• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
Luuci- tak to je skvělá morfologie, jsem zvědavá na nás ,ale já tipuju ,že u nás to bude tak do 10%.

Tak dnes jsme vyjeli na hory a na Zdobnici sníh a na Kovárně nás chytla pěkná chumelenice brrrrrrrrrrr.

Jdu mrknout na Klaudinku :dizzy_face: :dizzy_face: .
13. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
Sanu- ano říkáš to dobře, morfologie je tvar ocásků :sweat_smile:
13. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
andi- jééééééééééžiš já nevěděla ,že jsi těhu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ted to tady pročítám ,tak to je skvělý.
Moc děkuju. :slight_smile:
13. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Agi taky se připojuju, mi to vypadlo z hlavy. Vše nej nej nej, co ti přeju ze srdce straššně moc se rozepisovat moc nemusím asi...... tak posílám :zipper_mouth:

Andi no mě přijde, že už snad ani moc neroste čéče právě. Jen jak asi má větší a větší sílu, tak teda to její protahování mě někdy pěkně nadzvedne ze židle :sweat_smile: :dizzy_face:

Agi týjo už chumelenice, to je masakr cooo, kdyby to radši ještě počkalo a bylo bílo na Vánoce... :frowning2: :frowning2: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Tvar ocásků????Já si nejsem jistá,ale 3% to je asi bída co?Nemohu říct přesně,protože i dnes to byla rychlovka a kdybych se nezeptala,tak nevim nic,bylo mi řečeno,že množství a pohyblivost ok,jen špatná morfologie a něco mumlal o těch 3% tak nevím.DOTAZ JAK SE TO DÁ ZLEPŠIT?????????? :unamused:
13. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Sanu- pod bundou... :confused: :grinning:
13. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Andi a kdypak si dáš ze snažilky těhuli?
Šoupla jsem tě už v tabulce???? :fearful: Holky já jsem teď guma musíte mi všechno připomínat :sweat_smile:
13. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
Sanu- ty už máš taky pěkný pupík a už nemáš umělý nehtíky a nebo špatně vidím????

Klaudinka je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
Sanu- a mě to ani nevadí , já mám zimu ráda a stejně s tim nic neuděláš. Jindy člověk nadává, že je hic a teď zas , že je zima. Můžem být rádi ,že máme střídavý roční období. Bydlet na Aljašce tak nevim nevim. :sweat_smile:
13. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Věru jooo pod kterou když ji máš rozepnutou???!!! :grinning:

Ahojko, ono je to těžké, někomu zabraly vitamínky, E, zinek, selen.............. ale je to spíš si myslím tak nějak o štěstí (?), někomu se to pak zlepšilo někomu nee....... počkej na holky, třeba něco budou vědět!!! ALe neházet flintu do žita, jsu tu i holky, co jim přímo navrhovali dárce nebo že prostě tam jsou spermoníci mrtvolky a ejhle zadařilo se i doma!!!!!! :wink:
13. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
ahojky- kam chodíš do jakého caru???? No nám se morfologie zlepšila.Bere manža nějaký vitamíny????

Sanu- thanks :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
Agi mě chumelenice taky neva, ale aby to nebylo jak minulej rok, brzo zima, pak na vánoce nic a hned po silvestru metr sněhu :rolling_eyes: To mě štve, že nejsou bílé vánoce.....

Nehty mám pořád, jen mi ta francie nějak s tím trikem splinula a teda ta ruka je vůbec taková nějaká strašidelná :grinning: Taky jsem na to koukala....
13. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Ahojky- můj manža bere macu a profertil.
13. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Sanu- víš já dost věřím co vypráví staří lidi. já už nemám žádnou babičku ani dědu,ale moje babička vždycky říkala,že když začne brzo padat sních ,že na štědrý den málo kdy je bílo. A už letos mi to samé říkal jeden pán a tomu je 96 let. :confused:
Ale nikdy to není 100% ,´takže budem věřit, že sníh bude.
13. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
A já už dnes vytáhla podzimní kabátek a bekovku.Jsem myslela, že zmrznu ráno.
13. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
I já mám ráda bílé vánoce a že teď málo kdy jsou,že?
Agi do Jihlavi,máme to nejblíž.
13. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
Sanu až za těch 14dní po ko páč mi řekl,že je tam zatím jedno a v pořádku.A nic víc.To druhý tak nějak pořád hledal no nakonec teda řekl jedno.Tak uvidíme příště.No v tabulce nejsem tak já Ti pak napíšu info jo?
13. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
Agi co to je macu a profertil,chlap nic nebere,píšu chlap nejsme svoji,přestože jsme spolu strááááááášně dlouho.Určitě něco koupíme,za zkoušku to stojí.
13. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Sanu- jsem zvědavá na jméno tvý holčinky,kdž je pořád tajné.
13. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Andi ok, ale Muchle taky nejdřív říkali, že to vypadá na jedno..... :wink:

Ahojko to jsou vitamíny, v lékárně je koupíš nebo přes net. Je to teda dražší, ale dost si je chválej....
13. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
andi- to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ahojky- my jsme spolu 15 let :dizzy_face: :dizzy_face: .Maca to je sušený mletý indický kořen a profertil to jsou vitamíny které mají v sobě veškeré složení látek také pro podporu plodnosti. Prostě vše to jsou vitamíny.
13. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
ahojky- doporučuji ti je objednat přes net, jsou o hodně levnější.
13. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Kolik to tak stojí než začnu hledat?
My o něco dýl,18 let přátelství jak si ho ráda dobírám :grinning:
13. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
sanu nestraš já už počítám s jedním.no musím to vydržet. :wink:
13. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
ahojky- profertil kolem 3 000kč a maca 500 kč. Záleží jak velký balení máš.
13. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
... Artep se nazvala macechou - přidávám se - vyhrožovala jsem Anežce, že když bude zlobit, půjdu do práce a bude hlídat taťka :grinning: :grinning: Kdepak, neudělala bych to... A vykojenej mozek: že už jsem to tu psala??

Andi, gratuluju!!

Very, opatrně!

Gabi, je fajn, že si OK :slight_smile:

Evčo, to pískání v uchu :confused: :confused: neporadím.

Luci, gratulace k morfologii :wink:

Kdo se ptal - morfologie je tvar spermie, v Sanusu se dívají z vrchu a z boku a když jsou oba pohledy dobré, je uznána za zdravou. Prohlídnou jich 100 a z nich je x dobrých, to je to procento. Takže Lucčiných 19 je fajn :slight_smile: Ale samozřejmě, že v těch dalších stovkách, tisících a milionech jich bylo zdravých mnoooohem víc, takže třeba se podaří a Luci bude znovu maminka :wink:

Sanusko - pěkný pupík - ale na porod to nevypadá, je vysoko.

Věrko, krásný fotky, Klaudi je hezká holčička :wink:

Jdu koupat, str. 450 dočtu později. Ono se mi s Anežkou na klíně blbě píše...

Jo a pokec dvojčatovek - moc fajn. Dvojčatovky obdivuju. Moc!
13. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Tý brďo takovejch peněz,tak já jdu pátrat co to je za zázrak. :sweat_smile:
13. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahojko, manželovi se morfologie změnila z 0 % na asi 15%, ale až po tom, co jsme vyléčili chlamýdie. A taky to bylo přesně v době, kterou určila astroložka, že se jeho zdravotní stav zlepší.

Neexistuje recept, co pomůže na morfologii. Cvičení podle Mojžíšové je i pro chlapy a pomáhá. Já bych sázela na to nebo na astrologii, vitamíny neuškodí, no, víc neporadím.

A jdu. Anežka mě nechala to dočíst teď...
13. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Je to fakt, spíš je vše o zázraku a o náhodě. U někoho ty vitamíny zaberou a u někoho vůbec. Je to strašně individuální.
13. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Dani Nelče taky nestihnul klesnout :sweat_smile: Ale prasklá voda je prasklá voda......

Jsem dodělala br kaši a půjdu na tu sekanou se těším, se mi sbíhaj sliny.

Pak ještě juknu.
13. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.