• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Woblu a kdy bude foto od tebe????
15. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Luci vaši na 14 dní frčej pryč a pak se vrhnete na cukroví????? Není to trošku brzo??? :confused:

Dančo 15 druhů jo, ale proč ne, babička funguje, manža funguje, tak co tomu brání......
Já teda objednám a udělám ten jeden druh jak jsem psala, aspoň trochu to tady provoní.....

Já jsem teď upekla bábovku, jsem do ní šoupla i 2 banány, prej už jsem upekla lepší věci..... ale jde to. Manža si přidal, tak to tak hrozný nebylo.... :wink:

Gab a ty už jsi foto vložila, že zmiňuješ foto Woblu..... (které teda taky samo připomínám..... :wink: )
15. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
Sanu už jsem tam hodila 10tt a dokonce bez zácpy...

Sanu sim tě taky jsi chodila do G-Medu na testy???
15. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahojky,tak se musím přiznat,že i já myslela,že je řeč o nočníku a hned jsem se dívala jak je malá stará :grinning: :grinning: :grinning:
To počasíčko se mi vůbec nelíbí,tak kdyby bylo o dva měsíce víc tak prosim,ale teď? :angry:
15. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
tak já byla chvíli na bytě, naši mi přivezly skříně od truhláře a v možná v pondělí to přijde namontovat a dodělá zbytek, je to rychlík, jsem nad míru spokojená :wink: , teď začnu balit oblečeníčko to bude horor :stuck_out_tongue_closed_eyes:

manža na véče se šéfkou, tak nebudu mít aspoň černé myšlenky :grinning: :pensive:

Dančo, taky jsem zvědavá na horoskop, ale to je asi spíše na srazík povídání viď :wink:
děkuju za info ohledně fusaku, vy máte přímo ten combi exclusive že jo, už jsme si o něm psaly, to je i s tou vložkou jak píšeš, protože myslím že ten obyčejnější ji nemá, tak taky objednám tento a hotovo

Na cukroví se těším strašně moc, jen nevím jaká bude nálada :sweat_smile: , ale budu píct taky s mamkou takže to půjde samo určitě :wink: :slight_smile:

Gabi, ty máš krásný bříško, teda na 10tt se krásně vykulilo :dizzy_face: , už seš pravá těhulka :wink: :slight_smile:

Žofi, hračky jsou moc hezký :slight_smile:
15. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Vary čus tak už to ženete do finále :wink:
15. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
jo a já dárky fakt netuším komu co dát, ani peníze nejsou (narozdíl od Danči :grinning: ) a ani nápad, říkám pořád, že dostanou vnoučka a synovce a hotovo šmitec :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Very lehni si pod stromeček a na dárek si počjají na leden :wink:
15. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
Gabi jjj, konečně se to rýsuje, už jsem tu psala že oželím spousta věcí, hlavní že jsme ok, budeme ve svým a to ostatní přijde do budoucna :wink:

zrovna dneska jsme si s mamkou říkaly, že máme víc než dost, protože zase nějaká ubožačka nechala v Praze ležet miminko v tašce, v tomto počasí, tak chudák promrzlé leží u Apolináře :frowning2: :frowning2: (myslím teda), nevím jestli to bude i ve zprávách, ale je to děsný v dnešní době takových možností a oni to nechají jen tak někde ležet :confounded: :angry: :confounded:
15. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
to by nebylo špatný s modrou mašlí kolem pupku
15. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
Gabi, krásný bříško :dizzy_face:

Very, jo, jo, combi exclusive. Opravdu moc pěkná věc. A do kočárku se nám parádně hodí i barvou :slight_smile:

Holky, tak tchyňka odešla. Máme nové téma: prý mám řídké mlíko a proto Anežka nepřibírá a pláče. Chjo. Jen nevím, jestli je to pravda nebo ne... aspoň dala pokoj s plínama :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to dočasné, to je mi jasný :grinning: :grinning: Tak jdu shánět info, jak se pozná, zda malé mlíko stačí nebo přikrmovat. Zatím nepanikařím, za týden jdem na vážení a s tím, jak pěkně teď jí, to tipuju na 200 g za 14 dnů a to je sakra pěkné :wink: :dizzy_face: ... doufám...
15. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
Jo, Žofi, už dávno chci napsat: určitě umíš uložit nějakou stránku na webu do oblíbených. Tak si tam ulož třeba tuto. Pak půjdeš při hledání diskuse vždy do svých oblíbených stránek, najede Ti tato konkrétní a v seznamu stran jen dojedeš na konec. Je to rychlejší než hledat tiskusi :wink:

Tak a jdem koupat a krmit a spát. Snad se ještě objevím, snad to půjde líp jak včera :wink:
15. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
Dančo, mě říkala kamarádka, že jí dr povídala, že neexistuje "hladové" u tebe teda řídké mléko.... prostě že prej buď je nebo není..... :sweat_smile: Já nevím samo, jen co se ke mě dostalo....

Gab no krásný, ty pořád jak nit a pupík leze :slight_smile:

Very to děláš vše sama????? Havně polehoučku pomaloučku...... !!!

Já si jdu dát vanu, abych byla fitová na zprávy. Dneska mám na programu shodit strniště - tohle je opruz, že člověk neví kdy to na něj přijde.... to se musím pořád držet hesla "vždy připraven"

Špuntice mi tady lomcuje rukou(mám ji opřenou o břicho jak píšu na gauči), tak se jdu namočit, pak juknu.
15. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Sanusko, vždy připraven :grinning: :grinning:

S mlíkem - moje řeč. Kojení je o psychice, pořád říkám. A zatím mlíko mám (a dost) tak co.. :wink:
15. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Krásný večer všem.

Nezvládám dočíst, dnes jsme byli na převážení, no, bála jsem se, že moc nepřibral, protože mám ten zánět prsu, ale naopak jsme dostali, že přibral za 6 dnů 440 gramů :unamused: .
Prý se má přibírat 150 až 300 gramů týdně, ale my neměly celé těhu nic podle trabulek, tak v tom pokračujeme. Si říkám, hlavně, že nebrečí hlady a nehubne, že. :wink:

Sanu, na tebe moc myslím, každý den jen juknu, zda máš pořád vanu. :grinning:

Mladík něco brouká v postýlce, jdu ho ojuknout a musím podojit kozenky.

Mějte se všechny moc fajn.
15. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Sanu, no musím, ale když je manža doma tak maká jak ďas, já balím a on to všechno odvozí a já jsem jen vrátná :grinning: , včera umyl koupelnu a ještě ho čekají všechna okna, na to se těší strašně moc, jsem mu říkala, počkej si celé sídliště řekne: dívejte se, to je podpantoflák on myje i okna :grinning:

holky na primě to bylo ve zprávách a teď to bude i na Nově :frowning2:
15. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Dančo, to se jako dál dělí ještě na hladové a plné mléko???? jako plnotučné, nízkotučné :sweat_smile: :grinning: , myslím, že snad ne, že je to jak píšete se Sanu a nenervuj se tím, kojíš a mléka je dost, bude to dobré :wink:

jéééé, já našla při balení pod věcma schovaný dopis pro Ježíška z loňska od manžela a úplně mě to dojala, jak hezky si napsal o miminko, že už na něj dlouho čekáme :wink: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
tak a je to tu:
příspěvek vás mamin,kterým děti nepřibýrají tabulkově a jiným zase moc..................myslím, že důležitá je vaše a miminkovská spokojenost a žádnýmu Dr. se asi nezavděčíte, jedno přibírá moc a jiné málo, buďte šťastní a nenechte se vystresovat, co my sanusky máme tabulkové?????????????????? vůbec nic :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Tak jsme doma z nákupu..v Globu bylo zase milion lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam je ale asi furt narváno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sanu, já jsem psala, že za 14 ní jedou pryč..asi na 10 dní a až se vrátěj, tak už bude polovina listopadu a to už se podle mě některý druhý cukroví dělaj :confused: ale to si jen tak myslím :sweat_smile: spíš ho budem dělat až ýl :grinning:

Dani, mě tenkrát dr v nemocnic řekl, že mám hladové mlíko..nebo prostě jeho složení nestačilo Anetčiným požadavkům :unamused: proto nekakala :unamused: jakmile jsme nasadily Nurilon, tak kakat začla :dizzy_face: ale Anežka kaká, ne? :confused:

Nelčo, teeeda Kubík pěkně přibírá :dizzy_face:
15. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Holky jsem teda ostuda.Zatímj co vy jste tu debatili,já s Adíkem chrupkala.Vztali jsme až ve čtvrt na šest.To zase půjde spát kdoví kdy.
15. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
madli, jéééé, já takhle odpoledne nespala ani nepamatuju :confused: co taky dělat v tomhle počasí :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Neli zdravím Kubíček pěkně nabejvá :wink: jen tak dál :wink: teď jsem se jím kochala :dizzy_face:

Ztím se loučím, všem dobrou noc :slight_smile:
15. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
No, Kubík se činí :wink:

Dani... řídké mlíko :grinning: :grinning: :grinning: .

Very... ty máš muže takovýho romantika :dizzy_face:

Gab... krásný malý bříško :dizzy_face:

Copak Věrka a Tesinka???
15. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Třeba je Věru v mamáhotelu :slight_smile:

Nelušáčku čaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau, týýý mede, Kubajz se činí, dobře dělá, bude zima, musej se dělat zásoby. Dr aby se nepo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co kozenka už je lepčí???????????????????????????????????????

Very ty hele nemáš ty doma takhle taky ohroženej druh muže???????????????????? !!!

Luci no jo to je fakt, oni až přijedou tak to už bude půl llistopadu..... :sweat_smile: :confused: A teda ke konci se už určo něco píct může...... To letí.
A si tak říkám, proč si nejdeš někdy s Anet dáchnout odpolko???? To já určo někdy prubnu..... :sweat_smile:

Já dneska měla vodu lehce do růžova (ve vaně) jsem měla asi zarostlej "vlas", tak jsem to vzala žiletkou a lehce jsem se rozkrvácela..... nevidím si tam, tak nevím přesně co to odneslo, jen tipuju :grinning: Ale žádné důležité funkce to určitě nemělo :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
sanu, kdž já přes den spát neumím, já jsem pak ještě víc KO než kdybych nespala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky mám spoustu práce, která se nedá dělat, když je Anet vzhůru..třeba setřít, vyžehlit a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mě stačí si chvíl isednout u netu s kafem a jsem odpočinutá :dizzy_face:

sanu, jen jestli ses nenafikla :confused: :astonished: :astonished: chudák špuntová, jí takhle ohrožuješ :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Sanu... au, au, au :fearful: :fearful: :fearful:
15. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Holky neeeee v poho, řezná rána se konala vyloženě na přední straně hmmmmmm jako pod podbřiškem... jsem to ani necejtila..... :wink: Si musím zvykat.... :grinning:
15. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Sanu :confused: :astonished: :astonished: :astonished: auvajs :fearful: ty jsi truhlík, dávej pozor při kosení :wink:
ohroženej druh je každej manžel :grinning: s tím nic nenadělám, poslala jsem ho do té firmy sama :sweat_smile: , ale snad nééé, už je od třičtvrtě na 8 doma, byla to obchodní véča ještě s jednou obchodní zástupkyní z Polska, ale víš jak nikdy neříkej nikdy :zipper_mouth:

a jo Tesinka tu dlouho nebyla :confused:
15. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Neli, buď ráda, že přibírá :wink: A bereš to dobře, na tabulky kašlem, v tom jsme za jedno :slight_smile: Stejně Tě obdivuju, jak to krásně zvládáš, že se aspoň objevíš. Tesi tuším psala to samé, že malý přibírá moc. No, jsou to boje, ale my to vybojujem :wink:

Dokud mi někdo neudělá rozbor mlíka a neřekne, že je něco špatně, tak neslevím :wink: :grinning:
Luci, Anežka kaká i čůrá podle tabulek - jsem natolik magor, že kakání i čůrání píšu (dělám čárky), takže v tomhle jsem v klidu :wink: Navíc, ona nemá po kom být veliká - já jsem střední a Lukáš jako malé miminko nejed a nepřibíral (asi 8 kg v roce, na sunaru, samozřejmě), tak po kom má to dítě být veliké?? :confused: :wink:

Sanusko, jen aby to nebyla zátka....

Jinak Anežka spí (už 20 minut), jdu se navečeřet a čekám, až se probudí, začne se protahovat, koukat, bavit a pojedem do desíti odpolední program :slight_smile:
Dnes se rozhodne... Zítra máme s Lukášem výročí 16 let a kdyby dnes byla hodná, bude tchyňka zítra hlídat (po osmé) a my si půjdem sednout. Tak nevím, bude-li hodná, vyjde to. Když ne, nehrotím to a budu doma, vždyť výročí ještě bude... :wink:
15. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
ohrožený druh :grinning: :grinning: krásně napsané

Luci - taky neumím přes den spát a odpočívám stejně jako Ty :wink:
15. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.