• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Blazi,taky držím pěstičky! :wink:

A jdu se pokusit spát do zítřka alespoň do 7hodin...

Pá! :pensive:
2. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz
vm děkuji moc a tobě hodně štěstíčka při porodu kdyby jsem se sem nedostala
2. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
Tak jsem dočetla.

Věru nebo si zkus vzít kapky na bolest :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně, pak nepozvracej chodbu :grinning:

Míšo depice na tobě taky sedí dobře, neboj ono se to zase obrátí, při nejmenším s těma dětma....A chlapák se taky srovná, věřím tomu. Oni jak ucejtej, že si můžou bejt moc jistý, tak jsou v klidu, ale jak viděj, že by se něco mohlo zvrtnout, ale z jejich strany, že to nebude, tak to obracej o 100%...... držím pěti a doraž čstějc čéče. :wink:

Dančo snad Anežka bude mít dobré spaní....................

Blaz neboj, když se to má povést, tak se to povede...... já taky kejchala a chrchlala nějak těstně před a po tstování................. a koukej..................... :wink:

Jdu nabírat sílu na zítra. Budu domejvat půlku nádobí ze dneška (asi 3 hrnce a 2 misky) nějak mi v půlce došly síly :grinning:

A uvařím květávkové placičky a bramborama a okurkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak brou!!!!!!!!!!!
2. říj 2009 ve 23:24  • Odpověz
Hezké ránko berušky!
Jen se hlásím - stále 2v1 a zatím se nic zásadního neděje. :wink:

Za chvíli odjíždím za ségrou na chatu kousek za Pardubicema a večer se přemístím k našim,abych tady nebyla sama (pro jistotu...) A navíc budeme u našich slavit 18.narozeniny mého (malého) synovečka... :sweat_smile:

Ozvu se vám (nebo neozvu?) až zítra k večeru.

Takže všem příjemný víkend! :slight_smile:
3. říj 2009 v 07:12  • Odpověz
bré ráno,

Sanu depice už mě opustila minulý týden, spíš jsem se potřebovala vykecat, už toho bylo moc :grinning: :grinning:

měla jsem ji poprvé v životě a moc se mi to nelíbilo, jsem si o tom včera pokecala se svým MUDr. v Sanusu, tak se smál

ale konstatuji, že to pomohlo, hned se mi spalo lépe, jo taky věřím, že bude líp a s tou jistotou u chlapů máš sakra pravdu, drahý si je až přiliš jistej, tak mu musím trochu utnout tipec :grinning: :grinning:

těším se na ty kolečkéče, se na nich asi zabiju, ale co už, sranda musí být :grinning:
3. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Dani fotku ti tam přihodím až se tu srazíme :wink:
3. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Přeju krásné dobré ráno :slight_smile: Tady je sluníčkově, to bude bájo den. Snad...
Jinak Anežka už pak spala krásně, krmení v deset večer a v půl šesté ráno, potom jsem ji ještě do půl osmé udržela v pelíšku, takže pohoda :slight_smile:

Míšo - jsme se srazily (ale mám hodinu a půl zpoždění :grinning: :grinning: takže nic. Příště :wink: )

Sanusko, prosím Tě, bez rýpání, jo???? :grinning: :grinning: :grinning: Si mě pobavila. Zavzpomínala jsem si. S odstupem času to fakt byla sranda, ta noc před porodem :grinning: :grinning:

Míšo, přilbu, nezapomeň...

Užijte si sobotu, my zas máme nabitý program, kouknu asi až večer :wink:
3. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojda,

Dani já to nemyslela zel..... víš jak :wink: Ale zasmála jsem se tomu, když mě to napadlo nebo spíš jsem si vzpomněla, že sis ty kapky vzala..... :grinning:

Míšo prosím tě opatrně při tom sportování!!! Kolečkáče jsou zrádné.... Helmička a chrániče určo nebudou od věci.... :wink:

Věru tak si užijte oslavu, vypadá to na krásnej podzimní den, k tomu nějaké dobroty a pohoda..... :dizzy_face:

Já jdu na tu kuchyň, květákové placky (možná Verči květákové kroketky) pak dáme prochajdu s trhačema a televizní večer....

Tak se zatím loučím, ale určo nakouknu :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Krásné ráno,
já jsem sice jako praštěná, ale i přesto přeju krásné ráno :slight_smile:

Venku to vypadá trochu slibně, tak kdo máte výlety a oslavy, tak si je se vší parádou užijte :wink: :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahóóój... no prosím, říkám, poslední bude zamykat a nic :angry:

Bájo je :dizzy_face:, tak jsem se pustila do praní :dizzy_face:. Dneska nic závratného nepodnikám. Manža zase pracuje...

Jo a v noci mně někdo nabořil auto, parkovala jsem před barákem :angry: :angry: :angry:
3. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Sar no prosím tě. Tak jsi volala policii ČR............?

Já mám nádobí z krku, prádlo pověšené, další předposlední várka se pere (ovšem kdo to bude žehlit) a jdu na květák :dizzy_face:
3. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Hezký den,jsem se včera ani nerozloučila,ale chytli mě křeče tak jsem zbytek večera proseděla na záchodě.Já jak to mám tak mi musí bejt blbě a to mi mudr napsal do vstupní zprávy v sanusu menstruace nebolestivá,ale jak na to přišel :angry: to bude asi taky pěknej mudrc.
3. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Sanu, nee, nevolala. Ono to je jen ťuklý. Asi od kola. Promáčklej zadek a rozbitý světlo :frowning2:
3. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Sar jo tak, no ale stejně oprava něco stát bude..... :unamused: Jsou kokoti ty lidi.

Ahojko taky jsem to tak mívala, že se mi dostavila běhavka hned v zápětí křeče do břicha a bylo to jasný..... pak jsem si došla 3x na záchod, měla jsem o 3 kila míň :grinning: a už byla mršina v plném proudu.... Tyjo to zase bude....

Jdu se dát do pořádku, a uplácat placičkyyyyy ňam, to tady už voní................ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Sari, a nemáte tam kamery??? Já bych to přeci jen nahlásila. To jsou lidi "svině",že nenechaj lísteček za oknem... no, to "vožralí" většinou nedělaj, že? Ale třeba by se našel svěděk nebo něco - to druhý auto má taky minimálně nějaký šrám, přeci... mě by to vytočilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Venku je fakt úžasně :dizzy_face: :dizzy_face: Anežka už dvě hodiny spí na balkoně, o to je to úžasnější :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
Tak nakukuju po obídku. (moc se mi povedl ňam)

Tady se to malinko pomračuje, ale to bude ok na prochajdu.... aspoň mi slehne a budu moct do sebe pak nacpat pudink.......

Jinak nic, tak hezky vycházkujte relaxujte perte a sušte (schne to samo, to je paráda) no a pak zase nějak juknu.....
3. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj holky,

nakukuju po obídku..tady se včera kecalo, to je fajn :dizzy_face: My si udělali s manžou hezkej večer, pokecali o dárkách pro Anetku k Vánocům, ....Fakt dobrej večer...dali jsme 2 flašky vína a šli spát :grinning:

My byli dopoledne na houbách a našli jsme :dizzy_face: Takže jsme ted měli luxusní smaženici :dizzy_face:

A ted hledám nějaký kurz angličtiny pro batolata...manža někde četl, že, co se do 5ti let naučej, tak nezapomenou a maj to fakt děsně jednoduše naučený..tak to chci zkusit :wink:

Užijte si hezký den, venku je příjemně :dizzy_face: přijel brácha, tak jdem dát kafíčko a zákusek :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Luuc... anglický zpívanky :wink: .
3. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Dani... kamery tu nejsou a my nikoho neviděli... To je od cyklisty, ten musel bejt jak dobytek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, stanou se horší věci...
3. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
Sarii, už jsem našla..nějakej kurz je za Perštýnákem..je to formou hry :wink: ještě se zeptám kamarádky, jestli nechce jít s holčičkou taky a zapíšem se :wink: s tím autem to je drsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Luuc... kámoška chodí do knihovny... na tu angličtinu. Tak pak dej vědět, jestli vás vzali a tak :wink: ...
3. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
Hoj

Tak jsem dočetla, moc práce to nedalo :grinning:

Mě během dneška začalo bolet i žebro na zádech, tak se mi tam asi holčička trošku roozpíná. Ale utěšuju se, že už to bude jen chvilku. :slight_smile:

Luci taky mám něco takového v plánu, němčinu bych ráda doma a jestli by zvládali špunti i druhej jazyk......?

Já jsem si teď dala nastrouhanou mrkev ňam. Ale teda musel to dostrouhat manža, páč mě to žebro dál nepovolilo....
3. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Nikde nikdo,

tak já jdu hodit bok. Mějte se zítra nějak juknu.

A prosím poproste za mě, aby špuntová už klesla do nižších sfér, aby se mamka mohla v klidu nadechnout.

Pa a brou!!!! :slight_smile:
3. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
zdááár,

jsme celej den makali na zahradě :grinning:

chrániče jsem si objednala rovnou taky, ale helmu ne, mám tvrdou hlavu :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojda ,Sanu to víš že jo poprosíme na těch pár týdnů :slight_smile: míšo helmu taky tvrdá netvrdá hlava :slight_smile: holky dávají při neschopence taky vycházky? :wink:
3. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Andi dávají určo, já je teda měla :wink:
3. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
míšo tak to jo tak určo kdyžtak se zeptám páč ve středu musím na uřad kvůli přídavkům/jestli teda nějaký dostanem/ale aspon to tam dát.Já neschopenku nechtěla ale stejně by mi ji toho 13 dali.Ale ted chodit celý dny v kuse od rána do večera do práce to teda riskovat nebudu kolegyně se hodila marod ale na to já brát ohledy už nebudu tak tam v pondělí zajdu. :wink:
3. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
prý existují miminka, která jsou skvělá a v určité době se "zkazí" a začnou zlobit. Doufám, že nemáme jedno takové doma... dnešní uspávání zas nic moc a ještě jsme neskončili, pořád nespí, pláče... jsme z toho oba s manžílkem dost rozpačití... ale co, nějak to vybojujem.

Zítra jedem zas do Prahy. Zas přednáším, tentokrát jen čtyři hodiny, tak to bude v pohodě. Anežka bude mít pěkný výlet, vozit bude babička a drahá polovička, snad to zmáknem stejně v pohodě jako minule.

Míšo, helmu uričitě. To není riskování, to je přímo hazard, jezdit bez helmy! A stačí cyklistická, lepší než nic, neříkám, že máš kupovat přímo bruslařskou, i když by to bylo ideální...

Andi, neschopenku rozhodně! Nemáš-li práci úplně v pohodě, kašli na všechno a běž domů :wink:

Opatrujte se, zítra večer kouknu :wink:
3. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj při večeru... Já vyžehlila a koukám na Superstar. Co už jinýho...

Sanu... :astonished: :astonished: :astonished: vy mluvíte doma německy :astonished: :astonished: :astonished: Hele, jdeš do finále... těch pár dnů už dáš :wink:

Andi... jasně, že ti vycházky napíšou... Tuším, že Věrka měla dobrý :wink: :wink: :wink:
3. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Dani... na to sedí ta historka o rozbitém miminku :grinning: :grinning: :grinning: Zítra úspěšné přednášení a opatrovatelům hezký výlet :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.