• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
VEry já peru v tom samém jak my, Ariel nebo Persil---možná mě někdo ukamenuje, ale od tý doby co můj manža, kterej nekouří a nepije, sportuje a od mala chodí do přírody tam má kulový a soused co snad 15 let fest hulí trávu a děcko se jim povedlo hned na první šťouch si říkám, že ne vše je potřeba až zas tak řešit----
1. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahojky,jak se máte?Teda Dana má opravdu elánu nezbyde troška i pro nás a nebo nějaký recept jak být živější?
Very,taky jsem dvakrát otevřela diskuzi ze které mě běhal mráz po zádech,ale bohužel,stát se může cokoli.
Sarii,tak ať vám to tam uteče a léčba zabere,hlavně,že je teď možnost být s dětmi v nemocnici,člověk je pak klidnější.
Koukám,že Míša ani nedala vědět jak dopadla ko,Vysočanka tu taky nebyla,tak tu budu samotný bojovníček z Jihlavy :frowning2:
1. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
Žofi, děkuju za info, no máš pravdu, i takový případ znám, takže když něco má být tak to je, já teda používám normálně Ariel už několik let a jsem spokojená :wink:
1. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
Věrka někam jela na ten prodloužený víkend i s mama taškou,psala,že se kdyžtak malá narodí v Náchodě,tak že by??? :wink:
1. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahojko, může se stát cokoliv to je jasný, ale právě že si to prostě nemůže člověk tak připouštět, ikdyž se mi to teď kecá, se mi něco takového stát tak mě vezou směr Bohnice :pensive:

no jo Míša se moc neozývá, třeba chce přijít až s pozitivním testíkem a u ní by mohl být, jen ta sliznice kdyby pořád tak nezlobila :frowning2: :angry:
1. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
aha, no já jsem teda skleroza, mají tam chaloupku, tak si užívá pohodičku a načerpává síly :wink:

v Náchodě se dobře rodí, tam se mi narodila ségra- pravda téměř před 15lety :grinning: , to už bude asi jiná doba :sweat_smile: :grinning:
1. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
venku svítí sluníčko a já jsem zralá jít do pelíšku, to je děsný, už jsem spásla slepované linecké v čokoládě a kus čokolády s oříškama, abych nabrala energii a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Souhlasím s tím,že čim je na sebe člověk opatrnější,tím je to asi horší.Lidi co berou život s nadhledem se maj zřejmě líp,žádný stres,pohoda,klídek,tabáček....po ránu štamprdlička na vykloktání a hned je život veselejší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
Tak to jsme na tom stejně s tou čokoládou,ale ty to můžeš svézt na těhu chutě,ale já....Kynu a kynu,dnes už jen jablko,fakt.. no sama jsem na sebe zvědavá :frowning2: U nás se sluníčko schovává,je chladnějc i na mé špeky. :grinning:
1. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
Ááááhoj...

Žofka... se podceňuješ! To s Vašinkou zvládáš, co bys chtěla víc???

Sanu... nic jsi nekoupila :astonished: ? Já zrovna dneska koukala na ty punčošky u Meka... hned jsem jedny vzala. Jo a ten obchůdek s Nextem... no, nějaký věci by se třeby přebraly, ale zlatej MMB :wink: Já tam nic nekoupila.

No, ty Beta-blokátory... jednoduše řečeno, jsou to léky na srdce a jejich vedlejší účinek velice dobře reaguje na problémy, jakým jsou hemangiomy...

Very... zase jste mazlika okukovaly :dizzy_face: ...
1. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
Sar ne nic jsem nekoupila čéče. Šla jsem kolem toho obchodu s punčoškama, ale nedovedu si představit jak jí budu páčit ty pidi nohy do punčocháčů, tak jsem říkala, že je kouopím třeba až pak na dýl a nebo pak hned jak se dostanu do města................... já nevím no..................... tak jsem říkala, že jí pod ty lacláčky nechám bodýčko a když tak na nožky šoupnu ponožky.................................. jinak se mi jako by něco líbilo, ale nelíbilo. Prostě nevím, nakupovat nad zásoby se mi taky nechce, když nevím co bude a nebude vyhovovat. Pak se do toho opřu....................
Dík za vysvětelení s těma beta........., kdy vás pustěj to se ví????

Very no tak že to bude dle dr obřík jo. No třeba se v růstu zastaví.... :wink: Já jsem zvědavá co mi řekne dr v pondělí............................... :sweat_smile:

Jdu dělat br kaši s parasem.
1. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Sanu... jsem se zasmála nad tím páčením pidi midi nožiček :grinning: :grinning: :grinning: ...šak joo, pak dokoupíš :wink:

U Sanu se párkuje... copak já si dám?

No a Very se ptala v čem pereme... já v ekologickém pracím gelu :wink:
1. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahojda dnes jsem nějaká vyřízená. Včera jsem si trochu pobrečela u toho nového seriálu. Doufám, že taková nikdy nebudu abych manžovi říkala kdy se milovat a kdy ne. Ach jo
1. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
zdravím všechny,

Ahojko neboj nebudeš sama, jedu zítra na KO znovu, jinak to vypadá dobře a snad koncem příštího týdne by mohl být KET, tak uvidíme

já ted hlavně porád někde lítám

měli jsme outdoor, ten mi vyloženě bodl, no hlavně mi bodl ten pěknej intruktor, no zkrátka paráda

hned bych si to dala znovu, se vším všudy

Very popravdě jsem v tuhle chvíli v takové euforii, že je mi total jedno jestli to vyjde nebo ne páč jestli se manžel nesrovná, tak srovnám já jeho a pak se může stavět na hlavu
1. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahoj berušky!
Hlásím návrat z mamáhotelu. :wink: Dočítat nebudu,tak jestli je něco nového a zásadního,tak mě prosím poinformujte. :wink: Jinak u mě nic nového - stále jsme s miminkovou pokupě,zítra nás čeká monitor a potom prohlídka u Provazníčka. :slight_smile:
1. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Sar no jo, je to tak, jak budu neohrabaná, tak by to byl určo mega boj.... takže na punčošky házím zatím boba.

Míšo instruktor a se vším všudy jo, fíha to byla asi jedna velká kalba neeeee :sunglasses:

Věru stále v kupě a to toho ještě nemáš plné zuby??????????????????????????????
Jinak s mojí těhu demencí si myslím že extra noviny nejsou. :sweat_smile: :confused:
1. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Krásný večer!

Omlouvám se, že se nehlásím, jsem v časovém skluzu, trávím víc a víc času na boxe u broučka, dnes jsme poprvé kojili a vytáhl 15 ml. Je na sluníčku, má žloutenku, ale už se zlepšuje, mám z něj radost. :slight_smile: Tím, že jsem tu pracovala, tak mám prakticky nepřetržitě návštěvy, tak to není jednoduchý.

Sari, myslím na tebe, je fajn, že je na to léčba a přeju ti hodně pevné nervy a sílu to zvládat.

Paní od dvojčátek moc děkuju za přání, bylo to moc milé.

Fotečky dodáváme na ty webovky skoro každý den, manžel je zcela unešenej, chodí na box i sám a tolik by nás už chtěl mít doma. Pořád fotí, natáčí na kameru, nemůže se ho nabažit.

Za chvíli zase jdu krmit. Tak se mějte moc fajn. Paaa.
1. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoj holčiny.

Sanuska to napsala dobře - Anežka spolupracuje, takže se dají dělat různé věci. Kdyby to tak nebylo, seděla bych doma a basta. Takhe to je, jen to využívám... Ohledně té předváděcí jízdy - přece nemohl nejdůležitější člen domácnosti chybět!! A mimichodem jsme zjistili, že se do Partnera (Peugeot velkoprostorový) nevejde manžel k volantu a za něj dětská sedačka, naopak do Kia Ceed se to v klidu vejde :wink:

Sari, moc držím palečky, moc, moc!!

Sanusko, s nakupováním - chápu, už si v týdnu, kdy krom myšlenky "ať už je venku" nejde nic jiného do hlavy. Hm, ale ještě si počkáš...

A Věrka dlouho chybí, pravda... že by porodila v tom Náchodě??? :confused:

Very, dobře, že si OK! Cukru se neboj, já se taky živila sladkým a cukr vyšel v pořádku :wink:

Dvojčata se tříletým rozdílem :grinning: :grinning:

Jdu dočítat dál :wink:
1. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Very, prášek na praní normální. Lovela smrdí i mému manželovi a to už je co říct! Zkus to, v čem pereš sobě, kdyby byla reakce, změníš.

Jdu koupat, pak kouknu :slight_smile:
1. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Tý jo,Sanu - a pak že novinky nejsou! Co třeba ta,že Neluška už je maminkou!!!!! :astonished: :dizzy_face: ?????
1. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Danííííí ! Já jsem stále 2v1 :wink:
1. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Sanu to jsi trefila zcela přesně ....

bylo to zkrátka super bomba, vůbec se mi nechtělo domů a to je co říct

budu dlouho vzpomínat
1. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Dančo jo to jsi pro změnu trefila ty, myšlenka "ať už je venku" :grinning: se mi ne a ne dostat z hlavy. A teda čekání snad dlouhé nebude............... snad jako cukrovkářku mě dlouho čekat nenechaj teda aspoň přenášet........ :sweat_smile: Uvidíme jestli mi něco nebo spíš co mi řekne dr Kokrdová v pondělí.................

Věru to už jsi tu nebyla??? Ahaaa, noooo Nelča už má Kubíčka :grinning:

Míšo a fota nejsou??? :sunglasses:
1. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Sanu fota jsou, ale přihodím až bude klid, mám je ve služebním pc, tam se drahý nepodívá páč je to na heslo které nezná

proč si přidělávat problémy, že ...... už tak je protivnej jak osina v zadku
1. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Jo taaaak, ok.
1. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Dani mám dotaz

prosím tě jak se jmenoval ten lék na tu suchou poševní sliznici?? já s tím bojuju od těch zánětů v létě, řekla bych MUDr. at mi to napíše, páč je to nemilé, člověk by jo a ono to nejde, pak jsem akorát vytočená, děkuji moc
1. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Sanu zkusím zítra přetáhnout do maila a přihodím :wink:
1. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
No jo,Sanu,nebyla jsem tu delší dobu. :wink:
A ja Ty se držíš??? Já teda musím říct,že už mě to docela neba.V noci nemůžu spát,čůrám snad 50x za den,nohy oteklý,prsty na rukou oteklý,připadám si jako vzducholoď... :sweat_smile:
1. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Zdáreček,Míšo v kolik jdeš zítra na ko?
1. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
tak jsem dočetla, jsem si odpolko musela schrupnout :pensive:

Šári, takže říkáš že ten bazoš nic moc, no tak když si někdy vzpomenu tak tam nakouknu, ale když říkáš zlatý MMB, no tak to mi stačí :wink:

Věrko, hoj,hoj já už myslela, že rodíte :sweat_smile: :grinning: až mě tu ahojka napsala, že jsi pryč

Míšo, teda to musí klapnout, tahle svým způsobem rezignacee je taky dobrá, tak tfuj,tfuj,tfuj....ať je kontrola ok :wink: hmmm, pěkný instuktor :sunglasses: :sunglasses: jsem zvědavá na foto :wink:

holky díky za radu ohledně toho prášku, zůstanu u své značky a teď ještě aviváž můžu nebo radši jen ten prášek
1. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.