• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Žofi- to je superda, že se Váša rozkadil :slight_smile: :wink:

Luci- tobě tfuj,tfuj, ať jsou spermoušové závodníci :wink:
13. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Arti- no doktory se mnou absolvuje Petr na "propustku", to bych sama taky nedala...
13. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Evi tak ať ušař pomůže, no máš toho holka moc moc, až zase pojedu do Choťo, tak se stavím. Už jsem tam byla, ale na skok, tak jsem ani nějak nepomyslela na to, že bych napsala, že jedu a stavila se :wink:
13. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Tak to jo, já už se pomalu začala červenat, že jsem na dvě věci :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Evi a co pasení?? Pasete pasete?? Miki docela dobrý, ale Amy je lenora :grinning: :grinning: :grinning:
Je fakt že jim jsou vlastně 2 měsíce a kousek, ale doktoři na nich chtějí zázraky mi prostě někdy připadá.
Už se i trošku zabaví, mlátí do zavěšených hraček, broukají, vejskají ..... myslím tak normálka, každé dítě přeci není tabulkové že jo??
13. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Arti- hlavně nepropadej pocitu, že jsi špatná matka a nedej se odradit tím, že některé dvojkovky mají děti "buchty" a tak mají čas klábosit po netu a sdělovat okolí, jaká je to vlastně pohoda- mít dvojčata.. :unamused: :wink:
13. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
ahoj maminy dvojčatovky :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Artep- nepaseme, nepaseme :grinning: - resp. nás pasení těžce čílí.. :grinning: ..Oba si je ale s Petrem pokládáme na sebe- břicho na břicho a to vlastně pasou, jenom o tom nevědí :sunglasses: :grinning:
13. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
To určitě nepropadám, jen to někdy nechápu, jak na to někdo má denně čas :grinning: :grinning: :grinning:
Já mám děti sice zaopatřené, ale všude bordec, jsem ve stresu, kolikrát neučesaná a poblitá ... :grinning: :grinning: :grinning:
Ale co ... však ono se to určo zlepší :wink:
Jé,Žofi- čusík :slight_smile:
skvěla hláška Arti, modlím se aby někdo něchtěl jít k nám domů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jinak já zas nesnáším když jde do domečku sluníčko, pač pak jsou všude vidět kocouři a to mi fakt nedělá dobře, tak ať je radějc zataženo :wink:
13. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahojda žofi :grinning: :grinning: :grinning:
Evi my trošku paseme, hlavně nahatí, ale žádná sláva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
žofi tak tohle jsem zrovna dneska po tel. probírala s kamarádkou, myslím to sluníčko :grinning: :grinning: :grinning:
utěšovala jsem jí, že už brzy moc svítit nebude a bude pošmourno :grinning: :grinning: :grinning:
Má taky dvojčátka od Šárinky :grinning: :grinning: :grinning: ale už jim je 2,5 roku :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Andulka přijela ze školy, tak jí jdu zpovídat a co nevidět frčíme na návštěvu do HK za tchánem do nemocnice.
Pokud budu mít večer chvilku, tak bych na chvíli zaskočila, ale uvidíme uvidíme, jak budou dítka naladěna.
Všechny moc zdravím a zatím pa :wink: :wink: :wink:
13. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Arti- určo se stav, až zase pojedešnašim směrem..

Žofi- já jsem vždycky nadávala, že máme doma málo světla a teď jsem za to vděčná :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
holky klídek vy máte 3 děti a já jen jedno, jste super matky :dizzy_face:

jinak zejtra už asi budu muset fakt vytřít, tak budu tahat Vašíka s sebou po baráčku v křesílku :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Evi jasan :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Žofi já jsem teprve u přípravy na luxování, o následném stírání jsem zatím nepřemýšlela :grinning: :grinning: :grinning:
Tak a už fakt musím pa pa pa
Je hezké vědět, že v tom chaosu nejsem sama, holky díky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Arti :grinning: :grinning: :grinning:
pa pa
13. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Žofi- tak pro kočík se stavujeme tento čtvrtek, až pojedeme z kyčlí- už se těším :wink:

P.S.-opakuji pro Arti, že měla pravdu s těma sport. sedačkama- jsou mrňavé :unamused: :pensive:
13. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Musím, kočky- děti začínají terorizovat..zase juknu..
to jsi ráda Evíku viď? my už jsme dneska prodělali zkušební jízdu ve sporťáčku :dizzy_face:
vzkaz od Luci

IUI má za sebou, jede za manžou do Práglu, mají rekord morfologii 19% :dizzy_face:
13. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahojky,co je to ta morfologie,je to kvalita spermií????Já se s tím dnes setkala,ale nebylo mi vysvětleno,tak snad některá z vás bude tak hodná.Jinak i já dnes hleděla do vzdáleného vesmíru páč mám jedno místo uvnitř nějaké citlivé :frowning2:
13. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
Holčinky,v albíčku mám zase nějaké nové fotečky,tak můžete jukat.Ta kolíbka je Chou-Chou kolíbka a Teri nedala jinak,než že se to musí vyzkoušet s živým miminkem. :dizzy_face: :wink:
13. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
hoja hoja všem, jdu juknout co Luuci. :slight_smile: :slight_smile: dnes měla mít IUI že???????
13. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Hoja hoja Agouši :slight_smile: Jak jeeeeeee???

Ahojko koukám, že jsi přesně pochopila můj popis se vzdáleným vesmírem :grinning: :confounded: . Já mám při tom aspoň pocit, že jako já tam nejsem, že mě se to netýká :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A morfologie je kolik je spermoníků dobrejch a špatnejch, jako tvar. Holky říkám to dobře??!

Věru, aby na tebe nepřišla sociiálka, že máte na dítě tak malou postýlku :grinning: Ale je to správný :dizzy_face:

Já jsem dala taky pupasa do alba, ale teda dva tejdny sem dva tejdny tam, rozdíl žádnej. Jen čím dál větší boule a ty fakt nestíhám fotit :grinning:
13. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
Jo a Věru věcnááááááááááááááá, nebyla jsi náhodou ještě tak před 14 dny těhu????? Kde máš břichooo?? :confused:
13. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
hoj Sanu- jak ty a maličká špuntová??????????????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zrovna v neděli jsme zapíjely kámošky holčičku.Narodila se v neděli a ještě ten den byla pitka, tatka to nemohl vydržet :sweat_smile: :sweat_smile: . dali ji jméno Beáta.

Dani- jééééééééééééé děkuju za přání. :slight_smile:
13. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
Sanu pěknej pupajz.Mě vždycky připadalo že ke konci těhu ten poslední měsíc pupajz vždycky nejvíc rostl ale na váze už to nebylo znát. :wink: Vm-naše Lůca dostala k vánocům tenkrát dět.kočárek tak jsme ji tam taky pěkně posadili a jak se jí tam líbilo.Jinak Vám to mocinky sluší :wink: Agi-Vše také nej k svátku at se Ti splní Vše co si přeješ a to by bylo aby nebylo :wink:
13. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.