• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Blaz já myslím měla 21 poprvé a podruhé 22 z toho pokaždé myslím 17 zralých :wink:

Very se pokaždé leknu jak začne hrát v albíkku ta hudba :grinning: A teda mohla by jsi zase hodit břuch.

Tak už fakt pa
1. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Very, já v tom peru všechno, nejen plínky :wink:
A nech toho s tím tiramisu, mám hlada... dám si blumu, mňam :slight_smile:

Ty hranolky a poháry, to mě pobavilo :grinning: :grinning:

Sari, hele, mě už to ani nepříjde... převlíkám, koupu, nosím, pohoda. Navíc Anežka drží hlavičku, takže už "o nic nejde"... ale bylo krušno, bylo...
1. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
Sanu, vždyť ho tam mám z minulého úterka :wink:
1. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
ta jo děkuji pa a přeji vám dobrou noc
1. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jo,holčiny,ještě jsem vám zapomněla říct,že dneska jsem byla na příjemném setkání u kávičky a tiramisu s Imískem.Vypadala velice spokojeně a i podle toho co mi říkala,prožívá teď (narozdíl od nedávné minulosti) opravdu hezké a pohodové období. :slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Máme žaluzie, nebojte, pravidelně využívám (si užívám) :grinning: :grinning:

Žofi, tenhle kamarád tedy rozhodně teplej není :grinning: :grinning:

Vorvaní tanec :grinning: :grinning: Malou Hálovou :grinning: :grinning:
Anežka měla vlasy a to jsme 5 měsíců před porodem abstinovali. Variantu "sama se sebou" nebo jinak řečeno "zatažené žaluzie" nepočítám. Ale pokud jsou vlásky měřítko, tak tahle varianta funguje skvěle. :wink:

Blaz, držím palce. Já měla vajec 5, takže opačný extrém. Ale můžu-li radit, s OHSS si nezahrávej...

Holčiny, super pokec! Tak zítra ahoj :wink:
1. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Imi je v pohodě, to je moc dobře, když jí uvidíš, pozdravuj :slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Holčiny,zítra je pokec domluvený na nějakou konkrétní hodinu?
1. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Dani,vyřídím. A taky mi slíbila,že se častěji ukáže na MK. :wink:
1. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
to psala Sanu s tím teplým ne já Dani....

tak už fakt jdu

pa
1. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj holky,

jééé, tady se kecalo :dizzy_face: projela jsem to jen letem světem, pže letíme na plavání :wink:

Míšo, dobře jsi udělala, že sis zvedla náladu džínama :wink: mmch, moc hezkýma, seš hubeňour :wink:

Chlapi občas zloběj všichni..některý víc, některý mín :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Žofi, zvládněte výlet :wink:

Sanu, na oblíkání punčošek nic není :sweat_smile: to je stejný jako kalhoty :wink:

JInak chatu na Silvestra jsme nesehnali, všechno je šíleně předražený :angry: :angry:

Tak my razíme na plavčo, zatím paaaa
2. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už je tu zase víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Teda, ale že jste to tu včera rozparádily :wink: :wink: :wink:

Neli... objev roku, ty máš nové fotky i v albíku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Míšo... nudle jsi... a rifle parádní!!!

My na 9 máme zase cvičeníčko :dizzy_face: tak pa...
2. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
Neli krásný fotečky...stejně to je paráda, že si se dočkala, co paráda nádhera :dizzy_face:
2. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
ahoj Luci, včera si tu chyběla.... :wink:
2. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Hezký páteční den,

Nelčo, fotečky hezký, Kubíček je krásnej :dizzy_face: ani se nedivím, že jsi každou chvilku u malýho :wink: :dizzy_face:

Míšo, rifličky krásný :wink: :sunglasses:, sluší ti to, páseček i halenka :dizzy_face:, s tebou bych tak někam jela na víkend :grinning:, si měla všechny chlapi pro sebe ne???? :grinning: (byl vtípek) :wink: :slight_smile:

Užijte si plavčo, cvičeníčko, výlety :dizzy_face:
2. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Šári, Žofi, děkuju. Jsem tak šťastná, je to opravdu zázrak držet ho v náruči, když se na mě podívá, jsem dojatá. Jdu odstříkávat, mám pocit, že nic jiného nedělám. :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
:slight_smile: jééé a on Kubíček už takhle na nás koulí očičkama :dizzy_face: , to je bomba :slight_smile: Nelčo a co jinýho bys chtěla dělat, užívej si to, těch ostatních věcí ještě bude :wink: :grinning:
2. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holčiny,

Žofi, promiň, tak Sanuska prohlásila o mém kamarádovi, že musí bejt teplej, aha. Hm... fakt není :wink:

Neli, Kubíček je úžasnej :dizzy_face: :dizzy_face:

Míšo, krásný :wink: a jak kontrola?

Holky, a kdepak by asi Kubíček od Neli vzal tolik vlasů, kdyby to byla pravda s tím sexíkem?? Ale Very, jako tahák na manžela fakt dobrý :grinning: :grinning: :wink:

Do města, nakoupit, pak oběd (zase s kamarádkama - zase bude Bonaqua) a pak máme u známých kolaudaci. Večer budu, ale do té doby asi ne. Věrko, je domluvený tradiční páteční pokec v 8 večer :wink:
Užijte si den.
2. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojda

Dani jo jo to jsem psala já s teplým kamarádem....

Večer se omlouvám z pokecu, jdem na véču po 150 letech a asi na dalších 150 let budu mít vybráno..... Zítra budu večer sama, tak se tady budu omotávat..................

Luci jak Anetka, asi dobrý, vyspala se z toho a je jí hej.... :slight_smile:

Míšo no jak píšeš, moc toho na fotce vidět není, ale stačí to pro celkovej dojem a ten je dobrej!!!!!!!!!!!!! :wink:
Co vůbec trhačík, jak s tou operací?????

A to jste ty punčochy dávali i pod bodýčko nebo jen pod rifle??????????????????

Nelušáčku no Kubajz je kouzelnej, chjo co já tady budu dělat takhle sama samotinká, když se rozsypala i Peťa? Já budu určitě přenášet a budou do mě rvát oxytocin........... hele že mě jako cukrovkářku nenechaj přenášet.....?????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :confused:

Jdu žehlit. Zatím pa
2. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojda holčinky,
jdu jen na skok a pro radu. ...
Holky z jiného tématu by rády s dětičkama nějak na srazík v Pce ... nevíte o něčem??
Jinak u nás chaos a zmatek, tchán je po operaci nádoru v mozku, vypadá to hodně špatně, takže tam pořád jezdíme, nic nestíháme atd. prostě jsem pořád uřvaná, nervní ...
Dětičky jsou celkem hodné, i ve dne už se to troško srovnalo. Amy teď malinko pokašlává a má rýmu, ale nic světobornýho. V po jdeme na neuorologii na ko a ve středu do stacionáře taky na ko.
Mějte se všechny krásně, těhulkám držím palec ať se miminka hezky dopečou, snažilkám hodně štěstíčka ať jsou brzy těhulky a maminkám pevné nervy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ať miminka nezlobí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojky!
Tak mám dnes za sebou monitor a kontrolu u Provazníčka...
Tak když se podíval na tu moji křivku,říkal,že to tam vypadá jako na kontrakce...Fakt je ten,že mi celý týden ukrutně tvrdne břuch. :sweat_smile: No a že to teda až na toho 19.10. moc nevidí...
Potom mě prohlížel a řekl,že jsem otevřená na 2 prsty a hlavička že je nacpaná na pánev.A že prý jestli mám sbalenou tašku a že přes víkend slouží na porodnici v Čáslavi... :wink:

Takže holčinky,už tady studuju cestu do čáslavské porodnice a možná,že se fakt s Provazníčkem o víkendu uvidíme. :wink: :slight_smile: Popravdě - vůbec by mi to nevadilo,protože už jsem docela uondaná z toho nošení pupíku sem a tam,všude sebou.. :grinning:
2. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Sem ale trubka.Než jsem to odeslala,tak jsem si to smazala. :confounded: . Tady to teda v noci žilo.Jsem se až zapotila než jsem to dočetla.

Neli,Kubík je nádhernej.Hned bych si ho poňuchlala.

Sanu když už máš v ruce žehličku.Taky bych potřebovala vyžehlit :slight_smile: .
2. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahóóój

Neli... to si pamatuju... dokolečka dokola. K miminku, odstříkat, jídlo, návštěvy... jo a sprcha :wink: .

Luuc... tož jsem zvědavá, jak dnes plavčo :wink:

Sanu... si užij véču :wink:... A punčošky na bodýčko :wink:

Dani... jsem to s těma vláskama nechtěla psát, ale taky mě napadla, jako příklad, Neli s vlasatým Kubíčkem :dizzy_face:

Very... já v tom gelu peru všechno... To není jen na plínky :wink:. A krásně voní :wink:.

Artep... :pensive: tak to máte náročný období, to s psychikou zalomcuje :pensive: ... Kam s dětičkama, to bude vědět Luuc :wink:

Jsem normálně musela Mari jít vzbudit, to cvíčo ji asi utahalo :wink:...
2. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Věru... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak že by??? No, uvidíme, jaké datum si Klaudi vybere :wink: . Hlavně nám musíš dát vědět, až "UŽ" :wink: :wink: :wink:

Teď to bude se srazíkem špatný... jestlipak se ještě letos sejdeme :confused: ??? Myslím jako v hojnějším počtu :wink:
2. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
Holky kdybyste chtěli typ na výlet,tak zítra jede z Hradce do Smiřic parní mašina.my s Adél určitě jedem.Bohužel ale nejede zpátky takže pro nás Petr musí do Smiřic přijet.Ale dá se zpátky jet normoš vlakem.
2. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ještě mám blbej dotaz.Myslíte že v pondělí můžu zkusit testnout?Bude to 11-tý den po transferu.
2. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Věruš tak že by už o víkendu?? Tak to si holčička pospíší :wink: budu na tebe myslet ať vše dobře dopadne :wink:
2. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Věru,držíme palečky ať to zvládnete levou zadní :sunglasses:
2. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Hoj, tak žehlení se nekonalo, přestala mi fachat žehlička, teda teď úplně :angry: Tak zkkusím žehlit s vypůjčenou od mamky...... chjo to budu žehlit dvakrát tak delší čas :unamused:
Nevíte někdo o dobrém opraváři žehliček???????????????????????????????????????????????????? Je to Rowenta, zanešená vodním kamenem :frowning2:

Arti ahojda, tak to máš náročné období.......přeju hodně sil....!!!

Věru tak super, jeeee jak já bych tohle taky ráda slyšela. Já si teda myslím, že by si Klaudi nepospíšila, že by to bylo akorát...................... stejně už je vše jak má být, jen přibíraj na váze...................... tak na co čekat že..... :wink:

Sar a když se daj ty punčochy na bodýčko, tak to se pod tím nadrchmá a může to tlačit ne???? Není lepší pod když už...???? :confused:
2. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Hoj kočky,

tak palvčo opět nic moc..asi nemá prostěš ráda autority :sweat_smile: dokud si může plavat a skákat jak chce, tak je v poho, ale jak něco má dělat podle instruktorky, takl prostě ne :rolling_eyes: takže si tam, plavem a skáčem a děláme blbinky samy a ostatní plavou s instruktorkou :sweat_smile: no dochodíme kurz a končíme, pže by mě to stálo nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sanu, punčošky na bodýčko, ale vím, že někdo dává i pod..možná sis :confused:

Jinak pobyt u našich nás odradil od schánění pozemku a stavění baráku :sweat_smile: to bych ještě fakt nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se chcem porozhlýdnout po nějakým pěkným větším bytě s terasou :dizzy_face:

Artep, to máte teda těžký období :pensive: držím pěsti, at je líp :wink: s tím místem moc neporadím, všechno to jsou zahrádky a na ty to už ted nebude :unamused:

Věru, tak užžžžžžžžžžžžžž??? držím pěsti :dizzy_face:

Já uklidila celej barák :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je záhul a posbírala bobky po psech na zahradě :stuck_out_tongue_closed_eyes: po 3 psech je toho teda dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.