• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very to já plně chápu, proto jsem tak vodvařená z toho outdooru, jsem se po hooodně dlouhé době cítila připadala vtipná, sexy atd.

nikdy mě nenapadlo, že tohle někdy řeknu, to je hrozný
2. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
doma to totiž neznám a nemám
2. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Very, s tou zamilovaností máš teda pravdu...taky na to vzpomínám :wink: to byly časy :rolling_eyes: si připadám jak když jsme manželé minimálně 30 let :rolling_eyes: nojo, lepší už to nebude a s jiným chlapem by to bylo za chvíli stejný :unamused: proto si myslím, že jsi Míšo udělala dobře, takovýhle flirty jsou potřeba :wink:
2. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
2. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
přesně tak holky, flirt je dobrá věc a kořením života, jen je někdy hodně nebezpečný :sweat_smile:

Luci 30 let, až to bude 30 let to bude teprve divočina :grinning:
2. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
Very, no to bude divočina, ale bohužel už jenom ve snu :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
:grinning: ale prd, já vám pro zasmátí vložím, jak mě vidí můj muž, při malování pokojíčku :grinning:
2. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
jj Luci, už jsem její album viděla, se mi líbí ta sukýnka :wink:
2. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
luuci jojo, přiznám se, že nemám ani špatný svědomí, spíš mi ten člověk chybí, když už nic, tak se s ním skvěle povídalo

Very to máš pravdu, nebezpečný to je, ale bylo to krásný :dizzy_face:

za 30 let, to snad radši ani ne :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Very mooooc pěkný :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
Jo viď, pak měl manža strach ře to nepůjde překrýt :grinning:
2. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Very, :grinning: :grinning: :grinning: to je teda manža šikula :grinning:

My jedem do Afi nebo mě z tý vesnice hrábne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
já jdu na tu bábovici a čajík :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hezký výlet do Afi :wink:
2. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
Zdarec Sanusky,
nestačím dočítat, pže se to s tím naším Tarzanem nedá. Jen jsem zhlédla portrét Veryska, Very, manža je fakt umělec :grinning: :grinning: :wink:
2. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
Very Mona Lisa jo, já bych to viděla jako Věstonickou Venuši :grinning: :grinning:

Míšo já to nevidělaaaaaaaaaaaa ach joooo :frowning2: A teda trošku v podobné situaci jsem taky chvilku byla, sice v tom nebyly žádné sms, ale takové to vyhasnutí..... ale spíš to byla u mě už taková beznaděj, vztek, smutek prostě vše dohromady z těch nezdarů..................... no ddržím pěsti.......!!!

Já bych teda smskování s bejvalkama nestrpěla, ale ani on mě ne, takže jsme si kvit. (samo asi by taky záleželo jak bych ji znala nebo on jeho...... ale spíš neee)
Já stále říkám, nedělej to, co nechceš, abych dělala já tobě....................................... Proto když mě něčím rozčíl, tak jsem ho lehce upozornila na to, že nebdu těhu napořád................................... :wink: :sunglasses:
2. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
Luci nemáš to blíž do Kefíru? Tam jsem nebyla taky sto let.....

Holky toho opraváře žehliček nikdo nic??????????????????????????????????????????????????? :frowning2:
2. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
jen hlasim ze zase lezim v Sanusu
2. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Sanu máš to tam

Woblu proboha co se děje?? jste v pořádku ??
2. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
Sanu, jo to je výstižnější :wink: :grinning:

Wobludko, co ty zase děláš v sanusu??? Ty budeš jak Sanu, ta si tam taky položela :frowning2: , chjoo, ať je brzy líp :slight_smile:

já jedu pro truhláře, aby nám oměřil botník, skříňku do kuchyně a přebalovák :wink:
2. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
AHoj holky,dneska jsem byla u Dr.Provazníka a je zlatíčko, vše mě vysvětlil a příští pátek juchuu na KET, dostala jsem PRegnyl, nevíte, jak to je s těhotenským testem, jestli děla falešné //, nemáte s tím zkušenosti?
2. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahojky...pregnyl dělá falešné //.. mě dr říkal, že většinou je 10 den z těla pryč..ale každá jsme jiná, takže je to individuální.. :wink:
2. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
ok, díky moc, alespon nebudu trapčit už 5 po IVF si dělat testy, hezky 14 den, ach jo.. jak se říká, do třetice všedo dobreho, už jsem 2x potratila..
2. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
mrne se ma skvele, to jen ja bliju jak amina teda tady snesitelne
2. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
wobludka, no musí dát nějak najevo, že je v bříšku, i když je to nepříijemné, já naštěstí byla naprosto v pohodě, jen mě bolelo poprsí..
2. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
to je mi líto :frowning2: ale určitě se to podaří... :slight_smile: :slight_smile: opravdu s testíkem vydž..vím jak je to težké, já jsem po 3 IUI a test si smím udělat aaaaž ve středu...ale co ti budu povídat už ted mě svrbí prstíky!!!! :slight_smile: :slight_smile: ty dny se hrozně vlečnou...držím palečky!!
2. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
llillie - no těch 14 je fakt hnusně dlouhejch..... za tejden touhle dobou budu mít mazlinky v bříšku, no a držím palce až tam jsou // to by se nám norodil mimísek červen, červenec, akorát, teplíčko a plínky budou hezky schnout, ha ha :sunglasses:
2. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahoj holky...omlouvám se, že jsem se mezi Vás sanusky takhle vkradla :slight_smile: :slight_smile:
Ráda bych se představila...jestli mě mezi sebe vezmete :astonished:
Jmenuji se Iveta..jsem z HK je mi 28 let a také docházím do Sanusu k DR Štepánoj st.
S partnerem se snažíme již 14tý měsíc o miminko a nějak se nedaří..
momentálně jsem po 3 pokusu IUI ..
Mějte se krásně...asi mi to chvilku potrvá, než se tu zorientuji.. :slight_smile: :wink:
2. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Woblu... to jsi se doma dlouho neohřála :frowning2: , oni tě zase zalijou :wink: , ti prcek teda dává...

Sanu... se snad ani nevyplatí žehlička opravovat :wink:

Míšo... takovýho chlapa bych vedle sebe taky nechtěla :angry: :angry: :angry: ... A co ten "tamten", jak to bere on???
2. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
llillie - já tu sem taky nově :slight_smile: já si dělala tolik testu po každém IVF, manža prohlásil, že zbytečně čůram na penízky :rolling_eyes:
2. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Jééééjku co já jich počurala.. :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.