• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu to neřeš, mně teď dojde dolů ani kilo...ale co se dá dělat...kdybych nejedla tak zkolabuju..takže dietu teď fakt držet nemůžu....
1. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Míšo :grinning: :grinning: :grinning:

Žofi... a na jaký UM přecházíte???
1. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Zofi dietu ani v plánu nemám, holky mi říkaly, že jim to šlo dolů samo :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
ještě že mi neřekl, že bych mohla udělat asi tak 10 druhů, to už bych snad něčím migla :grinning: :grinning:
hmm mně šlo dolů 16 samo, ale zbylejch 9 se furt drží a drží a drží...
1. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Zofi to je u nás celkem normální, většinou mi zkritizuje téměř vše, i když abych nekřivdila, tak tenhle víkend zase chválil, tak uvidím co bude ted :grinning:

Sanu Replay, stály přes 4tis,ale jsou jediné co mi střihově sedí a evidentně mi sluší (omlouvám se za samochválu, je to blbé) ale dle pohledů, je to tak :slight_smile: a já se v nich citím skvěle
1. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tyjo, by ti řekl, a proč kupuješ ještě makové, víš že je nerad. Příště se líp koukej :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Sari zkouším hipp probiotický...nevím, nikdo ti pořádně neporadí...prej že se musí vyzkoušet...škoda že nutrilon má jen prebiotika...já potřebuju i probiotika...
1. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Míšo tak se v nich můžeš blejsknout, až budeš mít časa.......

Zofi tak to bych ještě do téhle hranice "co se hubla sama" spadala, ale kdo vííííí, třeba budu mít prblém shodit třeba i blbá 4 kilča..................
1. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Chválit ženu po porodu se patří, jsem četla v nějakým časáku :wink: :wink: :wink: ...
Sanu Zofi to je přesný, žádnej smysl pro romantiku, sice na to moc nejsem, ale čas od času by je to nezabilo

takže pan hezký byl přesně to co doma nemám, hrozně milej, to bohatě stačilo, takže tak
Sar jo dobrý, tak mi ten časák půjčíš, dám ho rozevřenej manžovi na záchod.
1. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
přeci nemůžu Vášu furt rourkovat....jednu dobu mi kadil sám, teď ani zaboha...má to jak kyt, jak plastelínu a když mu člověk neprorazí špunt, nevykadí se...ale co....pokud ani to nepomůže, půjdem do gastro poradny.,,,
1. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Sanu ouki, ráno se cvaknu a pak to sem odpolko hodím :wink:
1. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Zofi a kdyby jsi se vrátila k tomu co jsi mu dávala když kadíkoval....?
1. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
hele Sanu to stejně nepomůže protože Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Míšo supr, to se těším na fotečku. Jo a prosím tě kolik byla sliznička dneska???????????????????????????
1. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
no on mi kadil sám při komfortu, ale jen chvíli...prostě to nemá žádnou logiku, jí furt to samý...jen je starší...já nikdy žádný jiný mlíko umělý nezkoušela...
1. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Sanu dneska nevím, ale v úterý jsem byla 8DC a madam měla 3,4mm, takže zítřek tipuju kolem 5mm, píchám už denně, předtím jsem píchala obden :grinning: samo že injekce, že :grinning:
1. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
jo pro srovnání, minulej měsíc jsem ji měla 3,1mm 16DC
1. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Soník už tu dlouho nebyl...

a chybí tu Dani, Luci a Evík :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
no vidíš Míšo, se daří :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Míšo nic jiného mě ani nenapadlo, když jsi rozezlená na manžela :grinning:

Hoolky v Birdie maj vanu i na pokoji fíííííííííííííííííííííííííííííha to může bejt dobrá romantika.................................. :confused:
http://www.birdie.cz/cs/fotogalerie-detail.php?file=pension/pension-08.jpg&dir=pension/&pos=7
to je sranda jak je Mázl gynekolog v reklamě :wink:
Zofi jo jo, to mě v uterý nakoplo, jsem skoro nespala hrůzou a ono dobréééé
1. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
hele Sanu na co ty nemyslíš :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: ?
1. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
kočky, tak teď jsem se pobavila :grinning:

Žofi a Sanu, moc hezky napsané o těch chlapech, Sanu napiš příručku jak by měli manželé reagovat :grinning:
ještě že si to tu takhle můžeme vykecat :wink:

Míšo replay jsou krásný rifle, ségra jedny má, ale vytáhla se tak ji jsou velký tak čekám kdy mě do nich doroste břuch, že bych je nosila, ale jsou mi celkově nějak velký takže asi nic :confounded: , sice v nich určitě nebudu vypadat tak sexy jako ty, ale aspoň bych měla replay :grinning:
1. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
jo a děkujeme za info od Marušky
1. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
SAri má vzorného manžu a Danča myslím taky.... :slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Sanu no jeden poznatek k tomuhle bych měla, po tech injekcích mám nějak větší chut

a včera když jsem se vrátila a že se k drahému přitulím, tak se mě zeptal jestli jsem něco provedla, že to normálně nedělám, to je na pecku
1. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.