• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu,abych pravdu řekla,tak já si myslím že nevyjde. :confused:
2. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jako myslíš, že to dáš v sobotu ne v neděli jo :grinning:
2. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ne,myslím v pondělí,úterý,ve středu............... :sweat_smile: :grinning:
2. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Sanu, tak dnes jsi mě poprvé nenaladila jídlem, ale to bude proto že už nevím co bych do té huby strčila :grinning:
2. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
Jo jo je mi to jasný... :wink: ale třeba Klaudi překvapí..... :wink:

Dančo copak byl krušný večer???? :unamused:
2. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
Very, ale tak třeba ty fazolky byli na slanině. Losos byl vynikajícně okořeněnej a špenátek byl jemně nasekanej se smetánkou na jazyku se rozplýval. No a jako dezert si tam zbytek dal smažený ananas s kokosem a čokoškou :wink:
2. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
no tak ten ananas už zní dobře, takže to vidím tak, že jdu nakrájet banán, postříkat šlehačkou a pikao :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
Tak to mě zase Sanuska naladila.Teda až na ten ananas s kokosem.
2. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
Very ty jo, mě pořád leží v hlavě ten obr pudink čokoládovej s moooc piškotama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
Very je věstonická Venuše :slight_smile:

Woublu, držím palce!!

Llillie, vítej mezi námi :slight_smile: A přeju hodně štěstí!

Míšo, to víš, že děti budou!! :wink:

Takže jsem poslední, zamykám :slight_smile: Přeju všem krásnou dobrou a zítra zas kouknu. Bylo to osvěžující, si tady jen tak pokecat (teď už sama se sebou, ale to neva) :grinning: :grinning: :wink:
Já jsem před chvílí slupla hrušku máslovku.

Sanu,kolik jsi zatím přibrala? Já už skoro 12 :sweat_smile:
hmmmmm, jsem přehlídla poslední stránku (jsem tele) nezamykám, samozřejmě :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
A Dani mě přesto přehlídla... :grinning:
2. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
Věru no fakt to stálo za to, krásně lehký jídlo (já vím, že losos je tučnej), ale dobře se to žaludku asi tráví.... no teď bych si dala repete....

Se mi špuntice teď večer pořád cpe pod žebro - zajímavé, že pořád jen pod to pravé :angry: :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
Dani my jsme tady :grinning:

hmmm, pudink bych si taky dala, ale mix i s vanilkou a hruštička jako desert :stuck_out_tongue_closed_eyes: , trochu prasečí chutě :grinning:

Věrko, to se ti zdá hodně???? :confused:
2. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Sanu,to je zajímavý,že mě taky... :confused: Tak že by se kluci cpali pod levé? :grinning:
2. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Sanusko, ananas, to bych si dala!!!! Mě děláš chutě!! Jsem měla dnes večer v plánu krupičnou kaši. Ale nějak mi to Anežka nedovolila a teď po desáté jsem si to zas zakázala já...

Už jdu. Cvičit, chvíli uklízet, spát. Pa.
2. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Veru,vzhledem k tomu,že mám teoreticky ještě víc jak 14 dní času,tak docela jo... :sweat_smile: :confused:
Věru tak 11-12 kilo. Já jsem s tím spokojená. Říkala jsem, že tak do těch 16 kil by to bylo ok.... třeba je ani mít nebudu.........

Dani to neva, taky někdy pořád aktualizuju a nevšimnu si, že šipka na druhou sstranu je už tmavě zbarvená :grinning:
špuntice má oblíbené místo, každý si hledáme to svoje :slight_smile:

Dani, ale já tu stránku taky neviděla, často tu šipečku přehlédnu :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Anežka byla taky na pravé straně (ale hlavou).

Jo, Věrko, nepřehlídla jsem jen Tebe, ale celou stránku 426. Stárnu, asi... :grinning: :grinning: Už fakt jdu. :grinning:
2. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Dani,to cvičit bych zrušila.Zacvičíš si přece při uklízení. :wink: :grinning: A ještě spíš bych se vykašlala na obojí. :sunglasses:
2. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
holky já to nějak nestíhám číst :grinning: :grinning: tak přeji dobrou noc...já jdu do peřin...a děkuju všem za přivítání!! :wink: :slight_smile:
2. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
Věru a kolik jsi přibrala při Terce, že se ti to zdá hodně???????????????????? :astonished: :astonished: :astonished:

Dani ještě uklízet jo, tyjo, tak ať ti to jde od ruky.......!!!

Já snědla teď 2 jablka (ať žijou cukrovkáři), ale dala bych si i tu krupicovou kaši chjo. Nebo ten pudink, chjo.....
2. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
Věru, neblázni, mě se to zdá good a je to myslím takový průměr do těch 15kilo :wink:
2. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
Sanu,to jsem přibrala 15 a vlastně jsem rodila 14 dní před termínem,takže bych ještě něco nabrala... Jde mi o to,že jsem od té doby přece jen o 10 let "zralejší" a mám strach,jak se toho potom budu zbavovat. :confused:
2. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
mě teda píchá zatím od začátku levá strana, ale podbřišku, tak to se asi nepočítá :pensive:

Dančo, ty nezmare, uklízet vtak hříšnou hodinu??? to bych se radši najedla :grinning:
2. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
Věru já si myslím, že to nebude problém. Přece jen to lítání kolem míma je dost velkej záhul ať pro "náctiletou" nebo pro ženskou přes třicet..... takže s tím bych si hlavu nedělala
2. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
No vida - kluk a levá :wink: Sice v podbřišku,ale neboj Veru,s rostoucím dítkem se to posune do žebírek. :grinning:
2. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
Very kdybych byla na tvém mísstě, tak bych se taky radši najedla, já se musela hlídat, jsem měla v tvém týdnu snad už 9 kilo nahoře.... :angry: TO se ti to jí coooo :wink:
A ten podbřišek ještě o ničem nenasvědčuje, který žebro si pozdějc budeš nadzvedávat :grinning:
2. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.