• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Evíku, tak ten původní prodáš viď?
7. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jo,jo, Žofi- budeme se snažit prodat- i když asi značně pod cenou.. :unamused:
7. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj, jsem taky tu :slight_smile:
no jo Evíku, je blbá doba, ale zas lepší něco než nic...tak hlavně aby tento posloužil tak jak má :dizzy_face:
Jů, ahojda Dani- super, že se naše "stará" parta sešla..Teda až na Luci- ta na nás hodila boba a šla juchat s manžou do kanafasu :sunglasses: :grinning:
7. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Žofi-měl by- je o dost prostornější, o 4kg lehčí a má nosnost 40Kg..Navíc jsem na netu našla pouhý 1 inzerát, že ho někdo prodává- což je myslím nejlepší reference..Kolik se prodává Spiderů (náš stávající) jse raději ani nepočítala, a předpokládám, že ze stejného důvodu (pže jinak jízdní vlastnosti atd- bez problémů)
7. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
aha Evíku a kdy přijde?
7. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Žofi- no měl by do konce týdne- plus minus..
7. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
a kupujete nový?
7. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Tak koukám, že naám Danču Anežka asi zase obklíčila :confused:
7. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
kde je ta Danča???
7. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
jsem tu, jen jsem dočítala.

Vysočanko, ach jo...

Holčiny, já váhu neřeším, mě spíš štve ta doktorka jako celek... :unamused: Ale co už... jsou horší věci.

Myslím na Sari, zda Marinka v sobotu oslaví svátek doma nebo ještě v Motole. Přála bych ji, aby byly holky doma... :wink:

Agi, držím palce!

Žofi, mi neříkej, že most znamená bolest bříška. Anežka to dělá denně, ale neřve u toho, tak nevím... Ne nadarmo se říká: první dítě, první pokus...

A s tím řvaním a kakáním se přidávám do klubu. Ale občas jsem zlá matka a jdu, řev neřev. Ale to nesmí být manžel doma, když třeba spí po noční, tak Anežku řvát nenechávám (tedy většinou, krom dneška, kdy už jsem fakt byla bezradná...)
7. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
je to super, že jsme se tu sešly :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
jo jo Dani u nás to znamenalo boleníčko-prdíky a koliku, ale to bylo hned asi od 3. dne od příchodu z porodnice, takže to u vás určo není...
7. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
.... jen jsem přišla a už zas jdu. Mám tu žehlení... tedy, ještě nějakou práci na PC, takže budu ještě chvílemi koukat...

... a ty kortikoidy mazat nebudu, na to je vždycky času dost :wink:

Zítra jedem na výlet do HK, snad to zvládnem, ohlásím se odpoledne. Holčiny, opatrujte se!
7. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
no jo co ta SAri, snad dobrý...

tak dobrou, jdu též...
7. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
ahoj vysočanko,
jak je to s chlapama nevím,ale myslím,že manža od Nelušky si taky vytvářel protilátky a ejhle, povedl se jim krásnej Kubík a úplně přirozeně :wink: U nás teda můj manža protilátky netvoří, ale za to je tvořím já a rovnou v krevním séru. Prý je jednodušší, když jsou přítomny v poševním sekretu, ty se dají obejít inseminací.Ze séra už je to těžší. Takže já teď v sobotu končím po třech měsících s Prednisonem a v listopadu jdu na kontrolní imuno.Snad nám oběma ta imunita proti spermoníkům zmizne :wink: Věřím v to. Tak hodně zdaru a držím ti pěsti.
8. říj 2009 v 00:49  • Odpověz
Lady a kam jezdíš prosím tě na imuno? ja to mam taky ze séra.. více se tedy dozvíme přímo na další kontrole.. no je to teda něco :(
8. říj 2009 v 06:37  • Odpověz
kuk všem...

za chvíli razíme na 2. hexu a 4. měsíční kontrolu...má být prý dneska krásně, tak pěkný den :wink:
8. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojda všem,
tady se povídalo, no jo byla tu Evča, tak to je jasný :wink: :slight_smile: sešla se tu stará garda :grinning: , choďte častějc a když jsme tu všechny :wink:

holčiny psala mi Věrka - že je dnes s Klaudinkou pouštějí domů, všechny vás moc zdraví a jak to jen trochu půjde určitě se brzy sama ozve :wink: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Gratulka Věrce a Klaudince k propuštění :dizzy_face: a Věrušce i k dnešnímu svátečku, všechno Nej, nej,nej....., ten nejhezčí dárek si právě odváží domů a jeden už doma má :dizzy_face:

jen tu v posledním příspěvku vidím očkování:
Žofi, ať vám to dobře dopadne a Vašíček je po očkování dobrej a bez nějakých blééé reakcí :wink:
8. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojda

Večer se povídalo, já spala jak zabitá.

Maju, tak třeba se tchýňka začne činit, i zázraky se dějí :grinning: Kočárek je moc hezkej!

Luci tak můžeš být citlivější a cejtíš folík hned od začátku.... a krásně to stihnete... Spíš aby ti pak nemusela dávat Šári nohy k sobě, by se ti nezasekly jak natáhneš svaly :grinning:

Agi to pořádáte jako to vaše divadýlko takovou akcičku??? To bude fajn den, jen ještě počasí aby vydrželo...!

Zofi Váša to je filušta, už ví jak na mamku, tak hlavně že to nebylo fakt to břicho..... :pensive:

Já jdu vyblejsknout prádelnu, teda jako vyleštit a pak objednáme novou žehličku, abych se mohla konečně těch hromad začít zbavovat....... :rolling_eyes:

Tak zatím pak juknu.
8. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já jsem dopala podle předpokladů :frowning2: IUI se nekoná, pže vychází na víkend :confused: mám přijít ještě v pondělí na UZ a kdyby tam folík ještě byl, tak to máme zkusit doma :confused: nevím moc, co si o tom mám myslet :frowning2:

Holky, na co se bere clostybegit??

Věrce přejeme všechno nejlepší k svátku..největším dárkem je jí Klaudinka a to, že jdou domů :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahojda,luuci a oni neudělají přes víkend iui?Ten clostylbegit jsem taky kdysi brala i když jsem měla v pořádku ms i ovu tak ho dala k lepší podpoře na těhu a na zrání žl.tělíska on má slabý estrogenní učinek.Myslím,že jsem ho brala 3-7den ms. :wink: Věrce také vše nej k svátku no dáreček už si poveze domů :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
andi, no já nevím..myslela jsem, že dělaj :confused: ale dr mi nic neřekla, jen že to vychází na víkend a at přijdu ještě v pondělí na UZ a uvidí se :confused: měla dneska nějakou špatnou náladu :pensive:

andi, mě právě dělala UZ a u toho se mě ptala, jestli beru ten clostyl :confused: nevím, proč :confused:
8. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
já mám konečně vyžehleno, dočíst jsem ještě nestačila :sweat_smile: jen poslední příspěvky od Luci

Luci, clostyl jsem brala na folíky, naroste jich víc, je to taková stimulace a větší pravděpodobnost, že budeš těhu :wink: , ale já po něm dost trpěla na cysty, ale zase se fakt ten měsíc zadařilo :wink:
8. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
to je pech, že to vychází na víkend, ale mě to tak taky občas vycházelo, ale jednou mi právě nabídl Miroslav tu sobotu, jenže olík nedozrál :frowning2:
8. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Luci ono s těma dr.je to někdy těžký člověk jim prostě věří ale někdy si prostě člověk musí dupnout.V po bych se jí zeptala po UZ teda co a jak a proč. :wink:
8. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
No Luciiiiii, tak to jsi mě překvapila.... chjo, oni nedělaj IUI o víkendu??????? Vždyť to není zase taková akce, aby je to tam nějak zdrželo dýl nebo tak ne..? :confused: A kvůli tomu uteče další měsíc. Ale jak jsi psala, třeba to bude jako minule, třikrát se odložilo a Anetka byla na cestě :sunglasses:
A Clostil i Clomhexal jsou na podporu dorůstání folíků jak píšou holky..... já ho brala taky, ale ragovala jsem na to tak, že jsem měla jeden folík a tím to haslo, jestli mi pak dorostl a prasknul toť otázka, protože Dobrk mi řekl, že hlídání dorůstání folikulů UTZ je zastaralá metoda, že se od toho usstupuje...... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Nevím proč jsem se tenkrát neozvala.
No jsem trošku odbočila....
8. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
andi, no to máš pravdu..já tam šla docela natěšená, že se něco začíná dít a dr mě docela spražila..odcházela jsem z toho docela vykolejená :rolling_eyes: v pondělí se zeptám..pže mám pravidelný cykly a IUI mi bude na víkend vycházet pořád :frowning2:

Mě právě jak dr dělala UZ, tak mi přišlo, že tam jsou 2 folíci, proto se na to ptá :confused: ale neřekla nic :unamused: Dneska byla fakt nějaká smutná nebo naštvaná,.. nevím, nebyla to ta naše Krasomila..ale každý má právo na to mít špatnou náladu..i doktoři
8. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.