• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Nelčo, no jo nové fotky, Kubíček je krásnej a co má vlásků :dizzy_face: video jde spustit, to první je kraťounký a drudé se mi teprve stahuje :wink:
29. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Žofi... prej, že chce Vašík čumákovat :grinning: :grinning: :grinning:

Very... no, ve Studánce :wink: , ta Vaše sestřička, to je teda éro... jako v dobrým :wink:
29. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
a druhé stažené, ten je kouzelný :dizzy_face: co se mu asi zdá, někdo neví jestli hladit po zádičkách nebo točit :grinning: , já bych muchlala :sweat_smile: :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
no fakt Sari, už to není miminko, ale normálně človíček :grinning:
29. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Hmm... tak já to video zkusím zítra :wink:

Jdu se položit pod peřinu :wink:

Dobrou noc.
29. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
Šári, ona je hrozně fajn :wink: je upřímná až to někdy bolí :grinning: :slight_smile:
29. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
tak jsem si dovezla manžu, venku je pěkný hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a protože tu nikdo není a nebyl, dnes vajímečně zamykám já :grinning:

všem dobrou noc a sladké sny :wink:
30. zář 2009 v 00:52  • Odpověz
Dobré ráno...

Venku je pěkný hnus i teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: , předpokládám, že by se frekvence diskuse mohla za takových "příznivých" podmínek zvýšit :wink: :wink: :wink: ...

Já jdu s Mari do nemocnice, pak zase budu :wink:
30. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky, Sarri má prvdu venku fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vypadá to, že už budu muset začít topit avůbec se mi nechce :angry:

Verčo ty noční ptáku to já už byla v limbu...
Sarri tak ať dobře pořídíte :wink:

Andi Hcg vysoké :wink: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj všem, jen v rychlosti zdravím, než to zase půdu hodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: mrně dnes mělo 1,5 cm a má se skvěle, já jsem chodící, teda spíš ležící mrtvola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Dobré ráno.

Sari, přeju dobré pořízení!!

Hm, tak jsem na ten výlet zvědavá, zda to má vůbec cenu....
Užijte si den.

Neli, fotky úžasný!
30. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Woblud, držím palce!!! 1,5 cm, to už je kus člověka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojky,

tak jsme zvládli noc samy v baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: bylo to celkem OK, jen to počasí je na prd :confounded: na štěstí jsme vzala Anetce pláštěnku a holínky, takže jsme stejně na zahradě :wink: Odpolko přijede kamarádka s prckem a pak i manža :dizzy_face:

Sarii, at vám to v nemocnici dobře dopadne :dizzy_face:

Woblu, týjo, už 1,5cm :dizzy_face: :grinning: držím pěsti, at je líp :dizzy_face:

Jdu dělat řízky a kaši :wink:
30. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Luci,tak to seš odvážná.Já se klepu když má Petr dva dny noční.A to bydlíme v paneláku.A od tý doby co před asi sedmi lety vykradli mamku,se bojím ještě víc.Klepu se ještě teď,když si na to vzpomenu.Stačilo pár minut a překvapili by mě ty hajzlové doma.
30. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahooooj to je dneska krásně coooo, mě se to teda líbí :grinning: :sweat_smile: No jo jsem jediná, ale stejně se mi to líbí, každý počasí má něco do sebe, kor když mi není hic...

Luci vidíš a to je už středa, tak to zmáknete levou zadní, dneska ještě dorazí manža......... :slight_smile: Jak jsi na tom cyklově???????????????????

Sar to jdete na KO s ručičkou? Nebo nějké výsledky už z té Prahy poslali do nemocnice? No v každém případě, ať do dopadne co nejlépe :wink:

Gab na co čekáš, že si napíšeš tt???????????????????????

Já nic, dneska noc docela na prdlačku, mě tlačil celou noc ten mekáč.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale byl dobrej. A teď máme šťukačku.

Zkusím manžu jestli nezajedem koupít obrázky do pokojíku a kapsář.............možná Tesco.............?
30. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Sanu,my měli taky noc na prdlačku.Adél se furt budila tak jsme se u ni s Petrem střídali.Naštěstí má ndneska noční takže nemusel vztávat.
30. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Sanu, dneska jsem přesně 3.DC :wink: hezký dětský obrázky maj v OBI :slight_smile:

Madli, ani mi to s tím vykradením neříkej :astonished: na štěstí tady maj naši 3 trhače :dizzy_face: a jak ty s testováním???
30. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Dobré poledne...

Pořídily jsme dobře, ale... byly jsme objednaný na 10 a vzali nás 5 minut před 12 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Ne, o ručičku tentokráte nešlo...

Dani, jsem zvědavá, jestli jste vyrazili... teď je venku bájo :wink:

Holky, nestrašte Luuc :wink: ...

Sanu... Gab si vyfotí pupajze a až vloží fotku, tak to rovnou změní ze snažilky na tt., že jo Gab :wink: :wink: :wink: ???
30. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Sarii, tak super, že jste dobře pořídily :slight_smile: já jak včera volala do Sanusu, tak jsem se ptala sestřičky, jak dlouho asi budu čekat, že s sebou budu mít malý dítě :wink: Tak jsem jí touhle otázkou docela pobavila :sweat_smile: :sweat_smile: no nic, radši dám Anetku mamce na hlídání :wink:

Dani, udělalo se krásně, to máte bezva výlet :dizzy_face:

Já ted projížídm net a hledám chatu na Silvestra..to jsou pálky, co za to chtěj :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Woblu... tomu Vašemu mrněti se vede dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luuc... pak dej vědět, co jsi vybrala :wink: . Jo a ještě něco. Na MMB inzerují obchůdek s Nextem v Pcích... nevíš, stojí to za něco? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26782998&tab=2
30. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jo a Kubíčkovo video mně nefachá, budu muset zainteresovat mangela :wink: ... Kubíčkův taťka vylepšil stránku :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
30. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Sarii, týjo, to vůbec nevím, že v Pcích je :astonished: tos sem neměla snad radši ani dávat :astonished: Já občas chodila do sekáčku ve Sladkovským, mívaj tam i nový věci a tam je to teda super :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Luci u nás je na testování ještě brzo.Zítra to je teprve týden po transferu.Ale určo to těch 14 dní do krve nevydržím.
30. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
No Luuc... já myslela, že mi poradíš... Tak to asi zítra omrknu :wink: ...
30. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Sarii, tak pak dej vědět :wink:
30. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Holky tak jsem to konečně dala do kupy.....

Dnes jsem byla naposledy v Sanusu tak mi bude smutno, byli tam všichni moc hodný...
Příští týden se mám hlásit svého doktora.Jsem 7+2 a mrně má 11mm.Prý odpovídá ....

Woblu taky super zprávy 15mm :confused: to zírám není to moje jaksi pozadu? jsme nějako na stejno viď

Luci teda vaši se maj :wink:
30. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
zdravím všechny
gaban to je super gratulace k těhu :slight_smile:

holky maminky kdy vám děti začali sedět nebo si sedat sami ta naše princezna stále nic,ale už stojí na čtyřech a péruje nožky na lezení tak jsem z toho baf :frowning2:

a dodatečně gratulka nelince k malého je krásný hlavně at jste zdraví a brzičko doma :slight_smile:

já čtu ale nějak nestíhám psát malá už vyžaduje hodně poroznosti a nemohu ji nikde nechat samotnou
30. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
Luci jo? Ahaa díky za tip, protože jsme vůůůbec nic nesehnali. Což mě dosti překvapilo :astonished:

Gab ty seš huuuuuuuuuuuuuuuuuubená to snad není možný. Ale už se tam bříšátko začíná rýsovat :dizzy_face:

Sar tak to jsem zvědavá co na ten obchůdek vysonduješ!!! To by bylo super, kdyby měli věci jak na mimáči...... :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
Luuc, Sanu... zítra podám info :wink:

Gabi... pochvala, už to máš v pořádku. Hubená teda seš... Ale Sanu, ty na tý fotce v plavkách taky :wink:

Neli... opět várka fotek :dizzy_face:. Kubíček má krásně kroucený ouška :dizzy_face:. Jo a co to má na posledních fotkách na hlavičce???
30. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.