• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu a jak ty ???si pamatuju, že jsem mezi Vás přišla a ty jsi se chystala na KET, není možný jak to uteklo...a podívej špuníkováuž tu za chvíli bude :slight_smile:
jako jedna naše známá porodila holčičku 4,20 a 55 cm a dala to normoš :confused: mě z toho běžel mráz po zádech...v termínu
9. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Sanu tak mu mám věřit a bodnout na to??? Prý už je mimčo velký natolik , že hormonální podporu nepotřebuje, tak já nevím?
9. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Gab já bych na to hodila boba když to říká, určo to bude silák :wink: Ale to jen můj názor, nebo jestli ještě máš, tak to dober do konce jako dodělej co doma máš a pak to nech.
Jinak já jak jsem psala na předešlé straně. Už mě to moc neba co se týká "technické" stránky. Ale to boulení je super :grinning:

A teda ta známá to je masakr, měla i takový odhad nevíš?
9. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Sanu, no to my jsme taky zvědavý :grinning: , zrovna včera večer jsem říkala, ach jo já bych chtěla vědět jak vypadá :sweat_smile: , ale my máme ještě čas :wink:
jinak jako chápu, že už bříško překaží, mě překaží i to malý co mám a nejvíc v noci při spaní, nevím co budu dělat za dalších 10 týdnů :confused: :sweat_smile:

Gabčo, to je teda míra a váha, jen doufám, že tento extrém mě nečeká, ikdyž předpoklady k tomu máme :pensive: :unamused:
9. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
čoveče to nevím, ale měla cukr a asi to nějako nedodržovala :sweat_smile:

Very ty budeš mít chlapa po taťkovi :wink: Hele mě taky stašili, že bude velikej, ale byl jen dlouhej mátla doktora ta stehení kost, a nakonec z odhadu 3,20 měl 2,85 takže chuděra dlouhej a hubenej :sweat_smile:

Sanu dobírám už dnes a jsem podle posledního utz 9+1tt teda podle mimča si dalo o 4 dny náskok....
9. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
holky teď jsem při motolici dodělala bramboračku tak jdu na ni a asi si schrupnu i ta návštěva mě zmohla, přetrhla mi harmonogram :sweat_smile: :grinning: chybí mi šlofíček :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Gabi, tak hezký chrupčení :wink:
9. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky,

prosím prosím, nemáte některá číslo na PAVLAP??????
9. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jinak na plavču to dneska šlo, vůbec nebrečela, ale instruktorku poslouchat nebude :grinning:

Žofi, v Sanusu jsem potkala dr Václava a hned mě poznal..to bylo tak milý, jak si mě hned pamatoval :dizzy_face: byl tam i s manželkou nebo partnerkou, dělá v androlce :slight_smile: Tak jí hned říkal, kdo jsem a že jsem tam dělala :sweat_smile:

Tak zkumavku máme, ted ještě sehnat Pregnyl :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Holky, jsem už fakt jak blázen...tak IUI o víkendu nebude, pže folikuly jsou ještě moc malý :wink: takže normálně na UZ v pondělí a uvidí se :wink: ale jestli už tam v pondělí na UZ nebuou, tak at si mě dr nepřeje :sweat_smile: :angry: :angry:

A tady všichni spěj :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Šári o tom ví, tak jí to musím v pondělí nějako vysvětlit :astonished: :astonished: :astonished:
9. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
luuci nespí teprv půjdu.Tak proto říkala,že to vychází na víkend ale ted zrovna folíci byly malí tak v pondělí.No snad má dobrej odhad.On je každej cyklus třeba o pár dní jinej.Tak uvidíš v pondělí :wink:
9. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Tý jo Luci jsou to nervy, tak v pondělí se ukáže :wink: budou tam uvidíš, ale myslela jsem na to takhle vždycky stejně..
9. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahojda kočky. :slight_smile:

Tak jsem tu dnes měla na návštěvce tetu Žofíka s Vášou a bylo to moc fajn. Péťa nám udělal pár foteček, tak můžete juknout :wink:

http://majercata.rajce.idnes.cz/Navsteva_tety_Zofky_a_Vasika/
9. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Luci- neboj, folíci dorostou a IUI bude, kdyby čert na koze jel :wink: :slight_smile:

Zatím se loučím, juknu spíš ještě večer, když mě manža pustí :sunglasses: :slight_smile:
9. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahoj holčiny. Jsme zpět z oběda, Anežka předváděla kamarádkám, jaká je hodná... :dizzy_face:

Jdu se věnovat manžílovi. Dočtu večer, budu večer (snad) :wink:
9. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
Evi, super fotky :dizzy_face: všem přítomným to moc sluší a Vašík si vyloženě užíval dámskou společnost :dizzy_face: Bodejť by ne, takový kočky kolem sebe :slight_smile:
9. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
Luci tak to by bylo docela blbé, kdyby si tě Václav nepamatoval, takovou domácí tam.... :sweat_smile: :confused:

Maju tak vy jste měli takovou velectěnou návštěvičku :slight_smile: Tak jste to pořádně aspoň s Zofkou probraly? Určo jo viď.
A večer tě samo osazenstvo omluví, když máš doma taťku..... :sunglasses:

Dančo tak měla Anežka jen špatný dny před tím.......

Já jdu připravovat řízečky, manža bude dneska u rodinného krbu, tak jestli bych neudělala řízečky s bramborem a okurek na vodě.
Tak jdu pomalu připravovat, aby jsem to po prochajdě jen švihla na pánev....
9. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
ahojda všem....

hlásím se po návratu ze Žíželic :wink: musím konstatovat že to byl fajn výlet a taky všem , kteří si přejí dvojčátka doporučuji exkurzi k Evíkovi :wink:
9. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
jo a Evíkovic manža to je teda pomocník, smekám :slight_smile:
9. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
jo a Váša se zas vykadil, sláva HIPPU :dizzy_face:
9. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Ahoj holčiny.

Přišla mi zpráva od Sari: Ahoj Dani, omlouvám se z dnešního pokecu, ale stále jsme s Mari pražandy. Je to tu neskutečně dlouhý. Mari léčbu zvládá skvěle. Na všechny moc myslím. Pa, Sarii

Tak jsem jí napsala, že naní vzpomínáme každý den :wink:

Jinak u nás je dnes drobný posun programu, koupání za chvíli, pak krmení a uspávání, dřív než ve 20,30 se mnou nepočítejte. Anežka je totiž nějaká extra dobře naladěná - a pěkně rozjetá - takže teď nemá cenu začínat večerní procedůry... :wink:
9. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
jééé, Nelča jde dom :dizzy_face:

Gabi, udrží se i bez utrouše :wink: utrouš je na podporu žlutého tělíska (mj.) a to už valnou část práce odvedlo - nastartovalo další hormonální pochody, takže teď už to jede samospádem :wink:

Luci, Anetka je šikula :wink:
A s tou IUI je to skoro jak špionážní román! - jsou tam, nejsou tam, budou tam, najdou se. Ale dopadne to jako pohádka - takže dobře :wink:

Evi, Žofi, krásný fotky!! :slight_smile: Muselo to být fajn!!

Sláva Hippu!
- tak toto zvolání mi připomíná pozdrav, který použila kámoška látkařka, když jsme společně objednávaly: "až jsou zadečky vašich ratolestí heboučké" :grinning: :grinning:

tak se jdu na heboučký zadeček podívat. Už je asi čas... :slight_smile:
9. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj berušky!
Reportáž z dnešního dne...
Jak jsem včera večer tušila,opakoval se nám naprosto stejný scénář... :sweat_smile: Večer se Klaudi najedla ve 21.30h,dala jsem ji do postýlky.Během 5ti minut se začla kroutit,škytat,prdět,brečet... Takže jsem ji vzala a uondala v náručí.
Potom pomaličku položila do postýlky.Během 5ti minut se začla kroutit,škytat,prdět,brečet... Takhle to šlo pořád dokola.Když se to opakovalo už asi po 10té,vzala jsem si ji k sobě do postele,abych se nemusela pořád naklánět nad postýlkou (záda bolela... :sweat_smile: ). I v té posteli mi dalo docela zabrat,než jsem ji "umlátila".Potom usnula a vzbudila se ve 4h.Dala jsem jí najíst,během 5ti minut se začla kroutit,škytet,prdět,brečet... Opět jsem ji uondala v posteli a spaly jsme do 8.30h.
Dostala najíst,dala jsem ji DO POSTÝLKY,kde spala naprosto klidně do 12.30h!!!!!
Takže se nám opakoval naprosto stejný scénář jako ještě v porodnici.

Tak,a teď mi "baby raďte",čím by to celé mohlo být??????????????????????????? :confused: :sweat_smile:
9. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
ahoj Věruško , já myslím že má Klaudinka boleníčko------
9. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
jo a zdravíme Sari s Marinkou :slight_smile:
9. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj zofiku!
To asi má.Podle toho jak se chudinka kroutí a i slyším ty rány... :confused: Mě jen zaráží,že jako mávnutím proutku to přijde vždycky večer a ve stejnou hodinu.
Jak vy jste prdíky zvládali? :confused:
9. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky, dorazím taky o chvilku dýl...ted jsem dala Anetku spát, udělám si véču, naliju vínko, osprším se a dám masku na obličej :grinning: takže do 20ti minut jsem tu :slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Věruško, tak tomu se říká kolika. Víš co já si toho užila, radši nechci vzpomínat, bylo to děsný...ale nebudu tě strašit, zajdi v lékárně a kup jí kapičky sab simplex a nebo baby calm.
9. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
Věru tak to má Klaudi skoro režim jako já, v noci se pořád budím nebo mě buděj trhači, pak než zaberu...... no a přes den na mě jdou mrákoty.................
Jen teda já si pomůžu sama :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Já bych měla jít shodit strniště, ale mě se tak nechce :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jsem se dneska s tím žehlením a vyvářením nějak dodělala :angry:
9. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.