• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
čte nás, když se narodil VAšík mi psala do IP....
1. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Very jo tak :grinning: No to by u mě neuspěl, mě strašně trvá než zaberu :angry:
Áááá... 2 z 5 Sanusčiných kamarádek... :grinning: :grinning: :grinning:
Sanu, fakt hnus a to on jel ve 12 domů a pá jich táhlo někam do nonstupu a ty dvě kolegyně, které jim tam dělaly striptýz do spodního prídla, tak pak v tom nonstopu šly do naha a nějaký pán s 2dětma si jednu odvedl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
1. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
holky Vašík je lump, úplně ůmyslně plyve dudáka...dneska jsem ho sledovala, jsem se přikrčila u kolébky....5 minut bouchá do zvířátek u hrazdičky, pak už ho to neba, vyflusne dudlíka, tak 2 minuty kouká a pak začně broukat a přidává na intenzitě a přidává, ale pozor jedním očkem normálně kouká zda někde jde...je to normální lumpík :dizzy_face:
Jo jo Sari stále ještě čerpám jen z kamarádek. A netrpělivě čekám až k ním přibudu a bude nás 6 :grinning: A při mém štěstí já budu ta rozstříhaná :confounded: :rolling_eyes: :grinning:

Very hlavně aby na ten sex po porodu měl chuť ten chlap..... :grinning:

Zofi aha, tak Lilušáčku tě zdravím :slight_smile:
Very dobrýýýýý

podnikový večírky nebrat
1. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Žofi, po kom je Vašíček takovej lumpík? po mamince nebo po tatínkovi?
1. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Very ale ten pán nechal doufám aspoň ty 2 děti v tom nonstopu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: :confused:
1. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
no jo podnikový večírkou jsou o průser, bohužel-----
1. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Very dělám si prču samo :grinning: , no je to sodoma gomora, ale člověk s tím prd nadělá.... :rolling_eyes:
1. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Míšo, držím palce na KO, aby mohl být KETík :dizzy_face:
A s tím outdoorem "se vším všudy" si mě pobavila. Nebo mám bujnou fantazii?? :wink:
Lék na suchou poševní sliznici se jmenuje Gynoflor, vyrobeno na Slovensku (švýcarská licence), uchovávat v ledničce, pouze na předpis. Na mě to zabírá. K tomu doktor doporučuje pravidelně jednou týdně výplach Tantum rosalginem, to zanedbávám, nějak není čas.

Sanusko, punčocháčky jsou super! ... dostaneš "pár" věcí s krátkými rukávy anebo šatečky, pod to punčocháče jsou fakt k nezaplacení! A s nožkama si poradíš, věř mi :wink:

Neli už kojí, bomba :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
a když přijdu tak okamžitě přestane, a rozzářej se mu ty očíčka a ještě úsměv a má mě jistou :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Žofi... ty Vašíka normálně šmíruješ :astonished:

Jsem si zrovinka vzpomněla na večírky od práce... tak mně tada chyběj :wink:
Míšo, no řeknu ti, že mi z toho nebylo dobře a to se mě to netýkalo, jen ta představa je hnusná :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já se teda přiznám, že nemám ráda ani zapíjení svobody a ani dětiček, protože jsem nezažila moc hezkých akcí, většinou to skončilo průšvihem :frowning2: ale změníme téma :wink:
Sanu nevím, asi jo i s ženou :grinning:
1. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Very proto já pořád říkám mýmu chlapovi, že když už to někdy bude muset za každdou cenu udělat, tak ať to dělá někde kde ho neznaj a s někým kdo to nebude vykecávat ddál.
No a já se radši moc neptám................................
zaplatil jim colu a oni poslušně čekali - tak nic necháme ten černý humor
jo jo Very,to je ožehavé téma :wink:
1. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Very :grinning: Si představuju jak tam sedí rodina u poháru a hranolek s kečupem v nonstopu a taťka skotačí o patro vejš s kolegyní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Sanu, ale víš co je nejhorší, že z toho bývá vždycky mnohem větší průser než jen sex na jednu noc a to je pak nešťastných lidí, ale máš recht - lepší nic nevědět :wink:
1. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Taky mám ekologický prací gel (www.missiva.cz) . Aviváž žádnou (na dětské prádlo).

Žofi, Ty jsi matka jednička. Co jiného bys byla! :slight_smile:

Sanusko, díky za info od Marušky. Na tu taky vzpomínám :slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Sanu :grinning: :grinning: :grinning: , tak jsme se pobavily na cizí účet :grinning: , snad tu někde není ta paní mezi náma, ale pohár a hranolky jsou fakt dostttttttt dooooobrýýýýýýý :grinning:
1. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Very no jo jsou to pak průsery........... fuj radši nemyslet..... tak přemítneme stranu, bavily jsme se tady nad tím stejně jen my dvě.... :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Šári, Žofík se diví, že Vašíček je zvědavý a sama šmíruje... :grinning: , takže je po mamce :wink:
Jéé, Dani... jak už si pochvaluješ punčocháčky, tak to vypadá, že jsi s manipulací s Anežkou pokročila :wink: :wink: :wink:

Holky, já jdu změnit kulisy... Vy ještě kecejte, ať mám ráno co číst. Dobrou...
asi jo Very a Sari :wink:
1. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
a taky Siss už tu dlouho nebyla :confused:
1. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Dančo a Šári, ty vaše gely to jsou určené na ty vaše plínky a tak v tom perete vše?
1. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Sar tak čusik.

Já koukám na mimáči na šatičky a sumíruju v hlavě jak bych to nakombinovala k sobě (bundy co mám, bodýčko ty šatičky a punčocháče.....)
1. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.