• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luci jo jo jak píše Danča, jdi do toho, buď ať tě přepojej na Krasomilku nebo to domluvit se sestrou. Řekni, že jste to probírali s manžou a že to chcete zkusit i ten 15DC..... A domluvte se na Pregnylu a je to...

Já si udělala i druhého pangaciusa, jsem měla ještě hlad, je fakt výbornej. Fuj, ale ten už byl zase moc. Nevadí.

Já zítra asi budu.

Dneska se loučím, jdu hodit bok.

Tak pa a brou. :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Holky, zavolám tam :wink: a uvidím :slight_smile:

Jdu hodit spršku a pak na kutě

dobrou
8. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Já se taky loučím, brou noc všem. :slight_smile: :slight_smile:

holky díky za podporu :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Dani,trpný bylo nakonec že jsem Adél koupila hřeben,náramek a omalovánky.Měla radost a mě hřálo že jsem ji potěšila.No jako vždy když jdem do krámu. :slight_smile: Nic se nevyrovná tomu,když je šťastná.
8. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Tak jdu v neděli na IUI do HK :grinning: ..to budu 14.DC :confused: jsem to ale povedená protekční dcerunka :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
jupíí Luci :wink: ale teda Luci, styď se :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
žofi, stydím :pensive: :grinning: :grinning: doufám, že kdyby se to náááhodou nepovedlo, tak za 2 měsíce na to Šári zapomene :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nesprdne mě :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Takže zítra zruším UZ v pondělí a musím se někde stavit pro zkumavku na matroš :wink: asi se zastavím v HK v laborce :slight_smile: Jen nevím, jak s Pregnylem :confused:
8. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
teda stejně Luci, když se chce , tak to jde.....holky jdu na kutě....Vašík se nějak podivně vrtí...tak su zvědavá,,,,
8. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Luci, no já bych to taky riskla, musela by sis stejně asi zajít pro pregnyl, takže bys vyzvedla i kalich :wink:

Sanu, jj pohyby cítím v pohodě, ale i tak jsem hroznej plašan, třeba když mě jinak začne bolet břicho nebo včera v noci nic malej neukázal a dnes byl jako pěna, tak jsem ho přemlouvala ať se pohne ať vím, že je ok, tak mě asi vyslyšel a smiloval se nad poplašenou maminkou a poklepal na bříško :slight_smile:

teda 7kg přibrat by se mi líbilo, ale Sanu teď to začne lítat nahoru teprve a s mojí obrrr sladkou rozežraností to bude asi mnohem horší než 7kg :sweat_smile: :confounded:

Agísku, na tebe budeme myslet všichni a držet pěstičky, a první den cyklu je první den menstruace :wink:

Madli,hezky jsi to napsala :wink: , já ještě prcka nemám, ale taky všechno nakupuju pro něho a na sebe házím bobek :slight_smile: a mám z toho vždycky takovou radost
8. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
aha, než odešlu příspěvek už je tu samá novinka :grinning:
8. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Luci, tak to je super, možná by ti měli UTZ udělat i zítra, aby viděli jak je folík velký a kdy píchnout ten pregnyl :wink:
8. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Luci,správně píšeš ,, kelímek na matroš,,,já ho teda neviděla,ale povídal chlap,že chtěl říct sestřičce,že jestli tohle má naplnit tak tam bude týden :grinning: se mu to tam nějak líbilo :grinning:
8. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
jo Luci kdyby tě náhodou inseminoval dr. Václav, tak to bude jasnej kluk :wink:
8. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahojko, manža taky říkal, že to jak pro slona :grinning:

Kdyžtak to půjde i bez Pregnylu, ne :confused:

no nic..dobrou :slight_smile: jen jsem vám to ještě chtěla napsat :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
no jo pregnyl maj tam dole na ambulanci....
8. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
jdu do hajan
dobrou noc :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Luuci ty si to ale umíš zařídit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Žofíku,já mám od dr.Václava krásnou holčičku.Teď počítám s tím že když to bude od dr. Šárky,že to bude kluk.
8. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Tak jen v rychlosti...
Jsme doma a je to docela dobrej blbinec... :grinning:
Odpoledne teda celkem pohodička.Byla jsem doma s Terkou a mamkou a přišla se podívat ségra.Klaudi poňuchňala,asi 2h v kuse chovala... Pak jsme šly koupat-do toho přijel táta i s Amálkou a ejště jejich jezevčíkem.Takže jsme se hromadně vítali,psi skákali radostí,lítali po bytě.Do toho Klaudi a já v rozpařené koupelně... :sweat_smile: Nakonec jsem zjistila při natírání olejíčkem,že mi to v ruce nějak divně pění a že jsem použila na koupel olejíček a poté mazala mycím gelíkem. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Takže Klaudi musel zpět do vaničky a daly jsme si repete. :sweat_smile: :grinning: No,začly jsme poněkud netradičně,ale já věřím,že i přes nesnáze šestinedělí se mi něco takového už nepodaří. :wink:
Klaudi je naprosté zlatíčko.Pořád k ní čuchám a mazlíkuju.Nemůžu se jí nabažit.A to ani v noci,když (už i v nemocnici) dělá virvál,nechce spinkat a mezi kroucením se kvůli prdíkům zkoumavě pozoruje světýlka na zdech a stopě a očividně ji to zajímá víc než nějaký spánek.
Takhle proběhly dvě noci v nemocnici,kdy jsme prochodily asi 100 nočních kilometrů po pokoji.Tak jsem zvědavá,jak to bude probíhat dnes.Navíc když je v novém prostředí... :confused:
Tak zítra,pokud nebudu spát i ve stoje,napíšu jak jsme to spolu zvládly. :wink:
Všem vám moc děkuju za gratulace nejen k narození Klaudinky,ale i k dnešnímu svátku.
Dovezla jsem si z Čáslavi ten nejkrásnější dáreček na světě.Navíc takový,který se nikde nedá koupit. :dizzy_face:

Jo a co se týká čáslavské porodnice,tak doporučuju všema deseti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
8. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Věrko však vy to zvládnete se zavřenýma očima :slight_smile: .A neboj ještě se ti povede plnou jinejch "kousků".Jo jo,prdíky jsou hrozná věc.Na to že na prý víc trpí kluci,jsme si v tom pěkně pochodili taky.
8. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
Luci, dobrý! Hele a v klidu, já byla taky na IUI v neděli, tenkrát to dělala Šári, protože měla zrovna službu. :wink: A myslím, že moc zpětně záznamy zkoumat nebude, co by z toho měla :wink:
A jasně, že by to šlo i bez pregnylu - naše vokatá Anežka je taky bez pregnylu :grinning: :grinning: ale Tobě bych přála pregnyl, Václava a kluka :wink:

Madli, jasně, to potěší :slight_smile: Myslím to "trpný".

Holky, my jsme kupovali kolaudační dar známým - prostírání, z jedné strany korkové a z druhé strany obrázek. Takový abstraktní motiv. Jim se to tááák líbilo. Moc mě to potěšilo. Takže první tip na vánoční dárek :wink: .... jen teď kolem nikoho nemám, komu by se to hodilo. Ale to neva :wink:

Věrko, moc ráda slyším, že si v pohodě!! :wink: Jen tak dál! :slight_smile:
8. říj 2009 ve 23:25  • Odpověz
Tak a zavírám, zavírám les, aby sem nikdo nevlez. :grinning:

... jsem žehlila, cvičila, teď už jen sprška a do hajan. Jestli bude kojení v jednu, jsem zvědavá, jak zvládnu vstát :grinning: :grinning:

Přeju krásnou dobrou a příjemný pátek :wink:
8. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz
Dobré ránko,

otvírám :dizzy_face: Anetka sice ještě spí, ale já už se chystám na plavání a popíjím kafíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

IUI mi nebude dělat Dr Václav, ale to nevadí :wink: mě jde hlavně o to, zjistit při ní, jaký má manža spermio a kdyžtak to řešit dál..abysme neztráceli čas IUI :wink:

Dani, já jí to příště řeknu, že jsem si sama zařídila IUI o víkendu :wink: Myslím, že by to měla vědět :wink: Nechci dělat něco za jejími zády :unamused:

Věru, super, že jste doma a snad jste dneska v noci nepochodovaly :grinning: :wink:
9. říj 2009 v 07:19  • Odpověz
Dobré ráno.

U nás se spinkalo do růžova. Hurá :dizzy_face:

Luci, jasně, řekni jí to, zlobit se nebude, proč by taky...

Holčiny, užijte si den. My máme (skoro tradiční) oběd s Anežčinýma kámoškama a odpol. jdu na angličtinu, se těším.
Večer (snad) budu.
9. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Helou, tak nakukuju a koukáááám, že Lůca je šikula!!!!!! To víš holka, co, tak když máš tu možnost a pro "druhou stranu" to není problém, tak by to byla škoda propásnout třeba to bude ten pravý den...... :wink: Tak držím pěsti a tfuj tfuj tfuj!!!!! :slight_smile:

Já nic, chjo. Zase mezi druhou a třetí jsem měla diskošku v oblasti břišní jinak nic.

Věru tak první den doma za váma, s menším přehmatem u koupání, tak super!!!!! Jsem zvědavá jak jste přestály noc..... :wink:

Já zatím mizím, pa
9. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojky,

Věrka, se v pohodě hlásí už sama z domu, takže je vidět, že ji mamku nic nepřekvapí, koupel mě pobavila :grinning: , máte holky na co vzpomínat :dizzy_face: , no teda přiznám se, že si dost dobře neumím představit odpochodovanou celou noc s miminkem na ruce :sweat_smile: , takže Věru doufám, že si to Klaudinka brzy rozmyslí a začne spinkat v postýlce :wink:

Danča má "skoro tradiční" den :grinning: , tak si ho užijte :wink: :slight_smile:

Luci, zvládněte plavání a ať se Anetce líbí a dnes trochu instruktorku poslouchá :sweat_smile:

Sanu, říkám ti nikam nespěchej :sweat_smile: :grinning: , ale kdybych byla na tvém místě asi bych už taky chtěla a hlavně všichni se mazlinkují, tak kdo by nechtěl, že???? no mě 37tt vychazí někde po silvestru tak už by šlo :grinning:

co dělá Neluš???? dlouho žádná zpráva
9. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoj,

Jakpak se dnaska všechny máte, venku je krásně, já tu teď měla kámošku a dušánek měl ráno bolení tak zůstal doma.

Věru a Klaudi už jsou doma, jste to holky vzali hopem :wink:

Holky poraďte mi dnes beru poslední utroš tak já nevím jestli to není špatně.V sanusu říkali brát crinon do konce 12tt.A dr mi zas říká nebrat, že mi to nedělá dobře, že hormonů mám asi dost.Tak se teď bojím , aby to mimču nechybělo????? :confused: Třeba plašim zbytečně.....když jsem teď 9tt
9. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj Gabi,
no já nevím, tak když to říká Dr. tak snad ví co říká a dělá, chodíš k Dobrkovi? Jestli jo, tak ten by měl vědět co dělá. Já brala utroš a myslím, že skoro do 13 týdne :sweat_smile: , až pak mi to došlo, tak jsem vysadila a pár mi jich zbylo.
9. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak jsem napsala román a neukázala se mi stránka :rolling_eyes:

V rychlosti teda:

Very copak ňuňání to mě ani tak ještě nebere (taky trochu samo) spíš to břicho už tak nějak začíná překážet...... a už chcem vidět, jak vypadá :wink:

Gab to bude v poho, jak říkaj když to má držet tak to bude držet i bez Utrouše.... :wink: Neboj, buď ráda, že se toho zbavíš :slight_smile:

Nelča jde dneska dom...!!! :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Já jsem teda Utrouš pak tak nějak flákala, že jsem ho třeba v poledne ani nedala....... :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.