Bleděmodrej je blíž k ložnici, tak bude mít špuntice ten. Jen do něj frknem nějaké holčičí prvky... někdy.....

Ahojko, no to byla báječná noc komára jsem ještě celou noc nehonila, nebolela tě pak z toho ruka? Ale ona plácačka nic neváží co.... :grinning: :wink:
Já koupila Biolit do zásuvky, navečer ho zapnu, večer než jdu spát, tak ho vytáhnu ze zdi, otevřu okno do kořán, aby to vyvětralo a je klid. Super.

Kde je Gab????????????????????????????????????????????????????????
28. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Venku krááásně...

Manža jel na houby, nás s sebou nechtěl :angry: :angry: :angry: Mari spí venku a já tak mohla poklidit a uvařit... zase čekám, až se milostslečna vzbudí :wink: :wink: :wink:
28. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Sanu,ruka v pohodě,ale spíš oči od toho jak sem bedlivě čekala,kde se usadí,pak se samozřejmě netrefila a znova...,úžasná noc :wink:
28. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
sanu, jj, budu hradecká :slight_smile: každej den máme naplánovanou návštěvu nějaký kamarádky, tak to bude fajn :dizzy_face:

Pokojíček má Anetka bílej a kout u postele má bleděmodrej, aby se jí dobře spalo :grinning: a funguje to :slight_smile:

Ahojko, dnešní noc mi nepřipomínej, já se furt budila, jak cestujou naši...do toho komár :angry: Jsem KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sarii, na houby?? všude píšou, že nerostou :confused: tak pak dej vědět, jestli manža něco donesl :wink:
28. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj,tak Nel už má Kubíčka na světě moc gratuluju :slight_smile: Woblu vydrž to přejde :wink: A jak Rozi? :wink: žofi-Vašíkovi vše nej k svátku :slight_smile:luci to Vám na to ani ten týden stačit nebude :wink: Tak jsem hodila zas testík do alba a sílí no uvidíme zítra co krev. :wink:
28. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Holky, mám dotaz..dá se IUI dělat i ze zamraženejch spermií?? :confused:

andi, čárky krásně sílí :dizzy_face: to jsem zvědavá na čísílko :dizzy_face:
28. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Krásný den všem Sanusky :slight_smile:
Holky jdu vás přečíst, ne že nestíhám, ale ty začátky nic moc tak odpočívám a spím jinak Woblu držím s tebou ty nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Neli koukám, ty už jsi maminka tak tobě i Kubíčkovi bojovníčkovi vše nejlepší, hodně zdraví a štěstí. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je pěknej a velikej faktis a to háro jaký má :dizzy_face: :dizzy_face: Foto dokumentace perfekto.. :wink: tak teď tak maximálně týden v pordnici a šupajdá konečně domů :wink:

Luci mě dělali IUI vždycky z mraženejch..a nikdy se nepovedlo..

Andi bezvy další čárka :wink: kdy máš krev??
28. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Žofi tak Vašík bude mít k svátku první zoubek :dizzy_face:

Hoky ten Kubíček je fakt kouzelnej :dizzy_face:

Woblu teda čtu, že ty nevolnosti máš fakt drsný kam se na tebe hrabu....
Holky jinak jako moje dítě už druhý den zabíjí u babičky kachny a hrozně ho to baví, normálně ji i kuchá vyndává vnitřnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vubec mu to nesmrdí.Tudle zas s dědou králíka a pak mi to doma vypráví jak měl střeva a žaludek....no hrůza teda pro mě... řeže jim nohy a škube. :sweat_smile: hlavně, teď ví jak vypadá střevo a kde měla Ejmi ten kámen.No pořád se drží toho, že bude doktor zvířátek...tak uvidíme???
28. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
Tý jo Žofi Váša už rajtuje na koni :slight_smile:
28. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
No tak jsem se tu vykecala a jdu si dát šlofíka....pa :wink:
28. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
ahoj holky musim vam napsat spatnou zpravu cekam e dve holcicky ale jedna je vazne nemocna ma spatny srdicko defekt komroveho septa sice se da operovat ale s nejistou budouctnosti radijou mne ukoncit tehotenstvi toho nemocneho plodu do 24 tt ta druha holcicka je zcela zdrava ale pry hrozi u toho preruseni ryziko bud potratu nebo postizeni ale taky nemiusi tak nevim co mam delat
28. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
no Snaho, tak to je teda vážně těžký rozhodování. :frowning2: rizika jsou velká, ale taky to může dopadnout pro druhou holčičku dobře, jenže to člověk neví...kdyby se na 100% vědělo, že se miminku nic nestane tak bych do toho šla.
Jinak bych asi čekala až se narodí obě.Je to jen můj názor. Takový rozhodování je těžký a ne snadný.
Přeji hodně štěstí....
28. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
ahojky snahuš,vím,že je to těžké rozhodování,ale zvaž všechna pro a proti.Já po zkušenostech bych ti radila to co doktoři,ukonči těhotenství co nejdříve ať nepoškodíš v pozdějším stádiu těhotenství druhou holčičku,třeba by ti musely vyvolat porod dřív a to by mohla mít nečekané komplikace,které by jinak mít nemusela.čím dřív tím míň to bolí.Věř,že starat se celý život o postižené dítě není nic lehkého a v 50% (nechci teď nijak urazit tvého partnera)to nakonec zůstane na matce,otcové mají silné řeči,ale pakse zaleknou...Dnes je věda na tom tak dobře,že nejen,že víme dopředu co budeme mít,ale také se rozhodnout ,že chci mít zdravé dítě a když se nějaká vrozená v ada včas rozpozná,je to na matce jestli si to nechá a nebo bude bojovat celý život a koukat se při tom na postižené dítě,které nemůže dělat to co ostatní děti,držím palečky v rozhodování!
28. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahoj...

Luuc a ostatní houbařky... manža přinesl plný koš. Pravda hodně hřibů žlutomasých, ale i pár podhoubáků... Byl někde u Svratky :wink: ...

Snaho... rozhodnutí je nelehké. Těžký jsou obě varianty :frowning2: :confused: :pensive: ... Ségra byla v obdobný situaci, ale jí to zjistili až ve 31tt :unamused: ...Malej podstoupil několik operací... :frowning2: , ale dobrý... K tomu před rokem zjistili, že neslyší... tak toho má chuděrka brouček moc... No a kámošce ve 20 tt zjistili u holčičky Turnerův syndrom, ale ta se rozhodla pro přerušení :pensive: ...
Si myslím, že dnes už se srdeční vady dají dost dobře operovat :wink: :wink: :wink:
28. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahoj Gab já jdu na krev zítra. :wink: Snaho tak to je těžký teda každopádně jak psala Sari operace srdíčka se dají dnes léčit a taky jak je to závažný a jestli do konce těhu neohrozí to zdravé to vše by měl dr. říct.Tak přeju hooodně štěstíčka :wink:
28. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Andi tak jsem zvědavá kolik máš pod kůží hcg????? :grinning: :wink: ať je to co nejvíc :wink:
28. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
Gab já taky ale to mi stejně řeknou až odpolko asi vid .
28. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
ahojda všem...

Luci IUI s mražáčkama? hele to já ti nevím :astonished: to tady nikdy nikdy neměl myslím...ale půjde to si myslím....když zamražujou, proč by to nešlo...

zdravím Gab, Andi a Sari, Sanusku...

shapo mě se na názor neptej,radějc,,,stejně je to jen tvé a tvé rozhodnutí....

jo a komáři pěkně řáděj i u nás :wink:
28. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky tak nevím zda to mám psát, ale šestinedělí se u nás prostě nevydrželo. Doufám, že nechytnu nějakou infekci.

Jinak jsem dnes viděla danču s rodinou na Deštné byli jsme se projít asi 7Km s Maxíkem.

Jinak Vašíkovi hlavně zdravíčko
28. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahoj žofi ta fotka jak je Vašík na koni jsem tomu nemohla ani uvěřit takhle maličkej a perfektní. :wink:
28. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
no Dabli taky doufáme, že budeš ok...
28. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
kdy jdeš na krev Andi?
28. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
zofi zítra.
28. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.