• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holky u Rozi je situace dosti špatná, ale pořádně jsme s ní teď nemluvily, tak radši počkáme až se ozve sama....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Zkuste jí telepaticky poslat dosti sil....
4. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Recept:

Vyběhlík s jablky

4 vejce
8 lžic pol mouky
1/4l mléka
špetka soli
1 pol lžíce cukru

50 g másla (rozehřeje se v pekáči)
1/2 kg jablek
cukr moučka (na pocukroování na talíři)

Vše smícháme v hladké řídké těsto. Troubu předehřejem na 250 stupňů, aby se máslo hzačalo škvařit, nalejeme těsto na plech posypeme jablky a rychle vrátíme do trouby. Pečeme dál při 200 stupních. Poté pečeme cca 20 minut, aby to zezlátlo a vyběhlík měl vyfouklá místa.
4. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
hezký večer,
než jsem stihla přečíst co se tu během výkendu probralo,přihnala se Adél a že jdeme ven.tak jsme vyrazili pouštět draka.Musím nás pochválit.Přesto že jsme měli děravýho dryka,lítal nám ze všech nejlíp.Výkendové "drbání"jesm dočetla až teď za Adélčiný asistence.Ufffff,jsem se ale zapotila.No a sobotní výlet parní mašinou byl super.S kámoškou jsme se schodli na tom,že ve vagonech chyběli už jen babky s šátkama na hlavách a s košema s husou,peřinama.Ale jinak fakt super.

Sanu co to máš za kouzelnou žehličku? Ta snad i sama žehlí,ne? Taky bych takovou brala. :slight_smile:

Andi2,kdepak bydlíš.Jestli jste mávali,tak jsme vám určitě mávali taky.

Holky sem si dneska koupila těhu test ale nějak nemám odvahu si ho udělat. :fearful:
4. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
holky s dovolenim verusky hlasim...

Klaudika se narodila v 13:28 vazila 3.570g a meri 50cm obe holky jsou v poradku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ve 12:10 ji napichl vodu a holky byly takhle krasne sikovne
bohuzel selhali telefony tak az ted a ted uz pro foto nepujdem, pockate si do zitra... :grinning: my jsme uz po koupeli... :sweat_smile:
rychla spojka... :grinning:
4. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Věruško, moc gratuluji k narození Klaudinky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Jéééééééééééééé Klaudinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je na světě.Veliká gratulace a hodně zdravíčka a štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Věru míry přímo ukázkové :wink: :wink: Jo a pěkně rychlej porod :wink: Přesně takhlejsem to měla já s Dušánkem to teda byla rychlovka :wink:
4. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Tak to jsou holky opravdu šikulky.Že moooooc gratulujeme.A těšíme se na foto. :wink:
4. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Věru gratulace veliká, hodně štěstí a hlavně zdraví :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
4. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Holky a na Rozinku teda myslím a posílám síly co to jde :wink:

Madli nervy to jsou, a zítra bych testla :wink: :wink:
4. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Gab,asi počkám do zítra ale ruka mě pěkně svrbí už teď. :slight_smile:
4. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůů zprávičky!!!!!!!!!!!!!!!!!

Věrko, veliká GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!! Oběma vám přeju hodně štěstíčka, hlavně zdravíčka a ať se vám holky moc a moc daří :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Porod byl opravdu rychlý, jé já bych taky chtěla takhle rychle v lednu porodit :sweat_smile: :wink:
4. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
já jsem byla na véče, dala jsem si fazole na cibulce a šunce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď jdu do sprchy a pak dám termix :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Rozince, posílám hodně síly, moc,moc,moc

Madli, držím pěsti ať to do zítra vydržíš a hlavně ať najdeš // :wink:
4. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Sanu a děkuju za recept, určitě vyzkouším :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
Holky, vzkaz od holek z nemocnice - obrázek podmíněn tím, že nebudete šetřit chválou :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahojda,jé Věrka má už Klaudinku tak gratulka. :slight_smile: Sanu tak ten receptík v týdnu vyzkouším vypadá zajímavě a my jablka můžem :wink: Rozince posílám taky dost síly :wink: madli tak držím pěsti na testování :wink: Gab to jsou ty příznaky mě zatím nějak blbě není no taky jsem mín tt než ty někdy pobolívá břuch ale co ted nemůžu jsou sušenky a čokolády no uvidíme na k.o.hlavně kolik bude bojovníčků. :wink:
4. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
tak jsem spachali fotecku pres mobilek, zitra dodame dalsi uz lepsi :wink:
ale je to kraaasna bubinka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a sanu veruska predava zezlo... :grinning:
4. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
jo pozdravy jsem vyridila... :wink:
moc dekuji... :slight_smile:
4. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
rychlá spojka taky dobrá :grinning:

Pavli ahojky :slight_smile:

a fotečka krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda Klaudinka je krásná :dizzy_face: , to si budu pamatovat je na naše výročí :wink:
4. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Věrušce gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Madli... jestli to nevydržíš a testneš, tak dej vědět :wink: :wink: :wink:
4. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Klaudinka je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Hodně zdravíčka a štěstíčka vám oběma,Klaudinka je krásný cvalíček :wink:
4. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
Jůůůů, Klaudinka je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: Věrce moc gratuluju a přeju hlavně zdravíčko :dizzy_face:

Na Rozinku moc myslím :wink: snad všechno dobře dopadne :dizzy_face:

Madli, jsem zvědavá na testing :wink:
4. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
Jééééééééé.Klaudinka je krásná. :slight_smile: :slight_smile:
4. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Sanu,receptík vypadá zajímavě.určutě ho co nejdřív vyzkouším.
4. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Klaudi vypadá jak 14 denní miminečko, je správňácá!!!! :slight_smile: A já teda žezlo přejímám!!! A že ho nebudu vlastnit dlouho......

Luci s Rozi to už resp s těhu dobře nedopadne.... :pensive: Ale jak jsem psala, po dohodě s Neluš, víc rozepisovat nebudem, Rozi se určo nějak někdy ozve.............................. :frowning2:

Já se musím jít šlechtit do té vany, ale nechce se mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Receptík určo zkuste, jo a idoš podávat ještě teplé a samo pocukrované tou cukr moučkou-!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pak nakouknu
4. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Sanu, fakt? :pensive: to mě moc mrzí :pensive: :pensive: :pensive:

Já jdu do vany šlechtit Anetku :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahojda, moc gratuluju Věrušce ke Klaudince aNelince ke Kubíčkovi :dizzy_face: :dizzy_face: Je to krásné,jak se to tu rozrůstá...
Gab,tobě jsem negratulovala a koukám,že i Leny naskakují týdny,tak se holky držte!!!!
Jinak tu jsou nové tvářičky,tak přejipříjemné snažilkování s úspěšným koncem...
Já nezvládnu vše dočíst, tak jen v rychlosti co nového u nás. Už jsme oslavily 4 týdny, strašně to letí a snažím se vychutnávat každou minutu, je to boží ... Jen stále brečíme, ale už jsme se naučily prdět,tak hned nám je líp. Až budete mít srazík,tak dejte vědět,ráda dorazím.
Sarii,ty snad s Mari dobrý,vid? dnes se mi o Vás zdálo,že vše dopadlo dobře...
Anežka taky roste jak z vody a snad i ta naše bude takhle krásně spinkat:slight_smile:
Sanu, drž se a zas napiš co nového:slight_smile: Jsem ráda, že už jsi o.k...
Mějte se krásně a zas někdy juknu.M.
4. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Holky Klaudi je krásná :dizzy_face: až mi naběhla husina...... jsem z těch miminek na měko...

Holky já koukala na toho Itala jak vařil mi teda dělal chutě :wink:

zdravím Marušku holčičku máš taky moc hezounku :wink: co je hodná?? nezlobí a spinká???
4. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Holky jdu nacpat kluka do postele a jdu na superstar a doufám, že ten můj podbřuch zaspím. Tak zatím :wink:

Madli a na zítra držím pěst ať máš// :wink:
4. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Tak jsem dočetla a jdu do vany. Odlakovala jsem si nehtíky na nohách a je ze mě ještě větší paragraf než byl.

Mějte se, zítra se ozvu až nějak po o až se vrátím z poradny....

Madli tfuj tfuj tfuj

Dobrou!
4. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.