• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
no v to doufám Luci, abych si mohla taky konečně začít to mateřství užívat :slight_smile:
13. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj berušky!
Zofíčku,nechci Tě nějak strašit,ale přesně to co popisuješ jsem si prožila s Terčou,když byla malá.Nic ji nezabavilo,hračky kolem sebe vůbec nevnímala,jen řvala a řvala...I v kočárku,i v náručí... Pořád jsem jí musela být na očích,problém byl si i jen vyčistit zuby.Pořád jsem čekala až to přejde a pořád to nepřicházelo.Maličko se to začalo lepšit až někdy po roce,ale taky žádná sláva... Nechci Tě tím rozhodně strašit,to vůbec.Jen chci aby jsi věděla,že v tom nejsi sama.Že si to opravdu někdo musí za ty hodné dětičky vytrpět :grinning: A hlavně - že žiju a malá taky.I když jsem měla mockrát chuť ji zaškrtit. :grinning:

A teď chvála... Klaudi mi dělá v noci čím dál větší radost. :dizzy_face: Na včerejšek brečela hodinku,od 3 do 4h,na dnešek od 4 do 5h.Mezitím kojení po 3 hodinách,ale to hnedka zase usne a tím pádem i já.Takže fakt ji chválím a doufám,že i nadále bude hodná a poslušná holčička. :dizzy_face: :grinning:
13. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Věruško nestrašíš, já vím že si to "vybírám"se vším všudy :dizzy_face: no vidíš a Klaudinka je hodňoučká a to je dobře..
13. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Zofi,já se tomu úplně bojím uvěřit naplno.Po tom co jsem měla s Terkou a od jara doma... :confused:
Tobě držím palce ať to zvládneš a cítím s Tebou... :wink: :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Čavec, jen nakukuju.

Myslím na Lůcu :slight_smile: A držím pěst, aby tam byl nějakej extra spermoník bojovník.... :sunglasses: :sunglasses:

Já jsem sproštěna diabetologické poradny, tak aspoň něco, jak mi zazvonil před 6 budík, tak jsem myslela, že se na celou poradnu vyprdnu, ale vstala jsem.....
Jinak vana stále na svém mísstě...

No ke spinkání se ještě přidat nemůžu, tak jdu dát vařit špagety a patlat sekanou.

Odpol juknu, zatím pa
13. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojda holky,

tak jsem v rychlosti dočetla a přelítla příspěvky :wink:

Luci, tobě dneska hodně štěstíčka, manža už to má za sebou, tak teď ať tam najdou tu pravou :wink: a ve 14 hodin tobě tfuj,tfuj,tfuj :dizzy_face: večer si dejte něco dobrého a ještě se do toho s manžou pořádně opřete :sweat_smile: ať je výsledek 100%

Žofi, to je Vašíček jako pan vašnosta, teda se přiznám, že nevím co bych dělala, no něco bych musela a jak píše i Věrka, taky jí to s Terinkou potkalo :pensive: , holky nezávidím, doufám, že zabere výcvik Danči :grinning: , zlehčuju situaci promiňte :sweat_smile:

Věru, tak sláva super, že se Klaudinka rovná, vidíš najedete na svůj systém a řád a ona ti to všechno vynahradí srdíčko malinký :dizzy_face:

Dančo směju se tvé výchově, ale zkusím praktiktovat, Anežka je rozumná a zase začne poslouchat :wink:

Sanu paráda, že už do té poradny nemusíš, přiznám se, že mě to stačilo jednou to vstávání a víckrát by mě švihlo :unamused: , špuntová je stále v poklidu, tak já můžu jet vybalovat zbytek kuchyně :wink:

od včera mě nějak divně tahne a píchá hodně dole, tak dneska jen tak v poklidu se budu šourat a vybalovat mističky :grinning:
13. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
tak jsme byli s Vašim na prochajdě, fíha, tam fučí....normálně to je na čepici i pro dospěláka :unamused:
13. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky všem :slight_smile:
U nás svítí sluníčko, ale ten fujavec nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už je to na zimní bundu.
Luci moc moc držím pěsti na dnešní IUI :wink: Tak vidíš nakonec to dobře dopadlo a vajíčka dorostla :wink: tak tfuj, tfuj :wink:

Woblud tak fajn, že jsi doma a přeju ti, aby ty nevolnosti šli někam do prčic :wink:
A jak Andi nemá ona dnes UTZ?? :confused:
Veru ty makane dej si šlofíka :wink: já si včera dala do těla nákup i afi mě totálně vyčerpalo :sweat_smile: už vím kde všude tam je WC :sweat_smile:
Sanu se drží :confused: no už , aby to bylo viď...
Žofi tak Váša má zas nové období????a zrovna řevu :sweat_smile: ale neboj to taky přejde :wink:
13. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Věru, Klaudinka je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: Shou-Shou jak vyšitá :dizzy_face: a kočárkování vám holky taky moc sluší :dizzy_face: , chválíme za fotečky :wink:
13. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Věru hezké fotečky , Klaudi vypadá zas upně jinak a pěkná kolébka :wink:
13. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Gabi hojky,
jj wc mám zmáknutý všude, někde i vícekrát za nákup :grinning: (baumax, obi, afi :grinning: ), to jsou moji oblíbenci :grinning:
13. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Veru to je děs viď :sweat_smile: člověk chce něco koupi a pořád tam vymetá jen wecka.Jo a koupila jsem si bundu, tak jsem si udělala radost.
Veru kde máte byteček v centru??
13. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
odjíždím vybalovat, zatím páčko

Gabi ne mimo centrum :wink:
13. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahojda,jo jo Gab byl dneska UTZ jsem se klepala jak osika.Tak prý je tam zatím jedno a uvidíme za 14dní.Tak fotečku zatím nemám a ani jsem si teda neříkala.Ale pak když jsem byla na odchodu tak mi řekl,že je tam jedno a je v pořádku.Tak uvidíme za 14dní.Zase čekat taková dlooouhá doba.Ale ptal se mě kam chodím ke svý dr.na gyndu tak pak asi když to bude o.k.tak půjdu už ke svý. :wink: Dani tak Tvůj odhad je na jedničku :slight_smile: Sanu je ještě v celku ještě vydržte holky :wink:
13. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Luuci a držím pěsti at Ti ta 13přinese štěstí :slight_smile:
13. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holčiny :wink:

Zlobí mě internet. Nezvoní zvonek (zase) a má přijít opravář na myčku... bolí mě jako na mrchu :confused: a Anežka od čtyř do půl šesté nespala a řvala.

Jinak pohoda. Jediné, co vyšlo bezvadně, byla dnešní práce (poradenství). Takže to nejméně důležité...

Dočtu (snad) později. Užijte si den. Tady leze sluníčko, snad aspoň na chvíli... :wink:
13. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Vše NEJ Agisovi k svátku. Agi je totiž Renata :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahojda holky,
jen vás jdu pozdravit, doma pořád blázinec, někdy tu máme takový bordel, že se modlím aby někdo nezazvonil a nechtěl jít dál :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak dětičky zdravé, za 2 dny jdem na 4 měsíční, tak jsem zvědavá kolikpak vážíme. Miki je habán, Amy zase drobnější. Začínáme pást, Miki je kupodivu jako chlapák šikovnější, Amy prostě pohodářka. Chodímy trošku cvičit abychom posílili zádové sválstvo, ale jinak vše OK.
Jdu pokoukat co je tu nového, zda někdy neporodil, neotěhotněl a tak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dani Miki nespal do 21:30, pak se vzbudila Amy a zlobila do 23:45 :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jen abych tě trošku potěšila a ráno v 6 jsem vstávala, v 8 jsme už byli objednaní na cvíčo :confounded:
13. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Věruško sice pozdě, ale moc gratuluji ke Klaudince, je to prdelinka malinkatá, hlavně ať se má čile k světu a prostě se všechny 3 kočko mějte bájo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Luci držim palec :wink:
Sanu a jak ty?? Už se to blíží viď??
A ostatním těhulkám to taky pěkně naskakuje ... jak Nelča?? Stále 2v1??
13. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Evi, díky za odkaz na stránky... jen v tom prvním článku píšou, že to normální děti do 3 měsíců přejde. Hm, nám to ve třech měsících začalo :grinning: :grinning: Ale teď jsem v pohodě, už hodinu si povídá sama se sebou, v lehátku nebo na dece. Ale opravář pořád nikde...

Holčiny, díky za podporu - Žofi, vím, že mám pár procent starostí proti Tobě nebo Evíkovi....
13. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Artep, čau. Nelča už má Kubíčka u sebe. Tuším 35. tt? Vše v pořádku :wink: Už jsou i doma z porodnice :wink:

A co Tvoji raubíři, dobrý??
13. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
ŽOfi Véna fakt fešák a s Andrejkou a Esterkou fakt moc hezká fotečka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A jak Evik?? už s holky trošku polepšily, nebo pořád stejné??
Venku je strašná zima, děti spaly venku asi 2 hoďky zachumlané v kočárku a myslím že jim to stačilo, dneska jsem pokoupila už silnější čepičky, páč je to fakt fičák no děs běs :astonished: a to je teprve polovina října ... jen abychom se na Vánoce už zase necákali v bazénech na zahradě :grinning:
13. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
jo, už jsem to našla - tak fajn, že jste všichni OK.

No jo, s tím spaním - mám, co jsem chtěla - mám miminko :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj Dani, no však jsem psala, Miki vzhůru do 10 a amy od 10 do 3/4 na 12 :grinning: :grinning: :grinning:
Ale to je docela vyjímka, jinak je to někdy tak a pak zase jinak, někdy prostě zlobí a někdy jsou hodní :slight_smile:
Teď oba spí :grinning: :grinning: :grinning: miláčkové, takhle je prostě zbožňuji ...
A jak Anežka?? Zlobí??
Nely tak gratuluji, hlavně že je vše v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Dani je to hrozný že to píšu, ale někdy mám chuť zabouchnout dveře a prostě utéct :astonished: :astonished: :astonished: jsem macecha, já vím, ale někdy je to fakt hrozný, ale pak se na mě usmějou a já mám slzy ve vočích, jak jsem šťastná :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Stříhám metr, prý nejhorší je to do dvou let, takže "už jen rok a 8 měsíců" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
:slight_smile: Zdravím vespolek

Vidím tu Arti- tak aspoň na skok :wink: ...S holkama je to tak na střídačku, ale stále s jazykem na vestě- prostě přesně, jak píšeš, včetně té uti zabouchnout dveře a utéct...Jedna dvojčatová mamka někde psala, že denně měla několikrát k dětem řeč o tom, jak pomažou do babyboxu :grinning: ..Takže hlavu vzhůru- prý je to u nás (dvojčatovek) naprosto O.K. a máme své snahy omezit jen na "přežití" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..O nějakém pořádku-nepořádku raději ani nemluvím.. :pensive: :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Holky- manža si někde přečetl, že se už teď můžou dětem číst pohádky a tak tůní mezi postýlkama a čte :sunglasses: :wink:
Skore- Esterka spí a Andrejka má co chvilku "technické připomínky" :grinning:
13. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jinak přemýšlím, že to s tím ušním uspíším, pže cvrček v uších užvrže nepřetržitě a při každém trochu silnějším zvuku to přejde v to hvízdání, což je fakt na Bohnice.. :rolling_eyes:
13. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Evi ahojda, jsem ráda že jsem tě tu chytla, nějak sem teď moc nechodím, prostě nestíhačka ...
Jo jo, ty pocity jsou asi stejné ... u tebe je to ještě určo horší, když manža je furt někde v luftíku.
No jak já bych brala chlapa, který přijde ve 3 domů z rachoty a pomůže mi ... ale takhle mi připadá, že jsem tu fakt na vše sama, Luboše nechci rušit v práci, ale někdy to holt jinak nejde, procinknu ho a on přilítne z dílny. Ty ani tohle nemůžeš a tak fakt klobouk dolů ... no a to cestování po doktorech sama ... jak to prosím tě děláš?? já tu nikoho nemám, tak musím s manžou, sama bych je už ani neunesla :grinning:
13. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.