• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Lady zdravím, na Rozi dost myslím, chudera přesně vím jak jí teď je :frowning2: strašně moc ji přeju, aby jí to příště vyšlo.....

holky manžel dával rád v kabince :sweat_smile: si to tam asi užíval a mě tam teda nechtěl...
5. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
5. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
jé jsem to dala špatně je až na str. 48
5. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Gab mrkni do IP
5. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
dneska se tu ukázaly i tvářičky, které jsme dlouho neviděly, to je fajn :wink:

mě se na večer udělalo nějak blbě, tak jsem natažená v pelechu a budu odpočívat :pensive:

Andi, že by začala těhu demence :grinning: , postihlo to tady všechny
5. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Sanu, já si tabulku klině vezmu zpátky :wink: uviídš, jak ti bude :wink:

Manža vždycky vozil matroš z domu :wink: nebo si stavěl cestou, když to vozil do HK :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Very no doufám,že se to pak s týdnama nebude stupnovat.Zítra nevylezu radši.Až ve středu to musím dát hotový papíry do práce.A pěkně odpočívej se ted snažim taky jsem toho z tý práce měla dost. :wink:
5. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
andi, no to ti to teda začlo brzo :grinning: :grinning: :grinning: já jsem doma 2 roky a demenci teda cítím hodně :astonished: :sweat_smile: bohužel už si toho všímaj i lidi kolem :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
luuci však do Jaroměře ted dlouho radši nepojedu když to má na mě takový vliv :grinning:
5. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
... až teď jsem prolítla fotky a odkazy.

Evčo, holky jsou fakt k sežrání!

Luci, krásné věcičky :wink:

Nelče to fakt s Kubíkem sluší :slight_smile:

Andi, těhudemence :grinning: :grinning: Ale... v Jaroměři, ta lékárna s těmi více dveřmi - ta je skvělá a levná! Už v Jaroměři nejsem 4 měsíce a stále jsem tady v RK nenašla konurenci, co se týká cen a přístupu a tak... :wink:
5. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Díky za odpovědi co se týče kluci v akci,nám to vychází blbě,protože já mám kontrolu příští týden a chlap je v práci,takže budu volat zda by mohl sám tento týden,mě vám přijde taky nějak natěšenej :grinning:
5. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky děkuji Danče za zprávy z koníka. Moc nestíhám. Z práce chodím utahaná, pak s Maxem a trochu poklidit a pak už nemám sil.

Věrušce moc gratuluji ke klaudince.

Rozi žádná slova nepomůžou zacelit tu bolest. Chce to čas a pevné nervy. Moc ti přeju aby jste byli schopni jít co nejdříve do dalšího boje. Moc na tebe myslím :frowning2:
5. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahojko, výrazy "kluci v akci" a "hoňbuňka" mě pobavily :grinning: Přeju, ať se to hlavně povede (nejen odevzdat, ale i spojit a udržet :wink:

Jo, jo, potkaly jsme se s Dabli dnes dvakrát. A ač píše, že je utahaná, pořád jí to moc sluší :wink:

Holčiny, přeju krásnou dobrou, zítra jedu na návštěvu za kámoškou a pak mám kadeřníka, takže se stavím asi až v podvečer. :wink:
5. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Holky hezký večer,
děkuju za podporu ale mos velký naději tomu nedávám.Bu´d mi nesedla nějaká mňamka a nebo zítra dostanu krámy.Snažím se být silná ale moc mi to nejde.Předtím nám to na poprvé taky nevyšlo takže vím že moc od toho čekat nemám.Ale proč???????Čím víc se na to snežím nemyslet,tím víc to chci.
5. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
Madli, pokud to nedopadlo, ber to tak, jak to je. Však víš, že to může a nemusí vyjít, vždycky je šance, ale vždycky riziko, že se to nepovede... Důvod by se těžko hledal...

Holčiny, jen pro zajímavost, koukala jsem na výkaz své zdravotní péče (co za mě zdravotní pojišťovna zaplatila za poslední tři roky). Tak IVF bylo kolem 45 tis. Kč, ale porod byl "jen" 15 tis. Kč. Docela zajímavé. A už jdu. Dobrou :wink:
5. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Tak to je fakt zajímavé.Pojišťovna prý proplácí na IVF asi kolem 70tisíc.Jinak vím že mám spíš čekat tu horší možnost.Pokud to má vyjít,tak to vyjde a jestli to vyjít nemá,tak ro nevyjde.Ale i tak ta horší varianta naštve. nebo ne?
5. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
Hezký den :slight_smile:

tak to vypadá, že né jenom u nás nešel celý den koník :grinning:

no já se celé odpoledne cpu, protože zítra jdu na tu cukrovku na testy a bylo mi sděleno, že večer už nemám jíst :confounded: , tak aby jsme měli s prckem z čeho čerpat :grinning:
6. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
myslím na Šári a Mari, jak se holky mají, snad dobře :pensive: :slight_smile:

chtěla jsem se holky zeptat, zda jste byla některá na tom 3D nebo teď v sanusu na 4D, se pořád rozhoduju jestli máme jít nebo ne ??? :unamused: poraďte símmm
6. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahojky,

už jsem si říkala, co se děje, že nejde kůn a on nešel všem :sweat_smile:

Já jsem si dneska udělala radost a koupila si něco na sebe :dizzy_face: skinny džíny, svetr a tríčo..jsem moc spokojená :dizzy_face:

Very, já v Sanusu na 3D byla a teda nic moc..jako kdybych to měla platit, tak nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych za ty peníze radši koupila nměco na prcka..nejlepší UZ byl u Eliáše, ten 3d mě zklamal :unamused:
6. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
Luci, já se právě taky rozhoduji, protože teď mají nějaký sice 4D, ale i tak 950kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: , si říkám, že za to má spousta věcí, jsem z toho divoká a od Eliáše máme krásnej UTZ, takže právě nevím

vyfoť nové oblečky a přihoď do alba :wink: radost si musí člověk udělat, to je jasný
6. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoooj mi nešel kůň. Jdu dočíst.
6. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Tak já jsem dneska po UTZ.
No tak poprvé jsme trhli rekord!!! Dneska špuntice odpovídala stáří o dva týdny více to znamená 39 týdnu :sweat_smile: Dr to měřila dvakrát, protože se jí zdálo, že jí to hází velkou váhu a stáří no naměřila to správně i druhé měření ji hodilo to samé..................... 3.310g (jsem 36+1 :sweat_smile: ) :confounded: :confounded: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak mi dr opět zopakovala, že mám málo jíst, což teda po dnešku zase začnu dodržovat............ :pensive:
Jsem na to teď házela pěkně boba a ono to má asi fakt vliv... :confused:
Je hlavičkou dolů, tak to je ok, doufám, že se při její aktivitě zase neotočí....
A to je vše, v pondělí poradna, tak jsem zvědavá co s dr proberem jako ohledně dnešního UTZ....

Very jestli to je to jak tam vidíš ten obličej, taková ta hnědá fotka, tak to mě neoslovilo a já na to nešla. Stačil mi ten Eliáš........
6. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
Já jak se dočítám, tak čtu, že píšu jak němec v českém jazyce der die das ten ta to ............. :grinning: A ještě tak :grinning:
6. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
Sanusko, to je špuntice dobrá váha, ale když ono to stejně moc neodpovídá (teda prý :sweat_smile: ), ale náš mladej je od 12tt o dva týdny větší, všude mi to píší do zprávy, takže já si říkám pozitivně, že by to teda mohlo přijít dřív :sweat_smile: :grinning: , ale tak to bohužel nefunguje

já jdu zítra na tu cukrovku, tak mám bobky, že mě to taky potká :pensive:
6. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
Very něco mi říká, že ty ji mít nebudeš. :wink: Kam jdeš???

No ona odpovídala pořád jen o týden a co jsem se na dietu vykvajzla, tak se nám nějak zvětšila.... A teda co vím, tak Kokrda to holkám i tipla, tak doufám, že já budu jedna z mála co se třeba o půl kila netrefila ( o čemž pochybuju....)
A když to přeměřovala dvakrát...................... :sweat_smile: Nevadíííííííííííí jak padne zmínka o 4 kilech, tak sstejně nohy neroztáhnu, tak to je jedno :grinning:
6. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Sanu někam do Pardubek naproti Bille nějaká ulice Milheimova :wink:
to mě pobavilo zmínka 4kila a nohy neroztáhnu :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Sanusko, aby to nebylo rychlejší z 4kiláčkem než s nějakým 3kilovým špuntíčkem, ono víš jak, někdo může rodit za 5korunu a někdo už nikdy více :sweat_smile:
6. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
tak my měli dnes pokračovat na bytečku, ale manža se zasekl v práci a psal, že tam ještě nějakou chvíli bude :confounded: , ale že v pátek snad půjde dřív no na to jsem zvědavá :sweat_smile:
6. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
stale lezim v sanusu, ale je mi trochu lip, rozi, moc me to mrzi, jinak vsem drzim palce a myslim na vas
6. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
Woblu moc na tebe myslim, vubec jsem nevedela co ti je. :unamused: drz se!!!!
6. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.