• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
zlobí...???
2. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Věry řešíme tady jednoho fešáka co nám dělal instruktora na outdooru, jsem z něj na větvi, páč je to přesnej opak toho co mám doma :grinning:

musela bys přečíst pár stránek zpátky, pak bys to pochopila :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Very nevím, myslím si to, chová se divně
2. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Nevím proč mám dojem,že vždycky je pravý opak úplně jinde než doma... :sweat_smile: :grinning:
2. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Věrko,to je taky fakt :grinning: , ale to jsou právě ty začátky, všechno je dokonalý a pak to stejně přejde do určitého stereotypu :pensive:
2. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
miso,ježiš nestraš! To už by musela být nějaká epidemie či co... :fearful:
2. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Věru... ajóó... teď už magnézko nee :wink: ...
2. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Veru - a někdy ještě dál... :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Věry taky jsem nad tím přemýšlela, ale když ho budeš mít doma, tak ti stejně za chvíli přijde, že to chceš je zase jinde :grinning:

mě ta euforie za chvíli přejde, myslím, asi jsem potřebovala povyražení
2. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Věrko, to je taky pravda :wink:

Míšo,ono to zase odezní, teď sis trochu orazila a vyrazila z kopýtka a manža třeba po tom všem vycítí, že je potřeba něco změnit a ono to zase půjde :wink: , když s chlapama je to těžký, nemysli si u nás to chvílema taky bylo strašný když se nedařilo, chlapi to taky prožívájí, jen si to nechtějí před náma připustit, že to prostě nejde.

víš kolikrát se mi zdálo, že se trápím jen já a pak jsme se jednou kvůli tomu dohadovali a vyklouzlo to z něj úplně samo, to že se taky trápí, jen o tom prostě nemluví, my ženský se z toho musímě vykecat :grinning:
2. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky,holčiny važme si toho co máme,ono si stejně nevyberem,my spolu taky už týden nemluvíme kvůli blbosti,chodíme kolem sebe jak kolem horké kaše a ani jeden neuděláme první krok,to zas bude na dlouho ach jo :frowning2:
2. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
zdar. tak tohle se mi dlouho nestalo. od osmi uspavam marně... pláče a pláče, netuším proč. te'd ji mám na ruce, tak tou druhou ťukam vzkaz. až se uspání podaří, přijdu... :wink:
2. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahojko to já si vážím, ale vše má své meze
2. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Míšo,ty jseš pěkná ženská ty se neztratíš a ještě si můžeš vybírat :wink:
2. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Míšo... manža děti chce, je jak beránek... bude zase dobře :wink:

Ahojko... to je občas všude, nějakej ten dohad :wink: . Jen teď myslím na ty, co si nemají koho vážit, když doma ten druhej chybí :frowning2: ...
2. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Šári, to máš recht, může být i hůř :frowning2: , takže pojďme vstříc lepším zítřkům :wink:
2. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jo, jo... obraťme list :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
ahojko to si jen myslíš

jak jsem psala přitahuju špatné typy nebo jinak přitahuju typy co neumí být věrní :grinning:

za chvíli si na to zvyknu a bude mi to čumák :grinning:

Sari bude dobře až budu těhotná a dotáhnu to do konce, ale otázka, jestli to někdy bude
2. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
holky objednala jsem si kolečkáče :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Honzík nám zařídil kurz, tak se jdu zasebevraždit :grinning: :grinning:

to bude komedie
2. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Tak můžeme vyvolávat holky, co tu dlouho nebyly...

Agi
Bery
Lady
2. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Míšo, to je dobrá volba, já si objednala kolečkáče, přišly před zimou a na jaře jsem na nich byla 3x a pak // :dizzy_face: , a to mi ještě manža dal do kupy komplet kolo a to už jsem ani neprojela :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
KOLO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já se tak stráááááááášně moc těším,až strčím miminkovou babičce a pojedu se alespoň na 30km vyvětrat!!! :sunglasses:
2. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
:sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile:

:grinning: NA LEPŠÍ ZÍTŘKY
2. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jo,na lepší zítřky! :wink:
2. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
no to minimálně děvčata, na lepší zítřky :grinning: :grinning: :grinning:

Very no já řekla, že když to neklapne tak jdu do nic, v pondělí to odpískáme, takže jsem na nic nečekala
2. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Se mi to nějak nepovedlo,to měli být tři kompletní řady pro štěstí,ale neva ten krůček už každá uděláme sama.
2. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
ahojko jasný, já už ho jdu dělat :grinning:

jdu se zabořit do peřin,jsem náká utahaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrou noc a děkuji za vyslechnutí se mi ulevilo :grinning:
2. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Danča ještě uspává :astonished: ???
Míšo ti říkám, já jediný co stihla tak se vyřádit na lyžích po x letech, na jaře ty brusle a najednou ouou a bylo po sportech, né že by mi to vadilo, samozřejmě jsem za mazlika ráda :dizzy_face: , takže Míšo bude to tam :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.