• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
woblu nazdárek,

ve snídani přáli Vašíkovi a Žofíkovi, Soňka jim tam psala at to přečtou :grinning:

s tou metodikou jsem se pobavila, ale souhlasím s tebou u nás je to to stejný, taky máme metodiku na kde co všechno :angry: :grinning:
2. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Soni- nechci o těch dvojčátkách slyšet nic jiného, než jaká jsou to způsobná stvoření, která nepláčí, nevztekají se, krásně papají atd. a jejich maminka si při péči o ně v klidu stačí oběhat kadeřníka, kosmetičku, nákupy atd.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
jo jo paráda, v půlce července transfer, doufejme, že sněhulky budou ok a pak na chvíli do práce abych mohla letět no a pak hurá za velkou louží, tak snad ted už bude všechno ouki douki
2. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
Evi krááááásná představa :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Míšo- viď??? :grinning: :wink:
2. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
no eviku jejich mama teda stiha vsechno... :grinning: aholky jsou kouzelny ne ze ne... :dizzy_face: a kadernika ji dela 17ti leta dcera, 18 vecne nekde lita... :grinning: no hotovy babinec... :grinning: :grinning: :grinning:
miso u tebe nic jineho ani do uvahy neprichazi... :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
Evi ale není nereálná, od manžela jeden známej mají taky dvojčata, tuším sice kluky, ale ti jsou prý zlatí, nezlobí, spí, maminka seká ve volných chvílích dřave, nosí cihle či co, takže pohoda :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahááá tak to jóóó to já vůbec netuším, že to jde, tak to je hezký :sunglasses:
Hele na ivf se dává odkdy neschopenka? Od začátku stimulace? Když je problém u manžela, tak se dává krátký nebo dlouhý protokol? U dlouhého je neschopenka už od zastavovačky? Pardon za smršť otázek :zipper_mouth: jen nad tím teď přemýšlím jak čtu Míšu :sweat_smile:
Míšo, tak to budeme možná bojovat spolu, nám to taky vyjde asi tak na půlku července... teda pokud nejsem nějakým zázrakem těhotná nebo se nepodělají nějaký výsledky, co na ně čekáme :slight_smile: Jen leťte leťte, já bych taky někam vyrazila, ale nevím, kam by se mi chtělo :sweat_smile: zatím jsem nadšená z chaloupky a těším se tam :dizzy_face:
Evi :grinning: to my připomíná kamaráda - romantika, co vždycky říká, že holky mají růžový prdečky co voní :sunglasses:
2. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Woblu- se tu chechtám, jak blázen :grinning: :grinning:

Jinak- já se prostě nechám překvapit- Jsou maminy dvojčatovky, co jsou na zhroucení a jiné to mají v poho..S Kubíkem to bylo na zhroucení a byl jeden...Jen mě někdy štve takové to strašení typu: Ježiši- ty budeš chudák, to jsem zvědavá, jak to zvládneš, to ti nezávidím a podobně. jakoby ti "moudří" zapomněli, že pro nás je to po všem tom snažení především dvojnásobná radost a štěstí a teprve potom ta starost...
2. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
teda tak toho romantika bych chtela videt jak se tvari kdyz by slysel moji princeznu prdnout do trenek... :grinning: :grinning: :grinning: to jsou rany, ze by se ani chlap jako hora nemusel stydet... :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Helou

Jdu dočíst, venku je teda pěkný dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Haha mamka se ségrou mě chtěli vzít s sebou do Prahy vybírat povlečení do postýlky - celá žhavá :confounded: Ony si fakt myslí, že to snažení je děsná sranda :angry:
2. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
woblu neschopenku nechají na tobě jestli ji budeš chtít nebo aspon muj Dr. mi to tak řekl, já ji nechtěla, tak ted budu doma do dalšího transferu, se tu sice zblázním, ale vzhledem k tomu co se děje v práci je to asi lepčejší

Evi tyhle řeči pouštět jedním uchem dovnitř a druhým ven, je to sázka do loterie, jako každé mimčo, někdo je zlatej a někdo huláká jak na lesy, to je těžký

já když jsem zahlásila, že dvojky chci, tak tchýně a nejdřív i drahý, mi začali přednášet děsivý scénáře, tak jsem jim řekla, že já to zvládnu at se jim to líbí bo ne a světe div se, manžel ty dvojky už chce taky :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
holky ja su jak v pubertě, tohle se mi nedělalo ani nikdy, to je hroznýýýýýý, je to jako bych to měla dostat, se na sebe nemůžu ani koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
Tak jsem dočetla a i z toho mála půlku zapomněla.

Tak jsem byla v tomm baráčku jak je Sanus a teda moooc mě mrzí, že nevím jak to tam vypadá :grinning: Ale jinak nejsem zvědavá :grinning:
Ale určo to tam bude fajnové. A koukala jsem, že dole je jídelna, tak třeba se s nima domluvěj a po transferech budou taky nabízet jídla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maru to je ta jak jsme se o ní bavily ta jak má ty 2 děti a je u Kostelíčka??????????????? To bych šla. Akorát ještě počkám s nahlašovánímm, aby na mě nekoukali jak na blázna... :wink: Ale kdyby jsi sehnala numero a poslala mi ho do IP, tak bych tam asi zkusila jen tak jako cinknout, že jestli třeba za 3 měsíce ještě budou brát....... :wink:

Míšo tak pofrčíte jo, ty mede, tak aby jsi pak celou cestu v letadle neprozvracela :grinning: Známá taky v letadle pořád zvracela, ale ona myslela, že to má z cysty :grinning: :grinning:

Jooooooooooooooooooo a Vašík je teda krásňoučkej a pěkně doopečenej..... :dizzy_face:
Zofka se ještě neozvala???? Asi toho dneska bude mít plný brejle sama se sebou chudák....
2. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
hoj hoj
Miso- tak joooooooooooooooooooo, nějakej krásnej s horama no prostě přírodu jo. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
woblud- však já vím no , nezboří se svět kvůli tomu.
2. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
No já ji právě chcííí - já se v práci děsně nudím :confounded: akorát tam koukám do zdi :sweat_smile: doma mi to líp uteče :slight_smile:
To mi povídej, já bych si mohla dát obličej do svěráku, a jak to bolí kurnik. A to jsem neměla beďára kolik let :sweat_smile:
2. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
Miso- a kdy že byste teda letěli?????
2. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
Míšo no já jsem taky tak zvláštně poseta bo co :grinning: TO je holka no, mi ubírá krásnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Agi ty seš fakt dobrá, že to takhle vydržíš netestnout strach nestrach.

Ješttě chvilku a půjdu to tady popfackovat a navečer udělám čínu ňam aaaa pak nevím, budu tady s váma, manža dorazí až nějak v noci......
A já dneska asi vydržím dýl jak do desesti když jsem si schrupla.... :dizzy_face:

A u zubaře mi ukázkově tekla krev z dásní :confounded: Tak jsem dostala Paradontax, že některý ženský na to holt trpěj v těhu.... a ještě ty mezizub kartáčky, tak snad jsem něco nezanedbala... :pensive:
2. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
ahoj holky :wink:
žofi, obrovska gratulace k Vašíkovy :wink: :slight_smile:
No jasný, mě nikdo ani nepozdraví :angry:
autor
Já se vždycky těším strašně ke kosmetičce. Je to super relax. :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
ahoj Sanusenko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
ahoj Dadous - jak je?????
2. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
dík :angry: :grinning:
2. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
Dadiku tak jak je???

Luci to chodíte na tu Duklu pěšo??? :confused: A kde to tam je a jako k čemu to tam je??
2. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
hoj agi, jsem strašně natěšena :wink:
2. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
No nazdáááár :grinning: :wink:
ty jo to mám normálně mezery ve vzdělání, já u kosmetičky v životě nebyla :sweat_smile: no taky jsem ji doteď nepotřebovala :grinning: po tom pregnylu to je masakr :angry: co tam vůbec dělá? Já se stydím :pensive: kor když na mě šahá cizí ženská :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ahoj Dad, jak jste na tom :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
sanus: vždyt je to na Duklu kousek :wink: já dojdu i z Polabin na Dubinu :wink:
2. čer 2009 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz
už za tři tydny by měla byt stimulka :sweat_smile: se bojím ale taky strááášně těším :grinning:
2. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.