• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
agi jo :slight_smile:
2. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
dadous- my taky a taky good.
Chodíš k Šilhánovi????
2. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
jo jo je to zvlaštní člověk ale rozumíme si sním :slight_smile: takže jdete taky do IVF?
2. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: mílie co to je proboha :grinning: prej obočí :grinning: já jsem přírodní blondýna a obočí si sotva najdu, nedejbože aby mi ho ještě někdo trhal :sweat_smile: zato ty póry teď, to aby mě objednala na celý dopoledne :grinning: jako já se tlemím, ale nahlodala jsi mě, asi to vyzkouším :wink: akorát nikdy nevím, co si s nima mám vykládat :sweat_smile: Moje kadeřnice už ví, že má mlčet :grinning: Byla jsem jednou na pedikúře a teda nic moc, manžel mi stříhá nehty mnohem líp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo tak na kosmetice jsem uz nebyla hooooodne dlooouho ale jednu jsem mela vazne dobrou tam jsem si to uzivala, masaz od ni byla uzasna... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tam bych vydrzela lezet hodiny... :dizzy_face:
wobludka: já mám taky světlý obočí a nedokážu si představit, že bych vylezla bez namalovanýho... :confused: ale některý kosmetičky ho vytrhaj otřesně :zipper_mouth:
2. čer 2009 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz
My budeme mít výsledky z genetiky v pondělí - bojim bojim... jak dlouho se čeká na tu fragmentaci?
2. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
wobludko neboj :slight_smile: taky jsem se klepala když jsem volala, ale bylo to ok :wink: paní doktorka řekla jen , oba v pořadku a to byl celej telefonat :grinning:
2. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
woblud- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dadous- já už stimuluju dost dlouho :sweat_smile:
2. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
agi ja vas až tak moc nesleduju, tak o vas nemam přehled v jaky fazi ktera jste :sweat_smile:
2. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
woblud- na pedikuru nechodím ,ale na kosmetice většinou držím pusu, protože když ti čistí plet atd tak se těžko dá mluvit.
Jak píše Sonča ta masáž to je balzám na duši. Já chodila ke kosmetičce co dělala Ajurvedský masáže a když k tomu pustila hudbu tak bych tam snad byla i do rána. Něco úžasnýho prostě.
2. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
To je hezký, že je Žofi slavná, že byla ve Snídani s Novou :slight_smile:

Agi, držím moooooc palce na test! Fakt moc!

Artep snad půjde domů - dál jsem nedočetla - tak je to fajn.

A Vašík je kus :confused:
2. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
dadous- já když volala na výsledky genetiky tak tam byla nějaká sestra a teda kdybych mohla tak jí snad kopnu někam. Jsem se ptala na výsledky a ona mi řekla: Máte štěstí, že to máte dobrý. Byla naprosto arogantní a důležitá. :angry: :angry: :angry:

woblud-a vy už máte po odběru na vyšetření fragmentace?????
2. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
Dani- já vím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,ale budu statečná přísahám.
2. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
:grinning: no agi ja mela takovou kosmeticku ze masaz od ni a ani jsem nepotrebovala ty filmy jak danca stahuje zaluzky... :grinning: :grinning: :grinning:
dani ja do porodky brala hugisky jednicky a ted mam plinky Happy ty nam moc dobre sedi, a pouzivame je kdyz jedeme na vylet, nebo na navstevy... :wink:
jj vasik a zofka byly slavny, ale zofik to neslysel... :grinning:
2. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
agi některy ty sestry bych vyměnila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mluvila přímo s dr :wink:
2. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
No já ani jinou odpověď než dobrý nepřijímám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Agi, na fragmentaci si odebrali 1 milion při iui :wink: množství měl v normě, tak to nevadilo :slight_smile: teď už čekáme jen na imuno, genetiku a tu fragmentaci, nejdéle bude trvat asi to imuno, 6 týdnů, takže to vychází na konec června...
Ty mílie jsem se snažila vygooglovat, fakt to existuje, ale nikdo neměl odvahu si to vyfotit :sweat_smile: :grinning: Takhle vím prd jestli je mám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
Woblud, se přidávám - u kosmetičky jsem byla před svatbou na zkoušku a pak na namalování. Za ty dvě návštěvy jsem se dozvěděla, že to nepotřebuju (jako její péči) a od té doby jsem tam nebyla... no, snad něco nezanedbáváme... mažu poctivě ráno a večer, ve 40 uvidíme... ale pak už se prý péče nedožene.... ale co už :wink: jsou horší věci... si říkám :wink:
A děkuju, pobavila si mě :slight_smile:

Prosím nějaké jiné rady ohledně plín, Sis si dělá očividně pr... :wink:
Soni, díky, o Hugies uvažuju, asi to tak dopadne nebo z Rosmanu Babydreem?? Zná je někdo?

Jedu na těhu cvičení a potom na fráninu. Kolem půl desáté jsem tu jak na koni :wink:
2. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
woblud- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mílie jsou takový malý zrníčka jakoby bílý a jsou hrozně nepatrný. Vždy mi ji napíchne čistou jehlo víš ,aby ji zničila. Ale vůbec to nebolí ,jsou takový strašně tvrdý.
2. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
Soni- jééééééééééééééééééééé Danča a zalužky jsem se dlouho nezasmála. Ale dnes bych měla chut taky něco stáhnout. :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
woblud- pak písni co Vám na tu fragmentaci řekli. Jsem zvědavá, my z toho nebyli nějak moudrý.
2. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
rychnov: nedělám, moltexky jsou fajn, jen jsou drahý :wink:
2. čer 2009 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz
http://www.multiweb.cz/pavla2/kbedar.gif aby po mně nemuseli vymalovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo :confused: já myslela, že spermoušům spočítají chromozomy a zjistí, kolik jich je geneticky ok - že kdyby jich bylo dobrých třeba jen deset %, tak by si je pak nějak obarvili a do vajíčka zavedli ty zdravé... aby tam zbytečně nepíchaly ty vadné... + zjistí, co tam nemá být, jako Danče ty chlamýdie... snad to tak je :sweat_smile:
Dani ráda bych poradila, ale o plínkách toho vážně moc nevím :slight_smile:
2. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
rychnov: Cena: 425,-
jednorázové ekoplenky 48ks.

SKLADEM

Plenky Moltex Öko jsou jediné plenky vyráběné s použitím nebělené celulózy, životní prostředí je tak šetřeno již při samotné výrobě plenek.

Plenky Moltex Öko mají všechny důležité složky jednorázových plenek nejvyšší kvality, jsou elastické okolo nožiček i pasu a poskytují tak pohodlí při pohybu miminka, mají dobře držící a opakovaně použitelná lepítka.

Jsou dostatečně jemné i pro děti s ekzémem a jinými kožními problémy - odborný lékařský posudek konstatoval, že plenky jsou velmi dobře snášeny dětmi s atopií v bezekzémovém období.

Do centra plenky je vložen přírodní extrakt čajovníku, zamezí se tak případnému zápachu a zvýší snášenlivost s pokožkou, čajovník byl vybrán pro své známé ochranné a dezinfekční účinky, čajovník je z přírodních zdrojů a není geneticky upravován.

Kvalita a zdravotní nezávadnost surovin k výrobě plenek je pravidelně kontrolována nezávislými laboratořemi.

Výrobce plenek vlastní certifikát DIN CERTO Gesellschaft für Konformitätsbewertung GmbH, který garantuje shodu s certifikačním programem „Výrobky z kompostovatelných materiálů“ pro sáček, ve kterém jsou plenky zabaleny. Tento sáček proto můžete po otevření v perforaci na vrchu použít pro sběr domácího kompostovatelného odpadu.

Plenky se díky inovaci dají vermikompostovat.
2. čer 2009 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla mezi šůrováním, než budu pokračovat dál.

Holky já si říkám, že jsem teda děsná bábovka, já musím odpočívat i mezi domácímá pracema :confused: Jsem převlíkla postel, dala prát povlečení, sebrala prádlo ze sušáků, připravila pokrmy trhačům, trochu pofackovala kuchyň a musela jsem si sednout k pc.
Teď opláchnu nádo, připravím věci na tu čínu a už budu mít klid. Jooooooooooooo neee ještě vyluxovat. No a pak možná po tomhle zase v deset usnu :sweat_smile:
Tak se utěšuju, že někdo holt v těhu zvrací a někdo má prd výdrž..... :sweat_smile:

Kosmetička hmmm, nebyla jsem u ní tak od 12(?). Ale ta moje nehtařinka dělá i kosmetiku, tak jí pořád říkám, že jako na tu kosmetiku určo dorazím, ale nějak se pořád zapomínám obědnat :grinning: Ale určo si to teď v těhu nějak dopřeju....
Ale rozhodně to nevyhledávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani známá si hrozně chválila plínky z Tesca, že jsou to samé jako Pampersky jen levnější, tak nevím...... :wink:

Jdu teda pokračovat.
2. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Zdar zdar, tak montéři odjeli a už si vyrábíme elektriku :grinning:

Agi poletíme koncem srpna cca kolem 20tého tak na 3 týdny :wink:
2. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
dani ono stejne si musis zjistit ktere ti budou vyhovovat... nam teda hugisky moc nee ale ty od belly volaj se Happy, pamprsky jsou uplne k prdu, ty jsem dostala jako vzorky a jeden vzorek jeste i mam a zbyde... :confounded: proste kazdemu vyhovuje neco jineho, ale do porodky nejvic doporucuji hugisky jednicky... :wink:
2. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
Už jsem toho dneska nakvokala až až, běžím si protáhnout záda na jógu :wink: tak pěkný večer a podvečer všem :slight_smile:
2. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Sanu mě se tohleto nedělalo na obličejí ani v době mé nejprudší puberty a že byla :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
jj plinky z tesca jsem vzdy vozila po znamych kdyz byly v akcii, protoze vzdy byl problem sehnat zrovna tu velkost kterou potrebovali tak jsem si obcas pripadala jak kseftar a vozila je ve velkym... :grinning: jo ale hlavne ty fialove, ne ty bilo-modre :wink:
2. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.