• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luci to jo, ale nemělo by se to moc odrážet na pacienty... :pensive: To mě mrzí, tak to prubnout doma no...
8. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
sanu, no to děláme už rok :frowning2: v to moc nevěřím :unamused: no to je jedno, nic s tím neudělám a v pondělí se zeptám, co a jak
8. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jo jo, tak si dej na zdar pro úříště nějakej dobrej drinčík (bych si dala hned s tebou :pensive: ) A Krasomilku v pondělí pořádně vyzpovídej... držím pěst, aby to byly jen samé kladné zprávy!!!
8. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
sanu, neboj :wink: v sobotu se jdem mrknout na ohnostroj, manža půjde pak s Anetkou domů a já jdu s kámoškou na drink (y) :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad mi v krvi ještě něco vydrží o pondělka :grinning: :grinning:

Kdo bude zítra na pokec?? manža jde s klukama oslavit narozky, tak budu sama :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahojda holky,
ani já nemám dobrej den.Jako Luuca.Miminko se nekoná.Hned jak jsem dojela z krve domů,dorazila mrcha tak jsem se rovnou objednala ne další KETík.

Žofi,věci jsem nesla do charity na Pouchově.Jsou tam maminky s dětma a paní říkala že se vždycky něco hodí.Klidně tam s tebou zajdu kdybys chtěla.
8. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
madli, to mě mrzí :unamused: a kdy půjdete do dalšího KETíku?
8. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
hoj hoj všem :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Luci tak Krasomila neměla svůj den, tak to mě mrzí :unamused:
8. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Luci,jsem objednaná na 19.října na utz.To budu 12DC.Je to pondělí tak myslím že by to pak v pátek mohlo klapnout.Jak se Adu vzbudí,asi zajedem do města a odměním se nějakým "trpným".
8. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
holky tak teď už to snad můžu naspat, tak nutrilon comfort u nás skončil, opravdu nám způsoboval zácpu...jsme na probiotockým hippu (cca týden) a Vašík se už 3 krát a hlavně sám vykadil....mám radost a zároveń jsem pěkná blka, že jsem na to nepřišla dřív :astonished:
8. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
Madli, tak vzhůru do dalšího Ketu :wink:
8. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
madli, to víš, že jo..odměn se :wink: 19.října je za chvilku, to uteče :wink:

žofi, no prosím tě :astonished: a já ti ho doporučila :pensive:
8. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
hele Luci to jen a jen moje blbost...normálně mimískům pomáhá, jsme asi vyjímka...
8. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Luci tak třebas budeš ready na IUi až v pondělí...
8. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
žofi, tak hlavně, že jste našli něco, co Vašíkovi pomáhá a kaká sám :wink: to je úleva vid :dizzy_face:
8. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
jim zavolám na tu jejich linku, né že chci vysírat, ale aby věděli že i takové případy jsou , pro další zoufalé matky
:slight_smile:
8. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
žofi, no v pondělí už by manža nestihnul dovízt matroš :sweat_smile: to je jedno :wink: máme na to čas
8. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Věrce vše NEJ k svátku.

Holčiny, přeju krásné odpoledne. My jsme doma z výletu, Anežku jsem předala babičce na vožení - dnes je zase zlatá, tak snad to zvládnou - a my jsem s manžílkem ven někde oslavit Anežčin třetí měsíc :dizzy_face:

Opatrujte se, dočtu večer :wink:
8. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Zofi tak super, hlavně, že jste na to přišli. A teda jak píšeš, s blbostí to nemá vůbec nic společného, přece nikdo neočekává, že budeš hned při první zácpě vědět, že nemůže kajdit z toho, když to jinejm pomáhá........

Já mám pro dnešek splněno, prádelna připravena na špuntici - budem ji v ní koupat. Druhá várka plín se pere, vyluxováno, důla i setřená, jen vyhodit myčku....
Vyfoukám pačésky, dáme prochajdu, pak udělám pana Pangacia (přírodně, dělala jste ho některá v trojobalu???????????????????) s bramborem a to bude pro dnešek všeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Jo třeba budu rodit, ale to pochybuju :unamused: :wink:

Věru taky se přidávám ke gratulantkám a Klaudi ať se zalíbí doma :dizzy_face:
8. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Tak ted už fakt nevím, co si o tom mám myslet...potkala jsem holčinu, co je na mateřský a dřív dělala v Sanusu na gyn. ambulanci a prý se běžně IUI o víkendu dělaj :confused: Taky mi řekla, proč měla dneska Šári špatnou náladu :unamused: no vypadá to, že si dneska na pacientech vyloženě vylívala zlost :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hold jsem přišla ve špatnej den :confused:
8. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahooooooj!!!!!

Tak jsme DOMA ! :wink: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
Luuci já měla v dubnu první ET v neděli.To přece nejde,že by ho neudělali a řekli až v po.Já byla dokonce když jsme byli na 2iui tak na kontrolu mě pozvali na UZ na sobotu ráno.A musí to být stejný jak v Hk tak Pc.Tak to měla dr.teda fakt blbou náladu. :wink: Sanu tak ted vždy připraven jo. :wink:Madli to uteče a budem držet pěsti. :wink:
8. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile: :slight_smile:
tak 19.10 v 11. hod mám být v sanusu na UTZ, bude tam Dejmek. Sestřička-igra byla do telefonu moc milá :sweat_smile: :sweat_smile: neobvykle.

Věru- Klaudinka je nádhernáááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , přeju ti vše nejlepší k svátku , hodně zdravíčka ,štěstíčka a hodně lásky. :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Jo a dnes jsem ještě volala kvůli štítný žláze a nepatrně se zlepšila, brali mi krev ještě na prolaktin a ten je taky v normě. Tak mám radost.

Luuci- to je divný, vždyt mě kolikrát dělali ketík o víkendu tak nevím proč by nemohli dělat i IUI.

Sanu- tobě to taky krásně utíká :slight_smile: :slight_smile: .

Very- tuhle akci nepořádá náš divadelní spolek,ale máme tu založené ještě združení a v tom jsem taky. :sweat_smile:

A mažu na jogu.
8. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
hoj, tak my jsme byli vybírat koberce, do chodeb máme obyč, to jsme věděli, ale do dětského pokoje jsme nic nevybrali :unamused: , ale už se mi to trochu rozleželo v hlavičce, takže asi už bude vybráno :grinning:

Luci, jen jsem ti chtěla ještě napsat, že já tenkrát na tu poslední IUI šla až 15den, mohla jsem jít i ten 14, ale nechali jsme to na ten 15 (poprvé) a pak bylo hoooodně alkoholu, téměř 3dny, manža jen 2 dny v opojení a bylo to :wink: :slight_smile:

já dnes vyžehlila, pak jsme byli s manžou v tom městě a jsem KO, ani už jsem s ním dnes nejela na byt :pensive:
8. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
jo a já si dnes volala na výsledky na tu cukrovku, tak díky Bohu za ty dary - je to v pořádku :wink: , takže se můžu cpát nadále :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dančo, a jóóó Anežka dneska 3měsíce, tak také všechno nej,nej,nej a ať se vám ta vaše krásná okatá princezna :dizzy_face: nerozbijí :wink: :slight_smile: (ale to občas musí, aby jste taky věděli, že má svůj názor) :wink: :grinning:

Agi užij si jogu
8. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
jakpak se mají naše těhulky Gabi a jak Wobludka v sanusu???

Andi a jak se cítíš ty? nějaký příznaky??? :sweat_smile:
8. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahoj Věru :slight_smile: vítejte doma

Dani, Anežce přejeme k tříměsíčninám všechno nej :dizzy_face:

Holky, já nechápu, proč mě nepozvala na pondělí na IUI :confused: to budu 15.DC, to by ještě přece šlo :confused: achjo, to nám to pěkně začíná...manža je naštvanej, chce abych šla do HK :frowning2:
8. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
Luci, já tomu teda taky nerozumím, respektive si myslím, že je to prostě opravdu o náladě a zrovna ji fakt dnes neměla :frowning2: , protože ten 15 den by to určitě šlo, podle toho by ti píchli pregnyl
8. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Věrce vše nej nej k svátku :slight_smile:

Anežce od Danči všechno nej nej k měsíčninám. :slight_smile:

Luuci mě tenkrát taky něco vycházelo na víkend a v poho mi to udělali.Bylo to teda v HK.Ona umí mít Šárka špatnou náladu? Tomu se mi nechce věřit.
8. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.