• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
no Siss už dlouho nenavštívila naše řady, to je fakt

Šári dobrou :slight_smile:

já jdu na tiramisu, jsem dostala hlad, když není sex bude aspoň takovýhle desert a pak třeba manžu ukecám :sweat_smile: :pensive:
1. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
já teda musím nějaký punčošky sehnat, mám strach, aby malýmu nebyla zima a vy s těma holčičkama tam bych vůbec neváhala, bych se v tom vyžívala, jak nosí Anetka od Luci :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
ahojky holšišky omlouvám se že vám sem lezu chtěla jsem se jen optat máte někdo zkušenosti s OHSS
1. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Very tiramisu ňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam. No já si nechám zajít chuť na oboje...................

No jo kdyyž mě je líto teď ještě "utrácet" peníze za něco co vezme 2x na sebe................. :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
VEry já taky dávám ob časVašíkovi punčocháče....
Blaz čauky, jo jo mám. Pročpak?
Žofi, svatební koláče mě pobavily... zkrátka chlap :grinning: :grinning:

Sanusko, neboj, vejdeš se. Já žádnou dietu nedržím (sbaštím, na co přijdu) a vejdu se (skoro) do všeho. S tím jsem fakt nepočítala!
A to chválení od chlapů, jo, jo, to se hodí vždycky :slight_smile: ale vyskytne málo kdy :unamused: To aby člověk šel na kafe s kamarádem, aby něco pěkného slyšel. :grinning: :grinning: :wink: Ale jinak si nestěžuju (nemám na co).

Těším se na fotky od Míši včetné té v nových riflích.

Žofi, zkoušela jsem Anežce dát (na žízeň) pár lžiček instantního fenyklového HIPP čaje (prý od prvního týdne). Vzorek byl v tom kufříku. No a od té doby mi zas kadí třikrát denně, skoro jako mini mimi a ne jak tříměsíční "velké" mimi. Tak třeba zkus toto... :wink:
1. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Dani nám fenykláček zhoršuje prdíky...prolejváme heřmánkem,,,,
1. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
V pondělí jsem byla na OPU a zítra mám jí pro bobánky a dneska jsem měla křeče jako blázen ,ale k tomu mě bolelo celé tělo kromě končetin a hlavy volala jsem na klinyku a měla jsem is dojít do nemocnice na UTZ a tam mi řekli že mám OHSS sice malinko vyšší nežli v normě ,ale je .Myslíte že mi je zítradají nebo ne .Jak se tomu dá předejít ,říkají pitím ,ale já jsempila každý den okoo6 litránku a to se mi zdá docela dost
Dančo a to ten kamarád ještě musí bejt teplej :grinning: :rolling_eyes:
Dani, já se z tebe picnu :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
blazenko to by měli v tvém CARU vědět...Sanus má výhodu že má špitálek a už by si tam asi ležela....a myslím že by to je nedali...zamrazej a daj příště až bude tělo v normě,,,,,,,,,
1. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Blaz no to by měli rozhodnout oni, protože když ti bobíky zavedou, tak při OHSS sic je o dost vyšší šance, že se taky chytěj, ale taky je tam veliká šance že se zhorší i OHSS a to není prča............. záleží jak hodně je to rozjeté. Mě pokaždé ET zrušili, ale teda defacto hned se o tom rozhodlo hned po OPU......
A mě taky pití nepomáhalo............ vysadila jsem hormony, jednou jsem odmrchovala a pak jsem šla na KET.
Spíš se zítra poraď s dr co na to říká, třeba máš ten OHSS jen mírnej a bude to ok a špunťata ti zavedou..... držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!
1. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Míšo, souhlas, když se člověk cítí dobře, funguje to všechno skvěle :wink: :dizzy_face:

Kytka na botníku :grinning: :grinning:

Vzornej muž je občas normální :grinning: :grinning: tak to přesně platí i u nás!

Very, jen manžela přemluv. Neužiješ-li si před porodem, tak kdy už, sakra... vždyť to tady čteš furt, jaká je pak chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vzpomínám téměř s láskou na "stažené žaluzie" :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
no tak doufám že to bude tak jak říkáš sanusko a bobánky mi tam dají,když jsim měla to OHSS tak ti bylo taky na zvracení a trochu průjm
1. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Dani-prej žaluzie :grinning:
1. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Blaz může ti být na zvracení a můžeš mít průjem, u každého to může být jíné..... já když jedla, tak jsem si kousla do rohlíku a přišlo mi jako bych snědla ty rohlíky 3 např....
1. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Dani jooo stará dobrá žaluzka :grinning: A to nemáte už žaluzky nebo není chuť? :grinning:
1. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Tak vám moc děkuji za odpověd a rady a přeji vám hodně štěstí :slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Blaz tobě též a když tak dej vědět jak jsi na tom..... :wink:
1. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
díky blaženko, my ho máme bo jsme Sanusky :slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
tiramisu byla dobrá, ale moc sladká, manža kousek ještě dojedl a na mě se na nočním stolku ještě směje lízátko Chupa Chups XXL se žvýkačkou :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dančo, to bylo hezky napsané, máš recht, zkusím tady na něho nějaký vychytávky, jen nevím který, no třeba vorvaní tanec :grinning: ten asi nezabere, když on má teď větší strach než já, když je miminko takový vymodlený a ten náš zahradní mě pořád okopává a to je pak ještě horší, protože o něm protě víš a nemůže se pak soustředit,
jsem mu včera říkala, že se říká, když se v těhotenství souloží, že se dělají vlásky :slight_smile: , tak že musíme :wink:
1. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Teda holčinky,vy jste se ale rozjely... :confused: :wink:
1. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ty jo,Very,s těma vláskama...To já asi budu mít nějakou malou Hálovou... :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Very prj vorvaní s tvejma 50 kilama jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cha chaaaaaaaaaa.

Já asi v zítra nebo v so, udělám ten mega budink s mega moc piškotama....

Dneska se loučím, jdu zaspat to tlačení břicha.....

Dneska to byl faj pokec :slight_smile: Pa zítra
1. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
sanusko neboj já vám dá poto vědět zítra holčíčky chtěla jsem se ještě optat olik jste měli vajušek ,měla jste některá teda přez 30
1. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Věrko, ale prd Hálovou :grinning: , na něco ho musím ukecat :wink:
1. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
já taky jdu, za chvíli se dostaví hládeček, teda né můj :wink:
1. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
dobrou :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Sanu, 50 bývávalo :grinning:

jj, dneska to byla zase sranda :slight_smile: , musíme častějc :wink:

takyy všem přeju dobrou noc a já jdu zkusit i možná s kobrou
1. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.