• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj Evi, tak aspon, že tchýně dorazila :slight_smile: třeba jí to chytne :wink:

Žofi, Váša bude mít už zub??? a co po tom mlíčku s probiotiky..kaká líp??
7. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
krásný večer všem :slight_smile: :slight_smile:
tak já zítra ráno volám sanus,ms dorazila přesně na den tak se objednám na IUI. :slight_smile:
autor
Luuci- a proč nebude IUI???? :confused: :rolling_eyes:
Agouši- tak tfuj,tfuj,tfuj- ať maj spermoušové super kondici :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
agi, nevím..nějak už mě pobolívá břicho jako na ovulku :unamused: ale třeba neeee :wink: minule se IUI 3 měsíce odkládalo, ale platilo, že kdo si počká, ten se dočká :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Evi- máš krásný fotky v albíku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holky rostou jako z vody.
je fajn, že tchýnka pohlídá .
7. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
agi, super :slight_smile: držím pěsti, at to vyjde :slight_smile:
7. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Agi- díka:slight_smile:

Luci- ona ne,že by nechtěla přijet..Ale ji plně zaměstnává Petrova ségra, která si po dvou letech stále neuvědomila, že se jí narodilo dítě, nikoliv mladší sourozenec..Ale jak jsem tu psala, to je spíš na ústní pokec..
7. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Luci- týjo,nojo- ty už vlastně také snažilkuješ..to letí..Si pamatuju, když si tu psala, že budete slavit Anetčin rok a už je to rok :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Evi, to je teda od tý ségry dost sobecký :confounded: no třeba se to ted otočí a aspon malinko ti pomůžou :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Evi, no letí to strašně :astonished: ted o víkendu budem plácat z marcipánu postavičku na dort :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a ten budem dělat další týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to fakt boží...čím dál tím lepší :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Tak, že bych se už taky konečně dočkala.Je to vážně na palici holky :pensive: :pensive: .

Zrovna dneska jsem potkala jednu hroznou ženskou , která má v puse asi 10 zubů hulí jak továrna a z minulého manželství má 2 děti a ted s jedním chlapem další tak 2 -leté a dnes jela s dvojčátkama!!!!!!!!!!! a No mě fakt picne, tlemila se na celé kolo a hulákala na náměstí.
7. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Luci- a co to bude tentokrát? Ta beruška loni neměla chybu :wink:
7. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
No Anetka musí být pěkná šoumenka co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Holky manža co začla chodit na tu VŠ tak to je mazec, pořád leží v knížkách, všude se válejí samý sktripta a bordel jak v tanku :sweat_smile: .Na nic nemá čas. Ale zítra nám přijede pán na krb tak jsem ráda huráááá.
7. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
agi, to je život :pensive: jsem zvědavá na spermio tvýho manži..určitě bude dobrý a snad už se zadaří :dizzy_face: na který DC se objednáváš na UZ před IUI?

Evi, Barney..asi ti to nic neřekne...ale Anetka ho miluje, je to takovej fialovej dinosaur :grinning: Ta beruška byla sice docela hezká, ale nedala se jíst :sweat_smile: :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
agi, no šoumenka to je :grinning: všechny poučuje, kometuje, řídí, diriguje :grinning: :grinning: :grinning: Fakt je s ní prča :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Holky, jdu spát :slight_smile:

Dáme zase srazík v pátek v 8??

Dobrou kočky
7. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
jsem zde, jsem byla ve vaně...
7. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
no Luuci- 12 dc to bude neděle tak já nevim na kdy???? Jednou jsem byla 11 den a to bylo hoodně brzo.
7. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
zub nevím, jen dedukuju....holky dneska mě málem šlehlo, Vašík se začal zase propínat do mostu, tak jsem se orosila že s emu vracej bolení bříška, tak jsem ho letěla vzít a kapičky do něj a co myslíte, na mejch rukouch v leže vytlemenej jak blázen, takže se evidentně vzteká a má nový způsob.....ufff
7. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Luci- No, já se chystám psychicky připravit babičku (moji) na to, že od ní nebudeme chtít pro holky na roce dort..Ona totiž dělá ty "másláky", který tu stejně nikdo nejí a pak to vyhazujeme..Moc se mi líbí právě ty různé, co se potahují marcipánem a jsou jako nějaké postavičky atd...Pro holky bych chtěla takový dvě spojený sluníčka..Viděla jsem to někde na fotce a bylo to kouzelný..A nebo, když ne s marcipánem, tak ovocný nějaký s tvarohem nebo jogurtem- ten by u nás zahučel raz dva
:grinning:
7. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Barney je super :wink:
7. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
ráda bych v pátek s váma pokecala ,ale v sobotu pořádáme u nás drakiádu pro dětičky a my vaříme v pátek večer zelnačku, aby byla připravená na sobotu pro dospěláky. Jako nápoj uvaříme svařáček a dětičky si budou opékat brambory v popelu a buřtíky s jablíčkama nad ohněm.Soutěžit budou o nejpůsobivějšího draka a ještě spoustu dalších soutěží. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Evíku másláky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jo Evíku s tou velkou stranou jsme na tom podobně, člověk někdy radši nejde :astonished: není čas....
7. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
LUci o mlíčku napíšu až tak v pátek, nechci to zakřiknout :wink:
7. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Žofi- tak až přijedeš, můžeme společně u kafíčka probrat, kterejže prostředek na naše řitě nejlépe působí :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
no já už to mám jak s dětmama v USA, někdy si ho nosím na záchod s sebou i s lehátkem :dizzy_face: jak mě vidí, je spokojenej :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
a dneska jsme sbíraly ořechy...Vašík v lehátku na dvoře zakrytej si čumákuje a spokojenej...když ho dám do kočáru, řev jak tur----o víkendu musím znásilnit manžu aby ho přestavěl na sporťák :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Žofi- já jsem se zase obstojně naučila používat jiné části těla, tam,kde mi chybí druhý pár rukou..Někdy to asi musí být pohled :sweat_smile: ..Jinak naše holky lehátka tedy moc neberou. Časový rekord, který tam udělaly, je cca 20 minut..
Jo a pokorně dávám z pravdu Artepce ohledně našeho kočáru- ty sport korby jsou fakt úzký :rolling_eyes: :rolling_eyes: ..Se mi to nezdálo, ale ve fusacích bychom tam holky nedostalya z korbiček budou za pár cenťáků venku. Takže máme objednaný tento
http://www.bumbleride.com/collection2009-cz/indie-twin-colors.php

s veškerým příslušenstvím a ten nám snad vydrží..
7. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.