• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
gab- se musím smát jak píšeš o tý dovče a o tom šetření na IVF :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Tak jsem dala pizzu do trouby :dizzy_face:

agi, na náměstí jsou stánky, jsou tam nějaký folklorní tance,... je to hezký :dizzy_face:
2. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Tak ještě infošky od Artepky- výsledky cukrovky celkem dobrý, ale ráno zvýšený- jde během dne na UTZ, zda dětičky nerostou přespříliš. Pokud budou O.K.- tak ji ještě vyšetří (asi čipase bych řekla) a když to bude good- jde dom. Pokud budou děti větší- nechají si jí tam ještě pár dnů, naučí ji píchat inzulin a pak teprve dom. Ještě dá během dne vědět..
2. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
rozi- já jsem od Rychnova nad Kněžnou.
Tak ten Perštýnák to je něco jako v HK na starým náměstí ten staročeský jarmark asi že?????
2. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
chudák Arti takhle pořád tam být zavřená. Kdy ,že má rodit????
2. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
holky tak to letadlo se vůbec nenašlo co se ztratilo nad Atlantikem. :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
2. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
jeee ono se rano alespon nekdo koukal :grinning: my jsme nejaky mrzuty :confounded:
2. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Teda chudák Artep, tak snad to bude ok :dizzy_face:

agi, asi to bude něco podobnýho..vždycky je tam děsně lidí...ale aspon jednou za rok člověk potká starý známý :dizzy_face: já na to chodím už 10 let, co jsme s manžou spolu
2. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Soňi.. já se koukala (na Snídani s Novou)... jsem si říkala, která "tetka" to vymyslela :dizzy_face:

Agi... to letadlo je mazec :astonished: ... Kámoška zítra letí na dovku, tak jsem ji popřála šťastný let :grinning:
2. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
holky chudák artep, hlavně ať to tam zvládne :wink:
agi máš teda výdrž na to testování, to prubni, ale člověk má strach viď, já teda taky nerada testuju..
a kdo to vymyslel??????to bude mít žofík radost :dizzy_face:

jdu pro Dušánka a pak ke kámošce tak kuknu až večer pa.
2. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
sarii prekvapili ale mile... :dizzy_face:
ja mam televizi zaplou porad jako kulisu :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Jakpak asi Žofka :dizzy_face: ?
Jsem zvědavá na Artep... jestli pošupajdí domů... a taky jestli bude muset píchat inzulin :confounded:
2. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
sarii- kam letí kámoška na dovču?????
2. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
Soni- IP??????? :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Agi... Tenerife :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Holkýýýý... zítra mám kočár doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A ve svý barvě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
Sarii- tak na tenerife jsem nikdy nebyla. :confused: :confused:
2. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Sariiii má kočárek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to si teda rychle pospíšili po včerejším telefonátu:slight_smile: Tak to jsem zvědává na fotečky,hodíš si ho hned do albíka,viď?:slight_smile:
My zas máme konečně žaluzie:slight_smile:
Sanu, srazík taky beru:slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Tak jsem se probrala :slight_smile: Prostě jsem musela usnout, bo bych byla jak mátoha.

S tím letadlem to je masakr, to můžou najít za tejden nebo taky vůbec.... :unamused:

Maru co ta dětská dr???????????????????????? Už jsi tam byla??????

Já se jdu nachystat k tomu zubákovi.

Pak se nějak nahlásím. zatím pa
2. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Holky, mám v albu Vašíka :dizzy_face: je to teda fešák na pomuchlání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
hjéééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
Už na tý fotce je vidět, že je to pěknej kousek :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
no to teda jo, má pěkný tváře jak slabikáře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
2. čer 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
Jéééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
jen v rychlosti Luci díky za fotečky od Žofi
Vašíček je boží :dizzy_face:
to bude muchlanda na srazíku, Karlička, Marinka, Vašík :slight_smile: chudáci maminy, budou trpět, že jejich děti jdou z ruky do ruky :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Very, já myslím, že si maminky rády odpočinou :wink: máš zase přestávku?? :grinning:
2. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
Luuc... myslíš správně :grinning:
2. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tak nakukuju a koukám- máme fota Vašíka- to je tedy chlapisko :dizzy_face: :dizzy_face: ..Na to, jak dal mamině zabrat se tváří až moc spoojeně :grinning: :wink: ...Dělám si legrandu- je fakt k poňuňání... :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
sarii, taky bych rbala, dkyby si za mě někdo Anetku pochoval, ale to už nehrozí :frowning2: :sweat_smile: ona se nenechá ani od nás, na tož od cizích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.