• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
tak ještě jinak - Brozny, Kunětice a po trase 4125 podle vody zpět. Jako by obejít letište. Je to reálné? myslím sjízdné?
29. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
chvíli stihám dočítat:

Snaho, ptej se doktorů, uvidíš, co řeknou. Možná je to vostrý, co teď napíšu, ale asi bych se rozhodla pro přerušení, protože bych na to prostě neměla, lítat s dítětem celý život po špitálech. Ale je to jen na Tobě - spíš tahle rada: rozhodni se, jdi do toho, a nelituj. Je jedno, kterou variantu vybereš, ale musíš pak navždy věřit, že to byla ta správná a nejlepší. Jedině tak se to dá přežít. Ono to rozhodnutí je jedna věc, ale unést to, je další věc. Tak věř sama sobě, že to bude to nejlepší rozhodnutí...
29. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Sanusko, pěkný bříško :wink: A neboj, v šestinedělí s kočárem - pročn ne? Však to zvládneš! Jen aby bylo počasí...

Dabli, si normální :wink: A neboj, takových, které nedodržely šestinedělí, už bylo :wink:

Sari, jo, jo, plínka půjde z domu! A naštvala mě natolik, že se kvůli ní naučím prodávat na mimibazaru, já antitalent :grinning:

Neli, nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:

Dočteno. A už jdu, ať to tu nezacpávám a nepovídám si sama se sebou :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Žofi, krásný fotky Vašíka. Ten drez je boží :slight_smile: :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ryhnov,tys to teda rozjela.S výletem ti bohužel neporadím,nejsem z Pardubek.To mi připomělo jak jsme v sobotu jeli za kámošem právě do Pardubek.Oba jsme si s Petrem vzpoměli na cestu kterou jsme tam kdysi jezdily.Byla rychlá a vedla přímo k jeho baráku.Sjeli jsme z hlavní na takovou čílenou cestu.Aso po 500-ti metrech se před náma objevila asfaltka s bílím pruhem uprostřed.Najeli jsme na ni a přišlo nám trochu divný že kolem jsou rodinky na procházce,kolaři a bruslaři.Oni z tý cesty udělali cyklostezku.Tak jsme to po pár metrech otočili a jeli zpátky.
29. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Dani... Brozany- Kunětice je dobrá cesta :wink: ... Ještě aby počasí bylo :wink: A ohledně MMB... nakupovat už umím, ale prodávat se asi nenaučím :unamused: ...

No Madli... jsem se zasmála :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
jen v rychlosti, dočítání nechám na večer, povezu manžu na rozlučku z práce do Pardubek, tak budu mít volněji :wink:
pokojík se nám rýsuje, sice modrá barva je již 3 přemalovávaná :grinning: , ale do ledna snad budu spokojená :grinning:

koukám jestli tu máme čísílko od Andi a zatím nic nevidím :confused: tak třeba déle

Žofi, Vašík je teda frajer a moc mu to sluší, vám oběma :dizzy_face:

Šári, jen čtu ten poslední příspěvek, já teda prodávat zatím nemám co, ale jestli to zvládnu tak to taky netuším :sweat_smile: :grinning:

nám dnes dorazil balíček s Nextem, holky to je parádní, bude malej fakt frajer, to předčilo moje očekávání :wink: už se těším až postupně dorazí další věcičky, máme ještě ke kompletu objednanou mikču, tak se těším jak malé děcko na dárečky :slight_smile:
29. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
Very... ty jdeš jako na zavolanou :wink: ... Pohlaď bříško a popřej malému Miškovi vše nej k svátku :dizzy_face: Jo, jo... taky mám vánoce, když přijde balíček :wink:
29. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
Čaaaaaau

Dani jsi mě teda pobavila manžovým výrokem :grinning:

Kde máme Andi???????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Mám pozdravovat od Rozi, držej se držej, zítra nebo v pátek snad UTZ, tak držte pěstě. Nelča byla v rychlosti, ale taky se držej, odsává, sprchuje a je stále na cestě mezi Kubou a pokojem :grinning:
Muchla je ještě stále taky ve špitálku.

Dneska je krásně, zase docela příjemná změna, i prskýnky jsem navlíkla jak mi není hic :dizzy_face: Zvláštní mít na sobě zase snubák :grinning:

Very jsi objednávala novej Next?
29. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
Dančo a jak budeš prodávat tu plínku????????????????????? To jako napíšeš, "krásná sice protejká, ale velice slušivá"? :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
Ahojda tak jako naschvál nešel net a to jsem přijela v půl třetí z práce.Tak nikdo doma tak jsem si šla lehnout.Tak je to pozitivní na hcg jsem se zeptala a je 885 prý je dost vysoké.Za 14dní na kontrolu a neschopenku tu mi chtěli dát už dneska ale říkala jsem,že ještě ty dva týdny počkám co a jak mám se šetřit a kdyby něco tak mám přijít. :wink: Very dneska je Michala vid :wink: Dančo s tou plínkou no je krásná ale na nic no :wink:
29. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
Madli, s tou cyklostezkou je to dobrý, pobavila jsem se... u nás tam s oblibou parkují policajti při vyšetřování nehod, místo, aby auto s majákama postavili do cesty, aby bylo vidět, že se něco děje (příhoda z nedávné doby - stáli mimo cestu za horizontem, místo, aby to šoupli na kopec, aby je všichni viděli, bylo před druhou hodinou a všechno jelo směr automobilka a pak zpět z ranní, takže největší provoz...)

Sanusko, ono je to (prý) tak, že ta plína nemusí protékat každému. Kdo má buclatější stehna, tomu (asi) neproteče, takže zkusím, uvidím. Napíšu pravdu - málo používaná :wink: napíšu nepravdu - že z velikosti S Anežka už vyrostla. Ale hlavně musím najít čas, abych to tam vystavila...

Andi, gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pěkné číslo. Já měla 856, ale byla jsem 33. DC.

Sanusko, na mě je zima.... včera bylo líp :wink:
Díky za zprávy od Rozi, Muchli a Nelči, je fajn, že se mají dobře. Už se těším, až se tu zas ohlásí osobně :wink:
29. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
rychnov-to já jsem 38 Dc tak to by mohlo být jedno vid?
29. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Andi a kolikátý den si měla transfer a jak dlouhou kultivaci??
Já to měla přirozeně, ale 856 hcg bylo 19. den po styku (oba dny včetně), pokud to dobře počítám :wink:
29. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
Kultivace 4 dny a transfer 23dc já měla ted ten dlouhej protokol.
29. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
tak nějak nestíhám zase :grinning:
odvezla jsem manžu do hospody a já se stavila v Tescu :sweat_smile: , ať žijí nákupy :grinning:
a teď ještě za kolegyní z práce

děkuji za přáníčka, no jo ráno už jsem bříško hladila a přála mu :grinning: , manža byl zklamanej, že mu jeho maminka popřála k svátku a na malýho zapomněla :grinning: , tak jsem mu říkala, že mu za rok popřeje :wink:

Andi, krásný hcg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , gratulka obrovská :slight_smile:

Sanusko, děkujeme za info z nemocnice :wink: a co se týče nextíku, tak něco je nošené a něco nové s cedulkama, ale i to nošené je jako nové, nevím odkud to paní bere, ale tipuju dovoz
29. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Andi gratuluji :wink:
29. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj kočky,

hlásím se od našich...je tady fajn, ale jsme samy doma, tak jsme pos.aná až za ušima :frowning2: to bude noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak obdivuju všechny, co maj dům, zahradu a prcka, že se ještě dostanou na net :astonished: :wink: Já dělám jen běžný úklid, vaření a něco malinko pop zahradě a na net se za celý den nedostanu :confused:

Andi, krásný číslo...moc gratuluju :dizzy_face:

Very, Next je boží, vid :dizzy_face: Anetka má fakt jen pár věcí jiných značek :slight_smile: já to oblečení miluju :dizzy_face: :sweat_smile:

Sanu, díky za info z nemocky..to je dobře, že se maj všechny holky dobře :dizzy_face:

Dani, procházka na Kuňku podél Labe je pěkná..jezdíme tam na kolech a na bruslích :wink: ale jestli zítra bude počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ochladilo se teda fest :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já dneska volala do Sanusu a jdu příští čtvrtek v 10:15 :slight_smile: jen ta IUI mi vychází nejspíš na víkend, tak nevím, jestli mi jí udělaj :unamused:

Sanu, naši jsou v San Francisku :wink:
29. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Luci, všechno se dá nějak udělat, zvykla by sis na nějaký systém a fungovalo by to :wink:
a ten Nextík mě fakt dostal, ty komplety na obrázku co mám v albu jsou prd proti realitě fakt, už se těším až do toho malýho obleču a poňuchlám, ještě se mi líbí ta značka cherooke-dneska jsem vzala fakt moc krásnej svetřík v tescu

jé San Francisko :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Holky díky.Ted ještě jestli jedno nebo dvě .No uvidíme.Tak krásný večer Všem. :slight_smile:
29. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Very :wink:
29. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Very, ale Cherooke není moc kvalitka, dost se to rychle opere...

Holčiny, myčka nám vypověděla poslušnost, ach jo....

Díky za info o Pardubkách, zítra tam vyrazíme :slight_smile:

Andi, takže Ty jsi (jako by) 19. den "po styku", takže budeš mít jednoho krásnýho prcka, jako mám doma já :wink: Myslím, že na dvojčata to není... ale samozřejmě se můžu úplně klidně seknout...

Přeju krásnou dobrou :slight_smile:
29. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj... byla jsem cvičit a pak se zasekla na MMB...

Andi... paráda! A pochvala, že už máš v pase i datum kontroly... ať je 13 šťastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a opatruj se, teď řádí virozy :wink:
29. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Andi, 13. je určitě štastná...já měla 13.10. termín porodu :astonished: :grinning: :grinning:

Very, z Cherokee máme bodýčka, ty jsou dobrý :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Neli... Kubíček už povýšil na vyhřívací lůžko? Jestli jsou 2 poslední odkazy video, tak se mi to nechce rozbalit... budu zkoušet dál :wink:
29. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Luci, já mám taky bodyčka a dneska ten svetřík, bundičku a ponožky myslím :wink:

Šári, byla jsi na Studánce cvičit? já tam dnes byla za sestřičkou pro lístek
29. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
holky s já cherookee jsem spokojená....
29. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
holky Vašík se začíná smát nahlas, furt čumákuje a vůbec se mu nelíbí v hluboký korbičce pač nic nevidí :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Žofi, chce vidět co se děje, to je dobře, že je zvědavý aspoň to nebude kam ho položíš tam ho najdeš :slight_smile:
29. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
jo Very vidět a nosit nejlíp :wink: chudák mamič :grinning: jako myslím sebe...
29. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.