• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tak já otevírám, snad poprvé....

Přeju všem hezkou neděli! My jdem s celou rodinkou na o, tak se těším až si zase přečtu jídelní lístek (mě to ba :grinning: )

Míšo jo jo jak píšou holky, tvrdo netvrdo, tvrdo máš max uvnitř ale lebku pořád ještě rozbít můžeš.......!!! Tak opatrně!

A dneska je teda normálně už zima! Večer asi škrtnem v krbíku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak zatím pa
4. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahóóój...

Zima je a fučík... jó, dneska by to lítalo :wink: :wink: :wink:
4. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj tak včera jsme byli na vinobraní a je mi dobře. Moc jsem toho nevypila, protože dnes jdu na cvičák. To zase bude. Bolí mě břicho tak očekávám MS. :wink:
4. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
hooooj,

no jo, mě se helma kupovat nechce, stejně padám většinou na zadek, přinejhorším se zabiju a bude vyřešeno :wink:
4. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Holky..........................................................................................................................

Dostala jsem potvrzené zprávy, Věruška je v rukách krále Miroslava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Klaudika bude na světě každou chvilkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Možná budou i fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky, číhám, jestli nejsou zprávy od Věrušky a jejku co to vidím. Tak moc ji držím palečky. :slight_smile:
4. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ty joooo, tak to už by měla být Klaudi teď na světě neee???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak Sar čekáme na další infošky :wink:

V Birdie jsme se všichni luxusně nacpali. Bylo to vynikající, nikdo nenašel chybičku.

Jdu hodit bok, jsem z toho ko.
4. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
Jééééééééééé, nakoukla jsem a Věruška už bude mít Klaudinku u sebe. Moc jí držím palce.

My jsme ode dneška už v postýlce a trénujeme udržení teploty. U sebe ho zatím nemám, ale dnes jsem poprvé sama koupala, je to nádhera. Jinak téměř nic jiného než péči o Kubíčka a o prsa nestíhám.

Sanu, tak a teď už jsi opravdu nevyhnutelně na řadě. :wink:
4. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
Ahoj kočky,

jůůů, Věrka rodí :dizzy_face: držím pěsti, at má Klaudinku brzy u sebe :dizzy_face:

Nelčo, jste oba šikulky :dizzy_face:

Já tady měla na návštěvě bývalou švagrovku...skvěle jsme pokecaly :dizzy_face: a přivezla Anetce dárek k narozkám..boží motorku s Hellou Kitty :dizzy_face: vyfotím a zítra dám fotku..drandí na ní, jak divá :dizzy_face:

Jinak, nám už se to krátí, uklidím, sbalím věci a zítra hurá domů :dizzy_face: už se fakt těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahojky při neděli,
tak nakukuji co a jak a myslím na Věrku a ono je to tu :wink: :grinning: , musím se smát, že jsme to předpověděly :slight_smile:

my měli jet na výroční rande, ale moc foukala, tak třeba příští týden, týden sem týden tam :wink: , udělali jsme si Sanu ten pudink na který jsi mě naladila
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věrko, držím ti pěstičky ať je to co nejvíc v pohodě a Klaudinku si můžeš co nejdříve mazlit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nelčo, tak gratulka k prvnímu koupání Kubíčka, za chvíli už ho budeš mít u sebe
a co Rozinka nemáš nějaké informace???? myslím na ně na všechny :wink:
4. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
Věruuuu držím pěsti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Hezké odpoledne :slight_smile:
Nakukuju co nového a Věru nám rodí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je paráda :wink: Tak a teď už je na řadě Sanuska :wink:

Neli moc ti to s Kubíčkem sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
Sanu můj milosrdný manžel mi už dens taky zatopil....a zdá se m, že zima je tu pořád :unamused:
4. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
Neli... pochvala za fotky :dizzy_face: Neli, tak v týdnu už budete spolu, ne :dizzy_face: ? Jako ve dne v noci...

Very... jo, jo, Věrce jsi to předpověděla... ale na kole do porodky zaručeně nejela :grinning: ...

No jo, na Rozi myslím furt... třeba se ozve...
4. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Šári, to je dobře, že nejela na kole :grinning: , už se těším na míry a čas narození :slight_smile:

Gabi, my dnes né ale v pátek jsme už na chvíli taky zapnuli kotel :sweat_smile: a jak ti je těhulko, lepší se to??? asi moc ještě ne viď :sweat_smile:
4. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
holky to by se našlapala :grinning: :grinning:
4. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
Nelušáčku tak to budeš mít Kubajze za chvilinku u sebe.... :slight_smile:

Věru ještě nic jo, to nás teda Klaudi napíná......

Very já včera ten pudink udělala taky..... a s mamkou jsme dělaly vyběhlíka s jablkama a to bylo taky mega žůžo...

Gab no šak ono to už je super si teď škrtnout..... a co nevolnění lepší se to????

Já dnska musím upravit nožky, shodit bobra a pak už jen se těšit na zítra. Jsem zvědavá co mi dr řekne.....
4. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
Gab kor dneska kdyby chytla protivítr :grinning:
4. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Very pořád blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: jíst mi nechutná ani pít mi nechutná áááá ty hormony :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes jsme si s manžou vymněňovali názory a ujel se vyplakat mamince na ramínko tak jsem sama doma.....a břicho mě z toho bolí ještě teď... :sweat_smile: Kluk je v trapu už od pátku pořád dělá ty kachny :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad se to v dobré obrátí.....

co ty co Míša???
4. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
Sanu ještě prču si tu z toho děláme :grinning: to by asi chdera nedojela :sweat_smile: :grinning:
4. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
Sanu jakýho vyběhlíka??? :grinning:
Sanu... vyběhlíka :grinning: :grinning: :grinning:

Luuc... jsem zvědavá na motorkářku :wink: :wink: :wink:
Holky kdy mě přestane tahat a pálit ten podbřišek??????????????????????,

V úteý jdu k Dobrkovi.Jsem volala sestřičce, jako že bych potřebovala objednat a ona, že volno nemá a pokud mám problém tak ať si přijdu to vyřešit kdykoliv a konec.Byla to rychlovka, že jsem se ani nenadechla.Tak půjdu prostě nehlášeně a hodina čekačky mě nemine co????
4. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Sanu cože si to pekla????
4. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
se mi to smazalo :angry: :angry: :angry:
chudák Věrka, ještě že nestihne dočítat, si děláme srandu, ale stejně Věrka těhule před porodem na kole :grinning:

Gabi, no tohle tě do těch 3 měsíců nepřejde a u mě to občas přetrvává i teď, někdy můžu sníst vše a jindy nic, ale co jsme chtěly to máme a tak si to musíme vychutnat.
4. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
A co je didvnýho na vyběhlíkovi?????????????????????
:sweat_smile:
4. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Sanu podbřišek bolí dlouho a občas i teď a někdy úplně jinak se vždycky taky bojím :confused:

jinak u nás doma zatím dobrý, včera se pracovalo zase na bytě, tak přijel manžovi pomoc tchán a odpolko dojel švagřík a tchýňka, tak jsem byla ráda, dost mi to pomohlo aspoň pak nemám výčitky, jestli jsem něco malýmu neudělala
4. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
co to je ten vyběhlík?????????????
4. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
No holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, to se upatlá takové tekuté těsto (jednoduché), na plech se dá rozehřát do trouby máslo, aby to bylo úplně žhavé pak se na to naleje to těsto posype se to jablkama a dá do trouby. Je to rychlá ňamka.
4. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
no Sanu..............to my neznáme.........................tak se nediv.........a hoď recepta ne, mňamek není nikdy dost, já si do toho pudinku kromě piškotů dala broskvovou přesnídávku hamánek a doma se mi všichni vytlemili jako, že to jsou chutě :sweat_smile: :confused: :grinning:
4. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.