• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Hoj,

Anetka chrupčí, tak nakukuju

Sanu a co ti dr říkal na ten čípek?? Kamarádka prodělala rakovinu děložního čípku, po operaci otěhotněla a rodila normálně, ikdyž v Praze se přikláněli spíš k císaři..v HK jí ho nechtěli udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani, tak at Anežka strhne váhu :wink:

Já se dám večer do objednávání vánočních dárků..zatím teda objednám jen pro mamku, ale pomalinku už chci začít, at toho pak není moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v Tchibu maj ted věci na běhání, tak tam koupím něco manžovi :wink:

Večer na mě myslete, jdu po dlooouhý době na spinning, tak abych tam nenechala plíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
Hele Luci tak s tím objednáváním dárků hoď se pokaždé odkaz joooo dííík, mě to tenhle rok přes net nemine....

No a co mi na čípek řekli ani nic, jen když mi strkala do čipase prst a já koukala do toho vzdáleného vesmíru, tak mi říkala, jestli byla konizace nebo něco já že jo a ona, že je to cejtit, že je zjizvenej... jinak jsme to moc okolo neprobírali, jen že se to dá pak jako normoš roozchodit.... Já vím od Nelušáka jak.................. :confounded: :confounded: :confounded:
:pensive:

A ještě ohledně porodnic, zase mi teď někdo nezávisle na nikom a ničem říkal, že v HK jak tam nějakou její kámošku "mučili" přirozeným porodem kolik hodin................. že to bylo tak trošku peklo na zemi..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
Tak jsem si vzpomněla na Zofi a Maju........ :unamused:

Dančo 4.400 neměl tolik malej Váša? :grinning: Tak držím pěst!

Luci tak se na spininku drž!!!!

Jedem k mamul, zatím paaaaaaaa večer juknu.
7. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Sanu, taky mě ta hradecká porodnice do budoucna začíná děsit :unamused: ale zatím je to ještě hooodně daleká budoucnost :grinning:

psala jsems tou tabulkou, že si jí klidně zas vezmu :wink:
7. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Zdravím, kočky:slight_smile:
Dnes mi přišlo oznámení o tom, že jsem v semifinále outěže "Pupík roku"..O postup do finále se hlasuje smskami, tak kdo chcete, pošlete, budu ráda:slight_smile:
Tady je odkaz s fotkou. Stačí na ní najet kurzorem a objeví se formát SMS hlasování.
http://www.pupikroku.cz/09/?m=9 http://www.pupikroku.cz/09/?m=9vícewww.pupikroku.cz
7. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
kuk kočky...nevím zda nám neporostou zuby,,,Váša drtí dudlík....

holky o HK porodnici už nechci ani slyšet...kámoška mi řekla, že to že jsem je tam žádala o lék proti bolesti a pak přišla ta Mudr. co měla migrénu a mi řekla že je to proti tý bolesti, ale byl to oxitocin, že normálně to se dělat nesmí,jako lhát pacientovi, že jsem si měla stěžovat...nevím třeba je to blbost, každopádně ale když člověk rodí 4 kiláčka, tak je rád že žije( i po porodu) a potřebuje spíš síly na zotavení....
7. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Evi, seš tam zaručeně nejhezčí..smsku určitě pošlu :wink: může se hlasovat častějc??
7. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
jo jo Evíku, jak píše Luci a co můžeš vyhrát?
7. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Tak sms jsem už poslala :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Luci bude rodit v Pardubkách viď :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
žofi, no na to je ještě dlouhá doba na rozmýšlení :grinning: :grinning: :grinning: v HK máme známýho, tak uvidím, co mi řekne :wink: tak já měla prvního císaře, tak by mohl být i druhej porod císař
7. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Luci, užij si spinning a moc to nepřeháněj :wink:

ahojky Evi, pupík krásnej, už je odhlasováno a mladá fronta děkuje za hlas :grinning: :grinning: , hodně štěstíčka :dizzy_face: , taky jsem na tu soutěž koukala, jenže v té době bych tam měla otočenej lavor :grinning:
7. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Žofi, když tě tady mám, tys byla v Sanusu na tom 4D UTZ a jaký to bylo??? se rozhoduju jestli jít nebo ne
7. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Luci jasně :grinning:
7. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
hele Very, jako nesmíš od toho moc čekat, ale zas na druhou stranu dělá to pro me nejbáječnější pan doktor a je u toho sranda, takže já na to šla...jelikož člověk nikdy neví, kolik těch dětí bude mít že?? :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Holky- s tím pupkem je to docela sranda, pže já na to úplně zapomněla..No a dnes mi přišel balík, který jsem si neobjednala, já na to čučím, jak puk- hrací deka a kosmetika Elasti Q- no a v průvodním dopise stálo, že to je dárek za semifinále...
Jo a Sanusko, víš, že za to vlastně můžeš ty? Protože když sem odkaz na tuhle soutěž Sari dávala, tys mi psala, že bych se měla zúčastnit..Tak jsem to zkonzultovala s manžou, poslala a pak na to zapomněla.. :grinning:

Luci- myslím, že se může poslat více.. :wink:

Jinak tu mám tchýňku (ano, přijela.. :sunglasses: ), takže večer snad nebudu total K.O. a přišla bych "pokecat"
7. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Very, jj, s dr Václavem je u toho UZ sranda, ale není to fakt nic moc..za ty prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak jsem psala, kdybych to platila, tak nejdu
7. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Evíku to víš že ti pošleme sms :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Holky já si na porodnici v Hardci nemůžu stěžovat.Asi záleží kdo má zrovna službu.Já měla super doktora i sestry.Jen na oddělení šestinedělí mi nesedla jedna sestra.Taková mladá holka chovala se jak když ji to tam patří,všude byla 2x a od všeho má klíče.Pak jsem ji kolikrát potkala u nás na sídlišti.Brrrr,tu už nikdy víc.

Evi kouzelnej pupík.Běžím hlasovat.

Very ten utz je super.Byli jsme s Adél a podruhé půjdem znovu.

Žofi kdo ti dělal ten utz?

Luuci jak se jmenuje ten váš známej dr? A na spini ofafrně. :wink:
7. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Evíku doraž...
7. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
no Madli přeci dr. Václav a ten je v Sanusu jediněj...........
7. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
Evi, tak to je hezký, že už ti i teď poslali dárečky, aspoň malá útěcha za to vyčerpání :wink: Tedaaa tchýňka přijela, na to by sehodila věta z filmu "jak dostat tatínka do polepšovny" - lidičky, spadly Krkonoše náš kluk našel cestu domů :grinning: , ona je někde od Prahy, že?

Žofi, Luci díky - tak je to 50:50 :grinning: , ještě mám čas
7. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Evi, tchýně přijela???????????? :astonished: :astonished: :astonished:

Holky, my máme zítra s manžou výročí 10 let seznámení :sweat_smile: :astonished:

Evi, sms zas pošlu :wink:

Objevila jsem super dárek pro Anetku k Vánocům :dizzy_face: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18844481&tab=0 :dizzy_face:

Já jsem děsná, furt jen nakupuju :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Madli, dr Kopecký :wink: je to primář :wink:
7. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
hele Luci to je jak opravdová :wink:
7. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Luci, ta je krásná, že bych po vánocích dorazila si zahrát :dizzy_face: , jak malý děcko :grinning: , ale tyhle hračky mě fakt baví :wink: :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Luci, 10let :confused: , to už jste spolu taky nějaký pátek :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
no Very, ale objednej se už teď...oni to dělaj jen někdy...už jsi 25 týden
7. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Žofi, já už jsem objednaná, jen se rozhoduju jestli jít nebo ne :sweat_smile: , protože jako chci vidět jak malej vypadá a na druhou stranu, zase za 950Kč mu můžu koupit spoustu věcí :pensive:
7. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
áha Very,,,,
7. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
jsme objednáni na konec října, to už bude docela velikej
7. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.