• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
... jen jsem napsala, že jdu dočíst, začala Anežka brečet. To bylo čtvrt na deset... vydrželo jí to do jedenácti :confused:
Ale stejně nešel kůň, co jsem stihla zkoušet...

Dočtu zítra, protože teď nemám sil. Ale vypila, na co přišla, tak jí to třeba do rána vydrží... snad. Dnes se přidávám k sovám páleným...

Dobrou a zavírám, zavírám les :wink:
9. říj 2009 ve 23:21  • Odpověz
Ahoj holky

Evíku a zofíku děti jsou úžasný. Prostě mě to dojalo.

Věru ty mysli na ty svoje holky ty tě milují a potřebují.

Jinak mám dotaz ve středu budu mít šestinedělí a MS stále nikde. Mám pak volat doktorovi na vyvolávačku nebo to nechat až přijde sama.
10. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Dabli, nevím, s tímhle zkušenost nemám, ale nechala bych to (tak asi 14 dní) a pak příp. volat.

Jdu dočíst. :wink:
10. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Věru :frowning2: to je k těm kolikám. Držím palce.
Věru :frowning2: :angry: :cry: to je k bývalému... Tohle nekomentuju, bych byla asi sprostá.... :unamused:

Věru, pokud se na to cítíš, posilovat břicho můžeš. Ale první týdny hlavně posilovat pánevní dno (jako před porodem) a pak břicho - rada porodní asistentky.

Very, bašti, vždyť kojíš! A sladké prý dělá dobrý mlíko :wink: Hele, na koláče bacha, kynuté může nadýmat... jasně, jak koho :wink:

Luci, já cvičím "prostné" jak se říkalo ve škole, a můj otec doma to nazýval "jdeš za hoblovat koberec" :grinning: :grinning: Zkrátka každý večer trochu hobluju. No... moc to není k ničemu, ale ten pocit :wink: :slight_smile:

Žofi, o Soníkovi vím, že je tu s námi, jinak nic :wink:

Tak a u nás nastává krmení divé zvěře, takže pádím. Jinak včera usnula v 11 večer, potvora :stuck_out_tongue_closed_eyes: Důvod neznámý :unamused:

Přeju krásnou sobotu :wink:
10. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Hezkou sobotu,
za oknem je teda kosa,brrrrr.

Dabli,já dostala ms až po tom,co jsem přestala Adélku kojit.
10. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj jdu dočíst.
10. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojda,madli je kosa za oknem no mě je zima i doma dneska nám ještě netopí :wink: dabli uvidíš u nás sousedka po revizi dostala ms až za 8týdnů a pak měla ms normálně.Jak píše Danča taky bych to ještě nechala třeba dorazí. :wink: Evi a žofi miminka jsou krásný co dodat :slight_smile: Sarii Marince Vše nej k dnešnímu svátku hlavně hodně zdravíčka a at jste co nejdřív doma :slight_smile:
10. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Tak jste toho napovídali v rámci možností..... dalo se krásně dočíst.

Dabli já bych asi počkala tak 14 dní jak píše Danča a pak bych cinkla dr... ale taky nemám zkušenost....

Maju včera asi ukořistil mangel :sunglasses:

Věru snad jste měli lepší noc než včera..... :pensive:

Já se zase probudila ráno s vanou, takže jsem neporodila :grinning: :unamused:

Venku nooo takovej podzimek. Nevadí, dokud neprší, tak to je fučajz.

Dneska peču kuřecí stehýnka a k tomu brambory. Pak něco podělat a procházkovat.

Mari vše nej k prvnímu svátečku! :slight_smile:

Tak zatím, jdu pokračovat v žehlení :slight_smile:
10. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Marince vše NEJ k prvnímu svátku a hlavně, ať jsou holky brzy doma a zdravé :wink:

Sanuska neporodila... si mě pobavila tím, že jako by mohla nastat situace, že se ráno probudíš a miminko bude na světě :grinning: :grinning: aniž by sis v noci všimla :slight_smile:

Manžela jsem poslala ven, jsem zvědavá, jak dlouho vydrží kočárkovat. A jdu něco dělat, je tu jak po boji... :unamused:
A budou těstoviny s kuřecím masem a bílou omáčkou (s nivou) - stehýnka byla minulý týden, Sanusko, jsme měly stejný nápad :wink:
10. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Marince všechno nej nej k svátku.

Sanu taky jsem se zasmála.Ale komu by se to nelíbilo.Večer jít spát a ráno mít mimi v postýlce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

U nás je dneska sekaná plněná vajíčkem a brambory.
10. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
Jooo holky ještě ideálně se vzbudit mít po šestinedělí a mít zajetej režim :grinning:
ALe fakt se každý ráno budím a říkám si, že jsem fakt těhu :grinning:
10. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahojky,

tak já už mám po spiningu :dizzy_face: byl to teda dneska záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale super :dizzy_face:

Marice, všechno nej :dizzy_face: hlavně at už jsou holky doma :dizzy_face:

Teda venku je ale kosa :rolling_eyes: tady leje jako z konve :frowning2:

My měli halušky :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojda kočky,

včera večer nám zastávkoval net a pak už jsme s manžílem zaparkovali do peřinek :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska jen nakukuju, abych popřála Marince k svátku- hlavně zdravíčko a ať se holky s mamkou v tom Práglu držej..

Já za chvilku razím na sraz od základky- ani nevím, po kolika letech, tak jsem na to zvědavá. Jsme u našich, tak bude Péťa s mamkou "sloužit". No a já si užiju trochu toho orazu a třeba vínečka :dizzy_face: ..Akorát mám trochu obavy, abych neskončila díky únavě s hlavou na stole po první sklence :grinning: :grinning:

Jinak všem hezký víkendík a děkuji za pochvalu foteček-dětiček :slight_smile:
10. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
Holky dneska jsem koupila první vánoční dárek pro Adíka.Byla jsem s kámoškou ve Špáru a měli tam zlevněnou Chou Chou-maminko uzdrav mě.Normoš stojí 1.299,- a měli ji za 799,-.Hned jsem žhavila mobil na Petra a vzala jsem ji.Až se Adík přesune k bybičce,chci ji vyzkoušet jestli vůbec funguje.
10. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
Hoj

koukám, jestli se tu někdo nepohybuje a vidím, že nepohybuje. Manža je teď pryč, tak jukám....

A teda špuntice se mi dneska asi lehce cpe na spodek, protože to bylo lehce nepříjemné když jsem se trochu sklonila, tak snad zase bude v pondělí nález veselejší.....
10. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Tak já jdu do vaničky. Hola hola moře na vorvaně volá.

Pak juknu.
10. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
My jsme byli odpolko v Paláci, na procházky to moc nebylo :unamused: a pak jsme modelovali Barnyho na dort :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím říct, že se nám docela povedl :dizzy_face: už se chladí v lednici a čeká na příští víkend :dizzy_face:

Madli, tu Chou chou chci taky, ale ještě nevím jakou..je jich tolik :wink:
10. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Já jsem se rozhodovala mezi chou chou a Baby Anabel.Líbila se mi ta cena tak jsme šli do Chou chou.Už jsme ji s Petrem zkoušeli a neví nevím,jestli si ji nenechám pro sebe :slight_smile: .Je to takový druhý miminko.A hlavně se dá VYPNOUT. :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
madi, já chci taky chou chou, ale oni jsou různý druhy :wink: tak ještě nevím jakou :confused:
10. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Tak se hlásím, že žijeme. :sweat_smile:
Holky jsou hodné, ovšem večery bývají zajímavé, to je trápí větry, ale žádna katastrofa. Teď mi přijela máti na 14 dní, takže si ještě budu užívat pohody s holkama, ale pak tady budu přes den už sama, tak mi asi začne taky pořádna honička.
Teď zrovna si užívají trochu křiku, tak se jdu postarat.
Ahojky
10. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Muchli to je super jak to zvládáte.Jsem se teď jukla na fotečky a ta "při vážení" mě pobavila.Holky jsou kouzelný.
10. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj holčiny. Večeřím (konečně). Trochu jsem se poučila ze "jste to, co jíte" o výživě kojící matky a tak baštím brambory na lupačku s tvarohem a s mlíkem. Je to bašta... jen o tom večerním jídle tam moc nic neříkali :grinning: :grinning: ale dřív to nešlo. Jsme samy a Anežka ještě nespí....

Dočítat nebylo pomalu co.

Zdravím vorvaně Sanusku :grinning: :grinning:

Maju, užij si srazík :wink: Je dobře, že už jsi jakž takž v pohodě!

Muchli, holčičky jsou krásný. A i u Tebe jsem ráda, že to jde, že to zvládáš. Hele!!! To Tvoje heslo pod fotkou je nové, ne?? Ale rozhodně souhlasím!

Přeju všem krásný večer a příjemnou neděli!

Dojedla jsem, pofackuju to tu, ohobluju koberec a jdu zalehnout, protože krom dvou nočních kojení mě ráno v půl osmé čeká broukání a úsměvy na celé kolo - mamko, vstáváme :grinning: bez ohledu na to, kdy usne. :wink:
10. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak noc na dnešek byla zase o něco horší než ta na včerejšek. :sweat_smile: Klaudi se kroutila jako blázen a utišit ji našlo ani neustálým houpáním a konejšením v náručí.Potom jsem to už vzdala a nechala ji prostě brečet.Bylo mi jí tak strašně líto. :frowning2: Pak jsem ji zase "umlátila" u mě pod peřinou,ale fakt mě to stálo hodně sil. :unamused: Po ranním krmení jsem si honem zase lehla a chvíli dáchla,abych trošku ten deficit dospala. :pensive:
Přes den pak byla zase jako zlatíčko.Skoro o ní nevím.Jsem z ní úplně vyšinutá,protože s Terkou jsem si pomalu neodskočila ani na záchod. :fearful:
Teď je zase po jídle a začíná nám noční šichta... :confused: Takže si pořádně odpočinu zase až zítra přes den.
Mějte se a zase se alespoň na chvilku ozvu. :wink:
10. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Chlapy jsou fajn :grinning: Drahý dorazil ve 4. Choval se sice tiše - mě nevzbudil - ale malou jo. No a ta už se postarala o to, aby dostala mlíčko (po necelých dvou hodinách od předchozího jídla). A pak nechtěla usnout... Tatínek problémy s usínáním neměl :grinning: :grinning: Nu co, aspoň bude zdravá... si říkám. Bylo další (už prý poslední) kolo zapíjení letošních dětí, takže to muselo dopadnout takhle pěkně do rána :grinning: :grinning:

Vymyslela jsem si řízky z bramborovým salátem. Tak si je jdu udělat....

Věrko, v takových chvílích si vždycky říkám: máme, co jsme chtěly. Uvidíš, šestinedělí uteče a pak už bude líp :wink:
11. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Hezké nedělní ráno,tu je kosa jako blázen,ještě ti to Sanusko vyhovuje :cry: a vypadá to,že se přižene i déšť.
Holky,byli jsme na Draculovi moc se mi to líbilo jen ta Praha je na mě moc velká a muj orientační smysl nulový.Na rozdíl od Míši bych tam asi nemohla existovat,pravda je to o zvyku,ale mě je na vesnici fajn. :sweat_smile:
Muchlíkovic heslo neplatí pokaždé :slight_smile:
Hm,řízeček a salátek já jdu zkusit něco nového snad se to povede. :wink:
11. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
AHojda,

jen hlásím, že jsem se opět vzbudila s vaničkou na stejném místě jako včera..... :wink:

Nestihnu dočíst, jen něco bylo o manželích, tak ten můj dorazil ve 3:45 :wink:

Zatím pa, dneska to vypadá zase navečer na krbík.... pak dočtu.
11. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Sanusko, tak to naši manželé táhli do stejné hodiny :grinning: :grinning: nebyli nakonec spolu??

Vzbudila jsem ho v pravé poledne, vůbec mu tu opici nezávidím :grinning: :grinning: a prý pili na Anežčino zdraví, tak aspoň něco :wink: :grinning:
Tady občas vykoukne sluníčko, tak jdem asi ven... to rozchodit :grinning: :grinning: i když já už mám dnes nachozeno kolem plotny dost, řízečky i salátek - bylo to mňam :slight_smile:

Užijte si odpoledne :wink:
11. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Madli no jooo čoveče stále mi to vyhovuje :sweat_smile: Jako myslím to počasí. Já si to teplo stejně neužívala, takže si užívám tohle :wink:

Dančo řízeček a salát noooo určitě bych neodmítla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přijde mi, že teď ke kkonci mě honěj chutě nejvíc z celého těhu :rolling_eyes: A hlavně na sladké, které teda si dopřeju, ale ne dle chuti..... :unamused:
11. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj berušky,klidně může začít pořádná zima.Dneska jsme koupili Adíkoj zimní botky.No spíš je koupila babička a my je jen vybrali.Ale když se nabídla.že je zaplatí tak proč toho nevyužít.Hodila jsem fotečku do alba.Tak kdybyste je chtěli okouknout.A prosím chválit :wink: ,mě se moc líbili :slight_smile: .
11. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Madli, botky jsou krásný!

A mě už jde taťka domů z procházky, tak se jdu zas věnovat rodině. Udělala jsem si chvíli na kafe a na dočítání, ale nějak nebylo co. Neva. Přeju krásný večer a pracujícím, ať ten nastávající týden uteče :wink:
11. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.