• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
zdravím,tak jsem pofackovala bordýlek co tu zbyl po návštěvěa jdem se vedle pochlůubit babičce s botkama.Koupila jsem ještě jedny aby Adél měla na výměnu.A nějaký punčocháčky páč nám jsou všechny z loňska krátký :frowning2: .Co se tu probíralo jsem prolítla jen v rychlosti.

Agi já jdu na utz tak v pondělí ale už v 9:30.
14. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
agi, Studénková je fakt kočka :wink:

My jedem v listopadu s kamarádkama taky na muzikál :slight_smile: ale ted si nepamatuju na jakej :sweat_smile:
14. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
Luuci- budu 13 den cyklu ,tak snad to není pozdě.Ale zase v pátek bylo moc brzo, tak uvidíme.

Holky v tomhle vás co se týká jídla u mimi obdivuju,já se budu jednou děsně bát ,abych nedala miminku něco co by třeba ještě nemělo papat. A budu se bát ,aby se neudusilo a nedávilo. :pensive: :pensive:
14. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
agi, mě ted Novotná taky říkala at se kdyžtak objednám na 13.DC :wink: určitě to bude akorát :wink:
14. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
madli- a proč jdeš na UTZ,asi mi něco uniklo.
14. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
Luuci- akorát tam bude Dejmek a né Šilhán a ten mně asi nebude moc schvalovat IUI, protože podle něho máme jen šanci počít uměle. To mi takhle přesně jednou řekl.
14. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Sanusko, nepřeháněj to s prací! Kapičky jsou Sab Simplex (dle návodu od 3 týdnů, podle doktorů od narození). Jsou proti prdíkům. Ale naší malé prdíky zhoršovaly a zhoršují doteď, teď tři dny jsem to zkoušela. Takže pak taky vyzkoušíš, uvidíš :wink:
Na spaní má Anežka overal (pro laiky - dolní ťapky, dlouhý rukáv). Zkrátka jí to dávám na noc, cca na 3-5 dní, jak si vzpomenu vyměnit. Na den jí dávám něco jiného a když to není po... nechávám jí to 2 dny (možná jsem špindíra, ale dělám to tak) :wink:
Sanusko, vyvařování si popsala dobře (5-10 min.) pak se ještě doporučuje opláchnout studenou vodou a hlavně pořádně otřít, aby na tom nezůstal vodní kámen. Ale já neoplachuju, jen otírám.

Very, taky, nepřepínej se!

Gabi, ale zvládneš, uvidíš!

Agi, držím palce na UTZ. :slight_smile:

A jdu, už musím. Večer kouknu :wink: (snad)
14. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
agi, na Dejmka kašli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já teda i oblečení na den měním každý den :wink: asi jsem prdlá :sweat_smile: ale Anetka má takovejch věcí, že to aspon unosí :sweat_smile:

Dneska jsou Přešlapy :dizzy_face: super seriál..sledujete?
14. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
luuci- jj sledujem a hlavně manža, se u toho vždycky tlemí. Já mám Norisovou moc ráda.
14. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
jdu na tu pomazánku nebo jí nestihnu než se manža vrátí z angliny.
zatím páááá
14. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Agi jdu utz před KETíkem.
14. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahojda.Jé Sarii už je doma s Márinkou hurá. :slight_smile: Sari jo už mám PN a ted i vycházky od 11-13 a od 15-17 prý to je standart.No je tam prý zatím jedno ale nakonec řekl dr.jedno a v pořádku ale nic víc jestli je srdíčko apod.Za 14 dní jdu na ko tak uvidíme .No aby tam pak to druhý nevykouklo. :dizzy_face: žofi tak brzké uzdravení. :wink: Agi držím pěsti :wink: Very a zvolni trošku tempo neboj budete to mít krásný :wink:
14. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
táááák už jsme se vykandili :dizzy_face:
14. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
ten seriál Přešlapy mi doporučila Evík, koukaj na to s manžou, ale jelikož jsem neviděla začátek, tak to chce v archívu přelouskat ty první díly :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Přešlapy jsou fakt seriál ze života :slight_smile: Nejvíc mě pobavila porodní linka :grinning:
14. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Luci zatím dobrý :grinning:
14. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
žofi, se fakt někdy mrkni na ty starý díly :wink: :grinning:
14. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jo, ještě Pavlap... ty čtenářko, choď mezi nás častěji, nee :wink: ???
14. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
chudák pán, ten je nadrženej :grinning:
14. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
žofi, divíš se :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
já to neviděla,jak dlouho už ho takhle manželka zlobí, asi fest dlouho :grinning:
14. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: ááááááá Sári chybí rady matky z prvobytně pospolné společnosti :grinning: :grinning:
jinak teda kombinace Palvap na jednom řádku a "chudák pán, ten je nadrženej" mě celkem rozesmála, jsem začala probírat svůj milostný život, zejména, když manžílka mám přes týden v Praglu a hledala souvislost s Sarii. Ty Vaše tmavý obrázky u nicků mě zabijou :sweat_smile: (až dýl jsem si všimla, že to už byla Žofi v reakci na filmík :slight_smile: )
14. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
žofi, ona má po porodu..takže 6 týdnů :grinning:
14. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Přešlapy? To chválí snad každý. Že bych se šla dívat??

Kaši vzdávám. Anežka (snad) usnula před chvílí. A zatím zabralo to, co jsem nikdy nezkoušela - Sabík přímo do papuli a zacpat dudlíkem. Tak uvidíme. Už neřve 5 minut :confused:

Jdu žehlit a uklidit po koupání a zamést a cvičit a tak... třeba se to povede než přijde manžel z odpolední.

Pavli, ráda Tě vidím. Každá rada dobrá - i z prvobytně pospolné společnsti :wink: :grinning:
14. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
No Pavli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dani... ty mně s tím cvičením dáváš :astonished: ... Já teď slupla velkou margotku :confused: A co semiška? Už visí na MMB???
14. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Sari, Ty mi zas dáváš tím, že si všechno pamatuješ :wink: :grinning: :grinning:
Semiška je ve skříni. Obchodovat na mimáči se asi nenaučím, chce to čas a ten není :unamused: anebo jinak - jsou jiné priority... třeba dřív předělám alba tady na koni, než bude na řadě prodej plínky.

Holky, sabík zabral na 20 minut... V půl desáté bylo krmení, ve tři čtvrtě zas řvaní, nošení... no, po desáté usnula. Uvidím, na jak dlouho.

Přeju krásnou dobrou :wink: :slight_smile: ... a jdu konečně cvičit, žehlení už néééé, nejsem blázen...
14. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
tak jsem vás dočetla, dneska jste přeci jen trochu povídaly, tak mi to chvíli trvalo :grinning:

domů jsme přijeli ve čtvrt na 11 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže krupičná kaše nebyla, zaplácla jsem to svouma rohlíkama, banánem a termixem :grinning: a taky dobrý :wink:

Bříško, možná blejskneme zítra a byteček taky, ale není na něm nic, je to klasika panelákový byt :grinning: , ale už mi ani nevadí, že je tam stále umakartové jádro, nebo že jsou zatím všude koberce místo marmolea atd.hlavně, že budeme ve svým, ještě se těším až truhlář dodělá skříňku do kuchyně a botník s věšákem + přebalovák a pak začneme budovat pokojíček :wink:

Dani, v paneláku asi určitě krb nejde, ale já bych ho brala, hlavně u nás tam je to na větrné hůrce doslova, večer když jsme šli k autu tak mě manža musel tlačit, protože dopředu krok a dozadu 2 a půl :grinning: :grinning: :grinning:
jo a Dančo to tvoje cvíčo takhle pozdě nechápu a smekám :wink:
14. říj 2009 ve 23:52  • Odpověz
svouma=dvouma :sweat_smile: :grinning:

Šári, no už tomu tak bude, že po víkendu jsme přestěhovaní a tím pádem já bez internetu :confused:

jsem se o to nikdy nějak nezajímala, přes co máte připojení??????? taková technická otázka :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 23:55  • Odpověz
Sanu, 19 dní :confused: :confused: , to bude snad dřív neééé, ikdyž je tam zatím nížina-nížina :grinning:

už fakt nevím co jsem chtěla ještě napsat, takže se loučím

a všem krásnou brou noc
14. říj 2009 ve 23:56  • Odpověz
Dobré ránko,

my za chvíli jeeme na první cvíčo pro prcky o H-centra :slight_smile: tak se těším, snad se to bude Anetce líbit :dizzy_face:

Very, ty budeš bez netu????? :astonished: jako jak dlouho?? :frowning2:

Tak my se jdem chystat, pak juknu až přijedem :wink:
15. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.