• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jo a ještě jsem dneska dostala pokutu za parkování :rolling_eyes: policajti byli milí, jeden mi chytal Anetku, když zakopla o obrubák :grinning: ale stálo mě to 200 :angry:
2. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Luci to je masakros ten barák co, to člověk na jednom konci skončí a na druhém by mohl zase začínat..... je to fajn, že je hodně místa, je soukromí, můžeš si kdy chceš co chceš jak chceš, ale má to svoje proti no......

Ale já se už těším až padne pondělí a to teprve začne úklid. Udělám všechno, už se těším až vyluxuju pořádně a hlavně vytřu, doděllám šatnu a prádelnu, přeleštím koupelnu.................. mám na to lehkej absťák. :sweat_smile:

Tak holt nepadla paní instruktorka Anetce do oka nooo, a je možnost vůbec chodit "jen tak" do nějakého dětského bazénku??? Jako že by jste si chodily spolu když budete mít čas chuť a náladu????

ALe tak 2 kila to ještě relativně jde neeee? Aspoň že ti chytal Anetku ten jden :grinning:
2. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Zdravím všechny Sanusky,
po delší odmlce přidávám opět pár informací o Monče a Nikolce. Domů je pustili v úterý 29.9., takže doma už strávily 3 noci. První noc trošku náročná - byl to řev, hlavně Nikča se kroutila jak žížalka. Druhá noc PODSTATNĚ lepší, dokonce se nám podařilo zaspat kojení asi o půlhodinku - za to můžeme poděkovat kapkám proti prdíkům :slight_smile:. Třetí noc byl takový průměr z těch dvou předchozích - chvilku křik, chvilku klid.
Včera jsme byli s holkama poprvý venku a nějak jim vyhládlo, takže včera poprvé (!) obě najednou vycucaly z mámy plnou dávku, Monča dokonce skoro přes 100ml - až jsme se báli že to vyhází ven. Ale nestalo se ...
To bylo jediné kojení, kdy jsme nemuseli dokrmovat stříkačkou, řekl bych ale že se to množství doplňované stříkačkou v průměru malikno začíná snižovat. Na druhou stranu je to dokrmování dobé, protože mají předepsanou hromadu vitamínů, železa, vápníku a fosforu a v tom mléce je to asi nejsnadnější jak to do nich dostat.
Muchla má bezmléčnou dietu na cca 3-4 týdny, prtože před odchodem z nemocnice měla Monča krev ve stolici, tak aby se vyloučila případná alergie na kravské mléko - zatím je obsah plínek v pořádku :slight_smile:
Pes holčičky počuchal a řekl bych že je bere naprosto v pohodě a i když se k nim (a hlavně k jejich plínám) snaží dostat co nejblíž a počuchat je, nikdy do nich nějak nešťouchla nebo tak - je na hoky i v kočáře opatrná.
Je fajn mít je všechny doma.

Mějte se ...
Manža

PS: Holky strkámě do pekáče kvůli vážení při kojení - viz foto :grinning:
2. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
zdarec,

takže důkazní materiál přidán,

ta první fotka, tam si rovnám záda a rifle jsou tam dobře vidět, tak proto

druhá to jsem já a Honzík a třetí je jen tak ...

KO špatně, sliznice 3,6mm v ponděli KO, ale vypadá to, že to odpískáme a další měsíc zkusíme kombinaci Menopuru s Estrofemem, jinak poslední možnost je další IVF

takže jsem drahému sdělila, že asi odejdu protože se mnou děti mít nebude, takže to bude nejjednodušší řešení a uleví se všem
2. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
jinak všem děkuji za pochvalu, žížala nejsem, to dělá střih těch riflí, vypadám v nich hubeně, aspon něco
2. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Pane Muchlíku, děkujeme za infošky :dizzy_face: jdu omrknout fotky :slight_smile:

Míšo, to mě mrzí, že kontrola dopadla špatně :frowning2: a co máte za problémy s manžou? četla jsem letem světem..každopádně pán z fotky je velkej sympaták :wink:

Sanu, to joooo. barák má i svý plusy...ale pro mě zatím převažujou mínusy :unamused: ten bazén nevím..něco je v Hcentru..musím to vyzjistit
2. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
hoj

jdu právě včas, než jsem si stačila prohlédnout fotky a reagovat tak Míša píše.
Míšo, rovnání zad vypadá moooc hezky, rifle jsou krásně vidět :grinning: i ta figurka se v nich pěkně rýsuje :slight_smile:

hmm, tak Honzík :wink: , zdá se mi dost mlaďounkej, ale přesně vím co by napsala moje jedna kamarádka, ta o těchto typech vždy říkala jednu větu, bohužel ji sem nemůžu napsat doslovně, tak jen tak naznačím: ten je na oš..... (podotýkám, není to můj výraz a ani takto chlpy neposuzuju, ale od té mé kámošky to vždy vyzní tak hezky a pobaí mě to) :grinning:
2. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Míšo, co ty to máš za období, těžko říct, jestli by se mimísci udrželi :confused: a nepruď do manži, já vím, že tohle přímo nas..., ale je to zkrátka nekonečný boj :frowning2:

já upekla bábovici, oblítala město, přišla nám Nexťácká mikča pro Mišáka tak mám radost :dizzy_face: , jen jsem myslela, že balíčků dorazí víc, tak snad v pondělí, to čekám ještě 3 :sweat_smile: :grinning:

jdu dočíst od manži Muchlíka :wink:
2. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jůůůůů... táta Muchla informuje :wink: :wink: :wink: ... pidi princezničky jsou nádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A zdá se, že to doma zvládáte pohodově :sunglasses:

Luuc... jak píše Sanu, můžete chodit plavat jen tak... Dochodíte, uvidíte... třeba se to ještě otočí :wink:

Míšo... :astonished: :astonished: :astonished: si děláš too, nee??? Photos :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ta 3. jen tak :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Luuci nevím drahý má asi nějaký nevím jestli se mnou, ale je protivnej jak sv...a a mě to neba

Very kamarádka má stejný výraz jak já, jsem řekla to stejný a mladounkej, je mu 36 a je ženatej, škoda že je tak daleko
Taťko od Muchlíků, děkujeme za vyčerpávající informace :wink: , ty příspěvky mají šťávu :grinning:
fotečky jsou good, holčičky máte opravdu krásný a i ten pekáč je dost dobrýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
hlavně ať se vám všem daří :slight_smile:

jo a já dnes scháněla malýmu punčošky a malé měli jen na holčičky, tak mám slíbené od jedné známé, že nám podrží malé až přijdou na kluky, tak snad jo :wink:
Míšo, si děláš "prsa" ne???? :astonished: :astonished: :astonished: 36 let, ježíši to bych mu teda neřekla, je vidět, že je o něho dobře pečováno a nebo má holt dar z vrchu vypadat mladě :wink:
2. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Sari nedělám, jsem to na něj vyblila po telefonu, že mám sto chutí se zapakovat a nechat ho být, at se třeba vrátí k nějaké bývalce, se všema je v kontaktu, takže do měsíce by tu nějaká stopro byla nastěhovaná

třetí fotka :grinning: jen tak, kdo se podívá uvidí :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Very nedělám, je 73 ročník
2. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Míšo, Very... jsem zakoulela očima :wink: :wink: :wink:
2. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Sari jo jo :grinning:

musím ty fotky dát pryč, co kdyby náhodou, at nemá pak problém, kvůli tomu, že nějaká koza je něj hin, že :dizzy_face:
2. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
jo Luci a s tou pokutou, máte tam v Hradci nějaký hodný policajti, mamka taky dostala botu za špatné parkování a taky jen 200Kč, jsem myslela, že bota bude od 500 a výš :confused:

Luci, já taky nemám ráda, když něco musím, tak natruc a just NE :grinning: , se Anetce moc nedivím :sweat_smile:

upřímně já jediná ve třídě neuměla plavat po kurzu plavání v 1 třídě a tak se instruktor už tak nas..., že mě hodil doprostřed bazenu bez ničeho a já se za tu půlhodinu dokonce celého paveckého kurzu naučila plavat :grinning: a jak dobře, čerpám z toho zážitku doteď....a že je to let :grinning:
2. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Míšo, ok nedělej rozbroje, ostatní až tu budou tak zase případně na chvíli vložíš :wink:

Míšo, trochu cítím ironii z to příspěvku o manžovi :confounded: :frowning2: , myslíš že by to bylo tak horký :unamused: nebo je to jen teď vztech alítost dohromady, protože tyhle situace tu musely napadnout každou z nás, které to nešlo
2. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Míšo, týjo, na 36 teda nevypadá :wink:

Míšo, úplně tě chápu...mám taky nějaký blbý období :unamused: pořád prudím do manži, ikdyž on se docela snaží, ale furt mi nění dost dobrej :confused: do toho mám nervy z Anetky, pže vůbec nejí...dneska snědla za celej den půlku nanuku :rolling_eyes: pak nějak pořád nevím, co dál..nějak se v tom plácám :unamused:

Muchlíkojc holčinky jsou rozkošný :dizzy_face:
2. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Very u nás je tenhle problém od začátku myslím tím jeho bývalé či současné nebo obojí, provozujou smsky, jaké to si domyslete samy

unavuje mě to, chvíli je klid a pak znova, nejsem na to stavěná a nevím jestli jsou to jen sms nebo něco dalšího, takže jsem se chopila příležitosti a předběhla ho, co kdyby náhodou

kdyby nás viděl někdo jinej, tak nic nepozná, chová se hezky, ale o samotě je protivnej, takže vztek alítost nevím, snad, ale to jsem řekla, jsem myslela vážně, šla bych zpátky do Prahy v rámci firmy by to nebyl problém

Praha rozhodně není pro rodinu tudíž by mě to moc netrápilo, že nemám děti
2. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
jsem zapomněla reagovat na Věrku :sweat_smile:

Věru, tak hodně štěstíčka, když to přijde a dej určo vědět, ale jak píše Sanu už je ten správný čas a tys říkala, že bude dřív, že Terinka taky byla, takže je to na místě :wink:
2. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
Míšo, to by mě teda pěkně s.alo, kdyby byl manža v kontaktu s bývalýma :angry: na štěstí není, jinak by dostal ťafku :unamused: to spíš já si s bývalýma píšu, ale ve vší počestnosti :grinning:
2. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
luuci tohle mi nevadí at v kontaktu je, já jsem taky, ale jak říkáš ve vší počestnosti
2. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Míšo, aha, tak tyhle sms a takový taky nemusím, protože od toho už je jen krůček ke starosti navíc, zažila jsem 2x na vlastní kůži, 1 jen platonicky a po 2 s manžou, jo a + moje první velká láska, s tím se vídat nemůžu, občas si napíšeme, ale na kavčo spolu nemůžeme :sweat_smile: :slight_smile: , říkáme tomu že je mezi náma něco mezi nebem a zemí, takže občas pokecáme na ICQ a tím to končí :wink:
2. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Míšo a myslíš, že s nima není v kontaktu ve vší počestnosti? achjo, ty chlapi..to je prostě jinej druh, jak říká moje kámoška...vždycky si dělá srandu, že se dá na ženský :grinning:
2. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Very víš co, nabízela jsem mu, že si s ním klidně budu posílat uchylny sms, když to potřebuje, ale se mnou to není ono, nejspíš

je pravda, že mě to taky baví víc s cizím než s ním, myslím tyhle dvojsmyslný řeči :grinning: se v tom vyloženě vyžívám

luuci nevím jestli je to ve vší počestnosti, ale při mém štěstí to za chvíli nebude, takže když už nic, aspon vedu 1:0

nemám chut čekat až ze mě udělá blbce, jakože už udělal, cca před 2lety
2. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
Luci, na ženský :grinning: to jsem taky říkala, a jednou dávali nějaký film a u baru brečela holka, přišla za ní další taky jakože naštvaná na chlapa a říká té ubulené: taky chlap a ona na to ne se koukněte na parket a tam svíjely dvě holky, takže i ty opačný mají stejný problémy, možná ještě horší :unamused: co je po tom lepší???
2. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
děcka si nevyberete, problémy jsou všude
2. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Míšo, no tak to je stará známá věc, že s cizíma to jde vždycky líp a hlavně co si budeme nalhávat takový to "zakázaný" je vždycky nejlepší, ale co si pomůžeš ty nebo on, vždyť za nějaký čas by to bylo s tím novým zas to samé

já každému nově a čerstvě zamilovanému říkám ať si to užívá, protože z toho se čerpá hodně dlouho, já tak ráda vzpomínám na tajná rande s manžou, nebo když jsme s ním odjela na jeho služební cestu, dneska by mě s takovou radostí nebral, už by to nebylo tak vzrušující :confounded: ,
2. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
jé nebo třeba na blbé nákupy v Brně, to byly časy, to už je pravěk :grinning:
2. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.