• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Kukuč!
Jen hlásím,že jsem zde. :wink: Jen jsem odvezla Terku na víkend ke kamarádce.

lilie,vítej.Hezky jsi se představila. :wink: Přeju moc štěstíčka ve snažení a kdyby se náhodou nezadařilo,tak hodně sil do dalších bojů!!! :wink:
2. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Jo a nikdy neříkej nikdy!!! :wink: :grinning:
2. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Chi :grinning: :grinning: az ted jsem na to přišla...proč jsi napsla ten druhý příspěvěk!! :grinning: :grinning:
Děkuji za přivítání..
2. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Jo,je to náhoda a věř,že opravdu vím,proč to tam mám napsané. :wink:
2. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
Sar no jo, když ještě jsem nepotkala žehličku jako je tahle - o ní mluvím ja o osudovém chlapovi cooo :grinning: Ale fakt, to přejedeš jednou tričko a jedeš dál, žádný otáčení z druhé strany i věci co se žehlej špatně jsou rovné po jednom přejetí.................. :unamused: Ani ji už nevyráběj :angry:

Já dneska žehlila žehličkou od mamky půjčenou a teda vyžehlila jsem pár plín pár triček pro manžu a šla jsem hodit bok, protože jsem byla totálně ko z toho fidlání
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

No tak dneska budu sama doma jak dorazíme z véči, třeba se tu ještě někdo zdržíte................................ :slight_smile:

Míšo jeeee by jste se mi k sobě hodili :grinning: :wink: A tobě nějak od toho jara vyrostly vlasy!!!!! :confused: Sluší ti to!

Věru nepociťovala jsi třeba před tím než ti břicho kleslo, že se ti před tím nějak ještě šouplo víc k žebrům??? Mě tak tlačej dneska žebra a je mi divně těžko od žaludku jak špuntice na všechno tlačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska si dám k véče polívku - panečku to budu levný rande pro manžu :grinning:
2. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Jeeeeeeeeeeeeeeeeežiš to je hodin, v 7 tam máme být. Jdu rychle proházet ty 2 trička co mi ještě jsosu, které si vemu :grinning: :grinning:

Zatím paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
2. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Sanu,já ani nevím.Mě ty žebra tlačily dost brzo,když ten pajdoch ještě ani nebyl tak veliký.No a najednou mi prostě spadl dolů - tak 3 týdny zpět... Teď mě ale zase tlačí jakoby do konečníku,jak má hlavičku narvanou na pánev. No,je zřejmý,že ani ona se nemůže rozhodně cítit O.K. :sweat_smile:
2. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahojda,dočíst vše ted nestihnu.Madli ta mašinka jezdí myslím každou první sobotu v měsíci.To pojedete okolo nás my na ni vidíme z okna.A držím pěsti na testování. :wink: Ty jo Věrko už se to blíží :wink: Woblu se Ti taky nějak líbí ta postel ve špitále :wink: já jdu do Sanusu už v pondělí dneska mě bolelo břicho jak na ms tak si jdu pro tu neschopenku opravdu je toho v práci na mě moc ted že mám pak strach abych si něco nevyčítala. :wink: Míšo neboj určitě bude líp musíš v to věřit já vím je to těžké :wink:
2. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Sari já taky říkala, že s nikým, kdo mi zahýbá nebudu, jenže ono není tak jednoduchý

ten tamten?? nevím co máš přesně na mysli

Sanu nevyrostly, měla jsem je natažené, to jsou hned o půl metru delší :wink:

hodili asi jo, čteme stejné věci a celkově jsme zjistila, že toho máme dost společnýho, ale bohužel
2. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Sarii, ono to bohužel není tak jednoduchý..kor, když máš dítě :unamused: bohužel vím o čem mluvím :pensive:

Vítám llillii :slight_smile:

Míšo, ty natažený vlasy ti ale moooc slušej :slight_smile:

Sanu, já jsem štastná, že mi manža koupil ten žehlící lis...to je super věc :dizzy_face: to žehlí jak mandl :dizzy_face: a je to fik fik :dizzy_face:

Míšo a jak to cítí ten dotyčný?? taky je z tebe tak paf?
2. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Sanu... pak napiš, jaká byla polča :grinning:

Míšo... noo, jako co ten tamten na to ??? Jestli je taky vedle??? :confused: :confused: :confused:
Luuc... vždyť Míša zatím žádné závazky nemá... a ten tamten asi taky nee...
2. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Andi... to děláš dobře, budeš v klidu :wink:

Sanu... osudové setkání :grinning: :grinning: :grinning: Sanusky s Rowentou :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
lllill... teď jsem taky pochopila to Věrky, nikdy neříkej nikdy :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
tak snad jsme se s truhlářem pochopili a udělá to hezky :wink: , ale určitě jo

já jsem se tak nehorázně nacpala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, dobrá domluva ten tamten :grinning:

jinak taky vítám llillie :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Sarii tam ten je ženatej a má dvě děti a já jsem vdaná, nejspíš navždy bezdětná

děvčata nemám ponětí jestli je ze mě paf, číslo jsem nechtěla a tohle vyplynulo z dané situace

možná byl, ale nejspíš už se nikdy neuvidíme, takže mi zůstanou jen vzpomínky
2. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ach jo,holky.Mě pořád tak strašně tvrdne břicho. :unamused: Ale jinak vůůůůůůbec nic.Jen je to dost nepříjemný... :confounded:
2. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
jo byl ze mě paf v uterý večer když jsem přiklusala na véču, to na něm i bylo vidět, ale jinak myslím, že jsem byla jedna z mnoha :wink:

tyhle typy bohužel přitahuju jako magnet, ale aspon potěším oko :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Míšo, proč bys byla bezdětná?!!! Určitě na tebe mimčo někde čeká :wink:

Sarii, Míša sice dítě nemá zatím..ale chlapi bohužel děti neřešej :frowning2:
2. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
luuci děkuju, mám ráda, když jsou rovné, tolik se mi necuchají, jenže to zabere hodinu než to vyfoukám a bolí mě pazourky, takže je rovnám jen vyjímečně
2. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Holky,asi mi něco uniklo,ale vůbec netuším,co tu řešíte...? :confused:
2. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Věrko, to je pech viď, ale aby jsi za chvíli nejela :confused: :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
luuci protože veškerá léčba přichází vniveč, nic nezabírá a já už ztrácím sílu i doufat
2. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Veru,kdybych za chvíli jela,tak bych už aspoň věděla,že to je tady! Tohle pozorování se,je na palici. :confused: :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Věru... si loupni magnézko... Hele a možná se to už fakt chystá :wink: :wink: :wink:

Míšo... a sakra, děti, tak jednoduchý není :fearful: ... Tak co teď? By se manža měl srovnat a pak by jste žili byli spolu a kopou dětí šťastně a spokojeně... A děti budou, né že né :wink: ...
2. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Věrko, to docela chápu, tohle čekání musí být hrozně nekonečný a dlouhý :confounded:

Míšo, si piš že dětičky budou, už se to přeci povedlo :wink:
2. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Sarii,mě Provazníček řekl,že od 36 týdne už magnézko NEE. A ani ho doma už nemám.
2. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Sarii to je právě to, kdyby jsme měli děti, tak by to bylo paráda, jenže to vypadá, že nebudou

ale jak jsem mu zahlásila do telefonu, že se seberu a půjdu, tak je jak milius

Sarii a hlavně chlapec je z Prahy tudíž daleko ode mě, nerada to říkám, ale asi je tak lepší
2. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
miso,nesmutni. :wink: Já vím,je to těžký,ale uvidíš že se jednou i Ty dočkáš!!! :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Manžel je hodně chce i když se tváří jako že je mu to šumák, ale vím, že by byl super tatínek a z toho všeho plyne to ostatní
2. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Holky,ale teda pořád nevím,co se tu řeší s misou a jejím manželem... :sweat_smile: :confused:
2. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.