• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
No děvčata???

Agi, Bery, Hop, Soni, Artep, Maruško, Míšo, Lady... kde jste kdo???
30. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
Sarri všechny se asi někam propadly................ :confused: co nikde nikdo... dělám kaši a jdem zalehnout tak zatím a dobrou
30. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Jééé, Gabi, už má tt :dizzy_face: a seš teda fakt pěknej hubeňour :wink:

Anetka nám někde asi nastydla :frowning2: navečer měla teplotu a furt kňourala :unamused: Tak snad se z toho do rána vyspí..ráno má přijet kamarádka s malým mimčem :confused:
30. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
Sar to jo, v těch plavkách jsem ještě hubená byla toť pravda, ale to je právě to, byla... :grinning: :rolling_eyes: Ale třeba mě do toho špuntová zase vytrénuje..... :wink:

Gab jeee to je pohoda, mě je poprvé za těhu zima na nohy (nestěžuju si, užívám si to), tak se těším až si dáchnu do postele a nebudu se potit :dizzy_face:
Jen ještě musím vypiglovat trhače :rolling_eyes:

Luc, tak snad vás to neskolí..... :unamused:
30. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
Luci ,tohle měla Adél minulej týden.Jeden den měla teplotu a druhej den nebylo po teplotě ani památky.To bude v poho,uvidíš.
30. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
madli, snad jo :wink: dneska trhla rekord...za celý den snědla půlku rohlíku :astonished: to nám ty diety začínaj nějak brzo :confounded:
30. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
Tak to znám bohužel taky.ještě že máme z čeho trávit. :slight_smile: .*
30. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
madli, to závidím...Anetce už zásoby pomalu docházej :unamused: kolik Adélka váží???
30. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Holky nechte toho s tím hubeňourem.....zas takovej néééé.
Musím teda říct, že jak vždy mě mrně cucá a zatím hubnu a břicho začíná růst.Další upír co mi bere sílu :sweat_smile: To neva co bych pro ratolest neudělala....

Luci už to počasí je studený tak zas nastane rýma a kašel.Důša se zatím drží, doufám, že ze školky nedonese nějakej silnej a zmutovanej bacil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak hlavně ať se z toho vyspinká.

Madli a jak ty kolik už jsi po KET?

Sanu čoveče zimu já nemusím :sweat_smile: už jsem vytáhla pletenej rolák.
30. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holky,
opět pracovní den v bytečku a asi jsem to nějak přehnala, nějak mě táhne divně břuch :unamused: , no nic budu odpočívat, zítra máme kontrolu tak ať jsem ok :wink:

Woblu, Gabi vám ty miminka krásně rostou :dizzy_face: to je hezký :slight_smile:

Šári, hmmmm dobrý, tak o tom obchůdku nevím, se tam asi možná zítra taky stavíme :wink:

jako s tou mateřskou si dělají pr.... :angry: :frowning2: , to jsou chudáci, balíček s opatřením by měli udělat na své platy :pensive:
30. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj holky tak dneska krev Hcg 0,5jednotek takže brzy očekávám MS a pak jěště dva ěsíce a zase se pustit do boje. Jupííííííííííííííí
30. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Dabli, tak výborně, držíme ti pěstičky a ť to brzy přijde a zase samo od sebe :wink: a teď už až do zdárného konce :wink: :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Luci,zrovna včera jsem Adél měřila a vážila.Má 99cm a 17 kg.Na 2.5 letech docela masakr.Jedna paní si myslela že je starší než její 3,5-letá dcera.Ona ani nemá bejt po kom malá.Petr má pomalu dva metry.

Gaban,zítra to bude 7 dní,takže si ještě chvílu na testík počkám.Ale doufám že se připojím hned za tebe a Woblu. :wink:
30. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Gabčo, krása, 11 mm, to je taky kus člověka :dizzy_face: :dizzy_face: A seš pořádně hubená! Bašti taky občas, jo? :wink:

Jaji, a nemají náhodou děti sedět až někde v osmi měsících? nebo i později?

My jsme si užili fajn výlet. Jeli jsme po poledni (nevařila jsem, zbylo od včera, kuřecí s nivovou omáčkou a těstovinami, mňam). V Pardubkách jsme prošli dvě prodejny aut, stihli dvě předváděcí jízdy, potom kafe a medovník pod Kuňkou a zpět dom. Žádné velké procházení, ale výlet moc pěkný. Noooo, vybíráme auto, až se prodá oktávka, tak abychom věděli, co koupit :wink: To víte, někdo má pejsky, někdo zas auta :grinning: :grinning: Jsme trochu úchyláci :wink:

Dabli, dobrý!!

Přeju krásnou dobrou, zítra kouknu :wink:
30. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
bré ranko...

Dani ty jsi stejně fakt, fakt matka pohodářka ti povím, se musím vždy usmát co ti píšeš a co vše zvládneš i s malou Anežkou :wink:
1. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
koukám dneska nikdo nikde :astonished:
1. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
Přeju dobré ráno.
Za chvíli zas pádíme ven, za kámoškou, jsme samy, manžílek je v práci, takže zas normální režim. :wink:

Žofi, pohodářka je Anežka. Ona obě ty předváděcí jízdy prospala. Teď už po dva dny byla odpoledne bez krmení 4,5 hodiny a klidně si spala nebo koukala. To se pak cestuje...

Užijte si den :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
jo Anežka ještě k tomu jezdila s váma jo Dani?, pání :grinning: hold se budu muset od tebe učit...... :dizzy_face:
1. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj...

Dani... ty máš nasazený tempo, že ti jen tak někdo nestačí :wink: ... A tipuju, že Anežka byla nejmladší účastník předváděčky :grinning:

Před chvílí jsem měla telefon z Prahy... jdem si tam zase lehnout :frowning2: ... Mari nasadí léčbu Beta-blokátory... a před tím ji musí 24 hod. monitorovat srdíčko... Tak jsem veľaká na měkko :pensive: ...
1. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Sari, věřím že to s Marinkou zvládnete a bude to dobré...
1. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Sari,jste silný holky,to zvládnete.Budem na vás myslet.

Holky mě snad klepne.Oblíkala jsem Adél šusťáky a ona je má ke kotníkům :fearful: :fearful: :fearful: .Přitom v létě je byli dobře.Abych si začala zamykat skříň s hadrama.Tímhle tempem bude za chvílu nosit moje oblečení. :sweat_smile: .
1. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Dani ,ty teda jedeš.Máš asi energii i za mě.Já jsem nějaká utahaná a spací. :pensive: .
1. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
já jsem taky nějaká KO matka :grinning:

Madli a tví mražáčči jsou ze "stejnýho vrhu" jak Adélka? já jen že pak by to bylo regulérní dvojče....
1. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Všem přeji hezký den.Chtěla bych pogratulovat Nelče k narození Kubíčka.Než se nám loni narodili dvojčata,ležela jsem 2 měsíce na rizikovým(na 14 :sweat_smile: ) a pamatuji si že jako sestřička byla fajn.Po tom všem čím si prošla přeji oboum hodně zdraví :slight_smile: .Jinak naše dvojčata jsou taky děti ze sanusu.Eva
1. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahojda, tady to pěkně jede, že člověk stihne i v poho dočíst....

Sar chjo, tak to všechno dobře zmákněte!!! A teda nevím asi blbej dotaz, co maj ty beta blokátory "zapříčinit"....???

Zofi no jo, každýmu to miminko tak nespolupracuje, tak nejseš stroj nooo. Hlavně, když jsi unavená, tak aby bylo kdy si odpočinout......

Madli asi bude mít Adel rychlejší růst :sweat_smile:

Já koukala na nějaký věcičky ve městě a nic jsem nekoupila. Jsem bez šťávy.

Holky kdo překročíte ten 24tt, tak se vrhněte na nakupování, mě se všichni divili, když jsem říkala, že už bych nakupovala, že je ještě čas a bla bla bla. Tak jsem to brala velice pozvolna a příště to už neudělám. Kašlu na všechny rádce.
Teď se do všeho tak dokopávám jak za trest. Hračku jsem vybírala nic nevybrala. Obrázky jsem vybírala nic nevybrala............................................... hm, zvláštní stav.
Takže příště chci mít do 30tt komplet vše hotové. :wink:
1. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Zofi,jsou.Vidíš,to mě nikdy nenapadlo.To jen tak někdo nemá,dvojčata mezi kterýma je věkový rozdíl tři roky.Sem se docela zasmála. :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ajo to mi taky nedošlo s těma dvojčatama :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu pověsit prádlo, venku to bude během minutky suché :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Madli, Sanu, no mně to taky nedošlo, na to přišel dr. Václav :dizzy_face: já mám taky totiž mražáčky, tak už spekuluje :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme po kontrole, všechno vypadá tak jak má, jen se paní dr. zasmála o kolik jsme větší :sweat_smile: , takže povídala, že bude velkej po tatínkovi a ať s drobkem 2,70 rozhodně nepočítám :grinning: , tak mě to zase pobavilo, zase jsme mu okoukly s dr. přirození :grinning: a jsme objednani na ten cukr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už teď se bojím, protože co já každý den do sebe stlačím sladkýho :sweat_smile: no a od začátku jsem přibrala 3,3 tak jsem zvědavá, kdy to poletí nahoru

Šári, tak vy zase razíte :confused: směr Praha, no budeme držet pěstičky ať to zvládnete co možná nejlépe a ať to má smysl :wink: :slight_smile: a přidávám se k Sanu, taky nevím která páčka :sweat_smile:

Sanusko, já už nakupuju :grinning:, ale dneska jsem se zase sekla trochu, nahlídla jsem do jedné né moc hezké diskuse a prostě tohle musím přehlížet, protože to by člověk pak neměl z ničeho v tom těhotenství radost,
dneska dorazil balíček a zítra dorazí další tak se těším :slight_smile:

Madli, Žofi to budou teda dvojčátka :slight_smile: pobavil mě ta část dvojčata s 3ročním rozdílem :wink: :grinning: , ale je to dost dobrý :wink:
1. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
holky nějak jsem to někde prošvihla nebo tu dlouho nebyla Věrka????? :confused: :sweat_smile: :confused:

a taky jsem se chtěla zeptat v jakém prášku perete (pro prcky), páč jsem to zase někde zazdila :sweat_smile: a tuhle jsem v obchodě čuchla sice k aviváži Lovela, ale pěkně mě to natáhlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jestli tak nevábně voní i prášek???? nebo co je podle vás nejlepší?
1. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.