• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahojky lucíku potřebuji od tebe radu, chci Verunku už učit na hrníček, mám ten od aventu,ale do něj mi kouše, máš nějaký tip na jiný???
A prosím i další maminky o radu s hrníček na naučení, od které firmy je dobrý????
předem díky moc :slight_smile:)

jinak všechny zdravím a přeju hezký den, my za chvilku jedeme do města a objednat do cukrárny vánoční cukroví. . .
15. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
JAji vánoční cukroví :astonished: už?

bré ranko....

tak píši příspěvek special pro Sanusku: kámoška už tejden přenášela, měla docela bolesti a od pondělka z ní "něco"vytejkalo...takže furt lítala do porodnice HK, tam zpátky, kde se dohadovali zda je to plodovka či ne...včera večer v půl osmé jí bylo už fakt divně, tak se rozhodli a jeli do Pardubek, tak jí hned praskli vodu a tak hned jí naběhli brutální kontrakce, cca 140 a furt byla otevřená na jeden prst... přišel doktor a řekl jí na rovinu, že mám 2 možnosti, buďto takto stráví celou noc a nebo jí nabízí CŘ...ale že jde za chvíli dom ať se rozhodne, i když se bránila, tak jsou nakonec rádi...takže já až budu rodit v příštím životě, tak v Pardubkách :dizzy_face:
15. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj, mám jeden ze světlejších okamžiků, tak zdravím.
Můj stav stále stejný, ale už jsem si našla trochu režim, ikdyž je teda dost krutý. Ráno zvracím, hodinu do sebe něco tlačím a snažím se to zaspat, po jedné se vzbudím a zvracím v kuse tak do pěti, po šesté jsem schopná něco trochu udržet :pensive: Můj nepřítel číslo jedna je hlavně dehydratace.
Do toho jsem měla problém se sociálkou, protože přišli na kontrolu a já je prostě neslyšela (nemáme zvonek, takže zazvonili na sousedy a odešli, neměla jsem šanci...), naštěstí se za mě doktor zaručil, že jsem fakt ,,neschopná".
Jo a taky se mi v pátek narodil synovec 54 cm a 3815g, na ségru se mi to zdá hodně, termín měla 23.9., takže hodně přenášela. V sedm nástup na vyvolání a někdy po čtvrté bylo hotovo. Bohužel ke svému stavu jsem s ní mluvila jen zběžně, malého bych ani neunesla...
15. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj, ven by snad ani psa nevyhnal :astonished: :astonished: :astonished:

Very... nejlepší to máš u Omegy... nedávno jsem to v Cr dávala a připojení stálo kolem 2 tis. :wink:

Jaji... neporadím :zipper_mouth:
15. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj Woblud... sim tě, co má co chodit kontrola na práce neschopné, potažmo téměř všeho neschopné :astonished:

No jo... už vánoční cukroví jo??? Holky, já ještě nemám jedinej dárek :astonished: .
15. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Jo a Hexu Mari ustála na výbornou... nejvíc měla 37,2 bez odečtu a odpolko zaspala i jedno kojení :wink:

Woblu... jak se synoveček jmenuje?
15. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Já nevím, já myslela, že chodí kontrolovat jen nemocné, kde se to dá simulovat - když měla máma rakovinu, tak tu taky nebyli ani jednou...
Nestrašte s Vánocema, já nemám sílu ani nic vybírat na netu, natož dolízt do krámu...
15. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Hoj vana na svém místě.

Jdu dočíst než se vrhnu do mého šnečího pofackovávání....
15. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Sarii - Honzík, teda jako Jan :wink: Taky jsem ho chtěla (k našemu příjmení totiž skoro nic jiného nejde), ale když se pak ségra přišla zeptat, jestli to můžou dát, tak jsme kývli, stejně u nás čuchám samé holky :grinning:
15. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Jaji už cukroví????????????????????????? :astonished: :astonished: :astonished: No já tenhle rok chci taky objednat. Tak, to ale nesmím zaspat jako každej rok....... :rolling_eyes: Ale jedno připeču - jestli holčička teda dovolí - a to kokosové pracny, dělala je vždycky babička a minulej rok jsem je dělala poprvé a je to teda žrádýlko...... :pensive:

Dárky, o těch mi ani nemluvte, tenhle rok se asi poprvé vyplní, jak naši pokaždé říkali, "tenhle rok bude málo dárků, nejsou peníze (cha cha, jich tam pak bylo.....)" No a teď to bude z mé strany "bude málo dárků není čas...."
No uvidíme, musím se domluvit se ségrou co a jak........

Zofi no teda ten HK je zapeklitej, snad nebudu první vyjímkou (určitě jsem to napsala špatně) co bude brblat na Pce..... :pensive: :sweat_smile: Ale věřím, že ne.

U nás hlásím déšť se sněhem. Krb zapálenej, jdu šuchrat. Po o se nahlásím.
15. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holčiny. Dočtu odpoledne, teď máme trochu na spěch, jedeme na výlet :dizzy_face: Anežka má velký den - dnes jedem k astroložce, Anežka dostane svůj horoskop (ode mě k Vánocům). Tak se těším, co se dozvím. No a tatínek se těší, jak se projde s kočárkem. U téhle astroložky jsem byla vloni na jaře ohledně početí, no a už je mimi na světě :wink:

Užijte si den. Tady je bílo! :wink:
15. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahojky,
tady taky deštivo se sněhem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , byla jsem si jen pro něco v autě a to je teda sibérie :confounded: :confounded: , si neumím představit jak bude v lednu :confused: , to se s prckem dostanu ven až tak v březnu ne???? :grinning: :grinning: :grinning:

tady už se shání cukroví, já zase včera obdivovala v letáku plech na vanilkové rohlíčky, ale jestli je fakt funkční to netuším :confused: , nemáte zkušenost???, že by to šlo rychleji a nemusel by se každý rohlíček zvlášť motat

Woblu, teda kdy tobě chudáku tyhle stavy skončí, to je síla :frowning2: ,si ani nepamatuji, že by to tu někdo takhle měl, ale možná se pletu. Sociálka :confused: :confused: , no to je taky teda hezký :confounded: . Synovec hezká míra a to zase není tolik na takové dlouhé přenášení nebo jo???

Šári, díky za info ohledně netu, musím manžu navrtat ať už se po tom shání, jenže teď není na nic čas :pensive:
Mari, je šikulka, že hexu takhle dobře ustála :dizzy_face: asi má radost že je doma :wink:

Luci užijte si s Anetkou cvičeníčko a ať se líbí :slight_smile:

Sanu, Šári já zatím ani jeden dárek, dám celé rodině opožděně vnouče a synovce :grinning: - to by čučeli :grinning:

Dančo, tak ať je horoskop co možná nejlepší, povíš pak v kostce jaký je...?
15. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
jo a taky seriál Přešlapy doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sice já teď stíhám až reprízu, ale i tak dobrýýýýýý :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Tak jsme doma z cvíča a bylo super :dizzy_face: všem Pardubandám doporučuju :dizzy_face: Anetka byla nadšená, způsobně cvičila a nemohla jsem jí od tamtud dostat :grinning: cvičitelka jí chtěla dát do starších od 3 let, že je fakt šikovná, ale to jsem nechtěla :unamused:

Jaji, nám se Avent neosvědčil..nejlíp Anetka pije z láhve se sportovním pítkem, třeba Rajec nebo obyč hrnku :wink:naši jí koupili v Ikee takovej zelenej v sadě s bryndákem a miskou a ten má taky ráda

Dárky mám jakž takž vymyšlený, ted je ještě koupit :sweat_smile:Anetce je koupím asi většinou přes net..to bude šup šup a pak mi budou jen chodit balíčky :grinning:

Jdu poklidit a uvařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
mně by zajímallo, proč nám změnily ten název diskuze, já to nemůžu vždy dohledat :astonished:

Luci a budeš brát Anetkce tu kuchyňku?

já chci VAšíkovi šnečka a kroužky na tyči a přemejšlým o tom hopsadle rain forest...
15. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Luci ta holčina jak o ní píšu, to je ta ze zahrádky jak jsme je viděli , vzpomínáš?
15. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
žofi, jj, tu budu brát stopro :wink:

žofi, ahaaaa..už vím :wink: tak super, že už to má za sebou :wink: ta HK porodnice se fakt dost změnila, koukám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anetka ještě furt řádí v postýlce :astonished: ale zas tak mi to neva, odpoledne nic nemáme, jen pojedem nakoupit na oslavu :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tý jo... jsem přišla z venku... fuj :angry: :angry: :angry: ... Teď by se hodilo odjet na půl roku do teplých krajů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luuc... kam že to chodíte cvičit???

Žofi... hoď odkaz na šneky :wink:
15. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
sarii, začly jsme chodit do H-centra :wink: před tím jsme chodily o Kulihrášku, ale tady je to o moc lepší :dizzy_face: ještě je prý dobrý cvíčo na plavečáku, ale to nemám vyzkoušený, jen mi to říkala kamarádka :wink: a ve Sportlifu je to taky fajn :slight_smile:

Já mám odpolko zařizování ve městě..se mi teda vůbec ven nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Zdravím,venku je sice počasí že by psa navyhnal ale nás vyhnali.Včera nám psali z plavání jestli můžem přijít na náhradu tak jsem kývla.Navlíkli jsme se do zimních bund a vyrazili.Pak ještě do LIdlu pro nemrznoucí směs do ostřikovače,pro lístky na Patrasovou a domů.Děda se rozhodl že vemou Adíka na Dádu.Věčí radost by ji udělal,kdyby ji vzal na Bořka stavitele.Nás nějak Dáda nebere.Ani když ji slyší u známejch z CD ne vidí v telce.No uvidíme jak ji to bude bavit.
Seriál Přešlapy taky sleduju.Se u toho vždycky zasměju.Fakt se jim povedl.

Jaji,my začínali taky na Aventu a v poho.pak jsme přešli na brčka a teď nám nejvíc vyhovujou ty sportovní pítka.Jak píše Luuca.
15. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Very, mi máme internet v paneláku (je nás na to šest) a v bytě máme wi-fi, tedy bezdrátovou vlastní naši síť.

Woblud, chce se mi říct, že jsou magoři. Osobu, která běhá mezi špitálem a WC se přece nesluší kontrolovat... :wink:

Sari, gratulace k hexe! :dizzy_face: Za týden chci vidět Anežku...

Holčiny, v Žamberku je 10 cm sněhu a spousta větví na silnicích, zkrátka pravá zima! :confused: No hnus... to jsem fakt v půlce října neviděla!

A u astroložky dobré :slight_smile: Částečně je Anežka po mě, částečně po Lukášovi. Jo, uměla si vybrat, kam a kdy se narodit :wink: Příp. ještě napíšu podrobněji.

Tak. Právě mi "kámoška" zrušila posezení. DLouho plánované. Taky máte takové "kámošky", které něco slíbí a pak to zruší na poslední chvíli? A toto politováníhodné nedorozumění se jí stává v 90% domluvených akcí. A kdyby náhodou někdo nepřišel, když ona si udělá čas, tak je hned za černou ovci a nevděčníka. Noooo, pět bab jsme si rezervovaly tohle odpoledne pro ní. A pět bab nás naštvala. Nu co, budem s Anežkou samy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kouknu později.
15. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj Sanusky :slight_smile:

Luci bezva, že se Anetce na cvíču líbí :wink:
Já vidím Vánoce taky po internetu :wink: rychle, levně a hlavně v teple :wink: :sweat_smile:
cukroví letos nepeču mám už objednáno a stáááášně dobrý :wink: je to poctivé domácí cukroví.No a já se doma pokusím upéct aspoň perníčky a rohlíčky, aby to doma zavonělo :wink:

Jaji na nočník se mi zdá v půl roce ještě brzo, začně to chápat až tak kolem 15ti měsících.

Woblu bezva, že je ti lépe, i když to ještě není ono :wink: věř bude líp :wink:
No a já jsem se nacpala pomelem a k obídku jsem si dala těstoviny s kakaem. :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Dani už jste na sněhu jooo :confused: no maras je venku teda hroznej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak astroložka potěšila, to je dobře , aspoň víte co v Anežce máte :wink:
já dnes byla na pracáku budu se jim muset každý měsíc hlást a dokládat od dr. potvrzení, že mám klidový režim...
15. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
Dani... až budeš mít čas tak napiš o horoskopu víc :wink: To mě zajímá...

Gab...ona se Jaji ptala na hrníček, ale na pití :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Dani, astroložka mě taky zajímá :wink:

Cukroví asi budem píct s mamkou, jako každý rok :slight_smile: za 14 dní jedou zase pryč, tak až se vrátí, taks e o toho asi pustíme :dizzy_face:

žofi, tyhle kroužky Anetka má..jsou super :dizzy_face:
15. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Gabi, 10. tt vypadá dobře.
A u Wobludky jsem nepochválila tu 11, chválím, chválím!!

Luci, fajn, že se cvíčo líbilo!

Jinak u mě Vánoce jsou jako všude jinde. Netuším, co komu dám... Tentokrát by i prachy byly, ale ty nápady.... jsem Vám psala, že jsem koupila Anežce žehličku? (od tří let) Ale mě se tááák líbila... mám totiž úplně stejnou tu opravdovou :grinning: :grinning:

Jo, cukroví - 15 druhů jako obvykle (si věřím, co? :grinning: :grinning:)

... jsem koukala, co jsem to přehlídla za dotaz ohledně nočníku a už je mi jasno :wink:

Pro Verču: fusak od Emitexu (zimní verze) se do kočárku v pohodě vejde :wink: Vybrali jsme šedivou barvu fusaku a jsme moc spokojení! Sice jsme tu letní verzi jaksi přeskočili, ale za to může počasí, ne my :grinning: :grinning:

Babička s malou odjela a já se můžu dvě hodiny věnovat práci. Tak jdu na to :wink: Možná dobře, že žádné kafe s babama není, aspoň něco stihnu :wink:
15. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Dani, ta žehlička pr Anežku mě pobavila :grinning: my máme zase už 2 roky ve skříni Lego s princeznama či co :grinning: dostala to Anetka k narození :grinning: ale jejich čas přijde :slight_smile:

Dani, jinak jak jsi popisovala tu "kamarádku"..taky mám podobnou, ale už se moc nestýkáme, pže nemá dítě a nemáme si moc, co říct :wink: ale byla přesně to samý, jenže ona ani kolikrát nenapsala sms a já na ní někde čekala :rolling_eyes: pak mi třeba řekla, že žádnej nepřijatej hovor ode mě neměla a smsky ode mě jí zásadně nechodily :sweat_smile: :angry: :angry: takovýhle "kamarádství" je na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
jo, jo, Luci, moje řeč! Ale co, už aspoň víme, všechny ostatní, co od ní můžem čekat. Jen jsme se shodly na tom, že nám trvalo různě dlouho, než jsme na to přišly... A ještě něco - můj manžel měl zase pravdu ohledně charakteu, hned věděl, co je to zač :wink:
15. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
Dani jsem tě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já se divila, že už ji chce posadit na nočník :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Dani ty jsi teda pekařka :wink:
15. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.