• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Věrko a ty nepojedeš zase do porodky na kole?????? :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Míšo... dobrou :dizzy_face: . Hádám, že máš o polovinu lehčí hlavu :wink:
2. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Veru,ale to jsem jela "jenom" na udržování. :wink: Na porodnici bych si to nelajskla. :grinning:
2. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Sari to si piš, že mám, hned je mi lépěji :wink:
2. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Very snad jo, ted zase budu chvíli čekat,no uvidíme, dobrou :wink:
2. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Very, Věru... už vidím, jak se těhule sápe do porodky kolmo... jak já byla ráda za auto :wink:
2. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Míšo , taky přeji dobrou noc a hupsni na manžu ať si vyčistíš hlavu i tělo úplně :grinning: :wink:

Věru, aha, já myslea, že přímo do porodky, no ale stejně je to jako prašť a uhoď, jsi kaskadérka, PCE pozor až se bude řítit Věrka k pardubické porodce :grinning:
2. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
já jdu hodit vanu
2. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Věrko,proč né :grinning: :grinning: :grinning: Víš jak bys byla slavná,kdyby se malá cestou drala ven a odrodili tě u kola???Dnes zase říkali,že se někdo narodil cestou do porodnice.
2. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Veru,pokud to bude ještě tento víkend,tak Pardubice můžou zůstat v klidu. :sunglasses: Já budu mít namířeno do Čáslavi. :wink:
2. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahojko - no,to rození mimo porodní sál máme dokonce v rodině,tak proč ne??? A jak mám v pase - nikdy neříkej nikdy... :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Věrko, já ti nevím proč, ale tyhle čáry-máry plány s Miroslavem vidím jako, že to klapne, vzpomeňte na Sonču :wink:
Provazníček si vás holky prostě předurčí, určitě jo... :slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
No,Veru,aby to nakonec nedopadlo tak,že se akorát budu celý víkend pozorovat jako pitomec a skutek utek... :grinning:
2. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tak jsem tady. Tak tohle byla síla. Skoro hodinu plakala... ne vřískala, ne že by vymýšlala a chtěla se nosit, ale něco ji trápilo. Že by můj polední oběd??? Ale kyselý zelí jsem měla od porodu snad pětkrát a nikdy nebyl problém... chjo.

Dočítám.

Věrko, tak že by?? :dizzy_face: :dizzy_face:

Artep, držím palečky.

Madli, testni, to by už mohlo :wink:

Sanusko, punčochy na bodýčko, to jinak nejde (podle mě), zkrátka body je první vrstva a na ni přijde to ostatní. :wink:
2. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jsi odvážná,ale přeji ti ať to malá vydrží do porodnice,přeci jenom je už venko chladno :wink:
2. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Dani,doufám,že jsi utěsnila všechny škvíry v oknech a ve dveřích,jinak se těš na souseda,ta malá zase plakala.... :confused:
2. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
ahojko-já odvážná nejsem.To Veru mě pořád cpala kolo... :wink: :grinning:
2. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Dani,nevím,ale kéž by.Mám to domluvený s Provazníčkem... :slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahooooooj budu tak za 20 min...... třeba vás ještě stihnu, max pak jen dočtu...... :wink:
2. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj Sanu.Já ještě chvíli vydržím.Ale pak už taky půjdu chrupkat.Dneska jsem vzhůru od 5h - prostě nemůžu spát. :unamused:

Holky,tak jsem si počítala v kalendáři dny,o které přišla dřív na svět Terka (37+6) a to mi přesně vychází teďka na neděli. :confused:
2. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
jsem vykoupaná a teď už jen budu čekat na manžu :wink:

Dani, tak měla asi nějaké trápeníčko, snad už to bude dobrý a zítra to bude zase ten andílek :dizzy_face:

Sanu, jaká byla véča???

holky já si teď ve vaně uvědomila, že loni jsem se o tomto víkendu vdávala :dizzy_face: ani nevím jaký má být počasí, já se tenkrát modlila ať je hezky, protože celý pátek lilo a hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Věrko, to dáš ne, když už jste se s Provazníčkem tak hezky domluvili :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Veru,takže máte 1.výročí svatby?
2. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
:dizzy_face: jj, v neděli :dizzy_face: , by jsme se mohli zajet podívat na zámek, zkusím to manžovi nahodit, ale jen jestli bude hezky
2. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Tý jo,a ještě s miminkem v bříšku.To je parádní. :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
Holky, Sanu, já už odpadám... poslední zamyká, jasný :wink:

Dobrou...
2. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dobrou Sarii. :pensive:
2. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
Šári dobrou noc :slight_smile:
2. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
Taťko od Muchlíků, moc díky za zprávy! Holky jsou nádherný! A pekáč taky znám :wink:

Míšo, dobrý (myslím fotky). A tu třetí, ta by mě zajímala, tak třeba budu mít štěstí a potkáme se tu, až ji tam na chvíli vložíš :slight_smile: Ta kontrola... chjo, kdybychom tak uměly poradit....

Chlapi... Luci, Míšo, nevím, neporadím, zkrátka chlapi, jiný druh....anebo je to podzimem?? U nás dobrý, mi míváme krize spíš na jaře (když už)...

Ne, ne, nedočítám tak pomalu, ale zase jsem chvíli kojila a teď už snad definitivně spí. To byl tedy večer... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jsem tuuuu

Holky byli jsme ve Villa Rosa, dala jsem si lososa se špenátem a k tomu restované fazolové lusky, no luxusní, jen to musel dojet manža, protože špuntice mi prosstě nedovolila toho sníst ani o ždibec víc.... :angry: ALe oči by jjedly......

Dočtu až pak............................

Věru tak to jsem zvědavá jestli ti to vyjde i podruhé tak.... :wink:
2. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.