• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
No na co no, sice bych se ani nedivila, kdyby mi tam zase narostla pannenská blána, ale ona mi ji špuntová když tak vyruší :grinning: :grinning: To je děs, takovou pauzu jsem neměla od tý doby co jsem to provozovat začla :grinning: :fearful:
1. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
hele Sanu nechci tě strašit, ale po porodu nebudeš mít na sex ani pomyšlení :astonished: :grinning:
1. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Zofi joooo, to se někdo má, takovejch vzornech manžů je málo a bohužel nemůžeme mít všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Sanu, moc hezký, mi děláš chutě :sweat_smile: :grinning: , jenže manža se bojí, jsem to už po dvakrát cítila jak má při tom sexíku strach
1. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
a nebo se možná mýlím....
1. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Very aspon někdo se baví :grinning:

jaká sexy, ne jen se v nich citím dobře a zjištuju, že pokud ty máš ze sebe dobrej pocit, chlapi to vyloženě přitahuje, mám to za ty dva dny ověřené :grinning:
1. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
holky mě když doky šil a já vyzvídala, kdyto už přestane, tak v ten moment jsem si říkala, že už nikdo nikdy nic.....a ono to přešlo, tak dobrý... :wink:
1. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Míšo jo to je docela dobrej zabiják tahle věta :grinning:

Ještě vzornej je manža od Very!!! :wink:

Ten můj jak kdy, záleží jaká je nálada pracovní...................... jak je pracovní náladička v pohodě, tak mi tuhle přinesl i kytku - ale nechal ji přes noc na botníku jak na ni zapomněl (já už spala), tak jsem ji našla ráno když jsem pouštěla ven trhače :grinning: Ale jinak je zlatej. Hned to radši zaklepu.....
1. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
děcka já bych ted mohla furt a porád :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Sanu jakou větu máš ted na mysli???
1. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Žofi... tak ten můj vzornej muž je taky občas normální :wink: :wink: :wink:
1. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Zofi no jak kdo, znám i případy, že 14 dní po porodu už na tom normoš zase "leželi". Uvidíme, já teda mám předpoklad zatím do léta :grinning: :grinning: A Neluš prej bude držet basu se mnou :grinning:

Míšo jo jo je to tak, když se sama cejtíš dobře, tak to působí na všechny ne jen na chlapi i ženský to poznaj. Prostě ten člověk toho druhého hned jinak osloví.....................
1. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Sar prej vzornej muž je občas normální :grinning: :grinning: To je výstižně napsaný :grinning:

Míšo tu jestli jsi něco provedla...................... :grinning: :rolling_eyes:
1. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
ale i vzorní manželé jsou rizikoví si nemyslete děvčata :unamused: já měla kámoššku a ten její samí kyti a pusinky a vození za ručičku a všude spolu...a jaké bylo překvapení když jsem ho za pár měsíců viděla s jinou paní :confused: :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Sanu jo na ženský jsem zapomněla, ty mám taky ověřený za ty dva dny

asi jim budu ležet dlouho v žaludku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sari nekecej :grinning:
1. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Sanu já v podstatě nic neprovedla :grinning:
1. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Sanu, vzornej :astonished: :grinning: , ale jo no občas

teda Sanu, jsi mě s tím sexem naladila, manža mi řekl ať za 10 minut vypnu noťas a já se ho ptám jestli se budeme mazlit a on, né já má strach :pensive: ,no to jsou mi prázdniny

Míšo s tím cítěním se dobře je to pravda, věřím :wink:
1. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
jééé, tady se dnes povídá... Tak to se přidám. Chtěla jsem jít na televizi (jste to, co jíte), ale zůstanu tu. .. Stejně, než dočtu, tak tu nikdo nebude, ale zkusím to :wink:
A všem náhodně nakukujícím přeju hezký večer :slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Sanu 14 dní po porodu, fakt jo??hmm.....tak to nevím, nevím...
1. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Very já tomu až to ted nevěila, ale to fakt :wink:
1. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
vidíte Danča už nás vyslyšela a se přidá :grinning:
Very tak proč chce aby jsi ho vypnula? :grinning:
Dančo ahojda

Zofi klídek, jsou to jen dva páry a ani jedna nebyla střižená......................................
1. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
aha Sanu...tak to pak asi jo...
1. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Šári, taky dobrý normální :grinning: , jako každej mužskej

Žofi, jj i takový jsou a je toho dost všude, když měl manža teď rozlučku v práci, tak když mi řekl co se tam dělo, tak se mi navalilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
jo a jestli náš čte Lilly ať se taky někdy ozve :slight_smile:
abychom šli spát :grinning: blázínek
Zofi na Lilušáka jsem taky tuhle myslela.....

Very no to musely být věci když se ti valilo :grinning: :confused:
1. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Very u nás chodím spát první já a nikdo se se mnou taky nemazlí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Sanu to má někdo kliku při porodu a i po něm, na ten sex po jsem taky zvědavá :confounded:
1. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.