• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Míšo... já chci taky vidět, co se dělá na outdooru :wink: ... Manža zlobí???

Sanu... :grinning: :grinning: :grinning: prej extra novinky nejsou... :grinning: :grinning: :grinning:

Very... už 24tt :astonished:
1. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Veru,neplašit,na rození je ještě čas! :wink: :grinning:
1. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Verko,neříkej,že bys to nebrala hodit si takovou rychlovku jak Neli?Mimochodem Neli se ani o porodu nijak nerozepsala,tak doufám,že to napraví :wink: ,že se nám svěří jestli se stihla alespoň zpotit :wink:
1. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Věrko, čas :confused: :astonished: , ty vtipálku :grinning:

Šári, no jo točí se to jak na výherním automatu :grinning:
1. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Very ale klidně si kup prášek na dětské prádlo, na mě nedej...určitě Sari a Dani tipuju maj specil prášek....
1. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
ahoj Věruš, přeju ti rychlý porod a heslo: nepanikařit a tlačit :grinning:
1. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Žofi já už leta peru v arielu, tak to nechám být, mám ho ráda jsem s ním spokojená :wink:
1. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahojko jedu na 9,15hod :wink:

Very no říkám hezkej, ale každej má jinej vkus, každopádně sympaták velkej, hodně mi zvedl náladu

Sari no co se dělá, byli jsme na kolech, brutální terén a v mezipřestávkách jsme měli různé soutěže, no sranda
hlavně se mnou, chlapci si mysleli, že jsem sjetá

no a večer se sedělo a popíjelo, podotýkám, že nepiju, ale tam jsem stáhla 7 bílého a bylo mi fajn :grinning:

a ráno jsme jezdili na IN-linech, výborné :grinning:
1. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
ale jako druhorodička to ude určo v poho :slight_smile:

zítra na pokec nebudu, omluva...razíme na výlet, poprvé s Vášou , no to jsem teda zvědavá, do toho ještě zkouším jiným mlíčko, pač nutrilon komfort nám bohužel způsobuje zácpu,ač je proti zácpě :astonished: tak jestli tohle vše zládnem, tak se pasuju na mattku 1. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahojko, to víš, že se Nelča stihla zapotit, hlavně po porodu při šití :grinning: :confounded: :confounded: Ale ona se pak rozepíše, až utrhne prso od Kubajze :wink:

Já koupila Lovelu, ale vadí mi, že nevoní, teda jako mě voní, ale moc to cejtit není. Já miluju, když prádlo vyperu a cejtím to z toho........................ takže pak zkusím vyprat v našem prášku a uvidí se.
Stejně většinou peru ve Woolite a k tomu přisipávám trochu Arielu nebo Persilu :wink:

Věru jak se cejtím no, jak když mi někdo permanentně stojí na hrudníku. Jak mám ještě břicho vysoko, tak mi tlačí na bránici a nějak se nemůžu pořád dodejchat i v klidu. Tak se snažím když ležím mít ruce natažený nahoru, jako abych tam udělala co nejvíc místa................ a když dýl sedím, tak nevím jestli se nakroutit na levou nebo pravou stranu, protože mě to dost tlačí do žeber. Ale jinak ok.
Na záchod chodím ukázkově, čůrání mě ani tak moc neničí (jak kdy, ale spíš ne) V noci někdy spím non stop. Teda jako bez čůrání. Při otáčení se někdy budím, protože mě z toho bolí břicho jak se přetočímm na druhou sstranu (asi jak se ta všechna váha musí zase přemístit na jinou stranu....)
1. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
Sari zlobí, já nevím, je protivnej a štěká po mě, z práce to není, to on řekne, že ho nekdo točí, nevím co mu vadí a v tuhle chvíli je mi to jedno

jinak na těch fotkách nic hroznýho není pokud čekáte nějakou inflagranti, tak ne, ale.......
1. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Zofi a Vaššíkovi se v kočíku nelíbí? Nebo proč by jste to neměli zvládnout? Se ptá samo skoro matka amaterka.......................................... tak se na můj dotaz divně nekoukej jooo :grinning:
1. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
zdravím Sanu a Míšu...aby ste neřekly že vás přehlížím... :wink:
1. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
bo budeme i nocovat Sanu, poprvé v cizím :astonished: no a v kočárku hlubokém se mu líbí tak 15 minut, pač nic nevidí...jak už jsem psala , baví ho čumákovat :grinning:
1. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Zofi taky zdravím .. :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahaa jo taaak a to ho nemůžeš podložit po celé dýlce nějakým polštářem, aby měl hlavičku vejš.... aby teda Kelišák něco viděl :grinning: ?
1. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
MIso chlapi jsou někdy omezení, nic si z toho nedělej, ale ty si neděláš viď :wink:
1. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
no my máme korbičku a má zvedací dno dokonce :astonished: ....jenže i tak je to málo... :dizzy_face: milospán je malinko rozcapenej...no jo no,,,,,
1. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
vyhlížím Luci, ale asi nepřijde....hlídá zodpovědně :wink:
1. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Zofi,já to měla v poho už jako prvorodička a očekávám,že to tak bude i tentokrát. :wink:

Sanu,tak to přesně vím,o čem píšeš.Naštěstí já už mám pajdoch sestouplý dolů,takže plíce už mají zase trošičku víc místa.O malinko... Na zádech ale stejně spát nemůžu,což je průšvih - je to moje nejoblíbenější poloha.A tak se celou noc obracím z boku na bok a z toho mě pak tlačí kyčle. :sweat_smile: Takže si nevybereš... :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Míšo, to opravdu vypadá dost dobře, těším se na fotečky a žádné inflagranti nečekáme :grinning:

Žofi, to víš je zvědavej, mě by taky nebavilo pořád koukat do téměř stejného místa když se všude kolem děje tolik věcí :slight_smile: rozcapenej :grinning: milospán vtipné
1. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Luciáš asi užívá manžy ne?

Jo a mám pozdravovat od Marušky, ještě zatím hledaj režim, pláčou nevědí proč, ale jinak si to moc užívá. Všechny zdraví :wink:
1. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Zofi já vím, minulej týden jsem se v tom trochu topila, ale pak přestal působit ten vyblblej Estrofem, koupila jsem si ďábelsky drahé rifle a hned mi bylo dobře no a ted ten dvoudenní výlet a to už jsem byla v sedmém nebi, ted už to neřeším, jestli ho něco tápí at si to vyřeší, co nejsem ochotná dělat, tak nechat po sobě štěkat jen tak pro nic za nic :wink:
1. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
no jo Very pač jak míval furt to bolení, tak jsme ho nosili a teď to máme,,,,,chce nosit a nejlíp pořád :wink:
1. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Žofi... kam razíte výletovat???

Míšo... ta nedokončená věta zní všelijak :grinning: :grinning: :grinning:

Neli... Kubíček je šikula!!! Napoprvé vysosnout 15 je good výkon!!!
1. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Věru na zádech bych se tak po 5 minutách zadusila, tak taky házím boky jak to jde. Já se těším na usínání na břiše. To bude komfort.... vogane.
A kdy ti pajďoch padnul k nohám???
1. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Miso pro pobavení já včera koupila svatební koláče jen tak na chuť a mu říkám, vem si to k snídani, jsem myslela jak se bude rozplývat , pač je má rád...a víte co my řekl?????

prej no kdybys je upekla, nemusíš je kupovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak jsem mu řekla, jestli se nezbláznil že jako s Vašíkem těžkou budu péct a ještě koláčky...no zabít a upéct je málo :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Míšo správně, vše má své meze :wink: A jaký rifle bych si taky chtěla nějaké koupit chjo. Jestli se ještě budu někdy do riflí normální velikosti vejít :confused: To jsou starosti cooo no jo, ale mě tohole taky trápí :wink:

Bych si dala mega pudink s mega hodně piškotama - když už jsme u té postavy.................. :grinning:
1. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Sari no řeknu to takhle, kdo se nepodívá pořádně nic neuvidí :grinning:

ale moje drahé kolegyně si toho jistě všimnou, tem slepicím nic neuteče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Zofi viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiď ty chlapi nemaj vůbec ale vůbec smysl pro "romantiku(?)". Přece potěší i sebe menší pochvalička jako "jeeee ty máš takové práce a myslíš ještě na mě a kouopíšt tak vítečné koláčky..." například že jo. A jak by byla ženská zase v poho....................................................
Teda já to tak beru. ALe neeeeeeeeeeee ono jim to prostě nedojde, že by tohle mohli (když to napíšu tak rozhořčeně a dámy prominou) někdy ze sebe vyzvracet :rolling_eyes:
1. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.