• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
agi, hraje tam Stropnický, Zdena Studénková,... fakt děsnej nesmysl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to teda slovenskej film :wink:

žofi, at ti je líp :wink: to počasí je na nastydnutí jak stvořený :stuck_out_tongue_closed_eyes:

agi, a kdy jdeš teda na UZ před IUI??
14. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
Very, teda ale novej pupík bys mohla přihodit :wink: i s fotečkama bytu :wink:
14. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Anetka má Luci o víku narozky?
14. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
žofi, jj, v neděli :wink: Barney už se chladí v lednici :grinning:
14. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahoj holky nakukuju jak se máte???Venku teda paránej fičák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Šári s Márinkou konečně doma, jo nemocnice je náročná a kor s miminkem, mě tenkrát stačili tři dni a jak jsem byla ráda, že jdem domů :sweat_smile:
14. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
Very no pomazánka byla naprosto vynikající, jsem ji ještě našlehala ručním mixérem, aby byla pěkně pěnová..... ňam. Ale už nic nedělám, jsem dneska dopracovala. Žehlila, úřadovala, vyprala, uvařila, tak mám dneska splněno. Až zase zítra....

Luci tak lepší blbej kulturní zážitek než žádnej :grinning: Anet byla u vašich?

Sar copak že to je za zázračné kapičky? Já musím dudák vyvařit, jako dám vařit vodu a do vroucí ho na 5 min hodím???

Zofi, tak hlavně aby jsi to měla co nejdřív z krku - a to do slova a do písmene.... :unamused:

A dotaz:
Na spaní máte vyhrazené jedno bodýčko, nebo prostě vykoupete a dáte nové...????????????????????? A když jedno, tak když "není špinavé", tak po jak dlouhé době ho měníte????????????????????????????
To jsou dotazy co :grinning:
14. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Gab připomínka, vyfotit břicho..... :wink:

My pojedem pro trhačky k mamině, se mi nechce ani do toho auta ble.
14. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Sanu já dávám Vašíkovi na spaní overal...když měl pod tím ještě bodýčko, tak byl propocenej....

no holky , musím se pochlubit jaká jsem "umělkyně", jsem včera dala Vašíkovi ochutnat 3 lžíčky brokolice, šmakovalo mu to jo sice, akorát jsem mu zase pozastavila stolici....
14. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
LUci to to letí, loni si vzpomínám jak jste jeli slavit a ono už je to o rok víc, to je fakt mazec ...
14. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Luci zy brďo, taková polepšená morfoška :confused: no to by bylo , aby něco nebylo, když se povedlo při 8% tak 19% je jasnačka :wink:

Holky jak tady čtu jak Vám někdy ty Vaše miminka dávaj, si tak říkám .... zvládnu to??????? :confused: Jako už jsem vyšla ze cviku, chrním si celou noc, přes den pohoda , klídeček, to budu mít začátky náročný :sweat_smile:
14. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Sanu vydržaj, už budeš brzičko mamina :wink:
14. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
Gab to víš že to zvládneš :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
sanu, no nevím..fakt to byla děsná slátanina :stuck_out_tongue_closed_eyes: jj, Anet byla u našich :wink:

Já na noc teda dávám overálek a dávám na každou noc novej :wink: :grinning: ani nevím proč, ale dělám to tak od mala :wink: bodýčka dávám na den pod tričko :wink:

Gabi, ahoooj, jak ti je??
14. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
Sanu tvoje jsem okoukla a je teda už práááádní :wink:

No mě moc neroste, :sweat_smile: nejlepší je , že ráno jsem placatá a po snídani už roste, po obědě zas nabere a večer mám břicho jak ve čtvrtým. No a dnes mám už tři dny zácpu tak by to nebylo fér :sweat_smile:
14. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Ok, tak když Lůca dává každej den novej, tak já když nebude poblinděná nebo pročůraná atd, tak vyměním jednou za 3 dny.
To stačí neee???? Se přece nijak extra nepotěj nikde nelezou..... :confused: :confused: :confused:
Zofi co ty na to? Lucka ta mě bude mít za špindíru :grinning:
14. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
Sanu já měním né každý den, záleží ale jak Vašík slintá a ublinkne atd.....většinou to vychází obden :dizzy_face:
14. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Gab já jsem focená v tom 11+6 taky se zácpou :grinning: :wink:

Hoooolky, já mám za 19 dní TP :confused: Ty vogo, a nejvíc mi leží v hlavě představa trhání čipase, kdyby se mu kvůli těm jizvám nechtělo se otevírat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :confounded: Ale většinou tyhle myšlenky mám až když si sednu a jsem v klidu :grinning:
žofi, to jo letí to, ale je to čím dál tím lepší až na vztekání :stuck_out_tongue_closed_eyes: přehodnocuju tvrzení, že bych brala, aby se mi narodilo až půlroční mimi, na to, aby se narodilo rovnou 2letý :sweat_smile: :sweat_smile:

sanu, vždyt víš, že jsem prdlá :grinning: myslím, že klíďo jednou za š dny měnit můžeš :wink:

gabi, to víš, že to zvládneš :wink: se o toho zase brzo dostaneš :wink:

žofi, jj, brokolice je blbá :frowning2:
Luci, kdyby mě to břicho pořád nebolelo a netahalo a nepíchalo tak snad OK.Akorát se mi zdá, že mi ty nevolnosti začli až teď :sweat_smile: Včera jsem se nacpala zákuskama a večer jsem dřepěla na záchodě a usínala s mističkou a čekala až poletí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám stršný chtě na sladký a hlavně studený, no a já žiju jen na suchých houskách :sweat_smile: užř ani rohli nesnesu :sweat_smile:

Žofi budu se snažit to zvládnout. :wink: no než se člověk zaběhne..
Ok, tak za š dny a nebo dle potřeby :grinning: :grinning:

Frčíme pro trhače. Zatím pa
14. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
LUci myslíš že je brokolice blbá? mně řekla doktorka ne mrkev, rýži, banán....já se po....ať začnu brokolicí....čím teda začít, poradíš?
14. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
žofi, brokolice nadýmá :unamused: ale to máš i květák, mrkev zase staví,.. :unamused: no nevím, je to na prd a to doslova :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a proč už začínáš s příkrmama? bych ještě počkala :wink: ted se začíná až v 6ti měsících u kojených a nekojených :wink: není kam spěchat
14. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
mi řekla že už pomalinku můžu...aby líp kadil..........no nic...už mu nedám....
14. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
žofi, já bych zrovna právě u Vašíka počkala do těch 6ti měsíců :wink: kor když mu je ted po tom mlíčku dobře :wink:
14. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
jo jo LUci počkám :wink:
14. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
hoj jsem na chvíli zde :slight_smile:

Luuci- jdu v pondělí na UTZ, mám tam být v 11hod.
14. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
Já taky dělám dnes manžovi rybičkovou pomazánku. :slight_smile:

Very- souhlasím s Luuuci, fotečku bříška i bytu by to chtělo.
Jo tak už vím co je to za panenku chou chou.
14. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Luuci- tak Studénková se mě co se týká vzhledu a vystupování vždy líbila,ale nikdy jsem jí neviděla hrát a Stropnickýho teda moc nemusím. My jedem na Carmen v listopadu, tak se těším. A zítra jedem do Ikei pro židle jupííí. :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
agi, kolikátý DC budeš? držím pěsti na UZ :slight_smile:

žofi, ono fakt není kam spěchat :wink: Já bych zase brala, aby byla Anetka jen na mlíce, tohle je o nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale třeba bude Vašík papat pěkně, Anetka je v tomhle hrozná :frowning2:
14. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
... tak nesněžilo, ale než jsem vylezla ven, začalo. Zkrátka hnus! Jo a krb do paneláku prý nejde, nebo jo?? :grinning: :confused:

Žofi, brzké uzdravení!!! Je to votrava, viď...

A já mám k večeři taky krupičnou kaši. Ale před tím ještě smaženici z posleldních mražených hub. Mňam... bezva kombinace, že? :grinning: :grinning:

Jdu dočíst, pokud malá dovolí... Celé odpoledne nespala, ani v kočárku! No, asi proto, že jsem si chtěla dát v kavárně kafe a to je málo akční procházka. Ale kafčo jsem stihla. Jsem zvědavá, jak bude večer spát... :unamused:
14. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.