• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
juu věrka už má holčičku tak velká gratulka, tady se teda rodí o sto šest.. :slight_smile: :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
brý večer...dočetla jsem vás a chci nejvíc pogratulovat Věrušce ke Klaudince :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj Žofi :dizzy_face: tak jak jste zvládli víkend??
4. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
celkem dobrý, Vašík je ok, akorát prostě nechce bejt v kočáře, se mu tam nelíbí, řve jak tur...jen co ho vyndáš směje se a čumákuje na všechny strany...byli jsme v BULHarech na MOravě tak jsem viděla jak se dělá fakt ten pravej burčák a jak se pak popíjí ve sklípkách.....on vydrží jen pár hodinek, pak už jde do vínka...
4. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
žofi, Anetka tohle nekočárkový období měla taky...řešila jsem to Manducou :wink: a pak v těch 6ti měsících sportákem..oni už chtěj koukat, co kde lítá :wink:
4. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
jééééééééééééééééééééééé po sms od Leny chvátám z hodpody k pc ,abych popřála moc štěstíčka Věrce a Klaudince. Je moc krásná , všem jim přeju jen to nejlepší a mnoho krásných chvil spolu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
ahoj Agi, tak jak vy?? kdy jdete na IUI?
4. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
ahoj Luuci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už se to blíží no, čekám jen na ms koncem týdne a pak se už hned objednám.
A jak ty a IUI a Anetak a manža??? :sweat_smile: :sweat_smile:
4. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Věruško, velikánská gratulace ke Klaudince, je rozkošná. :slight_smile: Přeju vám hodně zdraví a štěstí do života.
4. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
agi, já jdu ve čtvrtek na UZ a podle toho na IUI..myslím tak v neděli, v pondělí :wink: když nebude teda nějaký problém :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak se máme celkem fajn :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Luuci- tak to je super,já si taky vůbec nestěžuju :dizzy_face: :dizzy_face: .Hlavně, že jsme všichni živý a zdravý a ostatní už nějak příjde. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Dobrý večer.

Jééééé, Klaudinka je na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To jsou bomba zprávy! Tak Provazníček??? Musím dočíst!

Ale teď běžím ještě pro prádlo, pak jde manžílek do práce a já budu tu. Z Prahy jsme se vrátili dobře, Anežka byla zase zlatá, usínala sice hůř, ale teď už spí.

Tak to je zpráva, Věrko, moc gratuluju. Já si snad otevřu víno.... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahojda kočky,

jen nakukuju a chci pogratulovat Věrušce ke Klaudince. Je moc moc krásná a přeji, ať je zdravá a šťastná, stejně jako její mamince :dizzy_face: :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdu si dát taky něco dobrýho na Klaudinku :dizzy_face: asiiiiii gin s tonicem :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Neli, Tobě to tak sluší s Kubíkem!!! :dizzy_face: :dizzy_face: A moc by mě zajímalo, za co tam má ten diplom, prozradíš nám to??

Na Rozi taky moc myslím, moc... je snad už 22. tt?? Nebo není??? Hm, jsem dočetla... Je to boj.... Posílám sílu a podporu!!!

Sanusko, recept zajímavý, slyším to prvně. Dík. :wink:

Madli, odvahu, odvahu, budou tam // !! :wink: Zítra se těším na zprávičky!

Klaudinka je krásná!

Rychlá spojka :grinning: :grinning: dobrý, díky za info :wink:

Maruška tu byla! Maruš, na Tebe taky často myslím. Neboj, se srazem na Tebe nezapomenem :slight_smile:

Holčiny, přeju krásnou dobrou noc. Zítra tu budu mít kámošku na návštěvě, tak se moc vyskytovat nebudu. Pracujícím přeju, ať to utíká :wink: Jo a PS. - víno nebylo, dala jsem si krupičnou kaši a Klaudinku jsem "zajedla" a ne "zapila" :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Dani, díky. Kubík dostal diplom hned druhý den za statečnost při infuzní terapii a za statečnost na dýchacím přístroji. Tak mám odstříkáno, dítě nakrmeno, spí, tak jdu zalehnout, už sotva lezu. Dobrou noc všem.
4. říj 2009 ve 23:38  • Odpověz
Dobré ráno,
jdu se rozloučit, o chvíli vyrážíme do matičky Prahy...

Pa, budu na Vás myslet...
5. říj 2009 v 05:41  • Odpověz
Dobré ránko,

Sarii, držte se :wink:

My dneska opouštíme základnu u našich...už se fakt docela těším :slight_smile: Anetka tady docela špatně spí, tak doufám, že se jí to doma zase srovná :wink:

Venku to dneska nevypadá nif mof :confounded: odpolko máme jít s kamarádkou ven, tak uvidíme, co vymyslíme :confused:
5. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
Dobré ráno,

večer jsem se už nehlásila, vyráběli jsme vlásky :sweat_smile: :slight_smile:

Šári a Mari, držte se holky :wink: a ať ty blokátory zaberou.

Luci, tak dnes opouštíte "službu security", tak ať se Anetka oprvdu doma lépe vyspí, počasí se asi moc nevyjasní :confounded:
5. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
zdravím
venku je nic moc a já jsem nějak mastydlá a verunka už ode mě chytla rýmu musela jsem ji odsavat o půlnoci chudinka moc brečela a pak jsme ještě kapali do nosu, takže nic moc noc a navíc mám kašel, který mě až dáví tak nemohu moc spát :frowning2: :frowning2:

ahojky lucíku tak jak se vede, držím pěstičky na iui at se vám to povede a anetka má bry sourozence :slight_smile:)
5. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Very, vyráběli jsme vlásky :grinning: :grinning: to bude Mišák pěknej pačesáč :grinning:

Jaji, Anetka má taky rýmu...ale ona se nenechá odsát a i kápnout kapky je nadlidský výkon :unamused: Takže jí dávám na spaní do zástrčky Olynth :wink: doporučuju, je to fakt super vynález :dizzy_face: No s tou IUI uvidíme, co se dozvím ve čtvrtek na UZ

Nejdete někdo ve čtvrtek kolem 10. do Sanusu Pce??
5. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Luci, no já myslím, že těch vlásků moc nepochytí :grinning: , to tak totiž bývá, když mají oba rodiče dost vlasů, ale to neva, nějak si poradíme, budeme na tom pracovat :grinning: (dokud to půjde)

dneska dorazily balíčky s věcičkama, to je věcí zase- juchů :dizzy_face:
5. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
právě jdu luci koupit nosní kapky tak se na to zeptám, možná by to pomohlo i mě do té zásuvky
verunka si taky nenechá kápnout :frowning2: hrozně u toho ječí a navíc jak je živátak to je děs, už se postaví na 4 a péruje a snaží se líst takže ji musím mít stále na očích je to sranda :slight_smile:)
5. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
a taky mě nechce pít tolik mlíčka tak nevím čím to je z toho jsem taky špatná :frowning2:((
5. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Jaji, určitě se na to zeptej :wink: my to používáme už dlouho a Anetce to vždycky nos krásně uvolní :wink: To je teda Verunka moc šikovná, že už se snaží lízt :wink:

Very, máš Vánoce, vid :wink: já budu objednávat dneska večer Anetce dárky k narozkám, tak už se taky těším na balíčky :wink: to je hrozný, jak jsou ty věci v obchodech drahý..chci jí koupit jednu hračku a ta stojí v hračkárně 499kč a na MMB jí maj za 220 :astonished:
5. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Jaji, tak už má příkrmy a nemá tolik potřebu mlíka...Péťa od siss nepil mlíko myslím od 8 měsíců vůbec a i do tý doby to bylo jen malinko :wink: každý dítě je jiný, Anetka je zas mlíčnák a mohla by být jen na mlíku :sweat_smile:

Tak my se jdem oblíct a jedeme domů :dizzy_face:

Zatím pa
5. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
já ted scháním kombinézku tak musím oblítat obchůdky
jinak ve sportáku se verunce moc libí protože vidí :slight_smile:
tak všem hezký den, my razíme na chvilku ven :slight_smile:
5. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Luci, no to máš recht s těma cenama, teď teda přišel starší next a tak různý mix, ale to neva, na doma to unosí :wink:
já když vlezla tady do obchodu a viděla, že jedna a ta samá kombinéza stojí klidně v obchodě o dvě stovky víc než v druhém, tak jsem si jako říkala, jestli těm prodávajícím nehrabe-prostě trošku mišuge :frowning2:

holky ten olynth do té zásuvky budu muset taky pořídit :wink:
5. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Hezké dobré ránko :slight_smile:

Tak mám holky v lehátkách a jdu Vás aspoň pozdravit. Péťa zase odfrčel, tak hospodaříme samy. Teď, co zčala Kubíkovi škola je to ještě o něco náročnější, ale kočky občas i spolupracují, tak stíhá alespoň dočítat.. :wink:
Neli- tvoje společná fotka s Kubíkem je moc hezká- zapomněla jsem včera pochválit.. :dizzy_face:
5. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj berušky!
Kamarádka mi sem donesla nachvilku noťásek,tak vás alespoň pozdravím...
Všem kdo mi držely palečky moc děkuju!
Měly jsme to s Klaudi opravdu hodně rychlé :slight_smile: Dokonce tak rychlé,že král Miroslav se porodu přímo nezůčastnil,neb nestihl doběhnout... :grinning: Takže jsme to zmákly s por.asistentkou a sestřičkou.Prosiy mě,ať to ještě vzdržím,že pan doktor už běží a že mu to nemůžou udělat,ale byly jsme prostě rychlejší. :grinning: Jen se Klaudi vyvalila,vlítl do dveří... Tak se alespoň ujal šitíčka a u toho jsme si povídali.Mám jen pár vstřebávacích stehů,protože naštěstí nejsem nastřižená.
Jsem ráda,že to máme zdárně za sebou a hlavně-že se mi pan doktor takhle sám nabídl a "spáchali" jsme to.Popravdě-při Klaudinčiných mírách a váze si nedovedu představit ji ještě 14 dní v bříšku vykrmovat. :sweat_smile:
5. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.