• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Žofi jedinýho Václava v Sanusu znám a to je Šilhan.Jestli máš na mysli toho,tak jsem teď za úplnýho trotla. :confused:

Luuci tak to máš v poho když máš známý takhle vysoko. :wink:

Holky asi mi končí chvilka klidu.Adél se začíná vrtět,tak to se asi brzo vzbudí :frowning2:
7. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
Holky, tak holky Muchlíků už jsou doma, vyhřívaly se v kočárku na terase.... :slight_smile:

Na řeči dobrý
Very no vidíš cukr jsi zmákla :wink:
Holky jenom nevíte kde je G Med jdu tam na krev a netuším teda kam? :confused:
7. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Madli, jo jo dr.Šilhana...a proč by si měla být trotl?
7. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
Holky co jste užívaly na pálení žáhy???se mi zdá, že se všechny neduhy vyvalily během týdne. :confounded:
7. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
Very, já brala Rennie :wink: vypadá to, že Mišák bude mít opravdu hodně vlásků :grinning: to se říká, když pálí v těhu žáha :wink: a u nás to celkem platilo :wink:

Gabi, byli jste v Afi? pořídila jsi něco?
7. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
Luci, díkes moc, se stavím ještě v lékárně, protože na netu čtu o anacidu a někdo je pro a někdo proti, už nevím čemu věřit :pensive:

to je jak se zácpou dr. mě napíše Froctolax a první věta na krabičce je: neužívat v těhotenství, tak z toho moudrá nejsem :confounded:
7. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
Myslím, že Danča nebo někdo tady pil mlíko..ale mě nezabíralo :unamused:

Venku je dneska teda bájo :dizzy_face: já nechci zimu :cry:

Jinak mě začíná pobolívat břicho jako na ovu, tak mám strach, jestli zítra nejdu pozdě :unamused: ale jsem teprve 10.DC
7. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Gab ty bydlíš vedle Muchlíků?
7. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahojda,Very mě dávali při dceři ten anacid ale to je hnus musí být něco lepšího :wink: Dančo jo ta lékárna je fakt o dost levnější páč Utrogestan na recept mě tam vyšel o čtyřicet kaček mín.Už si ty dveře budu pamatovat pokud to nezměněj teda. :wink: No dneska přijedu dom a soused mi nechal pootevřené dveře u vchodu a já stejně lovím klíče a on proč hledám klíče.Fakt mimo.Od zítřka až do pondělí stejně nevylezu páč mám neschopenku bez vycházek. :wink: Luuci nebo nebude pozdě :wink:
7. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Žofi když jsme jeli z Pardubic tak jezdím přes vesnici kde Muchli bydlí a byráček má kousek od silnice. Kočárek má hezkej fialovej :wink:

Luci afi jsem nedala byla jsem ráda, že jsem se překlepala přes město domů :sweat_smile: Pořád je mi na gauči lépe než kdekoli jinde :sweat_smile:
7. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
Very a pomáhá to to na zácpu????????,
7. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Holky jsem totálně na....á. nesla jsem do dětskýho bazaru tašku věcí po Adél.nakonec jsem jim tam nechala tri věci a ty ostatní ani nevyndala.Vždycky na to koukla a prej tohle ne,to se neprodá atd.A ty směšný ceny co mi za to nabízela.Málem jsem ještě musela zaplatit aby si to vzala.Prej mají moc věcí nemůžou brát všechno.Tak (pííííp)proč nenapíšou ceduli že nic nevykupukou.No nechápu.Autobus domů nám jel až za půl hodiny tak jsme přešli silnici že pojedem na nádraží a pojedem tam odtud.Hm,nasedli jsme ale do jinýho autobusu takže jsme jeli úplně jinám.Tak jsme na další zastávce nastoupili do autobusu konečně na to nádraží,tam nasedli na autobus domů.Konečně správnej.A ty věci jsem donesla na charitu pro děti.I Adélka měla radost že jsme udělali dobrej skutek.A aby toho nebylo málo tak cestou domů lezla po lavičce a pozádech žuchla dolů.Ještě že bylo venku hezky.A zítra valím na tu krev.
7. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
ahoj, holky, tak mame vysledky z imuna
dost blby
sem z toho totalne rozsekaná
Manžel si tvori protilatky sam proti sobe a zaroven je tvorim i ja proti jeho spermatu
je to prej hrozne neobvyklé, musíme zase do Prahy, nasadi lecbu na tri mesice a pak se prej uvidi ale na rovinu mi Mudra rekla, ze u chlapu je to s lecbou velice komplikovany. :(
7. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
Vysočanko to jsou teda vyhlídky.To jsem ještě neslyšela že by si chlap dělal protilátky sám proti sobě. :fearful: .Ale vydržte a bojujte.Jste na to dva tak to spolu zvládnete.
7. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
My hold Madli dycky musíme mít něco extra. :(
7. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Madli taky dobrej den,ale to by mě naštvalo taky. :wink: Vysočanko pořád lepší nějaká léčba než žádná. :wink:
7. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahoj jdu dočíst.

Jen jsem zahlídla něco se zácpou.

Holky jak na mě nic nepomáhalo, tak jsem teď zjistila, že čerstvé švestky (ne kompot!!!) jsou zaručené!!! Fakt, jsem snědla třeba během odpoledne 10 švestek (v Albertu měli suprové) a k tomu třeba 4 jablka a teda ráno jsem jen tak tak stíhala...... :wink:
7. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoj holčiny. Tak 4400 g se nekonalo, pouze 4300 g. Takže přibírání na dolní hranici... No co, začnu zase vstávat v noci, to se vstřebá.

Ale: prý se očkování neodkládá, že prý se očkují i nedonošené děti, co že mě to napadlo očkování odložit... ale dohodly jsme se, že to tedy půjde. Mě doktorka překvapila. Názory sto let za opicema nebo nevím... To si budu muset vždycky všechno "vyřvat"?? A na suchou kůži napsala Anežce kortikoidy. Bez diskuse. Ve třech měsících... Takže to mazat nebudu, dokud to nebude vyloženě nutnost. Tak mám pocit, jestli nezměním pediatra...

Jinak Anežka už byla víc v pohodě. Uvidím dál.

Dočtu snad večer, snad to stihnu.... :wink:
7. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Luci tak uvidíme s tou tabulkou, možná třeba na začátek kdyby jsi ji pak přebrala......... třeba to nebude potřeba (cha chaaaaa....)
A kuchyň vypadá super, já bych si s tím dřív vyhrála tyjo, miluju domyšlený detaily a že jich tam je. Super!
A kdy jdeš na UTZ????

Maju super, zítra pošlu sms. A teda víš, že si to vůbec nepamatuju, že jsem to pssala?! Ale to neva, hlavně, že se to zdařilo (šak taky ti to tam sekne) a třeba se bude dařit i dál, copak můžeš vyhrát?????????

Very já jsem koupila Rennie a super během pár vteřin mám klid. Doporučuju.

Dančo no tak to není takovej rozdíl co jsi očekávala původně od opravdového výsledku..... šak každý dítko je jiný ne.....? Hlavně, že nehubne :wink:

My jsme denska daly špacír s mamkou a trhačema a jsem teda jak já tak trhači ko.
7. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Luci, snad si přežila sportování :wink: Ale určitě, si šikula :slight_smile:

Evčo, odhlasováno a budu pokračovat :slight_smile: Tchyně??? :confused: Tak hlavně ať pomůže (a z tohoto důvodu se může stavit i častěji, viď?? :wink: )

Luci, krásněj dárek! Taky jsem ujetá, dnes jsem koupila žehličku (od tří let). No ale ona je úplně stejná jako ta moje, to jsem nemohla nekoukoupit! :grinning: :grinning:

Very, já jsem brala hřebíček - koření. Zkrátka pocucáš, rozkoušeš, zabíralo spolehlivě :slight_smile:

Madli, chjo... asi dnes děti nemají den... a možná ani dospelí...

Jdu pokračovat v uspávání... :unamused:
7. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
DAni tu žehličku si koupila pro Anežku?chápu to dobře...
7. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Madli a kam si nesla oblečení?
7. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Loučím se jsem guma. Zítra pa
7. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
my se teď vrátili z bytu, zase jsme o kousek dál :wink:
dočtu déle, jen jsem to v rychlosti přelétla

Dančo, váha se srovná, je živá je, každé mimi přibýrá jinak

Gabčo, ten fructolax spolehlivě :grinning: , ale nechci ho brát pravidelně, jo švestkový kompot mi taky nezabrel, tak zkusím švestky obyč, jestli někde splaším :wink:

Rennie zakoupeno a zabralo to, tak snad to vydrží díky :wink: po sprše se půjdu najíst tak uvidím jestli mě zase nezačne pálit :confounded:
7. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Hoj kočulíny, tož, jsem zde :slight_smile:

Jinak hlavní výhra je zájezd na Istrii v hodnotě 25 tis. pro dva a Péťova mamka se najdenou nechala slyšet, že kdybychom vyhráli, tak budou holky hlídat- ha,ha,ha :grinning:
Nicméně dneska dotrachtila a v podstatě celý den kroužila s kočíkem, takže jsem si i odfrkla. Myslím, že té její návštěvě dost pomohlo, jak tam Petr za nimi byl sám s holkama. Sice na to byli zase jen dva, ale viděla, co to obnáší, že to není sranda atd..Nedělám si iluze, že začně jezdit nějak superčasto, ale lepší, než drátem do oka a není prostor pro falešné hrdinství, že? :grinning: :sunglasses:
7. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
čus Evíku :wink:
7. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jinak, aby toho nebylo málo, jsem musela v lékárně zakoupit mast na hemoroidy..Bohužel si nejsem schopna dojít na velkou, když holky za dveřma vyřvávají a tak to odkládám, pak to nejde atd...Dost často teď mívám na toaleťáku krev, takže fakt nic moc :rolling_eyes: :rolling_eyes: ..Omlouvám se, že to sem takhle píšu, ale když už byla řeč o projímadlech :grinning: :wink:
7. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tak se hlásím po sportu..nebylo to tak hrozný :sweat_smile: čekala jsem to horší po takový době :wink: uvidíme zítra, jestli mi Šári nebude muset při UZ roztáhnout nohy a držet je :grinning:

Vysocanko, to mě mrzí, že máte takový výsledky :unamused:

Dani, teda ta tvoje dr je trochu divná..u nás se teda očkování odkládá, když není určitý přírůstek na váze :confused: a ty kortikoidy bych taky nemazala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anetka má atopák a kožní mi na to nikdy kortikoidy nedala :confused: Mažeme tou Adermou, cos mi oporučila a máme i do koupele a je super :dizzy_face:

Sanu, na UZ jdu zítra v 10:15 :wink: nějako cítím, že IUI tento měsíc nebude :frowning2:
7. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Čao Žofi, tak Vašík bude mít zuba, jo? :wink:

Jo a Dani- váhu neřeš- však kojíš a ona to Anežka dožene, jen se neboj :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Tak teď tchýňka volala, že si v tašce u kočáru nechala peněženku a vrací se pro ní :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.