• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
No jo to je jasný, že se dá dojít všude, ale tady jde o to, že pak ještě taky musí člověk fungovat :grinning: To já bych došla na Duklu a pak už by po mě ale nikdo nesměl nic chtít :sweat_smile: Teda teď v tomhle stavu......
2. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
sanus: tak v těhu taky :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. čer 2009 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz
sanu:mě děsně vycvičilo to chození s kočárem..dřív pro mě byla obludná představa dojít odtud do města..a ted tam jsem za 20min :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz
Dad já se taky těšila :slight_smile: Při druhé ještě víc, protože jsem spoléhala na to, že se mi HSS vyhne, ale teda jako prostě jsem byla natěšena jak nikdy na nic snad, že se konečně začne něco dít...
2. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
Na to se taky těším, že budu lámat s kočíkem rekordy i když přes tu zimmu no uvidím, třeba nebude taková zima jako byla teď...
2. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
sanus: já jezdila i v týhle mega mordě :grinning: jaká byla letos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz
sanu, ja chci jen jednou :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
Sis to jo, akorát nevím jak to je s takovým pidižvíkem..... když tomu budou třeba 3 měsíce....??? I když je to ve fusaku zamuchlaný..... tak to asi tak neva ne, když je po šestinedělí....
2. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
sanus: s malejma se nesmí pod -5 myslim :wink:
2. čer 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz
Dad jasan :wink: Já jen mluvila za sebe jako že jsem se těšila poprvé i podruhé, ne že to tak budeš mít ty :wink: :grinning:
2. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
ja vim sanu :grinning: :grinning: :grinning: no uvidíme jak to všechno zvladneme :wink:
2. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
Jo tak no vidíš Sis, další dobrá infoška, no tak to bych si venku tuhle zimu moc neužila..... :sweat_smile:
Budete tady doufám někdo navečer že jo.?!
Sis a ty pohyby jsi cejtila jako vyloženě se tam prcek mlel nebo v tom 20tt jen náznaky pohybů....???

Jdu teda něco "podělat", abych tady pak mohla vysedávat s čínou ňaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak zatím pa
2. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
sanus: po 20tt to byly takový pidi bublinky hodně nízko..v nadpičce :grinning: vždycky se tam něco zvedlo..a pak víc a víc..a všude možně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz
teda holky liny... ja teda v zime v snezeni dala od tesca na duklu k penny v sedmem mesici... a v pohode... :grinning:
sanu me taky vic krvacely dasne... neboj strati se to... :wink:
jo a sousedka v zime i v mrazek parkovala kocarek venku pac ji mala nikde jinde nechtela usnout jenom venku trakare netrakare... :grinning:
2. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
sonica: tak já od 30tt měla po chvíli chůze pekelný tlaky, to byl děs..neušla jsem už nic :confused:
2. čer 2009 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz
no vzdyt na me se muzes podivat jak jsem vypadala dva tydny pred porodem u danci v albicku... :grinning: :grinning: :grinning: ja byla v pohode, jsem si i do porodky k nastupu dojela na aute... :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
soni: já jsem do toho 30tt dost makala, chodila do práce na celý dny atd, ale pak teda už jsem to nedávala..hned tlaky..si pamatuju, jsem jsem seděla na Tř. Míru na schodech, bo to se už nedalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz
no jo ono to ma kazdy jiny, a hlavne pokazde jine... ja to mela az na to co se delo celkem v pohode... ale spise jsem byla ze se mi houpal tlak nahoru a dolu ale to mam i normalne, takze jsem to mela tak nejak pod kontrolou... ale chozeni mi nevadilo... spise fyzicka namaha... to jsem hned byla KO a upadavala unavena jak pes... :confounded:
2. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
jsem tu
dadous- na co jsi natěšená??????????????
2. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
Holčiny, prosím o radu - ne, nerodím :grinning: - zajímalo by mě, jaký papírový plíny používáte, jestli Pampers, Hugies nebo nějaké jiné, jsme nad tím teď spekulovala v drogérce, co mám koupit do porodnice a nejsem z toho moudrá. Doma už pak budu látkovat (nebo převážně látkovat), ale na ten začátek...
Díky :wink: A jdu dočítat, manžílek dělá přebalovák, tak mám chvíli volno, než zas vyrazím "do ulic".
2. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
rychnov: kup si moltexky :grinning:
2. čer 2009 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz
agi jdem do IVF :slight_smile:
2. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
Dad- už to vidím, tak jupíííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
a co , že máte vlastně za problém, zas nejsem v obraze????
2. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
woblud- co dělá kosmetička????? :grinning: :grinning: se musím smát
tchýně mi vždycky řekne , že je to úplně zbytečný někam chodit, že má marynu a indulonu a to je nade vše. Je teda fakt, že má plet moc pěknou ,ale já tvrdím, že není přes odbornou péči kosmetičky.
No a jinak :vyčistí plet, pory, mílie, dá piling, masku nabarví obočí, řasy, nanese ti vosk ,když je potřeba vytrhá obočí či chloupky a hlavně mě udělá vždy masáž a pak krásně celá voním nééééééééééééééé. :sweat_smile: :sweat_smile:
2. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
dadouš neměl nejdřív spermie, pak se malinko našlo no a po genetice ktera je ok do toho mužem jít, takže čekame na pojištovnu a příští cyklus hura do toho, :sweat_smile:
2. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
agatice: já bych asi ke kosmetičce nešla..nějak v ní nemám důvěru...já si nejlépe vše udělám sama :grinning:
2. čer 2009 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
dadouš- a na genetice jste byli tady v sanusu v HK???
2. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.