• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
madli, no umí..zažila jsem to teda poprvý :wink:

Já prostě nechápu, proč si mě tam vůbec v pondělí zve :confused: aby mi řekla, že se vajíčko už uvolnilo a máme se snažit doma? :confused: no to už je jedno, ale docela mě to rozhodilo :unamused:
8. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
:wink: Very tak to je supr,že jsou výsledky o.k. :slight_smile: no mě zatím tak nějak nic není někdy se mi motá hlava ale to může být utroušem jenom nesnesu sladký co jsem jedla až moc ted spíš kyselý.A někdy mě po stranách břicha jakoby pálí to jsem říkala včera v Sanusu sestře když jsem šla pro neschop.tak říkala,že to je v pořádku hlavně že nekrvácím.No uvidíme v uterý je to děsně dlouhý to čekání kord když jsem doma ale ono je doma co dělat tak to uteče.Hlavně aby to bylo o.k. :wink: Anežce taky Vše nej k 3měsícům toto letí :slight_smile: Na Woblu taky myslím si to pěkně užívá hned od začátku :wink:
8. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
luuci to by měla ale vědět,že se do po neuvolní podle UZ jen mi to připadá taky dlouho ale věříme dr.vid. :wink:
8. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
Andi, pálení bříška je ok, to mě pálilo dlouho a teď to občas taky táhne :wink: , do každé kontroly je to dlouhé to máš pravdu :confounded: , ale musíme věřit v dobré :wink: musí to být ok, už jsme tu těch špatných zpráv měly až až, takže teď musí přijít jen ty pozitivní :slight_smile:

já jdu do sprchy

Luci, to věřím, že tě to rozhodilo, ale víš kolik těch zklamání tady bylo, vzpomeň na Míšu, ta má při Ko vždycky takový pech a nedokáže ji nikdo poradit, tak když to nevyjde v pondělí, tak to bude příští měsíc :wink: zamrzí to to chápu, já to mockrát obulela, když šla od miroslava s tím, že se IUI nekoná :frowning2:
8. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
Very, to já vím..mě se tenkrát ta 1 IUI odkládala 3 měsíce a pak to bylo ONO :dizzy_face: tak věřím, že když si počkám, tak to zase dopadne :dizzy_face: ´

Aspon se v ponělí zeptám, co mám ělat, když mi bude IUI pořád vycházet na víkend
8. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojky,vše nejlepší Věrce k svátku :wink:
Tady začalo pěkně pršet,ale je to potřeba,třeba budou houby,dnes jsem byla a je prd. :cry:
8. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
jsem zde...

Luci , je to fakt nějaký zvláštní :confused:
8. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Luci a to byl privátní nebo pracovní problém co ji rozhodil???

My jsme vyprocházkovaní. A já si udělala pangacia s bramborama a to byla ňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Agi tak tfuj tfuj tfuj na 19. :slight_smile:

Věru se už kocá s malou doma, se mááááá :sunglasses:

Very, ale ty už cítíš přece pohyby, tak je to ok, ne??? Teda já už pak byla v klidu :wink:
A šťastná jsi to žena bez cukrovky..... :slight_smile: Takže místo 5 kilo přibereš v těhu 7 no to jde :grinning:
8. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
sanu, pracovní :wink: no už se to řeší, tak uviíme, třeba tu IUI ještě stihnem :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Akorát je blbé, že manža nebude po ruce nebo jo??? :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
sanu, tenhle měsíc tady ještě bude :wink: příští bude pryč..jinak bych to tak neřešila..uvidíme
8. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Tak to bych teda zítra Šári pípla, jestli bude možné provést IUI v pondělí.... jen aby s tím jako počítali....... No ale to jsem klasická já, tlačím na pilu....
8. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
jééé, gratulace Věrce k propuštění :wink:

Luci :frowning2: Ale třeba se zadaří doma :wink:
8. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
sanu, uvidíme, jak to ted dopadne a kdyžtak tam zítra zavolám :wink: ale nemáme kelímek na matroš :sweat_smile: bych tam musela zítra skáknout :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Luci no jasan by jsi tam skákla, nebo třeba prodávaj v lékárně, ne....?? No uvidíš jak se rozhodnete s manžou....
8. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
sanu, no stejně bych musela na Pregnyl, ne :confused:
8. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
tak jsem po cvičení, bylo to super :slight_smile: :slight_smile: .

Luuci- já taky pořád špekuluju a počítám to , pže toho 19 budu 12 den cyklu pokud nepočítám teda středu kdy jsem to dostala. Počítá se ten den nebo ne??
8. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
holky jak to chodí vůbec při IUI, to vám taky píchnou pregnylovku jo??

Dani- gratulka Anežce, jo už je to slečna :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
holky, myslíte, že není blbý, když zítra zavolám do Sanusu a domluvím se sestřičkou místo na UZ na IUI? :confused: aby mi neřekla, že si ordinuju sama po telefonu :sweat_smile:

agi, já teda den, kdy to dostanu počítám jako 1.DC :wink:
8. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
agi, jj, Pregnyl je i před IUI :wink:
8. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Luuci- třeba to je troufalý ,ale myslím, že bys tam mohla zkusit zavolat. Jde přece o tvoje budoucí mimi a né,že kvůli špatný náladě doktora se to vše posune. :confounded: :confounded:
8. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
agi, to si právě taky říkám :unamused: ale zas se tolik nestane, když se to o 2 měsíce posune :confused: nevím...
8. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Luci volej :wink:
8. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Luuci- podle mne se nejedná o to zda to posunout o 2 měsíce ,to se opravdu nic nestane ,ale tady jde spíš o ten princip.
8. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Holky, no ono je to ale těžký, když jsem tam dělala a tak..známe se trochu jinak :confused: nechci aby na mě koukali jak na nějakou protekční dcerunku :rolling_eyes:
8. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Vzpomínám na Sarii jak se mají asi s Márinkou.Doufám, že bude vše v nejlepším pořádku.

A Soni jsem tu dlouho nebyla!! :confused:
8. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Taky jsem myslela na Sarii..snad to s Marinkou zvládaj :dizzy_face:

No, Soňa tady dloooouho nebyla :confused: nevím, co s ní je :unamused:
8. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Luuci- prober to s manžou a uvidíte. :wink: ; :wink:
8. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Dočetla jsem.

Madli, doufám, že "trpné" zabralo :wink: a nálada je lepší. Devatenáctého je za dveřemi.

Stejně tak Agi - držím palce, aby IUI konečně dopadla!!

Luci, zítra na pokec budu :wink: pokud dítě dovolí... ale dnes to vypadá, že se nám vrátila naše stará dobrá hodná Anežka :dizzy_face: :dizzy_face: ... anebo jsme se naučili, jak na ni :wink:
Very, píšeš to dobře, občas nám musí ukázat, že má svůj názor - jinak by snad ani nemohla být moje :grinning: :grinning:

Žofi - hurá (myslím Vašíkovo kakání :wink: )

Sanusko, pangacia v trojobalu jsem nezkoušela. Jen přírodní a to je mňam :slight_smile: byl včera...

Ty, Luci, bojuj... podle mě si to vymyslela dobře - buď ať Tě přepojí na Šári a řekneš jí, že to chceš risknout v pondělí, to Tě neodmítne, i kdyby to měl dělat Miroslav. Anebo se domluv jen se sestrou, podle mě na tom není nic špatného :wink:
8. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Věřím, že Sari a Mari budou zítra doma... vždyť má v sobotu svátek :wink:

Luci, když se zeptáš slušně, tak Ti nikdo hlavu neutrhne... ale chápu Tě! Taky jsem si včera připadala, že se chovám jako "protekční dcerunka", když jsem doktorce řekla, že odložíme očkování... pocit nic moc. Ale jde přeci o děti - Tobě i mě :wink:

Jdu ještě za manžílkem. Přeju krásnou dobrou, ještě později kouknu :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.