• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Wobluuu ty jedeš, lepší se to aspoň???

Very jo jo já vím, ale přece jen, každý dečko je znát...........jako vždy - - uvidíme.... :wink:
6. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
Woblu, kočko drž se, že tě takhle zmůže jeden takovej malej "živočich" :sweat_smile: :grinning: , hlavně se opatrujte a ať ti je brzy líp :wink:
6. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
ahoj všem :slight_smile: :slight_smile:
vysočanko jak je????
6. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
co je s Woblud a s Rozi????? :fearful: :fearful:
6. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
zdravím,víte něco Tesince? nějak na nás zapomíná,vzorná mamina
6. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahojda

Dani děkuji za pochvalu, ale vážně jsem utahaná. teď zase nespím,protože čekám zda to dostanu. Za to Danča jenom kvete. S Anežkou jí to moc sluší a i taťka vypadá u kočárku spokojeně. Jen tak dál. :grinning:

Agi Wobludka zvrací tak leží v sanusu a rozinka bohužel prohrála boj o miminka :frowning2:
6. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
:pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...

Dabli- já tě dnes viděla v Quantu u pokladny před 17.hod. :slight_smile:
6. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holčiny. Tak koukám, že rychnovská parta se tu sešla - máme příspěvky pod sebou.

Dabli, děkuju za pochvalu. Dnes jsem ji potřebovala slyšet...

Snad poprvé jsem opravdu vyřízená... nebo spíš nešťastná. Anežka spala od rána třikrát dvacet minut, dokonce ani v autě nespala. Návštěva u kámošky hororová (takže ten její kluk, narozený 5/5, co by byl potenciální ženich :grinning: byl z Anežky dost vedle...). Pokec s kámoškami další horor, ještě, že v restauraci Radnice v Hronově děti milují a vřískot naší malé jim nevadil. Mimochodem skvěle vaří, fakt doporučuju. Byly jsme tam 4 dospělé, z toho jedna těhotná a ostaní matky s 1 - 2 dětmi, děti se chovaly slušně (až na Anežku), personál přinesl těm starším omalovánky :slight_smile: poloviční porce nebyl problém... no, doporučuju.
Anežka byla hdoná tu hodinu, co jsem byla u kadeřníka a hlídal manžílek. A od pěti do koupání zas řvala... No a o půl osmé upadla a spí, jsem zvědavá, na jak dlouho to je. A hlavně, nevím, co jí bylo a nevím, jak jí pomoci, aby se to neopakovalo. To je důvod neštěstí a beznaděje... :frowning2: :unamused:

Jsem se vypsala, pardon... dočtu za chvíli.
6. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
nooo, moc toho nebylo.

Very, prosím Tě, kdo Ti řekl, že před cukrovkou se nemá večer jíst? To je kravina! Jedla jsem normálně (což u mě znamená často sladké a občas víno) a cukr dopadl dobře. Tak se neboj. Má-li to vyjít blbě, neovlivníš to. A stejně si myslím, že není důvod, aby to zrovna Tobě nedopadlo dobře :wink:

Wobludko, taky na Tebe myslíme!!

A na Sari a Mari myslím, několikrát jsem si dnes vzpomněla, jak se holkám daří...

Tak a končím. Půjdu dnes včas spát, protože nevím, co mě čeká zítra. Ale třeba to byl jen špatný den a zas bude vše OK :wink:
6. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
zdravíčko všem...jakpak se máme?
6. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
tak sem vás dočetla :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
tak dobrou noc všem.... :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj Agi, vysetreni mame za sebou , ted cekame na vysledky IMUNO by mela byt dnes tak uvidime :wink:
7. říj 2009 v 07:11  • Odpověz
Ahojda,

Vysočanko,držím palečky ať je imuno OK.

Jinak jsem si dělal další testík a nic.Spíš nepočítám že by mi zítra krev dopadla jinak.Měsíc si počkám a zkusím to znovu.
7. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Dobré ráno.

Madli, ach jo :frowning2: Uvidíš, třeba budeš mít za měsíc víc štěstí.

Sanusko, včera jsem neokomentovala měření miminka - pěkný macek.... Jsem zvědavá, jak to u Tebe nakonec dopadne, zda to zmákneš přirozeně, jako Žofka, nebo jestli "nohy neroztáhneš", jak si psala.

Kde je to sluníčko a 20 stupňů?? Tady je 17 (to je hezké), no ale po dešti a zataženo. Chjo. Ještě, že máme dnes domácí program - prádlo, úklid, nákup, resty na počítači... se mi nechce nic dělat.

Přeju krásný den :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Dobré ránko,

my jsme dneska spaly nějak dlouho :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Madli, to mě moc mrzí :frowning2: třeba to za měsíc dopadne :wink:

Sanu, no Špuntová má pěknou váhu :wink: ty seš holka statečná a určitě to zvládneš :wink:

Dani, tady svítí sluníčko a je nádherně...tak snad to dojde i k vám :wink: Copak se včera dělo Anežce, že byla tak neštastná? snad měla jen špatnou náladu a bude to už lepší :wink:

My razíme ven, užijte si hezký den
7. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
kuk všem...

Madli
:frowning2:

jo Sanusko, jestli si to dokážeš zařídit neroztáhnout nohy, tak nad tím asi vyzraješ :dizzy_face:
7. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Tak už to vypadalo, že si zítra budu muset vzít Anetku do Sanusu :confused: nikdo nemůže hlídat...na konec přijde bývala švagrovka :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
LUci tak dobře to dopadlo :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
žofi, na štěstí jo..nedovedu si moc představit, být s ní třeba hodinu v čekárně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Musím to brát tak jak to je.Musím se pochválit protože zatím mi to jde.
Hezký a slunečný den všem :slight_smile: u nás je teda teploučko

Sanu koukám teda malá špuntová už je teda pěkně velkej špunt :wink: a dedukce byla dobrá hlavička je dole to je fajn :wink: tak teď už aby to na tebe přišlo, aby nechtěla trhnout rekord :wink:
woblu to je fajn, že se ti dělá líp :wink: myslím na tebe
Very cukrovka, neboj u tebe to bude dobrý :wink:
Luci dnes je počasí na prochajdu úplně stvořený, tak si ji s Anetkou užijte :wink:
Já mám Důšu ve školce a odpoledne jedem na řeč tak uvidím jestli dám Afipalác :confused:
Madli moc mě to mrzí, ale pěsti budu držeti příští pokus :wink:
Tak Anežka teda tý mamce dala kapky.....
Zvládla jsem už nepříjemnější věci,tak tohle zvládnu taky.Mám na to ještě půl roku,pak bude muset do práce :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Madli, taky si říkám, že ted se ty neúspěchy budou brát líp..když už máme jednoho prcka doma
7. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Jo jio,je to tak.Zítra skáknu na krev a když budou na účtě penízky,tak se v Afi odměním za statečnost. :dizzy_face:
7. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
hoj,hoj

jsem doma z testu, no dalo se to vypít, ale trochu špatně mi bylo :sweat_smile: , jednu holčinu hned ráno poslala sestřička domů, protože po prvním odběru vysoké testy a ona se pak přiznala, že pila slazenou vodu :unamused: , my se výsledky dovíme asi až v pátek, máme si zkusit zavolat ke svému dr., tak uvidíme v každém případě, jsem si myslela, že už se po druhé ani nevyčůrám a moje moč po srovnání s jinýma těhulema, no nevím, moc šťastně to nevidím, ale nechám se mile překvapit :sweat_smile: :confused:

Madli, :frowning2: , tak příště, vždyť to byl první pokus, na příští zase všichni zatneme pěstičky pro štěstí :dizzy_face:

Dančo, tak Anežka neměla svůj den, to se stává, třeba ji něco rozhodilo program, třeba ráno vstala "špatnou nohou" někdo ji špatně vyndal z postýlky :sweat_smile: :confounded: , ale dnes už snad bude líp :wink:
7. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoooj

Nakukuju.

Dančo jeee Anežka taky umí pozlobit???!!! :grinning: Zvláštní to jev u ní, ale stejně přeju, ať je to jev ojedinělý :wink:

Very tak jsi to zvládla, super, teď už jen výsledeček. A teda okoukávání moči spolutěhulí mě pobavilo a stejně z toho nic nevykoukáš....

No holky jsem na sebe zvědavá, dr říkala, že ještě dopadnem tak, že ani nebudem vědět co se mnou, jak mám ještě zjizvenej čipas po té koniizaci, tak že i tím je pevnější....... Mě to budou ještě vyvolávat mi to je jasný :grinning: (ach joooooo)

A šputice by měla trošku jet podle tabulek a přesstávat se pomalu vrtět, když tam má toho místa málo.... V noci po druhé hodině se mi dělaly boule snad všude, snad nemá chapadla byl to děs...... Pak se to uklidnilo a po pár min dostala šťukačku, kterou má i teď.........
A na socce mi pěkně počítala žebra....

:dizzy_face:

Jedem na nákup, abych zase mohla dodržovat tu miji slavnou dietu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Madli, odměň se, to je správná metoda!

Tady už je taky hezky.

Very, šikula, zvládla si to. A výsledek bude OK, neboj :wink:

Sanusko, počítala žebra :grinning: :grinning: Přidávám se k Žofi, neroztáhneš-li, vyzraješ na to :wink:

Anežce jsem řekla, že jestli to bude takhle pokračovat, tak jdu do práce a hlídat bude taťka. Je to stejný jako včera, k nevydržení... no, teď už je půl hodiny na balkoně, asi žehlí... koukla jsem tam, samozřejmě nespí. Ale aspoň neřve... manžel po noční, nooo, radši nic :unamused: :unamused: To vybojuju. Stavila se moje mamka, ještě, že tak. A prý je Anežka úplně po mě, tak ať se nedivím :grinning: :grinning:
A Vám všem díky za podporu!!

Za chvíli razíme na tříměsíční kontrolu, jsem zvědavá, doufám v 4400 g :wink:
7. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Dani neboj,ona z toho vyroste :wink: .
Holky moc vám děkuju za podporu.
7. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Sanu, ale tak takovej trochu protekčně vyvolávaný porod není špatný, podívej na Věrku, šup,šup a byla Klaudinka venku, to by nebylo špatný, jenže u tebe bude asi boj s tím čípkem, jenže ono ještě kdoví jak, minimálně 2 týdny čas :wink:

Dančo, ať vám kontrola dopadne moc dobře a Anežka tě váhou v dobrém překvapí :wink: :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.