• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu - upřesnila bych na "těsně pod čtyřicet". :sweat_smile: :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
no na ty vaše háky podžebráky se ani netěším :grinning: , jestli to je fakt tak nepříjemný :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Ale jen si to užij!!! :wink:
2. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
Very no někdy, ale když na to místo zatlačím, tak většinou já vyhrávám a špuntice se zase stáhne do ddělohy :grinning: :grinning:

Věru dobrá dobrá, ale stejně si za tím stojím co jsem řekla. A teda třicítku tam ještě máš, pokkud se nemýlím.... :wink:
2. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
Sanu, ale to všechno může přijít, už to není tak jednoduchý jak ze začátku, ručička se přece jen trochu hnula :grinning: , ale co přály jsme si přece tloustnout tak proč se teď hlídat, a vůbec Věstonická taky byla pořádný kus :grinning:

Věrko, věk sem netahej, kdo by ti ho hádal???
2. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
každý zrcadlo... :grinning:
2. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
Věru a vzpomeň na sraz ze školy a ty spolužačky, to byly maminy :sweat_smile: , ne jedna jsme ti říkaly, že vypadáš jako jejich hodně mladší sestra
2. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
No Very tak taky ti roste Míšák v břiše, děloha, plodovka, krev, prsa.......................... pak možná u tebe někde trošku tučku k tomu.......
2. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
tučku? Tučíčku... :grinning:
2. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
Sanu, tak přetahovaná...boj Sanuska x špuntová :grinning: , chcete si vsadit

Věru, to máš doma takový ty starý zrcadla ty popraskaný a černě zbarvený bo co???
2. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
Dobrá beru zpět, tučínečíčku :grinning:

Sakra bych si dala něco sladkého. :angry:
2. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
to ne,ale na svůj věk mi stále ještě dobře slouží zrak... :grinning:
tuček :grinning: ten se hlásí :wink:
Nejlepší zrcadla maj v některejch krámech. Bych jim ho nejradši někdy rozbila. Teda teď jsem si prd zkoušela, ale před těhu............... ty nohy a zadek uuuuaaaaaaaaaaaaaa, nechápu, že už z prodejního hlediska kabinu nenasvítěj tak, aby ta ženská vypadala prostě dobře..................
2. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
no tak s tím zrakem to bude asi horší :sweat_smile: zajdi k očaři :wink: a rozhlédni se pořádně po městě, to jsou občas hvězdy,hvězdičky

jinak se loučím, manža jede z bytu, tak jdu dolů nasypat koťátkům granulky, aby se seběhly, aby mi je nepřejel :pensive:

krásnou brou noc :slight_smile:
2. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
Jo,třeba v Tescu - tak tam bych jim ho vždycky nejradši rozkopala... Moc,moc pravdivý pohled... :confused: :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ježíš Very, tak utíkej ochraňovat kůťátka, taky by jsi je mohla blejsknout....

Věru to ty půjdeš taky určo co....

Já ještě musím dočíst................
2. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
No,dlouho už asi nevydržím.Pokročila hodina a já jsem byla dnes vzhůru brzo,brzičko... :confused:
2. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz
To právě pravdivý není Věru. Takhle blbě právě člověk není nikdy nasvícenej......................... :wink: :angry:

Very tak brou!
2. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz
Věru tak tohle naštěstí nemám, já v noci třeba dlouho usínám, ale ráno se hrabu třeba kolem deváté z postele.....
ALe jsem nějak unavená i přes den, si přijdu jak na začátku těhu...............
2. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
No,já si teda iluze nedělám... :sweat_smile: Tam se vždycky teprve podívám pravdě do očí (do zrcadla...) :fearful:
2. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
ahojky holčičky jdu hlásit dobrou zprávu
2. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz
Blaz ahojda, tak transfer proběhl předpokládám :slight_smile:
Já se zase vždycky brzo ráno (třeba i ve 4h) vzbudím a už se jenom tluču.A hlavou se mi honí všelijaký věci... A už prostě nezaberu. :unamused:
ano ano ale mám nějakou kechavou nemůže to tomu nějk vadit :frowning2:
2. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz
No jo ty máš ještě jiný věci na přemejšlení viď, to je samo taky jiná situace................. Já bych mohla jen přemejšlet, proč mě pořád ti naši trhači v posteli musej ulačovat, proč manža chrápe nebo skřípe zubama....... a tím mě buděj..... no to by mohl být problém můj proč nespím...... takže proto asi spím, ani se tím nezabejvám.....
2. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
Dlouho tu nebyla Soňa????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Blazi, tak super, držím pěsti aby za 14 dní vyskočily //!!!! Kejchavé si zkus nevšímat, se tělo třeba bude zabývat rýnou a nebude si embryjek všímat.... :wink:
Ale snaž se to vyležet... samo bez prášků a kapiček.... max na přírodní bázi něco z lékárny....
2. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz
Holčenky, jdu dočíst a jdu hodit bok.

Věru doufám, že pro všechny případy na někoho mobil máš, aby jsi nám když tak dala echo o Klaudy..... :wink:
2. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz
Tak dorbou nocku :slight_smile:
já nic brát nebudu to vydržím jen mě to štve aby jsem to nějak neovlivnila a to jsem to chytla až dneska
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.