• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sari- tak super- vozidlo pro maličkou doma :dizzy_face: -Kdy plánujete vychajdu? :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
sarii, jj, hurá, že bude kočárek doma...konečně budete moct vyrazit..snad bude přát počásko :wink:
2. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Zítra "vozidlo " dorazí, a venčit se budeme jakmile se kočík složí... Musí se prubnout :wink:

Jak dala Siss odkaz... tak na 9. fotce je Tygr s Aneťáčkem, ne???
2. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
sarii, jj, s mega Anetáčkem :grinning: trošku tlouštík :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Odpolko razím za kamarádkou a jdem s dětma na dopravní hřiště..vyzkouším zas fotáček :dizzy_face: se těším :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
luuci: Anetka bude jezdit na kole? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
siss, neeeeeeee, beru jí kočárek...ona bude chode :grinning: :grinning: :grinning: jsem zvědavá, jak jí vysvětlím, že nesmí chodit na červenou :grinning:
2. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
luuci: haha..tak to se těšim na fotky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
siss, my už tam byli, tam je to fakt super :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
luuci: tak se těšim :slight_smile: my dneska nikam nejdeme..Tygr zalehl a podzřívám ho, že dneska bude spát hodně, hodně, hodně dlouho :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
Lucii, Vašík je fakt krásnej, chlap jak hora,ale k poňuchrování :dizzy_face: :dizzy_face:
Sanu, to já se přihlásím k té mladé doktorce,ještě tam ale musím zajít :grinning: Jdeš do toho taky?!?
2. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
siss, já jsem taky kaput :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ven musím, jinak by sme se tady unudily :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
luuci: jeho to doma docela baví, tak to jde...ale myslím, že vstane nejdřív tak ve 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: to včerejší nespaní mu teda dalo zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
siss, chichi, to se nedivím :sweat_smile: oni jsou ještě malí na to, aby celej den nespali :wink:
2. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
luuci: ale teda bylo to super...snědl kaši, o půl osmý lehnul a za minutu spal...žádný tlemení a lezení po mně atd. :sweat_smile: a vstával až před sedmou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
jéééééééééééééé Vašík a co má vlásků. :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
siss, spal celou noc?? Anetka asi ve 4 jedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a spala do 6:30
2. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
luuci: celou noc ne :wink: asi 3xpil..ale jinak to šlo :wink:
2. čer 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
agouši, já jsem na tebe tak zvědaváááááá :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Luuc... kde je tady dopravní hřiště???
2. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
tak Tygr je už vzhůru..jsem to přehnala s tím spaním do 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
luuci-nechci ti kazit radost ,ale já mám po 11 dench docela depku z opakovaných neúspěchů.Mám strach ,že to bude špatný.
2. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
sarii, na Dukle v takovým lesoparku :wink: je to tam moc hezký :dizzy_face:

agi, věř tomu..to je základ :dizzy_face: uvidíš zítra...budu moc držet pěsti, jednou se to prolomit musí :slight_smile:

Tak m y razíme ven..jdu zkusit nakrmit divou zvěř..to zas bude nadlidský výkon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
luuci: já to ani nezkoušim, radši ještě počkám hodinu, aby něco sněd :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hodně fot :grinning:
2. čer 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
luuci- na mou duší já byla ted takový optimista před ketem a i po ketu. Dala jsem do toho vše a víc už snad ani nemůžu. A když i ted to selže tak není všemu konec. :wink: :wink:
2. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
jdu ven s Ríšou a ani Muchla se tu vůbec neukázala , že????????
2. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
ahoj ahoj,

koukám, že Vašík je frajeeer :grinning: Žofi, tak hodně zdravíčka oběma :slight_smile:

Rozi at ti čárky sílí :grinning:

Agi až budou letenky koupené, tak dáš adresu a já pošlu pohled, nějakej spešl krásnej :grinning: :grinning:

Sarii tak hurá, že bude kočík doma, konečně budete moct na vycházky :wink:

já se před chvílí vrátila z KO od MUDr. tak to vypadá dobře, ale sliznice je stejná jak před 14 dny a teprve mi dozrávají nějaká vajucha, takže ovulka bude až tak za 14 dní, tudíž transfer vypadá na půlku července

no každopádně mi Dr. sdělila, že do Kanady klidně můžu, že to ničemu nevadí, takže coooool
2. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
holkýýýý... co bylo v tý snídanííí....
Vašík je boží :dizzy_face: počkejte za pár dní, to bude vůbec fešák :dizzy_face: už se těším na detailnější popis, jak to v porodce probíhalo :slight_smile:
Agi, no co, když tam ta druhá nebude, tak se z toho taky nepos. ne :wink: mysli pozitivně - můžeš být příjemně překvapená :slight_smile:
Gabi :grinning: oni to vždycky říkají tak jako že všichni běžně jezdí na exotickou dovču třikrát za rok a ještě nikomu nedělá problém jen tak vypláznout patnáct litrů :sweat_smile:
Very tyhle velký instituce, to je stejný jak u nás, my máme i metodický pokyn na to, jak správně otevírat a zavírat okna :grinning:
2. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahoooooj :wink:
Jsem po návštěvách, ale ještě zaskočím teď na plavčo se rozloučit s bandou, teď už budu chodit na dopolední kurz, aby odpoledne mohly pracující těhule. Dočtu pak. Jsem zvědavá na novinky, koukla jsem, že se řeší dovolené...

Sari, gratulace ke kočárku, Tvoje smailíky se nedaly přehlédnout :wink:
2. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
teda vasik je jak malovanej... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a 3D nesklamalo fakt je stejnej... :grinning:
woblu ja rano za nas vsechny v snidani vasikovi a zofikovi poprala... napsala jsem to do pranicek a oni to na konci snidane precetli... :grinning: :grinning: :grinning:
tak my byly na vylete za dvojcaty... to je nadeleni, docela jsem myslela na evika az ji muselo zvonit v usich... :grinning: :grinning: :grinning: jsou to taky holky, ale jednovajecny, :grinning:
tak misa razi za velkou mlaku? no paraaaaadaaaa ,hned bych se pridala... :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.