• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
A nám taťka odjel.Jel pooct bráchoj s novou vanou a vrátí se zítra kdoví kdy. :frowning2:
11. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
Madli botky jsou správný :wink: A kam to až manža jel pomáhat? :confused:

Dančo, tak ať máte hodné miminko a večer pěkně zabere, to platí samo i pro ostatní!!!! Hlavněěěěě pro Věrku a Zofi....

Na Sar myslím, nevíte kdy se maj holky vrátit? Nebo podle situace...??

Já se loučím, jdu si umejt šišku a relaxovat.

Zítra jdu na monitor a KO, tak jsem zvědavá zda bude změna.....snad jo....

Mějte se paaaaaaaaaaaaaa
11. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
Jel do Milovic.je to u Lysí nad Labem.
11. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahojda tak to holky teda nechám ještě 14 dní a pak si kdyžtak skočím na vyvolávačku.

Jinak zítra jde na vyvolání porodu jedna holka z bandy a moc dobře mi nebylo ji dnes vidět s bříškem. Nějak mě to dostalo ach jo.
11. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Dabli ani se ti nedivím.Já jsem trochu chuř zkousla to když nám známá řekla že je těhu.Ale už je to v poho.Výdáme se dost často a jsem v poho.
11. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
brý den, bodejť bych mohla najít diskuzi když nám předělali písmenka :astonished: :confounded: :unamused:
11. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
jsem byla snad až na 10. stránce a pak si říkám, že je to blbost...
11. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
no povídám si sama pro sebe, jen že Vašík kaká každý den a sám :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
zdravím Muchlíka :sweat_smile:
11. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
sanusinky můžu zase poprosit o radu
11. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Blaženko, klidně se ptej :wink: Možná budeš mít kliku a někoho z nás tu zastihneš on-line. Ale teď je tu fakt hodně mrtvo....

No, já taky pádím. Anežka (snad) usnula před pár minutami. A možná ne, ještě třeba nespí úplně, uvidíme. Jdu spát, abych nebyla ráno jak sova pálená :grinning: :grinning:

Přeju krásnou dobrou :wink:
11. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
:slight_smile: Sanusinky máte někdo skušenosti se špinením v průběhu prvních 10 dni Děkuji vám za radu a odpověď
11. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Blaženko, s tímhle neporadím...

Holčiny, jsem vzhůru od 5,45 netuším, co po mě Anežka chce... ani jídlo, ani přebalení to nebude. A spát taky nechce, chjo... :unamused:
12. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
ahoj dani !
tak tohle jsme před chvílí taky řešily. :confused: teď se snad už ubrala v mém náručí (píšu jednou rukou),ale úplně se bojím položit ji do postýlky :sweat_smile:
12. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
holčiny-maminy... taky se vám miminka hnedka z kraje loupala z kůžičky? Klaudi je samá šupinka :confused:
No,dneska se jdeme ukázat paní doktorce,tak se poradíme. :fearful:
12. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahojky po víkendu,

nevím zda stihnu dočíst :sweat_smile: , ale v průběhu chvilek se pokusím :wink:

My poctivě s manžou pracovali na bytečku, a když se zadaří tak se o víkendu stěhujeme, část kuchyně už mám vybalenou a teď přijde na řadu druhá část a oblečení :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jen ještě nemáme internet, takže bez připojení :confounded: :frowning2: , zase přijdu o novinky musím ho donutit zjistit jak to tam funguje :sweat_smile: :pensive:

přelítla jsem v rychlosti, že Sanuska drží stále 2in1 :slight_smile: a dnes má KO, tak ať slyšíš Sanu něco pozitivního :wink:

Šári a Mari, holky na vás moc myslím, ještě jste v nemocnici, když se neozýváte, tak držím pěstičky :wink: :slight_smile:

já jdu balit
12. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
ahojda kočandy...vyhlížím Luci zda bude IUI....
12. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak zítra bude IUI :dizzy_face: se Šári jsme si to vysvětlily :sweat_smile: manža jde na 8:30 a já na 14., pak razím za manžou do Práglu, jsem na přepremiéru nějakýho českýho filmu :wink: Šári mě upozornila, že před tím s Anetkou jsme mělio velký štěstí a ted se to nemusí hned povíst, tak abych nebyla zklamaná :wink: Já se stejným scénářem jako před tím rozhodně nepočítám :unamused:

Věru, taky jsme měli období, kdy Anetka vstávala v 5 hodin :rolling_eyes: člověk toho za ten den víc stihne :sweat_smile: ale jinak sjme vděčná, že ted vstává nejdřív v 8 :dizzy_face: spíš dýl :dizzy_face:

Věru a to loupání kůže je úplně normální :wink: promazávej a za týden je Klaudinka slouplá :wink:
12. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Věrko, všechna miminka se loupou - to je v pohodě, prý až do 4 měsíců neřešit, pouze mazat. ... se mi to řekne, taky jsem to řešila, ale pravda je, že zbytečně. :wink:

Tak jsme Anežce za to její zlobení koupili hrací deku a její první usínáček :slight_smile: A teď mi tu zas vříská a nevím, co s ní... :unamused:

Ale věičky to jsou krásné, že?
http://www.nattou.be/13/Les_Zamis/444/Playmat_with_arches.html

http://www.nattou.be/6/Noa/81/Doudou_sheep.html

Very, přeju, ať stěhování probíhá dle plánu. A zařiď si internet, ať víme, jak jsi na tom :slight_smile:

Luci, hurá, IUI :slight_smile: držím palce!

Už nevříská... na klíně... za chvíli jdem zas ven, i když je hnusně... kočárek zabírá... :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Luci super, good news :wink:
12. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Dani našeho Vašíka nebaví lautr nic, mám 2 hrací deky, 2 křesílka a jednu houpačku a nic ho nebaví, tak ti přeji ať to Anežku zabaví...
12. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
madli, botky jsou pěkný..taky musím nějaký koupit :wink: jsou nepromokavý? :confused:

žofi, Vašík je teda osobnost už od mala :sweat_smile: :wink:

Dani, hračky jsou krásný :dizzy_face:

Mamka byla dneska s Anetkou dopoledne v Carfuru a za "odměnu", jakou tam, dělala scénu..lezla po čtyrech a hrála si na psa :sweat_smile: dostala kočárek a plyšovou ovečku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jinak, zítra mám termín porodu..teda jako před 2 lety :sweat_smile: tak doufám, že by mi to mohlo přinýst štěstí :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
ahojda,
Luuci mají tu nepropustnou membránu.Takže se tam nedostane mokro.A uvnitř jsou krásně teploučký.Adél v nich šla málem i spát,jak je nechtěla sundat z nožičky.

Že bych taky udělala nějakou scénu v obchoďáku? Za odměnu udělám cokoli.Skoro cokoli. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jo jinak držím na zítra palečky.Tfuj tfuj tfuj.
12. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
madli a kde jste je kupovali??
12. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ve sportovkách Intersport.Měli ještě červený ale Adélka si vybrala modrý.
12. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Myslím že v Pardubicívh je v Afipaláci.
Jsem si na chytrím kolečku našla,že když tenhle měsíc otěhotním,tak budu mít stejnej termín porodu jako když jsem byla těhu poprvé(né s Adélkou).
12. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
já chvíli odpočívám u toho balení, co toho člověk nashromáždí za pár let :grinning:

Luci, takže zítra ta sláva vypukne, budu držet pěstičky :wink: :slight_smile: , no bylo by to osudové, ale proč ne :wink:

Dančo, hračky pěkný, já mám od nattou hračky ráda, vypadají moc hezky :dizzy_face:

Madli, botičky jsou fakt hezký, nevím jak vypadaly ty červený, ale tyhle jsou fešný :wink:

jakpak Sanuska??? se nám nehlasí už máme dost hodin :confused: snad si to z ničeho nic špuntová nerozmyslela :sweat_smile: :grinning:
12. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
je koukam ze Verka uz je dvojnasobna mamca, velka gratulace!
Jsem diskusi nemohla zaboha najit...
Ja zvracim a zvracim, jsem sice doma, ale porad mam sbaleno do spitalu. Hnus. Mimco je pry ok. Snad to prejde, protoze za prve uz nemuzu a za druhe bude mrne asi nahate spat se psama v boude :wink:
Vsem snazilkam hodne stesti, mamkam klidna ditka a tehulim pohodu.
12. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.